Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2020 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Jardo a co když mám ty návaly adrenalinu i na dovolené u moře? Jim tak 6x denně a sacharidy na jídlo do 30 gramů a poměrně kvalitně. Budím se celou noc, mám pocit že je to snad horší než doma, když pracuju. Maso, kozí ovci sýry, kefiry, syrovátkový protein, jáhly, pohanka, rýže basmati atd. Ze suplementů beru hořčík, dhea, pregnenolon, taurin, céčko, b komplex, asvagandu. Průměrné tu chodím 10 000 kroku denně. Každej den jsem na pláži, takže vitamin D neberu. Cirkadianni rytmus je srovnany. Chodím spát ve 22.00 a vstávám 6.45 bez budíku. Pravidelně zarazuji hluboké dýchání tak 10x během dne, když si vzpomenu. Je ještě něco co můžu udělat?

To už moc prostoru není, asi by šlo vyzkoušet sundat adrenalin podáváním vitamínu B3 většinou stačí 50 mg a pak adrenal cortex dát hned po probuzení aby se udržel nějaký rozumný kortizol i když při takové frekvenci jídla by v tom neměl být zásadní problém to by měl člověk fungovat i bez kortizolu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 6:54 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Michall89 píše:
Jardo a co když mám ty návaly adrenalinu i na dovolené u moře? Jim tak 6x denně a sacharidy na jídlo do 30 gramů a poměrně kvalitně. Budím se celou noc, mám pocit že je to snad horší než doma, když pracuju. Maso, kozí ovci sýry, kefiry, syrovátkový protein, jáhly, pohanka, rýže basmati atd. Ze suplementů beru hořčík, dhea, pregnenolon, taurin, céčko, b komplex, asvagandu. Průměrné tu chodím 10 000 kroku denně. Každej den jsem na pláži, takže vitamin D neberu. Cirkadianni rytmus je srovnany. Chodím spát ve 22.00 a vstávám 6.45 bez budíku. Pravidelně zarazuji hluboké dýchání tak 10x během dne, když si vzpomenu. Je ještě něco co můžu udělat?

Ahoj ake sacharidy ešte jedávaš ? S čim kombinuješ ryžu? Kedže je to pomerne rýchly sacharid , Zrejme asi všetko bezlepkové ? Tiež planujem podobne niečo počas dna sa snažit mat tie sacharidy nejak stále v krvy + tuky, uvažujem že aj zeleninu pridam ale tam je tých sacharidov strašne málo.. čo je škoda Inakšie tiež mam (pravdepodobne) silno unavene nadobliky a problémy so spaním mam tiež.. hlavne problém zaspat .. Adrenal cortex si neskušal? Po te DHEA sa cítiš ako? Vraj je to opak kortizolu čiže asi sa to užíva večer? Pomáha to pri zaspavaní ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 7:19 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Menma21 píše:
Ahoj ake sacharidy ešte jedávaš ? S čim kombinuješ ryžu? Kedže je to pomerne rýchly sacharid , Zrejme asi všetko bezlepkové ? Tiež planujem podobne niečo počas dna sa snažit mat tie sacharidy nejak stále v krvy + tuky, uvažujem že aj zeleninu pridam ale tam je tých sacharidov strašne málo.. čo je škoda Inakšie tiež mam (pravdepodobne) silno unavene nadobliky a problémy so spaním mam tiež.. hlavne problém zaspat .. Adrenal cortex si neskušal? Po te DHEA sa cítiš ako? Vraj je to opak kortizolu čiže asi sa to užíva večer? Pomáha to pri zaspavaní ?

Zdar většinou rýže, jáhly, pohanka, bataty plus zelenina. Adrenal cortex mi dělá blbě. DHEA a pregnenolon ráno. Jinak mám poměrně zajímavé řešení těch adrenalinových návalu. Zřejmě to bylo předávkování sodíkem protože to z 90 procent ustalo, když jsem přestal hodně solit a dal jsem tak půl litru pomerančové šťávy. Už jsem zkoušel všechno a tohle jsem objevil náhodou. Solil jsem hodně, protože podle vlasové analýzy mám deficit sodíku a nadledvinky mají sodík rády.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 10:14 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdar diky za odpoved, a kombinuješ to aj s tukmy tie sacharidy ? No ja idem na keto strave a tam ta sol sa vyžaduje ešte viac. Ta pomarančová štava ti možno pomôže preto lebo je tam cukor (pomerne rýchly) a tým vlastne stimuluješ inzulín ktorí zadržuje sodík v tele tým sa znižuje aj potreba solit. Adrenalinové návaly to ja nemávam nič také, aký adrenal cortex užívaš ? V niektorých su vraj stopy adrenalinu. Ta DHEA sa užíva prečo ráno? Nejak nerozumiem tomu, ja som čítal že vraj to je proste opak kortizolu a po stresovej situacii by mal prirodzene hormon DHEA zase navratit funkciu do normálu ale to som asi dost zjednodušil princip preto som myslel že ked kortizol by mal byt vysoký ráno tak asi dhea naopak večer. Tiež mam deficit sodiku a solím hodne ale aj si telo pýta, no mam pocit že je to proste boj s veternými mlynmi.. bud to doplnujem vo vyšiom množstve a je OK alebo nie a potom je zle a žiadna uprava sa nejak nerysuje čo ma štve..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 10:47 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Menma21 píše:
Zdar diky za odpoved, a kombinuješ to aj s tukmy tie sacharidy ? No ja idem na keto strave a tam ta sol sa vyžaduje ešte viac. Ta pomarančová štava ti možno pomôže preto lebo je tam cukor (pomerne rýchly) a tým vlastne stimuluješ inzulín ktorí zadržuje sodík v tele tým sa znižuje aj potreba solit. Adrenalinové návaly to ja nemávam nič také, aký adrenal cortex užívaš ? V niektorých su vraj stopy adrenalinu. Ta DHEA sa užíva prečo ráno? Nejak nerozumiem tomu, ja som čítal že vraj to je proste opak kortizolu a po stresovej situacii by mal prirodzene hormon DHEA zase navratit funkciu do normálu ale to som asi dost zjednodušil princip preto som myslel že ked kortizol by mal byt vysoký ráno tak asi dhea naopak večer. Tiež mam deficit sodiku a solím hodne ale aj si telo pýta, no mam pocit že je to proste boj s veternými mlynmi.. bud to doplnujem vo vyšiom množstve a je OK alebo nie a potom je zle a žiadna uprava sa nejak nerysuje čo ma štve..

No já jsem byl na ketogenní dietě měsíc a půl a myslím si že jsem si ty nadledvinky tímhle ještě víc odvaril, což mi potvrdil i Jarda, že pro většinu lidí s únavou nadledvin není ketogenní dieta vhodná. Na internetu se doctes, že ketóza je lék na adrenalin únavu i opak. Pro ně ketóza hrůza. Mě se to projevuje hlavně tím adrenalinem a nesnášenlivosti těžšího cvičení. Únavu mám mírnou.Sacharidy jim teďka i tak takže ta pomerančová šťáva to určitě neudělala skrz cukry, co tam jsou, ale spíš že vyrovnala tu prasečí porcí sodíku, co jsem dodával. DHEA rano, protože je prý stimulační, ale večer to vyzkoušené nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2020 1:29 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
ja som zase videl vela ludi si to pochvalovat tu ketogenku, hlavne o to že hladiny cukru maš v podstate vždy nizke a telo ide na ketony namiesto cukru, ak teda maš adaptovaný metabolizmus zaroven sa lahšie dodržuje nejaký prerušovaný pôst ale to pri nadobličkach nemusí byt asi vyhra .. osobne mi ketogenka na tie nadobličky asi tiež moc nefunguje no nechce sa mi ani vracat k cukrom a furt do seba niečo tlačit ako chorý aby som udržoval hladinu cukru furt niekde v optimalnej hladine a tiež chuť pseudooblinin je fakt bieda.. to sa neda jest z dlhodobeho hladisa... rýža a zemiaky naopak už maju vysoký GI, pšenica ma zase lepok, celozrnne potraviny vela antinutrientov.. cela ta prplačka so sacharidmy mi je pri mojej silnej unave neprijemná no budem to asi musiet skusit, keby som zdravý tak ketogénka je pre mna božske stravovanie pretože je chutné a je to velmi oslobodzjuce.. niesom otrok hladu a jedla. Tu DHEA som nevedel že tak učinkuje to je zaujimavé no. Čo sa týka cvičenia tak samozrejme ak je niekto na ketogenke tak musí pridat v tom pripade cukry podla zataže aspon aby sa doplnil glykogen do svalov a pečene, anareobne cvičenia sa asi viac oplatia v tomo pripade ako vytrvalostné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 6:21 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
V jednom doplňku na nadledvinky jsou dvě složky:
1) adrenal cortex extract
2) adrenal polypeptide fractions

Víte někdo, co znamená ta druhá? Zatím jsem to nikde nenašla. Aby náhodou neobsahovala adrenalin nebo něco nevhodného..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 6:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
V jednom doplňku na nadledvinky jsou dvě složky:
1) adrenal cortex extract
2) adrenal polypeptide fractions

Víte někdo, co znamená ta druhá? Zatím jsem to nikde nenašla. Aby náhodou neobsahovala adrenalin nebo něco nevhodného..

Dejte prolink na popis výrobku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 7:15 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Dejte prolink na popis výrobku.

https://secure.endfatigue.com/store/pro ... html#tab-2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 5:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
https://secure.endfatigue.com/store/products/supplements/end-fatigue-adrenal/index.html#tab-2

Sice netuším co s tím přípravkem chcete řešit tedy pominu složky které jsou přidané jako titan a nejsou zrovna ideální a zhodnotím na co jste se ptala. Adrenal cortex je extrakt z kůry nadledvin, což je běžný doplněk a ani dávky není nijak vysoká, tam bych problém nehledal a ty polypeptidy jsou řetězce aminokyselin složené tak aby s jejich pomocí šlo ovlivnit konkrétní funkce v organizmu. V tomto případě předpokládám nadledvinky tedy je to takové zavádějící protože tam lze aplikovat větší spektrum peptidů a zde jde buď o jeden z nich, nebo možná nějakou směs, což se z toho vyčíst nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 6:34 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jarda píše:
Sice netuším co s tím přípravkem chcete řešit tedy pominu složky které jsou přidané jako titan a nejsou zrovna ideální a zhodnotím na co jste se ptala. Adrenal cortex je extrakt z kůry nadledvin, což je běžný doplněk a ani dávky není nijak vysoká, tam bych problém nehledal a ty polypeptidy jsou řetězce aminokyselin složené tak aby s jejich pomocí šlo ovlivnit konkrétní funkce v organizmu. V tomto případě předpokládám nadledvinky tedy je to takové zavádějící protože tam lze aplikovat větší spektrum peptidů a zde jde buď o jeden z nich, nebo možná nějakou směs, což se z toho vyčíst nedá.

Nanočástice oxidu titaničitého považovaného za novodobý azbest se aktuálně používají k dezinfekci povrchů. Jsou zde vyšší zájmy, než zdraví občanů a v okamžiku, kdy titanová běloba nebude smět do potravin, je zapotřebí nalézt jiné uplatnění. Očekávejte příjezd dezinfekčního týmu, pokud Vás "u pohovoru" napráská příznivce chytré karantény.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babisovo-zlato-v-zubni-paste-nejvic-agrofert-vydelava-na-titanove-belobe-86889
https://www.gavri.cz/slovnik-pojmu/tio2-filtr/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř kvě 13, 2020 6:44 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Sice netuším co s tím přípravkem chcete řešit tedy pominu složky které jsou přidané jako titan a nejsou zrovna ideální a zhodnotím na co jste se ptala. Adrenal cortex je extrakt z kůry nadledvin, což je běžný doplněk a ani dávky není nijak vysoká, tam bych problém nehledal a ty polypeptidy jsou řetězce aminokyselin složené tak aby s jejich pomocí šlo ovlivnit konkrétní funkce v organizmu. V tomto případě předpokládám nadledvinky tedy je to takové zavádějící protože tam lze aplikovat větší spektrum peptidů a zde jde buď o jeden z nich, nebo možná nějakou směs, což se z toho vyčíst nedá.

Děkuji za odpověď i upozornění na titan. Jen jsem se dívala, jaké doplňky obsahující adrenal cortex jsou na trhu a mátlo mě, že u tohoto jsem někde našla i druhou variantu složení, kde se zdá, že adrenal cortex započítali dohromady i s těmi peptidy. První varianta má 400 mg peptidů plus 33 mg adrenalu a ta druhá má 433 mg už jen adrenalu.. což mi přišlo divné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: sob čer 06, 2020 3:06 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Doplňky ze žláz
Doplňky stravy připravené ze zvířecích žláz jsou prvořadou živnou půdou pro viry, bakterie a rakovinu, jimž se v prostředí koncentrovaných hormonů velmi daří. Budte velmi opatrní, jestliže užíváte doplňky obsahu- jící v jakýchkoli (i malých) koncentracích hovězí nebo jiné orgány a žlázy. Jsou to steroidní sloučeniny, které často lékaři předepisují při nemocích nadledvin a dalších endokrinních žláz a orgánů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 30, 2020 9:30 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den všem.

Po více jak půl roce, kdy jsem naposledy brala B5 + B1 na podporu nadledvinek, jsem se rozhodla kúru zopakovat a tentokrát přidat ještě lékořici. Plus ráno beru ještě 100 mg Adrenal Cortexu, kvůli stresovějšímu období. Bohužel už od prvního dne mě lékořice doháněla do stavů, kdy jsem si myslela, že snad dostanu infarkt. Hrozný tlak na hrudi, bolest srdce, nemožnost dýchat a pocit jako by mi na nohou snad měly prasknout žíly. Nejhorší to bylo v pozdním odpoledni a večer. Po vysazení to přestalo. Špatná reakce na lékořici prý ukazuje na horší fázi stavu nadledvinek, tak se chci zeptat, jestli lze tedy lékořici brát jako takové směrodatné vodítko, podle kterého bych poznala, že se stav lepší - respektive když ji za pár měsíců zase vyzkouším a nebudu na ní reagovat blbě, tak by to znamenalo, že se nadledvinky už vzchopily? Doplňuji i další látky, které nadledvinky potřebují, ale asi to bude běh na delší trať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: úte čer 30, 2020 9:40 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Tony210 píše:
Doplňky ze žláz
Doplňky stravy připravené ze zvířecích žláz jsou prvořadou živnou půdou pro viry, bakterie a rakovinu, jimž se v prostředí koncentrovaných hormonů velmi daří. Budte velmi opatrní, jestliže užíváte doplňky obsahu- jící v jakýchkoli (i malých) koncentracích hovězí nebo jiné orgány a žlázy. Jsou to steroidní sloučeniny, které často lékaři předepisují při nemocích nadledvin a dalších endokrinních žláz a orgánů.

To je zajímavé info. Jenomže další věc je, že stavy, na které ty doplňky fungují, by pravděpodobně člověka dohnaly k sebevraždě mnohem dříve, než by stihl "chytnout" nějakou tu rakovinu. Ale opatrnost je určitě na místě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz