Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 12:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2021 11:47 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Úplná analýza šimpanzích a lidských chromozomů dává průměrnou podobnost DNA 70 %
Jeffrey P. Tomkins

"Od původní zprávy z roku 2005, kdy byl zpracován soubor šimpanzího genomu (hrubé načtení 5X), byl ještě dodatečně pokryt jeden redundantní souhrn. Při použití nového šimpanzího souboru 6X, bylo provedeno sekvenční porovnání k lidskému genomu na podkladě jednotlivých chromozomů. Šimpanzí chromozomy byly rozděleny na nové, jednotlivě zkoumané části různě dlouhých řetězců, a pak porovnávány s lidskými chromozomálními homology užitím algoritmu BLASTN. Při tomto přístupu mohly být zkoumané části optimalizovány pro každý chromozom bez ohledu na lineární uspořádání jeho genů či znaků. Písmena non-DNA (N vyplňující mezery) byla ze srovnávaných datových částí odstraněna a nezahrnuta do analýzy. Kritériem podobnosti pro každý chromozom bylo procentuální množství optimálně přiřazené šimpanzí DNA. Toto vymezení je chápáno jako standardní, protože nezahrnuje to množství lidské DNA, které u šimpanze chybí, ani DNA šimpanze, která nebyla přiřazena souboru lidského genomu (neukotvené sekvence segmentových překryvů, contigů).

U šimpanzích autozomů poskytla optimálně seřazená sekvence DNA podobnost mezi 66 a 76 %, podle toho, o jaký chromozom šlo. Celkově platí, že čím je chromozom menší a genová hustota vyšší, tím je DNA podobnější – i když i toto pravidlo mělo několik pozoruhodných výjimek, které tento trend popírají. Pouhých 69 % šimpanzího chromozomu X bylo podobných lidskému a pouhých 43 % podobnosti vykázal chromozom Y. Z hlediska celého genomu pouhých 70 % šimpanzí DNA je podobných té lidské, a to za předpokladu těch nejoptimálnějších podmínek pro sekvenování a stříhání řetězců. I když šimpanzi a lidé sdílejí mnoho oblastí, kde jsou vysoce podobné kódovací úseky pro proteiny, celková obrovská nesouvislost mezi oběma genomy popírá evoluční časový rámec a dogmatické tvrzení o společném předku."


Tento článok s mnohými ďalšími detailami pokračuje v angličtině TU: https://answersingenesis.org/answers/re ... romosomes/

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2021 1:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xion píše:
v niektorych veciach som sa mylil, a uchadzali mi urcite suvislosti.

Otázka je, či si ochotný a schopný pripustiť, že keď si sa mýlil v niečom v minulosti, či existuje pravdepodobnosť, že sa v niečom mýliš aj teraz. Je to síce veľmi jednoduchá otázka, ale odpoveď už nie je taká jednoduchá. Pretože vyžaduje sebareflexiu, spytovanie svedomia, neustále tázanie a hlavne ochotu a schopnosť znášať bolesť, ktorú prináša. Pripustiť, že sa mýlim, je totiž veľmi zraňujúce a bolestivé, keďže je to evolučne potencionálna hrozba ("Ak sa mýlim v tomto, tak je pravdepodobnosť, že sa mýlim aj v niečom inom. A čo keď sa mýlim v mnohých veciach? A ktoré sú to?". Človek sa cíti opäť malý ako žiak na ZŠ, prichádza pocit menejcennosti. Ale!!! Tento stav prináša aj nádej, že upravíš svoju mentálnu mapu, podľa ktorej funguješ vo svete tak, aby najviac odpovedala realite (mapa Viedne je v Prahe zbytočná, že). Ego v týchto momentoch ponúka jednoduché riešenie: popretie. "Nie, nemýlim sa!" Agresívne ego začne ostatným nadávať, zhadzovať ich, ponižovať, použije fyzickú silu - to nie je tvoj prípad. V každom prípade ego okolie devalvuje (kritikou, pejoratívnymi nálepkami ap). Človek sa cíti lepšie, pocit menejcennosti sa vytráca. Ego v podstate chráni človeka pred dekompenzáciou (rozpadom identity, hodnôt, negatívnych emócií, pocitov). Preto je hľadanie odpovedi na otázku v úvode tak náročné a dlhotrvajúce. Niekedy pomôže psychológ, pričom zjednodušene platí, že psychológ, ktorý ťa štve, má najväčší potenciál ti pomôcť.

Xion, neber prosím moje slová zle a negatívne. Myslím, že choroba (ktorú si popísal) prišla do tvojho života, aby urobila za teba nápravu (ktorú si mal urobiť sám a menej bolestivo). Čaká ťa véééééééééééľmi náročná a bolestivá cesta. Ak všetko dobre dopadne, uvedomíš si svoju smrteľnosť (všimni si, že už o tom premýšľaš teraz), s čím je spojené pochopenie, že nie si tak dôležitý, ako si si pôvodne myslel. Tvoje ego bude menej nafúknuté, získaš odolnosť (o ktorej si ani netušil) a ver mi, už si nebudeš vo všetkom 100 % istý (čítal som tvoje divoké súboje s Nickom a naťahovanie sa o posledné slovo). Na konci cesty by si mál nájsť pokoru. Good luck.

Ak bude situácia naozaj náročná, nehanbi sa vyhľadať pomoc u psychiatra (antidepresíva alebo antipsychotiká). Tvoje stavy totiž môžu končiť sebevraždou a často tak aj končia - a ako vieme, smrť ešte nikto z nás nerozchodil.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2021 9:07 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Otázka je, či si ochotný a schopný pripustiť, že keď si sa mýlil v niečom v minulosti, či existuje pravdepodobnosť, že sa v niečom mýliš aj teraz. Je to síce veľmi jednoduchá otázka, ale odpoveď už nie je taká jednoduchá. Pretože vyžaduje sebareflexiu, spytovanie svedomia, neustále tázanie a hlavne ochotu a schopnosť znášať bolesť, ktorú prináša.

Pravdepodobne aj ty by si cítil veľkú bolesť keby si konečne pochopil, že medzidruhová evolúcia je podvod (neignoruj aj posledný mnou spomenutý dôkaz ohľadom toho, že len 70% DNA máme so šimpanzom spoločných), a keby si si DôKLADNE naštudoval plochú Zem a na základe toho (ale to bude trvať aspoň rok, resp. mne to trvalo minimálne rok od začiatku, kým som si bol ISTÝ) pochopil, že Zem je naozaj plochá.
Keby to ľudia konečne pochopili, otázka existencie Stvoriteľa by už nebola o ateizme alebo viere, ale o tom, že by o jeho existencii prakticky každý VEDEL. A presne to Satan nechce, pretože by už prakticky nemal čo "žrať" (živí sa negatívnymi emóciami, stavmi, energiou napätia vznikajúcou v negatívnych vzťahoch medzi ľuďmi, mukami vytvárajúcimi fyzickú bolesť - vznikajúcu nerešpektovaním prírody, atď...).
KONCEPT "ZEMEGUĽA" a MEDZIDRUHOVÁ EVOLÚCIA drží ľudstvo NA NÍZKEJ DUCHOVNEJ ÚROVNI, pretože si nie sú ISTÍ existencie Stvoriteľa, a tým aj nutnosti byť morálnymi (v zmysle nekradnúť ak nejde o holé prežitie, nezabíjať ak sa nezabíja z dôvodu reálnej ochrany svojho života, nerobiť podvody, pokusy na ľuďoch, atď). Ja nikde nepíšem, že som na vysokej duchovnej úrovni. Z toho dôvodu "na zakázku" vznikol model "Zemeguľa" a "Medzidruhová evolúcia". NIE JE TO POPIS REALITY, JE TO POPIS PODVODNÉHO UČENIA, BEZ REÁLNYCH DôKAZOV. Nie každý sa dokáže odprostiť od toho, aká tupá je drvivá väčšina ľudí. Mňa práve to "drží dole", hnev a smútok (našťastie len situačného charakteru) z tejto skutočnosti.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2021 9:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Nick, tvoja reakcia ma vôbec neprekvapila. A aj teba čaká podobná cesta, akú momentálne absolvuje Xion (odhadujem, že o cca 4-6 rokov). Skús mi predtým odpovedať na jednoduché otázky. Dajme tomu, hypoteticky, že všetci akceptujeme, že Zem je plochá a evolúcia neexistuje. Čo sa podľa teba zmení? Čo bude iné u teba? Ako bude vyzerať tvoj život? Bude lepší? Nebude ťa už, citujem, "dávať dole tvoja psychika"? Podľa mňa sa nič nezmení - všetko bude po starom. Pretože si nepriateľ sám sebe. Ten Satan, proti ktorému bojuješ a ktorého vidíš LEN okolo seba, je v tebe (ale aj vo mne, a v každom). A NEprimeraná nespokojnosť sám so sebou, odpor k sebe (kritizovala ťa v detstve matka? že si "ako tvoj otec"?) je spôsob ako ochorieť na nevyliečiteľnú chorobu - duša si podľa mňa povie, že "A dosť. Majiteľ nie je spokojný s podnájmom (telom a vlastnosťami), tak je čas to celé zabaliť". To samozrejme neplatí univerzálne o každej chorobe. Ani to, čo som písal Xionovi - ale vy dvaja ste učebnicový príklad, pretože ste si tak podobní a práve preto ste si liezli roky na nervy \":mrgreen:\".

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2021 9:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xion píše:
niesom vegan, a nikdy som nim nebol. Najdalej som to dotiahol na lakto vegetarianstvo, aj to nie uplne. Mozno, keby som bol vegan, tak by to inak dopadlo. Som len sympatizant veganstva a vegetarianstva. A vitarianstva.

Vychádzal som z tvojich príspevkov, v ktorých sa vymedzuješ voči bielkovinám živočíšneho pôvodu. Písal si "niesom vegan, tiez na tom neviem vydrzat dlhodobo, tak zatial som dal take vegetarianstvo blizsie k veganstvu, teda pomerne malo vajec, a mliecne vyrobky sa snazim obmedzit tak, aby to nebolo akoze nahradit vsetko maso a vajcia, co som kedysi davno jedol. Teda snazim sa nacerpat valnu cast bielkovin z rastlin. Pomerne málo vajec je vágny pojem. Tiež si v jednom komente napísal, "že si plne uvedomuješ, že konzumuješ nekvalitnú stravu, ale nedostatky nahrádzaš suplementami" (necitujem presne).

Preto si myslím, že by bolo férové upozorniť v záhlaví tvojho profilu červenou farbou, aké zdravotné problémy si si spôsobil dodržiavaním odporúčaní, ktoré si tu napísal - technicky sa jedná o veganskú propagandu a anti kampaň živočíšnych potravín. Čo ty na to?? Nechceš predsa, aby aj ďalší ľudia ochoreli neurologickými/duševnými ochoreniami, že?

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne sob kvě 08, 2021 9:47 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2021 9:46 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Nick, tvoja reakcia ma vôbec neprekvapila. A aj teba čaká podobná cesta, akú momentálne absolvuje Xion (odhadujem, že o cca 4-6 rokov). Skús mi predtým odpovedať na jednoduché otázky. Dajme tomu, hypoteticky, že všetci akceptujeme, že Zem je plochá a evolúcia neexistuje. Čo sa podľa teba zmení? Čo bude iné u teba? Ako bude vyzerať tvoj život? Bude lepší? Nebude ťa už, citujem, "dávať dole tvoja psychika"?

Keby to ľudstvo akceptovalo (aspoň pätina ľudstva...), môj život by bol jednoznačne lepší, pretože žiť v spoločnosti kde drvivá väčšina ľudí nevie o tom že žije na plochej Zemi, a kde drvivá väčšina ľudí okamžite odsúdi plochú Zem ako "meganezmysel", v takej spoločnosti sa žije ťažko tomu, kto vie pravdu o svete ako takom (nepíšem, že ju viem do veľkých detailov, to ani náhodou).

Inak máš nejaký problém so skutočnosťou, že medzi človekom a šimpanzom je priemerná podobnosť DNA len 70%? K tomu si prirátaj, že šimpanz vie žiť celé roky bez slinivky, človek umiera do pár hodín...
V tomto topicu máš na X stranách popísané dôkazy Stvorenia. Neodškriepiteľné dôkazy. Dokedy budeš sám seba klamať, že sme vznikli medzidruhovou evolúciou, Neti? To mi teda ako inteligentné počínanie nepripadá...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Mitochondria
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2021 11:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Vedeli ste, že mitochondria bol pôvodne parazit, ktorý sa nasáčkoval do bunky hostiteľa, pred kyslíkom (v dobe, keď sa zvyšovala jeho hladina v atmosfére)? Ja nie. Ani to, že má svoju DNA, ktorá je menej chránená ako DNA v jadre bunky. Existujú mutácie, pričom genetická informácia sa dedí iba po matke (vajíčko má až 200 000 mitochondrií). Takže chronický únavový syndróm reálne existuje. A začína sa ukazovať, že mnohé chronické ochorenia alebo extrémne javy (autizmus ap) majú príčinu (skôr cofactor) v polofunkčných mitochondriách.

Electron Transport Chain:
https://www.youtube.com/watch?v=rdF3mnyS1p0

The Mysterious Cellural Parasite:
https://www.youtube.com/watch?v=WEECyKKgNo0

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mitochondria
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2021 12:21 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Vedeli ste, že mitochondria bol pôvodne parazit, ktorý sa nasáčkoval do bunky hostiteľa, pred kyslíkom (v dobe, keď sa zvyšovala jeho hladina v atmosfére)? Ja nie. Ani to, že má svoju DNA, ktorá je menej chránená ako DNA v jadre bunky. Existujú mutácie, pričom genetická informácia sa dedí iba po matke (vajíčko má až 200 000 mitochondrií). Takže chronický únavový syndróm reálne existuje. A začína sa ukazovať, že mnohé chronické ochorenia alebo extrémne javy (autizmus ap) majú príčinu (skôr cofactor) v polofunkčných mitochondriách.

Electron Transport Chain:
https://www.youtube.com/watch?v=rdF3mnyS1p0

The Mysterious Cellural Parasite:
https://www.youtube.com/watch?v=WEECyKKgNo0

A tým chceš ako povedať čo? Aký to má súvis s týmto topicom? Táto informácia ktorú si napísal je založená NA VIERE v medzidruhovú evolúciu. Evolucionisti sa ROZHODLI, že Stvorenie proste NEEXISTUJE, a podriadia tomu všetko, aj ich podvodné teórie, aj podvodné "nálezy", aj podvodné merania, atď. Oni pilne plnia svoju AGENDU, ktorá má fatálne dôsledky pre ľudstvo. Keby si totiž každý uvedomoval že sme všetci ľudia jedna vzdialená rodina, alebo že sme "bratia a sestry" (hoci nie pokrvní), a uvedomoval si že našim otcom (alebo mamou? Alebo otcom a mamou zároveň?) je Stvoriteľ (pravdepodobne bezpohlavný), bol by na Zemi raj a Satan by nemal šancu. Totiž VŠETKO ZLO TU NA ZEMI sa zakladá buď na ateizme (samozrejme aj ateista môže byť dobrý človek, pretože sa riadi morálkou, ktorú mu vštiepil Stvoriteľ, aj keď je ateista) ktorý niektorých ľudí zbavuje zodpovednosti ("veď žijem len raz, po smrti je NIČ, a ja si chcem užiť, tak budem kradnúť, zabíjať ak to bude potrebné na dosiahnutie bohatstva, škodiť ľuďom ak je to potrebné na dosiahnutie moci a bohatstva, atď...), alebo na posluhovačstve Satanovi, a to aj pri uvedomovaní si, že Stvoriteľ existuje (nakoľko bez Stvoriteľa by Satan neexistoval).
Ktovie, možno posluhovači Satana (čiže všetci rozvracači pozitívnych hodnôt, otrokári, temné osobnosti, atď) majú nejakú zmluvu so Satanom (a Stvoriteľ to rešpektuje, keďže stvoril aj Satana) a v konečnom dôsledku ich duše neutrpia, ALEBO ich Satan oklamal že ich duše pred spravodilovsťou ochráni (oklamal spôsobom rôznym - možností je neúrekom), no nie je to v jeho silách, takže posluhovači mu naleteli.

Smiať sa z týchto mojich slov je príznak absencie zdravého rozumu. Prečo? Pretože elity zjavne netaja svoj vzťah k Satanovi. Robia satanistické rituály (dôkazov je mnoho), používajú satanistické symboly (napríklad 666, hlavu kozla, atď), satanistické gestá. Robí to aj NASA, ktorú bežní ľudia bez zdravého rozumu považujú za obdivuhodnú organizáciu, až dokonca nosia tričká alebo mikiny či bundy s jej logom. Áno, až do takých sračiek sme sa dostali....

Na youtube je množstvo videí dokazujúcich Stvorenie. A to aj v slovenčine, a veľmi kvalitné. To, že Stvorenie je SKUTOČNOSŤ, a "medzidruhová evolúcia" je PODVOD, to neuvidí len taký TRAGÉD (teraz nenarážam na teba, ale píšem všeobecne), ktorý sa proste ROZHODOL, že v jeho živote medzidruhová evolúcia je REALITA, a z dôvodu svojej psychopatickej obmedzenosti svoj názor NIKDY nezmení, a dôkazov môže dostať aj milión.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 10, 2021 9:44 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Xrazovy_nick píše:
A čo sú tí ľudoopi? Koláž lebky opice a čeľuste človeka? Lebka vyhynutého druhu ČLOVEKA (napríklad pigmejovia, atď), ktorý nemá NIČ spoločné s ľudoopmi? Alebo lebka človeka trpiaceho vývojovou anomáliou zvanou MICROCEFÁLIA?

Tak ja som idiot, ale Nick ani netuší, čo je to ľudoop a ide sa vadiť, ako vždy. Bolo treba chodiť do školy, ty stratená existencia:
Ľudoopice[1][2] (iné názvy: ľudoopy[3][4], ľudoopi[5][6]; mimo taxonómie aj: antropoidi, antropoidy, antropoidné opice, antropomorfné opice [7][8][9] - historicky tomu zodpovedali vedecké názvy Anthropoides a Anthropomorphae [10]) označuje všeobecne človeku najbližšie (najpodobnejšie) druhy opíc, prípadne vrátane človeka

Nepíšem o žiadnom medzičlánku ani pravekých ľuďoch a pravekých hominidoch, ale o dnešných ľudoopoch ako sú šimpanzy a orangutany. Lenže to by niekto musel vytiahnuť hlavu z vlastného zadku, aby chápal.

Čo sa týka Kwasnievskeho: Pozrel som si zbežne na Google jeho nomináciu na Nobelovu cenu. NEEXISTUJE. Tento človek nikdy nebol nominovaný na Nobelovu cenu za medicínu, o čom to melieš? Veď to je trápna a ľahko vyvrátiteľná lož. Opakujem, tento človek sa nikde na internete nevyskytuje ako nominant Nobelovej ceny za medicínu. Okrem toho, odkedy ty uznávaš Nobelovu cenu pre, podľa teba FAKE VEDCOV? A ešte za medicínu, keď podľa teba lekári sú šarlatáni. Ty už ani nevieš, v čom všetkom klameš.

Xrazovy_nick píše:
Dôkaz, že to so slinivkou nie je pravda máš aký? ŽIADEN \":D\"

Zas argumentačný foul. TY máš dokázať, že opice dokážu žiť bez slinivky, keď to ako prvý tvrdíš. Lenže ty len verklíkuješ lži z konšpiračných fór. Ale prosím, chceš vedieť, či opice prežijú bez slinivky? Páči sa, výskum na opiciach, ktoré testovali na zmeny na pankrease pri podvýžive: https://europepmc.org/article/med/9888664
Vypichnem jednu vetu z abstraktu onej štúdie - The study establishes monkey models for the spectrum of human pancreatic changes associated with malnutrition owing to protein deficiency and nutritional imbalance with low-protein, high-starch diets. To znamená, že sa pokusy na opičom pankrease, používajú v rámci výskumu podvýživy a zmenách na ĽUDSKOM pankrease, čo by asi bolo nanič, keby opica vedela prežiť bez pankreasu, že... Ale ako som už písal, ty nevieš, nevidíš a nechceš, nemáš dôkazy a len opakuješ dookola, čo si okopíroval z konšpiračných fór. Ani si len neurobíš vlastný názor, len sa hráš na papagája...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 10, 2021 10:11 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Xrazovy_nick píše:
Inak máš nejaký problém so skutočnosťou, že medzi človekom a šimpanzom je priemerná podobnosť DNA len 70%?

Zabudol si spomenúť, asi "náhodou", že tí, čo robili tú úžasnú štúdiu o podobnosti DNA medzi človekom a šimpanzom sa hlásia k Biblii a teórii stvorenia, čiže rozhodne to nie sú nestranní vedci. Navyše štúdia je z roku 2012, čo znamená, že je to zataraná záležitosť, ktorá vo vedeckom svete nenašla žiadnu oporu. Akurát sa to opakuje dookola na kresťanských a konšpiračných stránkach. Ako mýtus so slinivkou, ktorý je, samozrejme, nezmysel \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 11, 2021 2:30 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
zvedavy píše:
Zabudol si spomenúť, asi "náhodou", že tí, čo robili tú úžasnú štúdiu o podobnosti DNA medzi človekom a šimpanzom sa hlásia k Biblii a teórii stvorenia, čiže rozhodne to nie sú nestranní vedci. Navyše štúdia je z roku 2012, čo znamená, že je to zataraná záležitosť, ktorá vo vedeckom svete nenašla žiadnu oporu. Akurát sa to opakuje dookola na kresťanských a konšpiračných stránkach. Ako mýtus so slinivkou, ktorý je, samozrejme, nezmysel \":D\"

Ty hlupák, a tí, čo sa hlásia k EVOLÚCII nie sú nestranní? Normálne dostávam z teba záchvat zmiechu ..... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Hlavne, že štúdia ktorá hovorí o tom o čom hovoríš ty, je z roku 2003-2005, tak čo tu hovoríš o zastaranosti? \":D\" \":D\" \":D\"
"Roku 2003 vědci ohlásili, že rozluštili lidský genom a mají téměř úplnou sekvenci DNA kromě repetitivních oblastí, které nebylo možno rozluštit vzhledem k omezením převládajících technologií k sekvenování (1). Následně byl roku 2005 dokončen genom šimpanzí, s nadějí, že jeho úplné dokončení poskytne přesné důkazy podobnosti DNA jako dokladu toho, že lidoopi a člověk měli společného předka (2). Tato podobnost je často uváděna jako důkaz evolučního původu člověka, avšak objektivnější vysvětlení přináší jiný příběh, příběh komplexnější než, jak se zdá, jsou evoluční vědci ochotni připustit."

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 11, 2021 3:03 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
zvedavy píše:
Tak ja som idiot, ale Nick ani netuší, čo je to ľudoop a ide sa vadiť, ako vždy. Bolo treba chodiť do školy, ty stratená existencia:
Ľudoopice[1][2] (iné názvy: ľudoopy[3][4], ľudoopi[5][6]; mimo taxonómie aj: antropoidi, antropoidy, antropoidné opice, antropomorfné opice [7][8][9] - historicky tomu zodpovedali vedecké názvy Anthropoides a Anthropomorphae [10]) označuje všeobecne človeku najbližšie (najpodobnejšie) druhy opíc, prípadne vrátane človeka

Nepíšem o žiadnom medzičlánku ani pravekých ľuďoch a pravekých hominidoch, ale o dnešných ľudoopoch ako sú šimpanzy a orangutany. Lenže to by niekto musel vytiahnuť hlavu z vlastného zadku, aby chápal.

Čo sa týka Kwasnievskeho: Pozrel som si zbežne na Google jeho nomináciu na Nobelovu cenu. NEEXISTUJE. Tento človek nikdy nebol nominovaný na Nobelovu cenu za medicínu, o čom to melieš? Veď to je trápna a ľahko vyvrátiteľná lož. Opakujem, tento človek sa nikde na internete nevyskytuje ako nominant Nobelovej ceny za medicínu. Okrem toho, odkedy ty uznávaš Nobelovu cenu pre, podľa teba FAKE VEDCOV? A ešte za medicínu, keď podľa teba lekári sú šarlatáni. Ty už ani nevieš, v čom všetkom klameš.

Zas argumentačný foul. TY máš dokázať, že opice dokážu žiť bez slinivky, keď to ako prvý tvrdíš. Lenže ty len verklíkuješ lži z konšpiračných fór. Ale prosím, chceš vedieť, či opice prežijú bez slinivky? Páči sa, výskum na opiciach, ktoré testovali na zmeny na pankrease pri podvýžive: https://europepmc.org/article/med/9888664
Vypichnem jednu vetu z abstraktu onej štúdie - The study establishes monkey models for the spectrum of human pancreatic changes associated with malnutrition owing to protein deficiency and nutritional imbalance with low-protein, high-starch diets. To znamená, že sa pokusy na opičom pankrease, používajú v rámci výskumu podvýživy a zmenách na ĽUDSKOM pankrease, čo by asi bolo nanič, keby opica vedela prežiť bez pankreasu, že... Ale ako som už písal, ty nevieš, nevidíš a nechceš, nemáš dôkazy a len opakuješ dookola, čo si okopíroval z konšpiračných fór. Ani si len neurobíš vlastný názor, len sa hráš na papagája...

Ľudoop a opočlovek - tieto dva termíny som omylom si situačne zamenil. Chytáš sa teraz toho ako topiaci slamky? Úbohé.

Ohľadom Kwasniewskeho a Nobelovej ceny. Nebol nominovaný OFICIÁLNE. Bola mu prisľúbená nominácia na Nobelovu cenu, ale vzišlo z toho, LOGICKY, nakoľko by ľuďom (hoci len hŕstke, ktorá by o tom mala šajnu že bol nominovaný) pripadalo divné, že sa vo "WHO potravinovej pyramíde" nič nemení, a na prvom mieste sú stále obilniny - pšenica a kukurica. Nikde nepíšem že Kwasniewskeho stravovacie odporúčania sú ideálne, ale sú omnoho lepšie, než odporúčania WHO, ktorými sa riadi plus-mínus celý svet (nepíšem že domácnosť, píšem stravovacie systémy v jedálňach, reštauráciách, fastfoodoch, atď).
Mimochodom aj keby to s Nobelovou cenou pravda nebola (ja som si to samozrejme nevymyslel), čo by to znamenalo? NIČ.


Ďalej píšeš : "(...)To znamená, že sa pokusy na opičom pankrease, používajú v rámci výskumu podvýživy a zmenách na ĽUDSKOM pankrease, čo by asi bolo nanič, keby opica vedela prežiť bez pankreasu, že..."

1. Opice majú úplne iný jedálniček ako my.
2. To čo si napísal stále neznamená, že opice bez pankreasu neprežijú - rovnako ako u človeka neznamená, že bez slepého čreva neprežije dlhé roky, aj keď slepé črevo plní dôležitú funkciu pre črevný mikrobióm a syntetizovanie určitých druhov vitamínov
3. Toľko štúdií bolo zmanipulovaných, že sa o tom snáď nedá ani baviť, a je jasné, že stranami "evolucionistov", pretože ONI SÚ FINANCOVANÍ ZO STRANY SATANISTICKÝCH ČI ATEISTICKÝCH GLOBALISTOV. Mohli robiť pokusy s pankreasom prasaťa, a do papierov napísať, že sa jednalo o pankreas opice. ALEBO JEDNODUCHO ROBILI ŠTÚDIU LEN NA PAPIERI. Keď nás vedia oj*bávať politici, PREČO NIE VEDCI???????????????
4. REAGUJEŠ LEN NAČO CHCEŠ, NA TOTÁLNE ROZDIELNE ROZVETVENIE AORTY (človek vs. šimpanz) SI NEREAGOVAL, A UŽ LEN TENTO JEDINÝ DôKAZ OKAMŽITE ZNIČIL "MEDZIDRUHOVÚ EVOLÚCIU".

ALE TERAZ TROCHU ODBOČME, ČO TY NA TO? ..............
1. Dospelý šimpanz je 4-8x silnejší než dospelý človek
2. Gorila zdvihne až dve tony, čiže desaťnásobok svojej hmotnosti
3. Šimpanzi konzumujú hlavne rastlinnú potravu - LISTY, OVOCIE, KORIENKY, TERMITY, NIEKEDY MäSO (ulovená opica)....
4. Gorily konzumujú hlavne menšie zelené rastliny, korienky, a úplné minimum ovocia (menej než 2%)
5. Gorily denne prejdú 100-200 metrov (čítaš dobre), a pritom majú takú obrovskú silu - ako ju získali??????



Veď toto samo o sebe úplne "pochovalo" medzidruhovú evolúciu, TY SLEPÝ PATRÓN............
Človek je niekoľkonásobne (minimálne 4, 4 až 8.) krát slabší než šimpanz či gorila, ktoré ani nemajú ŽIADEN silový tréning .......... TO JE "CESTA DOPREDU" V PRÍPADE MEDZIDRUHOVEJ EVOLÚCIE??? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Či si načisto vymetený a veríš tej báchorke typu "Človek dostal veľký mozog, a preto mu ubudla sila, lebo ju nepotreboval...".... ???

Skutočnosť že nepochádzame s opíc nijak "neojebeš", zato rôzne "vedecké výskumy" sa dajú zmanipulovať AKOKOĽVEK, keď v tom ide "veda" ruka v ruke s MAINSTREAMOM, ktorí ŤAŽÍ Z ATEIZMU.
ZDRAVÝ ROZUM ZJAVNE NEMÁŠ, INAK BY SI NEIGNOROVAL TIE OBROVSKÉ ROZDIELY MEDZI ĽUDOOPMI A ĽUĎMI, PRIČOM PODĽA "MEDZIDRHOVEJ EVOLÚCIE" ĽUDIA ZÍSKALI LEN VIAC ROZUMU, ALE VŠETKY OSTATNÉ BENEFITY STRATILI ............ \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Či mi chceš povedať, že človeku vo vývoji bola veľká sila už NANIČ? Aha...a preto si teraz pomáha množstvom pomôcok (a teraz sa nebavíme o stavebníctve kde by som človeku nevyčítal, že nevie zdvihnúť železný hriadeľ mrakodrapu), bez ktorých by neprežil, lebo nemá silu??? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2021 10:05 am 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Xrazovy_nick píše:
Ľudoop a opočlovek - tieto dva termíny som omylom si situačne zamenil. Chytáš sa teraz toho ako topiaci slamky? Úbohé.

Ohľadom Kwasniewskeho a Nobelovej ceny. Nebol nominovaný OFICIÁLNE. Bola mu prisľúbená nominácia na Nobelovu cenu, ale vzišlo z toho, LOGICKY, nakoľko by ľuďom (hoci len hŕstke, ktorá by o tom mala šajnu že bol nominovaný) pripadalo divné, že sa vo "WHO potravinovej pyramíde" nič nemení, a na prvom mieste sú stále obilniny - pšenica a kukurica. Nikde nepíšem že Kwasniewskeho stravovacie odporúčania sú ideálne, ale sú omnoho lepšie, než odporúčania WHO, ktorými sa riadi plus-mínus celý svet (nepíšem že domácnosť, píšem stravovacie systémy v jedálňach, reštauráciách, fastfoodoch, atď).
Mimochodom aj keby to s Nobelovou cenou pravda nebola (ja som si to samozrejme nevymyslel), čo by to znamenalo? NIČ.


Ďalej píšeš : "(...)To znamená, že sa pokusy na opičom pankrease, používajú v rámci výskumu podvýživy a zmenách na ĽUDSKOM pankrease, čo by asi bolo nanič, keby opica vedela prežiť bez pankreasu, že..."

1. Opice majú úplne iný jedálniček ako my.
2. To čo si napísal stále neznamená, že opice bez pankreasu neprežijú - rovnako ako u človeka neznamená, že bez slepého čreva neprežije dlhé roky, aj keď slepé črevo plní dôležitú funkciu pre črevný mikrobióm a syntetizovanie určitých druhov vitamínov
3. Toľko štúdií bolo zmanipulovaných, že sa o tom snáď nedá ani baviť, a je jasné, že stranami "evolucionistov", pretože ONI SÚ FINANCOVANÍ ZO STRANY SATANISTICKÝCH ČI ATEISTICKÝCH GLOBALISTOV. Mohli robiť pokusy s pankreasom prasaťa, a do papierov napísať, že sa jednalo o pankreas opice. ALEBO JEDNODUCHO ROBILI ŠTÚDIU LEN NA PAPIERI. Keď nás vedia oj*bávať politici, PREČO NIE VEDCI???????????????
4. REAGUJEŠ LEN NAČO CHCEŠ, NA TOTÁLNE ROZDIELNE ROZVETVENIE AORTY (človek vs. šimpanz) SI NEREAGOVAL, A UŽ LEN TENTO JEDINÝ DôKAZ OKAMŽITE ZNIČIL "MEDZIDRUHOVÚ EVOLÚCIU".

ALE TERAZ TROCHU ODBOČME, ČO TY NA TO? ..............
1. Dospelý šimpanz je 4-8x silnejší než dospelý človek
2. Gorila zdvihne až dve tony, čiže desaťnásobok svojej hmotnosti
3. Šimpanzi konzumujú hlavne rastlinnú potravu - LISTY, OVOCIE, KORIENKY, TERMITY, NIEKEDY MäSO (ulovená opica)....
4. Gorily konzumujú hlavne menšie zelené rastliny, korienky, a úplné minimum ovocia (menej než 2%)
5. Gorily denne prejdú 100-200 metrov (čítaš dobre), a pritom majú takú obrovskú silu - ako ju získali??????



Veď toto samo o sebe úplne "pochovalo" medzidruhovú evolúciu, TY SLEPÝ PATRÓN............
Človek je niekoľkonásobne (minimálne 4, 4 až 8.) krát slabší než šimpanz či gorila, ktoré ani nemajú ŽIADEN silový tréning .......... TO JE "CESTA DOPREDU" V PRÍPADE MEDZIDRUHOVEJ EVOLÚCIE??? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Či si načisto vymetený a veríš tej báchorke typu "Človek dostal veľký mozog, a preto mu ubudla sila, lebo ju nepotreboval...".... ???

Skutočnosť že nepochádzame s opíc nijak "neojebeš", zato rôzne "vedecké výskumy" sa dajú zmanipulovať AKOKOĽVEK, keď v tom ide "veda" ruka v ruke s MAINSTREAMOM, ktorí ŤAŽÍ Z ATEIZMU.
ZDRAVÝ ROZUM ZJAVNE NEMÁŠ, INAK BY SI NEIGNOROVAL TIE OBROVSKÉ ROZDIELY MEDZI ĽUDOOPMI A ĽUĎMI, PRIČOM PODĽA "MEDZIDRHOVEJ EVOLÚCIE" ĽUDIA ZÍSKALI LEN VIAC ROZUMU, ALE VŠETKY OSTATNÉ BENEFITY STRATILI ............ \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Či mi chceš povedať, že človeku vo vývoji bola veľká sila už NANIČ? Aha...a preto si teraz pomáha množstvom pomôcok (a teraz sa nebavíme o stavebníctve kde by som človeku nevyčítal, že nevie zdvihnúť železný hriadeľ mrakodrapu), bez ktorých by neprežil, lebo nemá silu??? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Smej sa, smej, Marek, len to dokazuje, aký si hlúpy a ani sa nezamyslíš nad protiargumentom.
Tak zas poporadí ideme vyvracať tvoje bludy:

1, Ohľadom Kwasniewskeho a Nobelovej ceny. Nebol nominovaný OFICIÁLNE - Takže nominovaný NEBOL. Ešte raz a zvýrazním, ako to tak rád robíš ty: NEBOL. Takže, a opäť zvýrazním, KLAMEŠ. Si klamár. Klamstvo je hriech. Slúžiš Satanovi a prispievaš ku Gatesovi a NWO. Hanbi sa!

2, Opice majú úplne iný jedálniček ako my - Nie opice, ktoré boli použité v tej štúdii. A paradoxne, divil by si sa, ale opice zas až tak odlišnejší jedálniček nemajú - hmyz, plazy, vajíčka, ovocie, korienky, orechy. Všetko prirodzená strava, na ktorej v pohode a dovolím si tvrdiť, že zdravo, prežije aj človek. Nehovoriac o tom, že ľudia, ktorí sa hýbu v tom prostredí ako opice (v Afrike trebárs kmne pygmejov a v Južnej Amrike indiánske kmene), sa tak aj stravujú, hádam len s väčším podielom mäsa vďaka lovu

3, Cicavce bez pankreasu neprežijú. Pri jeho čiastočnej absencii zvieratá prežijú rovnako ako človek - na liekoch, ktoré suplujú jeho funkciu. Môžeš sa aj poskladať, je to tak a je to fakt. Aj opice ten pankreas potrebujú k správnemu fungovaniu, inak by ho v tele ani nemali, na čo by im bol??? Bez slepého čreva sa fungovať dá, ale má to tiež vplyv na ľudský organizmus, ako si správne napísal. Ale slepé črevo nie je pankreas.

4, Toľko štúdií bolo zmanipulovaných - Áno, hlavne tie z konšpiračných stránok napr o plochej Zemi, však? Zaujímavé, že tým štúdiám veríš, aj keď ti tu viacero členov fóra trpezlivo vyvracalo tieto bludy. K tomuto sa ani nemusím viac vyjadrovať, ty nemáš ani potuchy, ako celý tvoj život obkolesujú vynálezy a výmysly oných zmanipulovaných vedcov, bez ktorých by si umrel.

5, Rozvetvenie aorty: nereagoval som, lebo som to nezaregistroval. Tak sa na to pozrime: Podľa https://www.insidescience.org/news/huma ... r-activity existuje teória, že ľudské srdce sa vyvinulo ako odpoveď na iný štýl života, než majú ľudoopi (to už je dúfam vysvetlené, už si sa doučil). Ty, marek, totiž medzidruhovú evolúciu chápeš tak, že šimpanz musí mať všetko rovnaké, ako človek, aby boli spriaznení. To je ale blbosť. Mali spoločného predka, ale od neho sa človek a zvyšní primáti odvíjali inak. Tak teda k tej teórii: Ľudské srdce sa vyvinulo, aby pokrylo nároky na vytrvalostný dlhodobý pohyb, teda beh a chôdzu. Zatiaľčo ľudoopi nič z toho dlhodobo nerobia,majú výbušnú okamžitú silu, ktorú vyvinú krátkodobo. Hýbal si sa na ronnie.cz, tak ti to vysvetlím tamojším spôsobom.
Človek je maratónec, šimpanz je vzpierač. To ti snáď dáva zmysel. Aj medzi ľuďmi sú v týchto športových odvetviach príšerné rozdiely, tak samozrejme, že medzi človekom a šimpanzom budú ešte väčšie. Mimochodom, OK, aorta je iná. Ale ako je možné, že človek a primáti majú rovnako posadený palec na ruke? Iné zvieratá to nemajú. Žeby medzidruhová evolúcia?

6, Z predošlého bodu plynulo prechádzame na tvoj ďalší nezmysel a to sú poznatky o tom, že sú ľudoopice silnejšie ako ľudia: Áno, práve preto, čo píšem hore, to dáva zmysel. Majú minimum vytrvalostného pohybu, zato výbušný okamžitý pohyb, krátkodobo vyvinutá sila, ako vzpierači. Silu nenaberáš behaním a chodením - ale to ty vieš, pretože sám cvičíš, a len zavádzaš a klameš. Opice sú silnejšie, lebo žijú "silovejším" spôsobom života. Okrem toho, zas, porovnávaš človeka a zviera, ktoré mali spoločného predka. Aj medzi opicami sú rozdiely: šimpanz je menší a slabší ako gorila, bonobo je menší a slabší ako orangutan. Tak ako môžeš čakať, že medzi opicami a ľuďmi nebudú rozdiely??? Ja mám sto kilo a zdvihnem ťa nad hlavu, ty si zas vyšší a slabší a debil, a to sme ľudia, jeden druh. Tak medzi rôznymi druhmi budú tieto rozdiely ešte výraznejšie. Zapoj mozog preboha.

7, Šimpanzi konzumujú hlavne rastlinnú potravu - LISTY, OVOCIE, KORIENKY, TERMITY, NIEKEDY MäSO (ulovená opica): Znova polopravda. Ľudoopice prijímajú značný podiel bielkovín v strave z hmyzu a vajec a malých živočíchov. Konkrétne šimpanzy žerú hmyz, larvy, malé hlodavce, malé plazy, vajíčka, vtáky, čokoľvek im príde pod ruku.

8, Či mi chceš povedať, že človeku vo vývoji bola veľká sila už NANIČ? Zas a znova. Nič nechápeš. Fungujeme INAK ako opice a preto sa naše telo vyvíjalo inak. My dokážeme behať - máme dlhé končatiny, máme veľké pľúca, vieme sa ochladzovať potením. Problém je, že ty si hlúpy a nechápeš nič. Človek nemusí byť silný, ľudí je veľa a dokážu utekať. Videl si, ako lovia vlci trebárs bizóna? Sú menší a slabší ako on, ale budú za ním utekať, štvať ho, až kým nepadne a potom už nemá šancu. Tak isto lovil človek - celá tlupa si vytipovala nejakú antilopu a bežali za ňou. Kľudne pár hodín, alebo aj celý deň, striedali sa v tempe, aby vydržali dlhšie. To zviera to nezvládlo, prehrialo sa a skolabovalo. A človek sa nažral. To je celé. Lebo, hoci máme rovnakého predka, NIE SME OPICE, a fungujeme úplne inak.

Ale mám pre teba otázku, keď nemáme nič spoločné s opicami, ako je možné, že pri konzumácii opičieho mozgu môže človek dostať Creutzfeldt–Jakobovu chorobu? Pre tých, ktorí nevedia, o čo ide: Táto neurodegeneratívna choroba vzniká u ľudí pri konzumácii ľudského mäsa, hlavne teda mozgu. Skrátka je to choroba,na ktorú trpia kanibali - napríklad na Papua Nová Guinea, kde sa táto choroba volá Kuru. Existujú záznamy, že človek sa touto chorobou nakazil po konzumácii opičieho mozgu, čiže ako keby bol dotyčný ľudožrút. Ako je to možné, ak nemáme spoločného predka s opicami??? Prasačí mozog, vtáčí mozog, rybí mozog, všetko bez problémov, ale práve opičí mozog ti privodí chorobu, ako u ľudožrúta. Poprosím hlavného konšpirátora Mareka o vysvetlenie.

A ešte jedna vec, to už mimo argumentov: Pripomínam, Marek, že som tiež košičan. A nemám rád, keď mi niekto nadáva do debilov a idiotov len preto, že mám odlišný názor. Až sa náhodou niekde stretneme, som zvedavý, či budeš mať gule mi to povedať aj do očí, alebo si len internetový hrdina.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2021 7:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
neti píše:
\"8)\"

Obdivuje mě tvá vytrvalost a trpělivost s multi nickovym košičanem komunikovat \":mrgreen:\"
Dnes mě právě myšlenka na něho a jeho fanatismus přivedla na stránky a zájem jak je na tom. Jak můžu vidět, tak se nic nezměnil a vypadá to, že je to i horší \":roll:\" \":mrgreen:\"
Tak zase někdy \"8)\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2021 8:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Pravdou je, že s teroristami sa nevyjednáva a s fanatikmi sa nediskutuje \":mrgreen:\"... Dal som však Nickovi šancu, aby dostal rozum a spamätal sa, keďže v ľuďoch sa snažím vidieť aj to dobré. O pár rokov mu definitívne hrabne ako Xionovi a bude od neho pokoj = konečná zastávka každého fanatika \":roll:\". Len mám strach, že vystriela nejakú školu, keďže je veľmi impulzívny a výbušný a hnev v ňom vrie.

--------------------------------

Btw. existuje hafo dôkazov medzidruhovej evolúcie napr. mozog ľudí nie je úplne iný od mozgu cicavcov a ten nie je úplne iný od mozgu plazov. Evolúcia ho postupne zdokonalovala a stavala na tom, čo bolo: preto má človek 3 mozgy (plazí, cicavcov a neokortex). Ďalším dôkazom je výskum základných emócií cicavcov (Jaak Panksepp), boli lokalizované na rovnakých miestach v mozgu viacerých cicavcov. Zem ako placka a údajný podvod s evolúciou je len nástroj, pomocou ktorého trolli ventilujú svoju frustráciu a vnútornú zúrivosť.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 110 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz