Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 12:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 1:22 am 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
tak tady procitam chelacni teorie a postupy, EDTA a nebo ALA, nachazim pro i proti, varovani, ze je nutne dodrzet prisny protokol,jinak ze se zdravotni stav zhorsi....
Jedu v ocistnych kurach, liju do sebe kvanta slane vody pri sance, klystyry s urinou, jablecnym octem, piju HCl, Lugol a cpu se MMS2....ale tady nejak ztracim odvahu do sebe nacpat chelacni prostredky. Na netu je nutne filtrovat informace a nedelat slepe vse, co se tam docteme.
Muzete mi pane Zajicku prosim Vas poradit, jaky chelacni prostredek, krome detoxikacni vanicky obecne doporucujete svym pacientum?
Take mne prisla vlasova analyza, jak ji mohu s vami zkonzultovat?
Dekuji a dobrou noc vsem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry vecer,
tak tady procitam chelacni teorie a postupy, EDTA a nebo ALA, nachazim pro i proti, varovani, ze je nutne dodrzet prisny protokol,jinak ze se zdravotni stav zhorsi....
Jedu v ocistnych kurach, liju do sebe kvanta slane vody pri sance, klystyry s urinou, jablecnym octem, piju HCl, Lugol a cpu se MMS2....ale tady nejak ztracim odvahu do sebe nacpat chelacni prostredky. Na netu je nutne filtrovat informace a nedelat slepe vse, co se tam docteme.
Muzete mi pane Zajicku prosim Vas poradit, jaky chelacni prostredek, krome detoxikacni vanicky obecne doporucujete svym pacientum?
Take mne prisla vlasova analyza, jak ji mohu s vami zkonzultovat?
Dekuji a dobrou noc vsem

Sara

Tak vanička je asi nejlepší, nicméně slušně čistí i chlorela a další přípravky. Přehánět to není potřeba, tím si člověk jenom rozhodí organizmus, lepší je pomalu a vytrvale. Jinak ohledně té analýzy klidně zavolejte a nějak to pořešíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lapacho
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 10:58 am 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
muflon píše:
http://www.vegetalismus.cz/lapacho-kura/detail-8-140.html

Lapačo (Lapacho)
Tabebuia avellaneda
Červené lapacho, čaj Inků

- detoxikuje organismus, odvádí těžké kovy a jedy z těla
- brzdí růst nádorů
- zlepšuje průtok krve
- mírní bolest, pomáhá při migrénách
- léčí záněty všech druhů
- povzbuzuje sexuální funkce
- posiluje funkce jater a ledvin
- léčí kožní onemocnění a ekzémy
- zneškodňuje v těle bakterie, viry, plísně jako např. Candida, Staphylococcus, Streptococcus, Herpes apod.

Bájný nápoj tawari se připravuje z kambia, vnitřní živé části kůry stromu Tabebuia(Lapacho), kterou proudí životní energie stromu.
Tradičně se užívají na 1 litr 2 polévkové lžíce lapacha. Tawari se 5 minut povaří a pak se nechá 15 - 20 minut luhovat pod pokličkou. Čaj se scedí a popíjí vlažný či chladný v malých dávkách po celý den.

...uvádíte,že tradičně se užívají na 1 litr 2 polévkové lžíce lapacha.V návodu použití na sáčku čaje se uvádí 2 čajové lžíce. Jaké dávkování je tedy správné.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
koukala jsem na cenu detoxikacni vanicky, je to celkem snesitelne. Ovsem tedy ta electroda je velmi draha, stoji skoro 1.700 Kc a podle informaci vydrzi 30-50 procedur.
Nevadi mi jednorazova vstupni investice, odstavovac byl take velmi drahy; ovsem detoxikacni vanicka se zatracene prodrazi na udrzbe.
Mate nekdo nejaky figl, jak toto vyrobit doma? Nedelam si velke iluze, kdyz i zaslouzily clen Craft (Forum U pramene) si ji shani na eBay...
Zdravim

Sara


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry vecer,
koukala jsem na cenu detoxikacni vanicky, je to celkem snesitelne. Ovsem tedy ta electroda je velmi draha, stoji skoro 1.700 Kc a podle informaci vydrzi 30-50 procedur.
Nevadi mi jednorazova vstupni investice, odstavovac byl take velmi drahy; ovsem detoxikacni vanicka se zatracene prodrazi na udrzbe.
Mate nekdo nejaky figl, jak toto vyrobit doma? Nedelam si velke iluze, kdyz i zaslouzily clen Craft (Forum U pramene) si ji shani na eBay...
Zdravim

Sara

Pak jedině samo domo, viz foto, třeba takto jsem si ji kdysi ukutil sám, při celkové ceně 600,-Kč, ale pro každého to není a hlavně musíte mít opravdu bezpečný zdroj s oddělovacím transformátorem, jinak může jít o vyloženě nebezpečnou věc. Toto provedení je na rozdíl od těch kupovaných naprosto nezničitelné i když elektrody dostávají dost zabrat, jak je vidět na obrázku, ale mám ji již několik let a patrně mě do smrti vydrží.


Přílohy:
Vanička.jpg
Vanička.jpg [ 45.94 KiB | Zobrazeno 20796 krát ]
Vanička detail.jpg
Vanička detail.jpg [ 42.13 KiB | Zobrazeno 20796 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lapacho
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 12:42 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
RaDu píše:
...uvádíte,že tradičně se užívají na 1 litr 2 polévkové lžíce lapacha.V návodu použití na sáčku čaje se uvádí 2 čajové lžíce. Jaké dávkování je tedy správné.

Co prodejce to jiný návod..to neuvádím já...řídil bych se spíš než návodem prodejců citem a postupy zkušených bylinářů \(buď z knihy nebo dohledejte na webu). Ale je také možné že je to spíš o tom aby balení déle vydrželo...tak někteří mohou uvádět menší dávkování (tím se nic nezkazí...). Dnes je (téměř \":mrgreen:\" ) vše o penězích...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lapacho
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 11:04 am 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
muflon píše:
Co prodejce to jiný návod..to neuvádím já...řídil bych se spíš než návodem prodejců citem a postupy zkušených bylinářů \(buď z knihy nebo dohledejte na webu). Ale je také možné že je to spíš o tom aby balení déle vydrželo...tak někteří mohou uvádět menší dávkování (tím se nic nezkazí...). Dnes je (téměř \":mrgreen:\" ) vše o penězích...

někde se uvádí...

Dávkování
lehký čajový odvar pro stimulaci- 2-3 čajové lžičky směsi, povařte v 1 l vody 3 minuty a sceďte. Pro silnější odvar pro léčebné účely-2 polévkové lžíce na 1 litr vody, vařit 5 minut a nechat ještě 15-20 minut louhovat a pak sceďte.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2012 10:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
U lapacha se na webu často uvádí, že jeho příprava trvá dlouho, takže bych ho radši vždycky pět minut na mírném ohni povařil a dalších 15 minut vylouhoval, ať už jde o hrnek nebo pět litrů. Proč se zbytečně ochuzovat o jeho léčebný účinky? V návodu na mém balení nečaje se ještě píše, že se má zásadně vařit ve varném skle, smaltu nebo keramice.

Já lapacho louhuju dokud není vlažný a pak ho po zcezení hodím do mrazáku, jak tu radí Jarda. Rozmrzlej výluh pak skladuju v pětilitrovém kanistru od destilky. Je potřeba počítat s tím, že co dnes připravím budu moc pít až někdy během zítřka, takže si dělám pití do zásoby.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Detoxifikacne naplaste na nohy
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2012 1:25 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Aky mate nazor na tieto naplaste.
http://www.zlavonator.sk/detail/?r=http ... uka%2F1906

Moze to fungovat?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxifikacne naplaste na nohy
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Aky mate nazor na tieto naplaste.
http://www.zlavonator.sk/detail/?r=http ... uka%2F1906

Moze to fungovat?

Tak podobné náplasti již zde někdo řešil a určitě fungovat mohou v tom problém nevidím, nicméně nedovedu posoudit poměr cena-výkon.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 11:09 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 11:02 pm
Příspěvky: 1
Dobry den pane Zajičku, tak uz nějakou dobu pročítám tyto skvělé stránky a diky nim mi začína docházet spoustu souvislostí. Ale k věci. Stravovala jsem se vice méně "normálně", i když jsem nikdy nepila mleko a na sladké taky nejsem. Ale v podstetě jsem zdravá, bez nejakých problému. Co mě ale dost trápí, mám 10měsíčni dcerku, kterou pořád kojím+ nejaké příkrmy, jako banan a brambory, vic do ni nedostanu. Teprve díky její nežádoucí reakci na očkování jsem prozřela a začala se zajimat co a jak. Dcerka se už zdá v pořádku, ale já mám puse 9 amalgamových plomb, z čehož je mi teda na blití a vyčítam si, že jsem to nepořešila před otěhotněním. Volala jsem biologickemu zubaři a on řekl, že v době kojení do toho v žádném případě neštourat. Takže co ted..Mam brát chlorellu, někde jsem četla, že pokud tam ty amalgmámy jsou, že je to kontraproduktivní. Pokud váže kovy, zejmena rtut a odvádí ji z těla ven,znamena to, že je jí i mléce vice a nebo to jde ven jen stolicí? Moc děkuji za odpoveď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 6:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ADA píše:
Dobry den pane Zajičku, tak uz nějakou dobu pročítám tyto skvělé stránky a diky nim mi začína docházet spoustu souvislostí. Ale k věci. Stravovala jsem se vice méně "normálně", i když jsem nikdy nepila mleko a na sladké taky nejsem. Ale v podstetě jsem zdravá, bez nejakých problému. Co mě ale dost trápí, mám 10měsíčni dcerku, kterou pořád kojím+ nejaké příkrmy, jako banan a brambory, vic do ni nedostanu. Teprve díky její nežádoucí reakci na očkování jsem prozřela a začala se zajimat co a jak. Dcerka se už zdá v pořádku, ale já mám puse 9 amalgamových plomb, z čehož je mi teda na blití a vyčítam si, že jsem to nepořešila před otěhotněním. Volala jsem biologickemu zubaři a on řekl, že v době kojení do toho v žádném případě neštourat. Takže co ted..Mam brát chlorellu, někde jsem četla, že pokud tam ty amalgmámy jsou, že je to kontraproduktivní. Pokud váže kovy, zejmena rtut a odvádí ji z těla ven,znamena to, že je jí i mléce vice a nebo to jde ven jen stolicí? Moc děkuji za odpoveď

Chlorela je chelátor, který naváže tu rtuť do sebe jako houba a odvede ji z těla ven, čili toho bych se ani při kojení nebál. Do mléka se obecně toho dostane minimum, příroda byla v tomto směru velice předvídavá a je tam vřazena velice dobrá filtrace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 09, 2012 1:43 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Na očistu krve od chemikálií mi byl doporučen Aloe vera gel, který má odvádět škodliviny z krve a následně chlorela je má ve střevě vázat a odvádět ven. Aloe vera gel je ale strašně předražený a navíc, pokud ho piju neředěný, bolí mě z něj žaludek. Dal by se nahradit tento gel něčím jiným, co by z krve odvádělo chemikálie a dobře se tak doplňovalo s chlorelou a jejími účinky ve střevě? (Používám ještě detoxikační vaničku a chystám se na Sanogel a detoxikační náplasti). Pan Jarda hovořil o nějakých chelačních bylinných produktech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2012 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Na očistu krve od chemikálií mi byl doporučen Aloe vera gel, který má odvádět škodliviny z krve a následně chlorela je má ve střevě vázat a odvádět ven. Aloe vera gel je ale strašně předražený a navíc, pokud ho piju neředěný, bolí mě z něj žaludek. Dal by se nahradit tento gel něčím jiným, co by z krve odvádělo chemikálie a dobře se tak doplňovalo s chlorelou a jejími účinky ve střevě? (Používám ještě detoxikační vaničku a chystám se na Sanogel a detoxikační náplasti). Pan Jarda hovořil o nějakých chelačních bylinných produktech.

Ta aloe je celkem nesmysl, naprostá většina těch sirupů je plesnivá a plná cukru, já osobně v nich nevidím pro konzumenta žádný užitek, spíše páchají škodu jak finanční, tak zdravotní. Chlorela je celkem dobrá i když i zde se nachází na trhu docela dost šmejdu a je těžké se v tom vyznat. Osobně se domnívám, že to co jste uvedl stačí, není dobré bordel ze sebe dolovat jak z lomu, to vám může být i slušně blbě. Bylinné chelátory zde patrně nekoupíte, nebo o tom nevím, ale v zahraničí není problém si je nechat poslat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 7:03 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Riešim cheláciu kovov tri roky a ak to niekto naozaj myslí vážne s cheláciou a chce dosiahnuť reálne výsledky, tak treba ísť na to trochu inak.

Môžete zabudnúť na všetky tie bylinkové chelátory - je to veľmi slabé, používam tinktúru z medvedieho cesnaku, ale len ako podporu, nič viac. Ostatné ako koriandrová tinktúra je riziko brať - môže ortuť rozvíriť, ale nenaviaže ju na seba a nevynesie von z tela.

Enterosgel, Sanogel, Chlorela.... primárne fungujú len ako črevný absorbent a používam ich čisto len ako doplnok na vyčistenie čreva od ortute.

Bez chémie to jednoducho nejde. Napr. na detox mozgu potrebujete tukorozpustnú látku, ktorá dokáže preniknúť cez mozgovo-cievnu bariéru, na tento účel sa používa napr. ALA a čiastočne DMSA.

Vyskúšala som všetky protokoly, ktoré sú dnes známe a dostupné - modifikované pektíny, nanonizovanú chlorelu, chlorelu vo vysokých dávkach + koriander, modifikované algináty, DMPS injekcie.... chelácia ma stála doteraz tisíce eúr.

Jediný protokol, ktorý môžem na základe svojich skúseností doporučiť je Cutlerov protokol, kde sa chelačná látka - DMSA, DMPS berie v pravidelných hodinových intervaloch niekoľko dní za sebou - účelom je udržiavať stálu hladinu chelačnej látky v krvi, aby sa eliminovali negatívne účinky rozvírenej ortuti a hlavne jej redistribúcie v tele (zoberiem chelačnú látku, tá ortuť rozvíri a môže sa následne ukladať v rôznych častiach organizmu). Pri chronickej, pozor nie akútnej otrave je práve problém, že ortuť je už pevne naviazaná na rôzne tkanivá a stála hladina chelátoru v krvi zabezpečí, že ortuť v malých dávkach neustále rozvirujem, časť sa naviaže na chelátory, časť sa žiaľ redistribuje. Vedľajšie účinky chelácie regulujem dávkami chelátorov, ak mi je moc zle, znížim dávky.

To len, aby niekto nebol v ilúzii ako sa super chelátoval z ťažkých kovov po užívaní enterosgelu a nejakých bylinkových a homeopatických doplnkov.

Toto fórum sa zaoberá rôznymi očistami a je super, ale táto téma tu moc nie je dobre dotiahnutá a žiaľ v dnešnej dobe je vysoko aktuálna. Považujem práve cheláciu ťažkých kovov sa jednu z primárnych očíst. Môžem totiž robíť výplachy žalúdka, pôsty, urinové črevné nálevy koľko chcem, ale ak mám čo len trocha ortute v mozgu, nebudem nikdy fungovať plnohodnotne. Ani samotná surová strava nestačí organizmus očistiť od ťakých kovov, práve tým, čo som popísala hore, že na detox mozgu už potrebujem špeciálny protokol. Príroda nás nevybavila detoxikačnými mechanizmami na ten sajrat, čo dnes do seba dostávame, kedy sa malým niekoľkodňovým bábätkám, ktoré ešte majú priepustnú mozgovo-cievnu bariéru, piche očkovacia látka s obsahom ortute, hliníka.

Jedny z najlepších stránok zaoberajúcich sa Cutlerovým protokolom v dnešnej dobe:

http://livingnetwork.co.za/chelationnet ... -protocol/
http://livingnetwork.co.za/chelationnet ... es_cutler/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz