Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2019 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Tak jsem si začal dávat každý den 50mg adrenal cortexu a dopoledne se mi hlava nemotá takže to asi nebylo z toho ....

Prozatím si budu dávat ten A. cortex a nebudu jíst žádné kvanta PUFA, i když nechápu proč mi vadí když jaterní testy mám v pořádku. Nicméně mezitím se objevil nový symptom a to je neklid až úzkost. Kupodivu A. cortex zabírá na pády sodíku a na nedostatek energie ale na tu úzkost mi vůbec nepomáhá a myslím že dokud ji nezpravím tak ta adrenální únava nepřejde. Napadá mě, jestli jsem si nevypotřeboval hořčík těma PUFAma, popř. stresem ? Je to divné ale ta úzkost na hořčík sedí, popř. napadá vás něco jiného co mi mohlo dojít a způsobit tu úzkost ?

Toho může být docela hodně, některé prvky a vitamíny, také málo kalorický příjem a v neposlední řadě rozhozená střevní mikroflóra. Většinou jde o přebytek serotoninu a ten produkují předrážděná střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2019 12:32 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Jarda píše:
Toho může být docela hodně, některé prvky a vitamíny, také málo kalorický příjem a v neposlední řadě rozhozená střevní mikroflóra. Většinou jde o přebytek serotoninu a ten produkují předrážděná střeva.

A které prvky a vitamíny máte na mysli ?
A jak bych mohl ta střeva zklidnit aby produkovala správné množství serotoninu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Otázky jsou to dobré, ale na telefonickou konzultaci.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2019 2:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
A které prvky a vitamíny máte na mysli ?
A jak bych mohl ta střeva zklidnit aby produkovala správné množství serotoninu ?

Jak vám píše člen Alopat toto je opravdu se o problému pobavit telefonicky, ale jen tak v rychlosti z minerálů nosná čtyřka tedy sodík, draslík, hořčík, vápník a pak i některé další prvky z vitamínů hlavně béčka tedy B9, B12, B6, B5 a B3 a do značné míry se může podílet i vitanín A. Pokud jde o střeva musíte nějak docílit jednou až třikrát denně pěknou kaštanově hnědou šišku, která prakticky nezapáchá, nelepí se k záchodu a potopí ve vodě, to je základ a dost to závisí na HCl v žaludku. Blbé kadění je vždy problém a pokud mám jakoukoliv zdravotní komplikaci civilizačního charakteru v naprosté většině případů se za tím dohledá problém ve střevě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned črc 07, 2019 5:54 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Pane Jardo, takže jaterní výsledky jsou zcela v pořádku .... může existovat ještě jiný důvod proč mi rybí tuk způsobil adrenální crash který se trošku zlepšil ale ještě zdaleka nevyléčil ? Ten doplněk rybího tuku obsahoval ještě "přírodní vitamín E". Mohl by ten něco udělat, popř. je možné že se za 2 měsíce neodfiltroval z těla ? popř. může být něco ve střevě ? Když jsem ten rybí tuk bral, tak sem měl stolici pouze 1 za tři dny a byla velmi malá a byly tam bílé cáry ( hlen nebo candida asi)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Pane Jardo, takže jaterní výsledky jsou zcela v pořádku .... může existovat ještě jiný důvod proč mi rybí tuk způsobil adrenální crash který se trošku zlepšil ale ještě zdaleka nevyléčil ? Ten doplněk rybího tuku obsahoval ještě "přírodní vitamín E". Mohl by ten něco udělat, popř. je možné že se za 2 měsíce neodfiltroval z těla ? popř. může být něco ve střevě ? Když jsem ten rybí tuk bral, tak sem měl stolici pouze 1 za tři dny a byla velmi malá a byly tam bílé cáry ( hlen nebo candida asi)

Tak zcela v pořádku jsou jaterní testy pokud máte u většiny položek výsledek nula, což nepředpokládám tedy by bylo vhodné být v dolní třetině rozsahu s tím že spodní číslo je nula bez ohledu na to co uvádí laboratoř. Na adrenální únavu se celkově nedoporučují pufa tedy ani rybí tuk, ale ve většině případů nevyvolává zásadní potíže. Vitamín E jako každý vitamín rozpustný v tuku se ihned vstřebává a zůstává v těle deponován mnohdy i několik měsíců, ale zase na druhou stranu si nedovedu vysvětlit proč by měl vyvolat takový problém. Ve střevě se z rybáče nic dlouhodobě neuchovává spíše tedy něco mohlo povzbudit kandidu i když to rybáč nedělá, tedy mohlo jít pouze o schodu okolností a rybáč za to třeba vůbec nemůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 4:54 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Jarda píše:
Tak zcela v pořádku jsou jaterní testy pokud máte u většiny položek výsledek nula, což nepředpokládám tedy by bylo vhodné být v dolní třetině rozsahu s tím že spodní číslo je nula bez ohledu na to co uvádí laboratoř. Na adrenální únavu se celkově nedoporučují pufa tedy ani rybí tuk, ale ve většině případů nevyvolává zásadní potíže. Vitamín E jako každý vitamín rozpustný v tuku se ihned vstřebává a zůstává v těle deponován mnohdy i několik měsíců, ale zase na druhou stranu si nedovedu vysvětlit proč by měl vyvolat takový problém. Ve střevě se z rybáče nic dlouhodobě neuchovává spíše tedy něco mohlo povzbudit kandidu i když to rybáč nedělá, tedy mohlo jít pouze o schodu okolností a rybáč za to třeba vůbec nemůže.

Několik měsíců ? a kruci že bych ho měl ještě v těle .... já jsem zkusil si ještě koupit přírodní vitamín E samostatně a začít ho brát a za týden braní mě začalo být ukrutně zle ale obtíže se zmírnily po 3-4 dnech po vysazení a stejně tak když jsem si dal 2 čajové lžičky kukuřičného oleje tak mě týden mlela zima a bylo mi blbě hlavně dopoledne .... takže buď jsem extra citlivý na PUFA, nebo vitamín E něco dělá možná třeba s kvasinkou popř. tancuje s nějakým minerálem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 5:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Několik měsíců ? a kruci že bych ho měl ještě v těle .... já jsem zkusil si ještě koupit přírodní vitamín E samostatně a začít ho brát a za týden braní mě začalo být ukrutně zle ale obtíže se zmírnily po 3-4 dnech po vysazení a stejně tak když jsem si dal 2 čajové lžičky kukuřičného oleje tak mě týden mlela zima a bylo mi blbě hlavně dopoledne .... takže buď jsem extra citlivý na PUFA, nebo vitamín E něco dělá možná třeba s kvasinkou popř. tancuje s nějakým minerálem

Vitamín E se testovat dá dělá ho Fakultní na Karláku a možná už se dělá i jinde já to stále nesleduji. PUFA se také testují, ale až v Německu tedy to už je větší problém. Každopádně je divné že vás rozhodí tak malá množství těch látek nedovedu si moc dobře představit že by jste byl vším tak totálně předávkován že budete reagovat tak prudce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 6:37 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2016 2:52 pm
Příspěvky: 51
Jarda píše:
Vitamín E se testovat dá dělá ho Fakultní na Karláku a možná už se dělá i jinde já to stále nesleduji. PUFA se také testují, ale až v Německu tedy to už je větší problém. Každopádně je divné že vás rozhodí tak malá množství těch látek nedovedu si moc dobře představit že by jste byl vším tak totálně předávkován že budete reagovat tak prudce.

Jediné co mi trochu sedí je narušený některý z antioxidačních enzymů, třeba z důvodu nedostatku minerálu typu mangan pro Mn-SOD a oxidační stres způsobí zbytek .... myslím že toho vitamínu E jsem nesnědl ani zdaleka dost na to abych takhle reagoval ... ale jak takovouto věc testovat fakt netuším


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2019 6:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ondra258 píše:
Jediné co mi trochu sedí je narušený některý z antioxidačních enzymů, třeba z důvodu nedostatku minerálu typu mangan pro Mn-SOD a oxidační stres způsobí zbytek .... myslím že toho vitamínu E jsem nesnědl ani zdaleka dost na to abych takhle reagoval ... ale jak takovouto věc testovat fakt netuším

Obávám se že na to testy ani neexistují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kvasinky, trávení, stres, únava
PříspěvekNapsal: úte črc 16, 2019 6:09 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 14, 2019 7:12 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
Pravděpodobně vlivem stresu jsem začala mít potíže s trávením. Průjmy, bolesti břicha a kvasinky na jazyku. V krku mám také hleny a tlak na hrudníku. Nevím, zda to spolu může souviset, a nebo je to už oslabená imunita. Každopádně začala se u mě projevovat velká únava. Někdy prospím celé dny a na nic nemám sílu. Motá se mi hlava, jsem oslabená a mám závratě.
Doktorka mi pouze zjistila nedostatek železa a všechny další příznaky na to svedla. Budu vděčná za každou radu.


Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kvasinky, trávení, stres, únava
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2019 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sabina Trněná píše:
Dobrý den,
Pravděpodobně vlivem stresu jsem začala mít potíže s trávením. Průjmy, bolesti břicha a kvasinky na jazyku. V krku mám také hleny a tlak na hrudníku. Nevím, zda to spolu může souviset, a nebo je to už oslabená imunita. Každopádně začala se u mě projevovat velká únava. Někdy prospím celé dny a na nic nemám sílu. Motá se mi hlava, jsem oslabená a mám závratě.
Doktorka mi pouze zjistila nedostatek železa a všechny další příznaky na to svedla. Budu vděčná za každou radu.


Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Dle popisu bych to viděl na adrenální únavu v nějakém vyšším stádiu, klidně mě zavolejte a můžeme to probrat případně si projděte celé toto vlákno do něhož jsem váš dotaz přesunul. Železo sice může také dělat docela divy ovšem některé z uvedených projevů železo nedovede tedy tam jde o závěr silně diskutabilní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2019 11:47 am 
Offline

Registrován: úte kvě 14, 2019 7:12 pm
Příspěvky: 4
Děkuji Vám za odpověď. Chtěla bych se Vás zeptat na jaká vyšetření byste mi doporučil si zajít a jaké testy byste mi s těmito problémy doporučil si udělat. Případně jaký odborník by mi s tímto mohl pomoci. Snažila jsem si pročíst některé rady, ale moc se v tom nevyznám a mám v tom bohužel zmatek.
Zapomněla jsem ještě zmínit, že u mě také přetrvávají psychické obtíže. Jako občas úzkosti, ale spíš nervy, zmatenost, otupělost, zhoršená paměť a další příznaky spojené s velkou únavou.
Velice Vám děkuji za odpověď,
Sabina

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2019 12:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sabina Trněná píše:
Děkuji Vám za odpověď. Chtěla bych se Vás zeptat na jaká vyšetření byste mi doporučil si zajít a jaké testy byste mi s těmito problémy doporučil si udělat. Případně jaký odborník by mi s tímto mohl pomoci. Snažila jsem si pročíst některé rady, ale moc se v tom nevyznám a mám v tom bohužel zmatek.
Zapomněla jsem ještě zmínit, že u mě také přetrvávají psychické obtíže. Jako občas úzkosti, ale spíš nervy, zmatenost, otupělost, zhoršená paměť a další příznaky spojené s velkou únavou.
Velice Vám děkuji za odpověď,
Sabina

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Určitě bude lepší zavolat než si zbytečně dlouhodobě dopisovat touto formou. Vše potřebné zde bylo již několikrát uvedeno a budu se tedy pouze opakovat. V telefonátu jsem schopen se okamžitě srovnat do problému dát vám doplňující dotazy a doporučit adekvátní postup. Jinak vyšetření se koná testem hormonů ze slin, což naleznete na mém e-schopu a je třeba překontrolovat i některé podstatné položky z krve. Odborníci na uvedenou problematiku zde pokud vím neexistují, zde se člověk s tímto problémem dostane do péče psychiatrů a je nesmyslně medikován, což ho sice zklidní, ale problém neodstraní ten lze řešit pouze doplněním důležitých nutrientů případně i hormonů pokud se má věc vyřešit trvale. Jinak doplnění symptomů komplikací na daný problém ukazuje ještě přesněji tedy je skoro s jistotou že jsem váš problém odhadl dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2019 2:33 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Naposledy jsem byl ve svém okolí svědkem toho, jak se z vyčerpaného (únavou neadekvátní k zátěži občas odpadávajícího) člověka s laboratorně potvrzenou toxicitou mědi chystali udělat schizofrenika, i když existovalo nutriční vysvětlení pro možno říci lehké psychiatrické příznaky, které jim sám uvedl. Místo léčby na základě objektivních nálezů byl z nemocnice vyexpedován, ať se léčí jinde. Je to pro lékaře jednodušší, než se vzdělávat a konzultovat s celostním panem Jardou.

http://zverolekarka.com/otrava-medi/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne stř črc 17, 2019 3:06 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz