Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 12:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
To máte pravdu, ale i cena je někde jinde, čili on musí člověk přemýšlet a počítat, jako ostatně u všeho.

No já právě zjišťuju, že jsme jako rodina (3 dospělí) od ledna spotřebovali už 5 balíčků té práškové yuccy a nevidím žádný velký efekt, možná bych ale měla ještě vytrvat. Tak počítám, jestli není lepší koupit tu dražší v tobolkách než dlouhodobě investovat do slabšího přípravku, což by ve výsledku mohlo vyjít třeba i dráž. Jenže když nevím dopředu kolik toho spotřebuju, tak se to moc počítat bohužel nedá... \":(\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
No já právě zjišťuju, že jsme jako rodina (3 dospělí) od ledna spotřebovali už 5 balíčků té práškové yuccy a nevidím žádný velký efekt, možná bych ale měla ještě vytrvat. Tak počítám, jestli není lepší koupit tu dražší v tobolkách než dlouhodobě investovat do slabšího přípravku, což by ve výsledku mohlo vyjít třeba i dráž. Jenže když nevím dopředu kolik toho spotřebuju, tak se to moc počítat bohužel nedá... \":(\" .

Extrakty fungují opravdu lépe i když zase o tolik lépe to bych netvrdil, čili nyní bych asi dojel rozjetou variantu a třeba při dalším kole nasadil něco jiného, alespoň bude schopná objektivně zjistit rozdíl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 10:31 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Děkuju, dobrý nápad \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: sob kvě 25, 2013 2:00 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 23, 2013 9:22 am
Příspěvky: 4
Dobrý den, rád bych přispěl do diskuse svou zkušeností a poznatky. Nevím jaké máte všichni zkušenosti s očistou krve a organismu. Ale mně se nejvíce osvědčil abnormálně velký počet vitamínů, antioxidantů a minerálů. Ze zajímavosti se mrkněte na toto video http://www.youtube.com/watch?v=3X9PiZUBcs0 Je to nezávislá studie na účinky plodů goji. Mám několik známích, co užívají Goji štávu pravidelně a zlepšila se jim imunita, krevní tlak, kdo měl problémy s cukrovkou tak i cukrovka se jim snížila. Pokud si chcete více dozvědět o goji zkuste se i podívat na web. zdravyzivot.ramissio.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: sob čer 01, 2013 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Goji Michal píše:
Dobrý den, rád bych přispěl do diskuse svou zkušeností a poznatky. Nevím jaké máte všichni zkušenosti s očistou krve a organismu. Ale mně se nejvíce osvědčil abnormálně velký počet vitamínů, antioxidantů a minerálů. Ze zajímavosti se mrkněte na toto video http://www.youtube.com/watch?v=3X9PiZUBcs0 Je to nezávislá studie na účinky plodů goji. Mám několik známích, co užívají Goji štávu pravidelně a zlepšila se jim imunita, krevní tlak, kdo měl problémy s cukrovkou tak i cukrovka se jim snížila. Pokud si chcete více dozvědět o goji zkuste se i podívat na web. zdravyzivot.ramissio.com

No asi jak u koho, pro člověka s kvasinkou to asi zrovna ideál nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2013 8:40 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 23, 2013 9:22 am
Příspěvky: 4
Jarda píše:
No asi jak u koho, pro člověka s kvasinkou to asi zrovna ideál nebude.

Je to možné, bohužel nemám přímé zkušenosti a poznatky s užíváním u člověka s kvasinkou. Proč myslíte že by v tom měl být problém? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2013 9:28 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jéžišmarjá jděte s tou reklamou k šípku

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 7:41 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 20, 2013 10:38 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda je tento čaj http://www.oxalis.cz/pro-spravnou-funkci-ledvin-50-g/d-71988/ opravdu vhodný na pročištění a správnou funkci ledvin?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Goji Michal píše:
Je to možné, bohužel nemám přímé zkušenosti a poznatky s užíváním u člověka s kvasinkou. Proč myslíte že by v tom měl být problém? Děkuji

Tak jde o potravinu s relativně vysokým podílem sacharidů a ty kvasinkám vyloženě chutnají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
LubosHa píše:
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda je tento čaj http://www.oxalis.cz/pro-spravnou-funkci-ledvin-50-g/d-71988/ opravdu vhodný na pročištění a správnou funkci ledvin?
Děkuji.

Složení je sice zvláštní, ale proč by to nemělo fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 1:38 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Zdravím pán Jarda,

chcel by som sa spýtať čo odporúčate na čistenie krvi?
Teda je vhodné aj niečo iné ako Yucca ?
Vedel by ste poradiť nejaký vhodný čaj alebo toto nemá velký význam ?

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 9:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Zdravím pán Jarda,

chcel by som sa spýtať čo odporúčate na čistenie krvi?
Teda je vhodné aj niečo iné ako Yucca ?
Vedel by ste poradiť nejaký vhodný čaj alebo toto nemá velký význam ?

Ďakujem

Tak určitě jsou vhodné i různé byliny, především kopřiva je výborný čistič krve, ale neužívat dlouhodobě .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 5:09 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Jarda píše:
Ano, stále nejsou zcela čisté a signalizuje to i narušenou funkci střeva.

Dobrý den pane Jardo,
jsem po 3 melounových očistách ledvin, 2 šankách a 2 očistách jater a teď si týden "užívám" se šťávami z červené řepy. Cca 6 dcl šťávy, z toho je slabá polovina červená řepa, zbytek celer, mrkev a jablko. Moč občas lehce růžovou mám, stolice není červená, ale po chvíli se od ní lehce do růžova obarví voda v míse. To je špatně?? Proč? Můžu požádat o vysvětlení? Díky, Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 1:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Petr22 píše:
Dobrý den pane Jardo,
jsem po 3 melounových očistách ledvin, 2 šankách a 2 očistách jater a teď si týden "užívám" se šťávami z červené řepy. Cca 6 dcl šťávy, z toho je slabá polovina červená řepa, zbytek celer, mrkev a jablko. Moč občas lehce růžovou mám, stolice není červená, ale po chvíli se od ní lehce do růžova obarví voda v míse. To je špatně?? Proč? Můžu požádat o vysvětlení? Díky, Petr

Ono to zase tak špatně být nemusí, pokud jde o nepatrné zabarvení, tak v tom problém nehledejte, jakákoliv barevná potravina barví stolici a mnohdy i moč, ale málo co tak silně jako červená řepa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: čtv pro 10, 2015 5:52 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 10, 2015 3:01 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, mam problem.
Cítím se zcela zdráv, a hlásil jsem se do AČR, vše proběhlo hladce. Doktoři mne prohlédly úplně celého, nic nenašly, dokud nepřišly výsledky krve měl jsem zvýšené Sbili-47,9 a Sbilc-9,7 .Pujdu s tim za doktorkou a snad s tim neco udelame. O tu práci moc stojím, máte nějaké rady jak svou krev uvést dopořádku? Jinak jsem sportovně založený člověk a jím vcelku zdravě. Na odběry jsem od pulnoci nic nejedl(jsem zvyklý snídat) měl jsem při odběrech fakt velkej hlad. Děkuji za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz