Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Ahojte,
po sanke sa mi hemoroidy zlepsili,
odvtedy si pravidelne robim klystiry
nemavam bolesti hlavy
Davam si vacsi pozor na stravu sladkosti len velmi zriedka, niekdy cerstve ovocne a zeleninove stravy, surova zelenina ovocie ale obcas aj varena strava, polysacharidy velmi zriedka, rovnako sa snazim nekonzumovat biele jedy, okrem masla, ktore mam velmi rad a dlhsie robim kefir z kravskeho plnotucneho mlieka.
od 10 rokov ale mam Pityriasis versicolor,
Je to asi plesnove ochorenie.
liecili ma roztokmi syry, canestenom. Na niekolko tyzdnov to pomohlo a bolo to spat.
Mal som po tele velke loziska najma v podpazusi, vo vsetkych zhyboch koze, zadku, krku,chrbte, kde sa tym plesniam darilo lepsie. Niekedy to malo cervenu farbu ale prevazne bielu. Nahorsie je ked to zacne vsade svrbiet.
Neporadili by ste mi co stym?
Dalo by sa tohto kozneho ochorenia zbavit nadlho?
Dakujem
Ospravedlnujem sa ak som zalozil duplicitnu temu ale nenasiel som rovnaku.


Naposledy upravil dzinak dne čtv dub 12, 2012 10:07 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Ahojte,
po sa mi hemoroidy zlepsili,
odvtedy si pravidelne robim klystiry
nemavam bolesti hlavy
Davam si vacsi pozor na stravu sladkosti len velmi zriedka, niekdy cerstve ovocne a zeleninove stravy, surova zelenina ovocie ale obcas aj varena strava, polysacharidy velmi zriedka, rovnako sa snazim nekonzumovat biele jedy, okrem masla, ktore mam velmi rad a dlhsie robim kefir z kravskeho plnotucneho mlieka.
od 10 rokov ale mam Pityriasis versicolor,
Je to asi plesnove ochorenie.
liecili ma roztokmi syry, canestenom. Na niekolko tyzdnov to pomohlo a bolo to spat.
Mal som po tele velke loziska najma v podpazusi, vo vsetkych zhyboch koze, zadku, krku,chrbte, kde sa tym plesniam darilo lepsie. Niekedy to malo cervenu farbu ale prevazne bielu. Nahorsie je ked to zacne vsade svrbiet.
Neporadili by ste mi co stym?
Dalo by sa tohto kozneho ochorenia zbavit nadlho?
Dakujem
Ospravedlnujem sa ak som zalozil duplicitnu temu ale nenasiel som rovnaku.

Osobně bych v podávání síry pokračoval ve formě MSM a snažil se objektivně zjistit, co mě v těle chybí, nebo je navíc. Na to by vám patrně odpověděla vlasová analýza, kde je velice široký soubor prvků, které ani jinak testovat nejde. Jednoznačně se odčervěte, plísně s parazity spolupracují a je třeba jim to co nejlépe znemožnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 10:29 am 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Osobně bych v podávání síry pokračoval ve formě MSM a snažil se objektivně zjistit, co mě v těle chybí, nebo je navíc. Na to by vám patrně odpověděla vlasová analýza, kde je velice široký soubor prvků, které ani jinak testovat nejde. Jednoznačně se odčervěte, plísně s parazity spolupracují a je třeba jim to co nejlépe znemožnit.

Dakujem ya odpoved p.Jarda
idem na tom pracovat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 2:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
kniha "Nebezpečné plísně kolem nás" -- Mykóz krve přibývá. Příčiny rozšiřování plísní. Zázračný svět mikrobů. :
(jsou tam i konkrétní rady boje proti plísním...)

http://knihy.abz.cz/prodej/nebezpecne-plisne-kolem-nas

Živé organismy se dají rozdělit také takto: jedny vytvářejí slučováním uhlíku, vodíku, kyslíku a dusíku
složité systémy svých těl. Jsou to rostliny, živočichové i člověk. A jiné, docela malé organismy působí
opačně a rozkládají tyto složité systémy po jejich smrti a mnohdy už i za živa na jmenované základní
prvky. To jsou bakterie, kvasinky, houby, plísně. Jakmile se naše tělo dostane do nepřirozeného stavu
nemoci, trvalého napětí, překyselení, ztučnění, ucpání, přiotrávení homocysteinem, anorganickými látkami,
lepkem, chemikáliemi atd., začnou tyto malé rozkladné organizmy působit, neboť prostředí se stává pro ně
příznivým. Napadají to, co je nemocné, oslabené, nebo už mrtvé. Přemnoží se patogenní kvasinky a bakterie
ve střevech i jinde, objeví se plísně, exémy, vyrážky, houby na kůži, začíná to na nohách mezi prsty, ale
plísně napadají i vnitřek těla, na př. červené krvinky, krev houstne a přestává plnit svou funkci. Přečtěte si
určitě knížku paní Heideklang - Nebezpečné plísně kolem nás, stojí to za to.


Naposledy upravil muflon dne ned dub 22, 2012 12:08 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
kniha "Nebezpečné plísně kolem nás" -- Mykóz krve přibývá. Příčiny rozšiřování plísní. Zázračný svět mikrobů. :
(jsou tam i konkrétní rady boje proti plísním...)

http://knihy.abz.cz/prodej/nebezpecne-plisne-kolem-nas

To je opravdu dobrá kniha, sice starší, ale velice dobrá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 1:43 pm 
Offline

Registrován: úte čer 05, 2012 1:26 pm
Příspěvky: 2
Kupované potraviny mi připadají jako ,,chemické koktejly ". Všemožně se jim vyhýbám a snažím se být soběstačná jak to jen jde.
Naučila jsem se pěstovat i exotické ovoce v zahradě přes léto, v zimě odpočívají v zimní zahradě.
Co občas koupím, snažím se aby bylo v BIO kvalitě a zas jen od farmářů, kde jsem si jista, že chemii nepoužívají.
Jediné co zatím moc neumím moc ovlivnit jsou pohonné hmoty. Bez auta to dnes na zastrčené vsi mocky nejde a vyrazit na koni , či se psím spřežením by asi budilo hodně pozornosti. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka a vážím si toho, co nám dává.


Naposledy upravil Brahmánka dne čtv led 04, 2018 2:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 9:37 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Osobně bych v podávání síry pokračoval ve formě MSM a snažil se objektivně zjistit, co mě v těle chybí, nebo je navíc. Na to by vám patrně odpověděla vlasová analýza, kde je velice široký soubor prvků, které ani jinak testovat nejde. Jednoznačně se odčervěte, plísně s parazity spolupracují a je třeba jim to co nejlépe znemožnit.

Dobry vecer,
chcel by som sa vas opytat ako mam vyriesit msm s uzivanim uriny. V knihach od Cingrosa a Partykovej som sa docital ze treba najprv vysadit lieky, pockat 3 tyzdne a potom zacat s urinovanim. Ja by som nechcel prestat s klystirmi urinou, ale zaroven chcem zacat brat msm koli spominanej pityriaze.
Dakujem za rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 7:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Brahmánka píše:
Dobrý den,
omlouvám se, pokud píši špatně, ale mám tento problém: Jsme doma 2 lidičky, co nesneseme žádnou chemii v našem jídelníčku a bohužel narážím na to, že se potraviny bez chemie v podstatě nedají koupit. Nejsem schopna v paneláku vypěstovat na balkóně mnoho a už vůbec to nejde , udělat si celoroční zásobu, natož abych měla doma kozu. \":D\" , i když bych ráda.
Snažím se pročíst všemi Vašimi tématy, ale určitě budete šikovnější a poradíte mi lépe a to - kde jsou obchody s potravinami, kde mají běžně v prodeji potraviny, zeleninu....bez chemií.
Děkuji.

Na obchody zapomeňte, prostě od Lojzy, nic jiného nefunguje a myslím, že Lojzů postupně přibývá, ono to stejně jinak než přes samozásobení nejde. Nakonec lidi k tomu situace stejně dokope, viz Řecko http://www.novinky.cz/ekonomika/270459- ... -ceny.html, tak proč nezačít raději dříve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 7:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Dobry vecer,
chcel by som sa vas opytat ako mam vyriesit msm s uzivanim uriny. V knihach od Cingrosa a Partykovej som sa docital ze treba najprv vysadit lieky, pockat 3 tyzdne a potom zacat s urinovanim. Ja by som nechcel prestat s klystirmi urinou, ale zaroven chcem zacat brat msm koli spominanej pityriaze.
Dakujem za rady

MSM není lék, to je suplement, na ty se doporučení nevztahuje a i tak není absolutní, čili toho se obávat nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 11:19 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Brahmánka píše:
Dobrý den,
omlouvám se, pokud píši špatně, ale mám tento problém: Jsme doma 2 lidičky, co nesneseme žádnou chemii v našem jídelníčku a bohužel narážím na to, že se potraviny bez chemie v podstatě nedají koupit. Nejsem schopna v paneláku vypěstovat na balkóně mnoho a už vůbec to nejde , udělat si celoroční zásobu, natož abych měla doma kozu. \":D\" , i když bych ráda.
Snažím se pročíst všemi Vašimi tématy, ale určitě budete šikovnější a poradíte mi lépe a to - kde jsou obchody s potravinami, kde mají běžně v prodeji potraviny, zeleninu....bez chemií.
Děkuji.

Mozna by to slo treba i takto:

http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/r ... -svem-okne

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 8:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Mozna by to slo treba i takto:

http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/r ... -svem-okne

Inzenyr

Zajímavé řešení pro lidi bez kouska půdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 2:21 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
MSM není lék, to je suplement, na ty se doporučení nevztahuje a i tak není absolutní, čili toho se obávat nemusíte.

Dík,
a ako je to s vitamín C(klasické tablety- Kyselina askorbová) ktorý užívam súčastne s MSM?
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pityriasis versicolor
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Dík,
a ako je to s vitamín C(klasické tablety- Kyselina askorbová) ktorý užívam súčastne s MSM?
ďakujem

Ani zde není problém, vitamín není lék.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2012 7:46 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Hledání prodávaných nekvalitních potravin

(Např. název výrobku, výrobce, prodejce, ...)

- možno zatrhnout i zobrazení seznamu jen jedné kategorie z :
NEJAKOSTNÍ - FALŠOVANÉ - NEBEZPEČNÉ \":mrgreen:\"


http://www.potravinynapranyri.cz/

---------
PS: Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělská a potravinářská inspekce rozjely tento nový web, jsem zvědavej
zda bude padat i ta vyhrožovaná 10 milionová pokuta padni komu padni.... a zda přestane postupně být ČR kontejnerem odpadových potravin Evropy... \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2012 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Hledání prodávaných nekvalitních potravin

(Např. název výrobku, výrobce, prodejce, ...)

- možno zatrhnout i zobrazení seznamu jen jedné kategorie z :
NEJAKOSTNÍ - FALŠOVANÉ - NEBEZPEČNÉ \":mrgreen:\"


http://www.potravinynapranyri.cz/

---------
PS: Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělská a potravinářská inspekce rozjely tento nový web, jsem zvědavej
zda bude padat i ta vyhrožovaná 10 milionová pokuta padni komu padni.... a zda přestane postupně být ČR kontejnerem odpadových potravin Evropy... \":mrgreen:\"

Zdánlivě dobré, tak uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz