Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pát srp 16, 2013 10:56 am 
Offline

Registrován: pon črc 29, 2013 9:13 pm
Příspěvky: 7
Po dobu 6 dnu každé ráno na lačno užít vrchovatou lžičku Tepperweinovy směsi..a až pak to brát večer.Dále..pití čisté vody je určitě dobré ale zatěžovat ledviny na noc litry vody, to nedělejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon srp 26, 2013 11:57 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Rostislav píše:
Obyčejnou čistou sodu z obchodu mužeš používat tak jedine na vodní kámen ve varne konvici.. \":D\" Psal jsem ti že mám doma na prodej asi 3 kg Tepperweinovy směsi v originále.Neozval ses takže nemáš zájem..Nevadí dej si teda sodu z obchodu s příměsí hliníku a už raději začni pěstovat marihuanu na alzheimera.. \":D\" \":D\"

Pokud tuto směs někdo chcete tak mi napište SZ

Díky za nabídku a rady, ale spíš jsem chtěl řešit, že pH se skoro nemění během dne. Sodu mám z lékárny, bez hliníku, ale chci spíš rozběhnout klesání a stoupání pH během dne. Jinak v lékárně Ti taky klidně namíchají zásaditou směs, kvůli tomu někam jezdit není třeba a hlavně raději to řešit stravou, než nějakými doplňky. Takže otázka taky je, zda řešit odkyselení a pak kvasinku, nebo kvasinku a tím taky odkyselení nebo nějak najednou pomocí více postupů ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 12:37 am 
Offline

Registrován: pon črc 29, 2013 9:13 pm
Příspěvky: 7
Jakou sodu z lekarny myslíš?? sodu Vitar??? ta hliník obsahuje..malé množství ale obsahuje..Volal sem na jejich výrobce a jejich zaměstnankyně se prokecla že tam hliník je...Prej kvuli vlhkosti... \":D\" Jo a směs ti prodají ale taky z hliníkem a za 350 kč 250g a i to se divím že to to chtěl někdo udělat..Lékárny to prej nechtějí míchat..Já to beru z Německa od rodiny která má známosti přímo u výrobce v Německu.

Jinak... co chceš jíst aby ses udržel v acidobazické rovnovaze??To bys musel umřít hlady... a lidi kteří mají vážnej problém to jen tak papáním zásadité stravy nevyrovnají...Žena má za sebou pár let medicíny....takže vím svoje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 9:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Kopil jsem si pH papírky (http://www.lekarna.cz/ph-papirky-100ks/ ) a nevím kde dělám chybu nebo nefungují. Barva na stupnici prakticky není, je tmavě zelená, ale asi to bude tak pH 6,5, které se skoro nemění. A to jsem si říkal, že se pustím do odkyselování, ale spíš to tak vypadá, že mám zaseklý acidobazický píst. Jak na něj? Toto téma jsem trochu pročítal, ale odpověď jsem nenašel - můžete mě někde odkázat na postup, jak míchat sodu a s čím a kdy a kolik toho brát nebo to řešit jinak? Je možné, že si kvasinka dělá jí vyhovující pH a to drží? Za poslední půlrok jsem jí ze sebe hlavně klystýry už dost dostal ...
Díky moc za rady.

Uvedené papírky nedovedu posoudit, nikdy jsem je nepoužíval, ale snad fungují, rozsah mají docela dobrý. Vyzkoušejte papírek namočit do roztoku jedlé sody a pokud se opravdu ukáže neměřitelná zásaditost prostě papírky fungují a vaše pH bohužel ne. Odkyselovat se dá mnoha způsoby z nichž většina je zde popsána, ale pro první moment prostě lžička sody do cca 3 dcl vody a vypít. Za půl hodiny změřit pH a pokud není takové jaké chci, tak další stejná dávka a tak dlouho až se pH pohne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milena01 píše:
Dobrý den.Možná že se již podobný dotaz v této obsáhlé diskuzi nachází,přesto bych chtěla požádat o odpověď.
Poslední dobou často naměřím ráno cca v 4,30hod PH moči 7. Dočetla jsem někde na internetu, že je někde blok a tělo nevylučuje kyseliny. Je to tak a co s tím? Piju hodně a i večer do těch 20-21 hodin. Děkuji za odpověď. \":)\"

Tak je to jedna z možností, ale pokud pak ráno po probuzení máte nízké pH zhruba kolem 5,5-6 pH, tak to ničemu nevadí a vše funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob zář 14, 2013 9:48 pm 
Offline

Registrován: úte srp 13, 2013 1:14 pm
Příspěvky: 7
Muzu poprosit o info, kde sehnat sodu bez hliniku? Nikde jsem to tu nenasla. Diky moc...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:17 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Teresa píše:
Muzu poprosit o info, kde sehnat sodu bez hliniku? Nikde jsem to tu nenasla. Diky moc...

V lekárni bežne predávajú pod názvom vitar soda prášok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:21 am 
Offline

Registrován: úte srp 13, 2013 1:14 pm
Příspěvky: 7
Ano, tu oresne mam, ale nekdo tu osal, ze prave tahleta obsahuje hlinik... Proto jsem se ptala...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:28 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Teresa píše:
Ano, tu oresne mam, ale nekdo tu osal, ze prave tahleta obsahuje hlinik... Proto jsem se ptala...

\":roll:\" myslím,že táto nie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:34 am 
Offline

Registrován: úte srp 13, 2013 1:14 pm
Příspěvky: 7
Psal to tu na stejne strance uzivatel Rostislav asi o sest prispevku zpatky. Nevim, kde je pravda a zda hlinik obsahuje nebo ne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:42 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Teresa píše:
Psal to tu na stejne strance uzivatel Rostislav asi o sest prispevku zpatky. Nevim, kde je pravda a zda hlinik obsahuje nebo ne...

Nemal na mysli obyčajnú sodu bicarbonu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 10:42 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="Teresa":2c1107a4]Psal to tu na stejne strance uzivatel Rostislav asi o sest prispevku zpatky. Nevim, kde je pravda a zda hlinik obsahuje nebo ne...[/quote:2c1107a4]
Nemal na mysli obyčajnú sodu bicarbonu
ešte nejaké info:


Naposledy upravil janin dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 11:00 am 
Offline

Registrován: úte srp 13, 2013 1:14 pm
Příspěvky: 7
Janine, nemel, kdyz psal jasne Vitar. Precti si to o par prispevku vejs...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 11:14 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Tak to je prúser \":(\" .Ja ju užívam často,dokonca mi miešajú aj Tepperw.zásaditú zmes v lekárni.Čiže sa odkyseľovať uhorkovou šťavou a zelenými nápojmi je asi najistejšie. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned zář 15, 2013 11:17 am 
Offline

Registrován: úte srp 13, 2013 1:14 pm
Příspěvky: 7
No, pruser, ale nikde neni dokazany, ze Rostislav ma pravdu. V tom vlakne o sode, cos postnul, nikdo o hliniku nemluvi...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 561 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz