Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2018 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ronimun píše:
Zdravím,

má tu niekto skúsenosť s parazitom "Homo Funis Vermin"? V angličtine ropeworm. Snažil som sa o mokrú hladovku a keď som ju po 12-tich dňoch prerušil vývarom (v ktorom bolo aj nejaké to chilli) tak to zo mňa vyliezlo. Na webe je toho pomerne málo - okrem toho, že ho po prvý raz popísali dvaja rusi, ktorí tiež stanovili nejaké odčervovacie protokoly. Ale nikde som sa nedozvedel, ako sa tomu vyhnúť, ako sa to množí, či na to existuje nejaká chemoterapia etc.

Vďaka za info.

Tak v tom vám poradit nedovedu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2018 1:24 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="ronimun":ygar5mak]Zdravím,

má tu niekto skúsenosť s parazitom "Homo Funis Vermin"? V angličtine ropeworm. Snažil som sa o mokrú hladovku a keď som ju po 12-tich dňoch prerušil vývarom (v ktorom bolo aj nejaké to chilli) tak to zo mňa vyliezlo. Na webe je toho pomerne málo - okrem toho, že ho po prvý raz popísali dvaja rusi, ktorí tiež stanovili nejaké odčervovacie protokoly. Ale nikde som sa nedozvedel, ako sa tomu vyhnúť, ako sa to množí, či na to existuje nejaká chemoterapia etc.
Vďaka za info.[/quote:ygar5mak]
Nazdar. Zo zbezneho prestudovania internetu, sa jedna o nepotvrdenu teoriu, ze tie utvary, co casto vychadzaju z ludi, su novo objaveny druh parazita (ktory spominas). Nic o tom nenajdes preto, ze oficialna medicina to podla mna neuznava, a objavene to bolo nedavno. Je to viacmenej teda konspiracia, proste tvrdia to alternativci, nie medicina, nie parazitologovia.
Moze to byt pravda. ALebo nemusi.

https://www.globalhealingcenter.com/nat ... ope-worms/

Problem je v tom, ze ked to testovali, tie bunky z toho obsahovali ludsku DNA. Teda podla tej stranky. To by poukazovalo na fakt, ze to moze byt crevna vystelka, alebo "sliz" ktory produkuju creva a nejak sa vyzraza, ked odchadza. Su to presne tie utvary, ktore z ludi casto vychadzaju pri roznych ocistach, a medicina ich nikdy nezachyti ako parazity. Pritom to ale fakt vyzera na cervy. Odporcovia tvrdia vzdy, ze su to pozostatky crevnej vystelky, alebo crevny sliz (anglicky to nazyvaju mucus). Kde je pravda, tazko sa dozvieme, mne ale vychadza, ze su to fakt cervy, podla toho, co som si s tym preskakal, a co som videl. Zo mna to vyslo tiez vela krat, a predcim to niekedy vyslo, citil som aj pohyby v oblasti criev, ktore boli doslova ako "trhanie", mikanie, akoby zomierali a mali krce. A potom to vyslo... zaujimave je ale to, ze to obsahuje ludsku DNA. Neuviedli, ci totoznu s hostitelom. To je dost podstatna informacia.

Videa, od uzivatelov z ktorych to vyslo (vyzera to podobne ako na videu)
https://www.youtube.com/watch?v=elHRhIJDIVo

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ygar5mak


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2018 4:46 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ronimum- divne na tom je, ze to jsou takove dlouhe kusy. Spravny dotaz je, proc by se sliznice odlupovala prave takto? Osobne se i pres to priklanim spis k tomu, ze to cervi nejsou. Denne se delaji spousty operaci, pitev, colonoskopii a takto velici zivocichove by tam byli bezne k videni. A podezirat veskery zdravotnicky personal, ktery by s tim prisel do styku z nejakeho spolceni s farmamafii, je uz uplne mimo. To je tolik lidi, ze by se to bezne probiralo v hospodach. To same plati o spouste velkych tasemnic a skrkavek, co nam udajne ziji ve strevech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2018 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Ronimum- divne na tom je, ze to jsou takove dlouhe kusy. Spravny dotaz je, proc by se sliznice odlupovala prave takto? Osobne se i pres to priklanim spis k tomu, ze to cervi nejsou. Denne se delaji spousty operaci, pitev, colonoskopii a takto velici zivocichove by tam byli bezne k videni. A podezirat veskery zdravotnicky personal, ktery by s tim prisel do styku z nejakeho spolceni s farmamafii, je uz uplne mimo. To je tolik lidi, ze by se to bezne probiralo v hospodach. To same plati o spouste velkych tasemnic a skrkavek, co nam udajne ziji ve strevech.

To máte pravdu, domácí lidová agentura JPPUŘ - (Jedna paní povídala u řezníka), je hodně spolehlivý a vyvážený informační zdroj s neuvěřitelnou rychlostí přenosu dat, která se navíc někde po cestě jaksi ladí a pilují do správného formátu. Tedy ani já nepředpokládám, že by se člověk od nějakého ovíněného lékaře na pivě nedozvěděl takovou zásadní informaci jako, "Ty vole včera jsem dělal kolonoskopii té vypasené Novákové a tedy řeknu ti tolik zvířátek co v sobě má ta baba jsem už dlouho neviděl, o tu bych si ani kolo neopřel". Vzhledem k tomu že se prakticky nedá z těchto "důvěryhodných" zdrojů podobná informace získat vidím to blbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2018 10:31 am 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2018 7:39 am
Příspěvky: 2
Ako som už pred tým písal, vyšlo to zo mňa po 12-tich dňoch mokrej hladovky, keď som ju ukončil silným kuracím vývarom v ktorom bolo dosť chilli. Zrazu som pocítil nutkanie ísť na stolicu a keď som sa potom išiel utrieť, tak som videl, že zo mňa niečo visí.
Odložil som si to, ale nie do liehu - iba do fľaše a do chladu. Takže teoreticky môžem vyskúšať, či sa to rozpustí v teplej vode - čo by sa vraj mucus, alebo "intestinal linig" mal rozpustiť. A parazit by údajne mal v teplej vode zostať taký ako je.
Tiež som si čítal informácie, ktoré miestami spochybňovali kredibilitu objaviteľov spomínaného červa. A rovnako mnohé správy ľudí, ktorí potvrdzujú, že to sami mali. Samotný článok tých dvoch autorov ma na 100% nepresvedčil, ale sám som mal skutočne pocity, že sa mi v istých partiách čosi hýbe.

Pridám ešte informáciu, ktorá môže a nemusí súvisieť. Pôvodný zámer som mal 21 dňovú hladovku. Som už asi 2 roky na lowcarb diet a veľa času v nutričnej ketóze. Väčšinou jedávam jeden krát alebo maximálne dva krát za deň. Občas sa zabudnem najesť celý deň. Takže keď som si dal odvykaciu kúru, keď som prestal konzumovať kofein, rozhodol som sa vyskúšať dlhšiu hladovku. Počas celej doby som vôbec nebol hladný, ale od tretieho dňa (dovtedy mi bolo fajn):
- bola mi zima. Hlavne večer, keď som si ľahol do postele. To sa vždy zmenilo okolo 01:00 - 2:00 ráno, kedy mi zrazu bolo teplo. A to vydržalo až do rána.
- mal som veľmi nízky tlak (pravidelne som si ho meral - ráno po ťažkom výstupe z postele cca 85 na 55 a cez deň okolo 95/60) a cítil som sa príšerne slabý.
Meral som si pomocou ketosticku aj ketóny v moči a tých som mal cca 10 mmol/l, lenže váha ukazovala, že strácam aj dosť veľa svalstva. Chudol som cca 1kg denne a percento tuku za ten čas nešlo pod 15 (z pôvodných 17,5). Nemal som k dispozícii glukomer, ktorý by mi možno pomohol sa v tom lepšie zorientovať.
Takže moja domnienka je, že som okrem ketónov pre vlastné potreby vyrábal glukózu pre nejakých návštevníkov. A keďže im bolo málo, tak neboli spokojní a mne bolo na nič. A keď som si dal ten chilli vývar, tak jeden z návštevníkov dostal po hube a pustil sa. Zmena teplotnej pohody v noci: spomínaní paraziti bývajú údajne najaktívnejší od 01:00 - do cca 05:00.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2018 5:57 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Mohli by to ututlat. Parazitologovia, to je viacmenej uzavreta spolocnost, z pohladu lekarov taka "sekta", ktora si ide po svojom. Navyse nizkopocetna. Patologovia tiez. Tam by stacilo ustrazit par ludi na celu republiku. Pitva sa nerobi len tak. Nerozpitvava sa cely clovek a uz vobec nie za ucelom hladania parazitov. Tie treba hladat specialne. Lebo su zafarbene od telesnych tekutin. Do creva sa patolog nebude pozerat len tak, pokial nemusi, neotvori ho. Navyse, pitva sa nerobi u kazdeho umrtia. Vacsinou len ked sa nieco potrebuje zistit (sudna pitva, znalecky posudok, ked nieje jasna pricina smrti).

Dalsia vec je, ze parazity umieraju pomerne rychlo a zacinaju sa rozkladat. Tiez potrebuju urcitu teplotu, atd... Islo by to v pohode ututlat, ani sa to nebude sirit, aj keby to bola pravda. Co sa tyka kolonoskopie, tam sa prezrie len hrube crevo, nevidi sa do tenkeho. Navyse, vzdy sa predtym robi vyplach. Parazity sa mozu aj intuitivne stiahnut do oblasti tenkeho creva. Kludne mozu byt ludia zaparazitovani od hlavy po paty, a nemusi sa o tom oficialne vediet, ani hovorit.
Patologovia mozu mat nariadene mlcat. Ale aj keby niekto prehovoril, nic sa nedeje. Videl som to v komentoch k clanku o parazitoch, ze jeden tam spominal, ze ma priatela patologa, a ten spominal ze v priemernom 30 rocnom cloveku nachadza tak 500 kuskov parazitov. Nic sa nezmenilo ani ked to povedal. Nic sa nezmeni, ked prehovori jednotlivec. To by sa museli cielene dohodnut viacery a urobit nejaku akciu. Prehlasenie na media. Alebo vydat knizku.

Inak medicina aj zlyhava v liecbe parazitov. To viem na niekolkych pripadoch. Teda este aj ti, ktorym nieco nasli a oficialne potvrdili askariozu, nic s tym nespravili. Na vlastnu past si museli objednavat antihelmetika zo zahranicia. Doktory nemali nic, cim by preskenovali telo, kde maju kolko parazitov a aka je situacia vazna. Nedalo sa doverovat ani re-testom, teda ci sa toho clovek uz zbavil. Na infekcnom len co prvy krat vyjdu testy negativne, uz to beru akoze ich nemate. Proti comu sa ohriadi aj nejeden lekar. Nespravite s tym nic. Az do tej doby, kym nevymyslite sken, ktory presne zobrazi parazity po ludskom tele, kolko ich kde je. Dovtedy s tym nic nespravite, ani s tym nepohnete.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2018 12:44 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Na wikipedii rozsirili popis k albendazolu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Albendazole

su tam nove informacie, ze ked sa to bere na prazdny zaludok, vtedy sa skoro nic nevstrebe a posobi to v crevach


The absorption also largely depends on gastric pH. People have varying gastric pHs on empty stomachs, and thus absorption from one person to another can vary wildly when taken without food.[17] Generally, the absorption in the GI tract is poor due to albendazole's low solubility in water.[3] It is, however, better absorbed than other benzimidazole carbamates.[18] Food stimulates gastric acid secretion, lowering the pH and making albendazole more soluble and thus more easily absorbed.[35]Oral absorption is especially increased with a fatty meal, as albendazole dissolves better in lipids, allowing it to cross the lipid barrier created by the mucus surface of the GI tract.[38][40] To target intestinal parasites, albendazole is taken on an empty stomach in order to stay within the gut.[41]

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2018 9:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Na wikipedii rozsirili popis k albendazolu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Albendazole

su tam nove informacie, ze ked sa to bere na prazdny zaludok, vtedy sa skoro nic nevstrebe a posobi to v crevach


The absorption also largely depends on gastric pH. People have varying gastric pHs on empty stomachs, and thus absorption from one person to another can vary wildly when taken without food.[17] Generally, the absorption in the GI tract is poor due to albendazole's low solubility in water.[3] It is, however, better absorbed than other benzimidazole carbamates.[18] Food stimulates gastric acid secretion, lowering the pH and making albendazole more soluble and thus more easily absorbed.[35]Oral absorption is especially increased with a fatty meal, as albendazole dissolves better in lipids, allowing it to cross the lipid barrier created by the mucus surface of the GI tract.[38][40] To target intestinal parasites, albendazole is taken on an empty stomach in order to stay within the gut.[41]

To je dost podstatná informace a evidentně se s ním pak dá cíleněji pracovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2018 12:39 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Takze tu to mate cierne na bielom, tych pitiev sa nerobi zas tak vela

"Keďže nevzniklo podozrenie, že smrť bola spôsobená trestným činom, nebola pitva nariadená"
a este si myslim, ze malokedy sa budu hrabat v crevach a hladat parazity, alebo rozpitvavat organy, prehladavat. To sa robi zriedka. Nemyslim si teda, ze by odhalili, keby mali ludia po tele rozlezene parazity, museli by to cielene hladat a to oni robit nikdy nebudu

https://www.cas.sk/clanok/679721/byvala ... -manzelky/

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 2:14 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Xion píše:
Takze tu to mate cierne na bielom, tych pitiev sa nerobi zas tak vela

"Keďže nevzniklo podozrenie, že smrť bola spôsobená trestným činom, nebola pitva nariadená"
a este si myslim, ze malokedy sa budu hrabat v crevach a hladat parazity, alebo rozpitvavat organy, prehladavat. To sa robi zriedka. Nemyslim si teda, ze by odhalili, keby mali ludia po tele rozlezene parazity, museli by to cielene hladat a to oni robit nikdy nebudu

https://www.cas.sk/clanok/679721/byvala ... -manzelky/

Ty "fantasmagor", uz prisivas Mjartanovi smrt zavinenu parazitmi, ze ? Ved z akeho ineho dobodu by si tu postoval do tohto vlakna tento clanok ? \":D\" \":D\" \":D\"
A okrem toho je to viac nez divne... Dlh poistovni 4200Eur, a pritom zil v dvojpodlaznom byte v luxusnej casti BA, sam... Kolko mal hodnotu jeho byt ? Nemam sajnu ohladom cien bytov v luxusnejsich casti BA, ale ked nestal minimalne 350 - 400 000Eur, tak ani Euro... V beznadejnej financnej situacii teda rozhodne nebol, to by bol ako nezamestnany (nedaju mu pozicku) a zijuci v garzonke (nema co predat a ist do mensieho), k tomu este aby mu nikto nepozical....

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2018 11:38 am 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Nevíte někdo kdy je nejvhodnější dát jednorázovou dávku antiparazitik vzhledem k fázi měsíce?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Trojčátko
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2018 12:21 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 8:28 am
Příspěvky: 13
Zdravím. Máte někdo zkušenost jak dlouho může tak vydržet účinnost namletého pelyňku a hřebíčku? Jsou v uzavřených plastových kelímcích a v tobolkách. Ale asi už roky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trojčátko
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2018 12:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarOs píše:
Zdravím. Máte někdo zkušenost jak dlouho může tak vydržet účinnost namletého pelyňku a hřebíčku? Jsou v uzavřených plastových kelímcích a v tobolkách. Ale asi už roky..

Pokud je pelyněk hořký a hřebíček pálí na jazyku mělo by to fungovat skoro stále, ale účinnost pochopitelně časem klesá, nicméně zcela nezmizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2018 2:13 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 8:28 am
Příspěvky: 13
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2018 9:21 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
https://clo2.webnode.com/univerzalni-kura/
[url]https://www.facebook.com/notes/užíváme-cds-chlordioxid-solution/nová-univerzní-kůra-proti-jednobuněčným-i-některým-vícebuněčným-patogenům/871069052990647[/url]

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne úte čer 05, 2018 10:43 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz