Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 12:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 30, 2013 3:08 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Filip08 píše:
Proč tu kůru děláte tak dlouho, když podle vás nemá žádné pozitivní účinky?

Zo zvyku... Uškodiť mi to nemôže... Mám sa na to vykašlať ? Možno tak spravím...... Už som mal "žiariť ako Boh" s toľkými dotoxikáciami, čo mám za sebou... Ale veľké HxxxO...... A to som pritom realista, nie pesimista. Ale - stávam sa pesimistom - vtedy, keď zisťujem, že strava a očisty očividne NIE SÚ VŠETKO. Keby boli, dávno by som mal pokožku bez "vyrážtičky", pokožku hlavy bez lupín......... Ale NIE JE TOMU TAK..... Kto mi dá ale odpoveď že v čom je problém ??? Asi NIKTO.... veď mám prečistené už VŠETKO, všetky orgány (očistami z tejto stránky, a urobené už veľa krát), dokonca aj "mäso" môjho tela (derivačná kúpeľ robená 2 roky po 2-3 krát týždenne) by malo byť prečistené od metabolického odpadu a podobne...... ... Či mám candidu ? AKO TO ZISTIŤ SO 100% ISTOTOU ? ... O pľuvacom teste mi nič nehovor, podľa neho candidu mám. Ale ako vravel Jarda, nie je to isté, lebo tento test nie je tak presný, ako by sme chceli.... Navyše, jem 100g kokosového tuku denne, už taký mesiac (ten lacný samozrejme, inak by som skrachoval), a to z dôvodu, že sú to nasýtené tuky (okrem toho jem denne ghí, a často aj domácu masť). Ale - načo to tu píšem - hneď mi to vyhodíš na oči a povieš, že to mám z toho... Potom mi ale povedz, prečo vyrážkami (povrchové, nehnisajúce) netrpia iné národy, ktoré konzumujú kopu tuku a živočíšnych potravín...... Ale - o tom sa tu nechcem baviť (o strave), piatim bielym jedom sa vyhýbam (soľ v malom množstve jed NIE JE), jem 3 krát denne, dostatočne sa hýbem a robím maximum pre svoje zdravie (aj jogínske asány, 5 tibeťanov, dychové cvičenia, fitness 3 krát týždenne, ráno pijem stredný prúd uriny)......... Prečo nemám krásnu pleť ? Prečo mám uhry na nose (tmavé) a brade a medzi obočím (svetlé) ??? ......... Kto mi na to dá odpoveď bez toho, aby som za to musel vysoliť TISÍC EUR, či VIAC ??? ... ... Už ma to nebaví..... Výsledky môjho snaženia sú veľmi slabé....... Po 10-tich očistách pečene, XY očistách hrubého čreva, XY očistách žalúdku...blablabla.... by som v podstate nemal mať vetry, ale mám ich (hoci bez zápachu), a brucho sa mi nafukuje (nebolestivo)..naposledy pijem 30-40 minút pred jedlom, a po jedle sa napijem najskôr až o dve hodiny, a pijem odstatú vodu v ktorej sú kryštály a šungit, a polku vody mám "odmrazenú".....tak........ PREČO !!!??? ....... Veď som pre seba vrámci zdravia urobil toľko, ako možno jeden z 5-10 000............... Samozrejme, že neočakávam, že mi na to niekto dá odpoveď, ktorá mi pomôže....... Ale bodaj by som takú odpoveď dostal....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 8:09 am 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Nevyznám se tolik, abych ti mohl psát, že máš něco z toho či něčeho jiného. Navíc jak víme, co platí pro jednoho nemusí platit pro druhého. Zdaleka nemám za sebou tolik očist jako ty, ale rozhodně nejsem ani žádný břídil a zkušenosti už určitě mám. V mnohém mi to čištění pomohlo, o tom žádná, ale pořád mi znatelně něco chybělo a i když jsem byl relativně čistý, energie bylo pořád málo a celkově se mi zdálo, že tělu prostě něco zásadního chybí. Odpověď jsem nakonec našel v čerstvém vzduchu. \":-)\" Je to tak jednoduché a tak přirozené. Prostě jsem začal více chodit ven a tam se snažil o co nejplnější jógové dýchání (nebo i jiné dýchací metody) a začal jsem se cítit mnohem mnohem lépe. Takže se mi jen potvrdilo to, že existuje určitá posloupnost důležitosti jednotlivých činností. Jelikož bez vzduchu dokážeme vydržet jen pár minut, jeho kvalita a množství je pro nás nejdůležitější. Pak se přidává kvalita vody a spánek (vydržíme jen pár dní) a nakonec až kvality pohybu se stravou (pár měsíců).... Já mám ale ještě mechanické problémy (hlavně bederní část páteře mám dosti prohnutou dopředu a do toho mám ještě nějak divně napasované orgány břišní, jelikož mám promáčknutou levou část žeber dovnitř. (Nevím kde jsem k tomu přišel, ale za tu páteř určitě může to moje věčné sezení u PC a ve škole - taky už do školy nechodím a PC omezuji na minimum)Snažím se tyhle problémy řešit jógou, jelikož mne nic jiného nenapadá... Jak ukazuji na svém příkladě, všemožné očisty, tedy zdaleka nejsou všechno(i když jsou určitě dost důležité) a stejně tak i u tebe může být příčina problému úplně jiná. Absolutní základ je podle mne snažit se maximálně naslouchat svému tělu a dokázat mu porozumět skrze vlastní intuici kombinovanou se znalostmi. Potom je podle mne možné řešit vše. \":-)\"

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 10:30 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Filip08 píše:
.....Já mám ale ještě mechanické problémy (hlavně bederní část páteře mám dosti prohnutou dopředu a do toho mám ještě nějak divně napasované orgány břišní, jelikož mám promáčknutou levou část žeber dovnitř. (Nevím kde jsem k tomu přišel, ale za tu páteř určitě může to moje věčné sezení u PC a ve škole - taky už do školy nechodím a PC omezuji na minimum)Snažím se tyhle problémy řešit jógou, jelikož mne nic jiného nenapadá......

Zkousel jsi autotrakcni lehatko? http://www.lehatko.cz/cs/ucinky/ Da se sehnat levne pres aukro a pod. A neni to jen na pater a vnitrni organy, je to i na relaxaci, prokrveni hlavy, ..........

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Dobrý den,
mám tyto konkrétní dotazy:
1) jak zjistit či kontrolovat obsah těžkých kovů v těle?
2) co je to detoxikační vanička, alias to se někde kupuje?
3) je nutné si nechat vyměnit plomby? proč je tedy lékaři dosud používají a tvrdí, že jsou neškodné? Mé děti již mají amalgámy v puse...

děkuji, lucie

1)Zde nijak a v zahraničí za opravdu dlouhé peníze. Jinak orientačně vyhovuje vlasová analýza.
2)Nebude jednodušší tento výraz napsat do vyhledavače, než se nesmyslně ptát.
3)Nutné není nic, ale pokud na to máte je to vhodné. Lékaři tvrdí i o očkování a dalších věcech že jsou naprosto bezpečné a kolik lidí na ty bezpečné postupy a léky umírá, to raději ani neevidují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
EmaH píše:
Na vytahnuti tezkych kovu z tela postaci olej do pusy, asi polevkovou lzici, 10 minut valet a vyplivnout. Opakovat nekolikrat. Nebo preventivne kazde rano 1x pred cistenim zubu...
Odzkouseno \":)\"

No tak nadšený bych nebyl, myslím, že to bude mít své mouchy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 3:12 pm 
Offline

Registrován: stř lis 14, 2012 8:32 pm
Příspěvky: 30
Dobrý den,

nevíte prosím někdo, kde se dá sehnat - koupit tinktura z koriandru? Nechce se mi čekat na sklizeň do září, ráda bych s chelací začala co nejdříve...když mi "pan"dentista vyndal poslední amalgám (a vyčistil prkenici)?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
pv33 píše:
Zkousel jsi autotrakcni lehatko? http://www.lehatko.cz/cs/ucinky/ Da se sehnat levne pres aukro a pod. A neni to jen na pater a vnitrni organy, je to i na relaxaci, prokrveni hlavy, ..........

5000 mi přijde fakt hodně a jestli jsem špatně nekoukal, tak to funguje na stejném principu jako když si lehnu hlavou z kopce nebo si udělám stoj o hlavě. Ale i tak díky za radu.

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 4:18 pm 
Offline

Registrován: stř lis 14, 2012 8:32 pm
Příspěvky: 30
Mám to...našla jsem koriandrovou tinkturu na
http://gemmoterapie.eu/shop/2409-korian ... 50-ml.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 1:50 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Filip08 píše:
5000 mi přijde fakt hodně a jestli jsem špatně nekoukal, tak to funguje na stejném principu jako když si lehnu hlavou z kopce nebo si udělám stoj o hlavě. Ale i tak díky za radu.

Psal jsem ti, ze se da sehnat levne na aukru a pod. Mne sehnala znama ktera ma schopnost sehnat cokoliv velice levne na Aukru a snad na Bazosi, dik J, dve lehatka. Prvni stalo 2000,-, ale jen 5 mesicu stare a jen nekolikrat pouzite, se zarucnim listem jeste na rok a pul. Prodejce rikal, ze mel neco se zadama, toho se rychle zbavil a ted ze mu prekazi. Druhe lehatko pro mamu silne pouzivane, nicmene perfektne funkcni, jen oloupana barvu z tyci. To stalo jen 400,- Kc. Pri prodeji je asi nejvetsi problem se zasilanim takto velkeho zbozi. vyhoda je Praha, kde je velka nabidka a dojedu si pro zbozi autem.
Mimo hledani vyrazu autotrakcni lehatko muzes jeste zkusit "inversion table", napriklad http://www.orig.cz/posilovaci-lavice-gr ... ainer.html. S timto vyrobkem osobni zkusenost nemam, ja znam jen od fy Dolejsi.

> tak to funguje na stejném principu jako když si lehnu hlavou z kopce
Lze to tak rict, ale kdyz zkusis oboji, pochopis. Tady mas privazany nohy, muzes libovolne pohodlne menit uhel nakloneni... A diky privazanym noham a zemske pritazlivosti a ti srovnavaji zada...

> nebo si udělám stoj o hlavě
Sirsasany bych se dost bal kvuli krcni pateri, cele telo na ni stoji. Zrejme sirsasana byla kdysi duvodem meho snad skripleho nervu, tak mesic priserna bolest ruky... Lehatko ma podobny zdravotni ucinek na hlavu, ale asi mnohem lepsi na celou pater, minimalne tim ze to napinas kdezto u sirsasany pater stlacujes. A muze to delat kdokoliv, i clovek pres 85, znam. Nekde psali, ze Sirsasanu az tak po roce regulerniho cviceni jogy. Ja jsem ji delal tu a tam spoustu let, ale ...

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Nagualka píše:
Mám to...našla jsem koriandrovou tinkturu na
http://gemmoterapie.eu/shop/2409-korian ... 50-ml.html

A docela i slušná cena.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 15, 2013 7:51 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 15, 2013 7:37 pm
Příspěvky: 2
zajimavi članek o detoxikaci těžkych kovu
http://sila-pro-zivot.cz/?q=tezke-kovy-vylucovani


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 8:41 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
stistko.petr píše:
zajimavi članek o detoxikaci těžkych kovu
http://sila-pro-zivot.cz/?q=tezke-kovy-vylucovani

Myslim, ze chlorella by v tomto (a urcite nie len v tomto) pripade, ako najdrahsia surovina z trojice (koriander, medvedi cesnak, chlorella) bola nahraditelna kavovymi a urinovymi klystirmi..... Co myslite vy, ludia ?... Ved kavovy klystir vytahuje aj tazke kovy, napomaha tomu urinovy klystir (dostat z hrubeho creva setrnou formou vsetko prec - z celeho)... Asi zamerne sa tam nespominaju klystiry, lebo vacsina ludi sa ich "boji".... Ale nepaci sa mi, ze v tom clanku nie su spomenute.... Pise sa tam totiz, ze chlorella v tom pripade sluzi na absorpciu pouvolnovanych (vdaka medvediemu vesnaku a koriandru) tazkych kovov v hrubom creve.... Ale to rovnako, alebo este lepsie zvladnu kavove klystiry v kombinacii s urinovymi (a mozno este nejakymi)......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 8:52 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
Zdravím,

tak zrovna pročítám toto vlákno a napadlo mě, jestli nemůže těžké kovy z těla odstraňovat také Godzilla. Zrovna jsem si jí vyrobil pro 1. stupěň parazitální očisty (spolu s CDS a MMS2) a také funguje na principu 2 elektrod a stejnosměrného proudu akorát místo ponoření nohou do vody se přikládají celulózové houby namočené v roztoku různých solí na různá místa na těle kromě hlavy a ne přes srdce.
Provoz Godzilly je také o dost levnější než detoxikační vanička a ani její výroba moc nestojí. Možná by se to někomu mohlo hodit.

Přeji všem pěkný den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
Jarda píše:
Pak jedině samo domo, viz foto, třeba takto jsem si ji kdysi ukutil sám, při celkové ceně 600,-Kč, ale pro každého to není a hlavně musíte mít opravdu bezpečný zdroj s oddělovacím transformátorem, jinak může jít o vyloženě nebezpečnou věc. Toto provedení je na rozdíl od těch kupovaných naprosto nezničitelné i když elektrody dostávají dost zabrat, jak je vidět na obrázku, ale mám ji již několik let a patrně mě do smrti vydrží.

Z jakého kovu jsou vyrobeny ty elektrody? Popřípadě bylo by možné zaslat nějaký podrobnější návod na výrobu vaničky? Zajimá mě to elektrické provedení ten zdroj a oddělovací transformátor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 11:56 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
NOWOCAYN_2 píše:
Myslim, ze chlorella by v tomto (a urcite nie len v tomto) pripade, ako najdrahsia surovina z trojice (koriander, medvedi cesnak, chlorella) bola nahraditelna kavovymi a urinovymi klystirmi..... Co myslite vy, ludia ?... Ved kavovy klystir vytahuje aj tazke kovy, napomaha tomu urinovy klystir (dostat z hrubeho creva setrnou formou vsetko prec - z celeho)... Asi zamerne sa tam nespominaju klystiry, lebo vacsina ludi sa ich "boji".... Ale nepaci sa mi, ze v tom clanku nie su spomenute.... Pise sa tam totiz, ze chlorella v tom pripade sluzi na absorpciu pouvolnovanych (vdaka medvediemu vesnaku a koriandru) tazkych kovov v hrubom creve.... Ale to rovnako, alebo este lepsie zvladnu kavove klystiry v kombinacii s urinovymi (a mozno este nejakymi)......

problem vsak je, ze koriander, chlorella a medvedi cesnak su jednothiolovi chelarori, co znamena, ze sice dokazu naviazat na seba kov, ale ho aj pocas chelacie v tele stratit...vazba medzi chelatorom a kovom nie je pevna...hlavne pri velkom zamoreni ortutou, ci inymi kovmi je velke riziko, ze kovy sa len rozviria po tele ale nevynesu sa z neho von...preto je chelacia s tymito pripravkami hazard (preto sa pri chelacii nedoporucuju jedla so sirovymi zluceninami) a aj z toho dovodu je na svete najviac rozsirena chelacia podla Cutlera, v ktorej sa pouzivaju dvojthiolovi chelatori (DMSA, DMPS)...a apropo k tym klystirom...tazke kovy sa ukladaju hlavne v tkanivach, zlazach a v hlave...takze ak tam budes mat zabudovanu ortut, tak mozes klystirovat kolko chces a ti to nepomoze... velmi dobra pomocka (pozor nie ako hlavna metoda) su infrasauny s kombinaciou s vysokymi davkami vitaminu C (ten vraj dokaze uvolnin z tkaniv tazke kovy)...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz