Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 10:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pcko píše:
Pokud bych si chtěl koupit tinkturu ořešáku, kterou by jste více doporučili?

http://www.patro.cz/produkt/1076908462- ... i-3x100-ml

http://www.fcc-club.cz/naparazity

Nebo pokud znáte lepší produkt, můžete doporučit. Děkuji

Nedovedu odpovědět, osobně se domnívám že pokud jde o stejné složení, bude to prakticky jedno a fungovat bude oboje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 3:37 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Pro mne nová kombinace, může však fungovat.

http://ceskozdrave.cz/2-ingredience-kte ... top-26166/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2016 5:14 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Takze , predbezne skusam spolu s albendazolom brat klinceky, palinu a Lugolov roztok, a mam pocit, ze sa to dokonale doplnuje, teda ze to zabera lepsie. Teda nieje to ako na curezone, kde je doporucenie, ze by sa to nemalo robit spolu. (prikladam link) Naopak, pride mi to vhodne, ze sa parazity snazia ujst z creva pred klincekmi a palinou, lebo v tele ich dobehne albendazol. A to, ze nesu patogeny, nevadi, hlavne sa ich zbavit, a potom sa doliecit z toho, co to napacha. Albendazol ucinkuje v tele a nie creve, takze sa nemozu pred nim ukryt ani do creva, lebo tam ich cakaju klinceky. Cize ostanu v tele a tam ich pomaly vycerpava albendazol. Navyse je to dobre aj v tom, ze albendazol ich priamo nezabija, takze telo si moze regulovat, ktorych kedy kde znici. Takisto MSM zabera rozhodne dobre s Trojcatkom, citelne to zdviha ucinok kury az tak, ze by sa dalo oznacit za plnohodnotneho clena k tym trom. Cele to funguje dokonale, ako symbioza. Teda albendazol, palina, klinceky, jod a MSM.

A na tie patogeny, co roznasaju, mi zas pride vhodne brat koloidne striebro, to ale nemam, takze to neskusam, ale mohlo by to fungovat velmi dobre, ako doplnok. A rovnako aloe vera.
Takisto, mi pride vhodne mat pripraveny silymarin, a ked nastane nejaky detoxikacny prejav, alebo Herxa, okamzite zobrat aj 900mg silymarinu denne.

Rozmyslam, ze zostavim vylepsenejsiu antiparazitalnu kuru podla tohto navodu. Lebo ucinok trojcatka, ani samotneho albendazolu nieje zas tak vysoky. A hlavne, tie klinceky treba brat nalacno, nie po jedle. To drasticky znizuje ich ucinok.

Inak to trojcatko ani netreba robit naplno pocas albendazolu... uz zaradit len obcas palinu a klinceky, spolu s MSM, zabera dost dobre. Mozno by stacilo len obcas, v niektore dni zobrat tieto veci, aby parazity zacali zdrhat z creva. A MSM brat nepretrzite, lebo to im zabranuje prisat sa na crevnu stenu. (to je ale aj v curezone, ako doporucenie, brat ho aj k chemickym, iba o prirodnych prostriedkoch sa tam pise, ze ich treba prestat brat) Teda, ze mam pocit, ze to nieje tak, ako bolo pisane na curezone, kde vyslovene ten navod prikazuje zastavit vsetky prirodne prostriedky. Nieje to tak, cim viac parazitov sa totiz vypudi z creva a ujde do tela, tym lepsie, lebo vsak tam ich caka albendazol.

Chcem este dokoncit cely cyklus kur, aby som zistil, ci sa mi to len nezda, ale zatial mam pocit, ze ucinok takejto kury sa rapidne dviha, a konecne aj nieco zlikviduje.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 30, 2016 9:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
Ahoj Xione, kolik toho albendazolu bereš, a jak často. Díky . Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 31, 2016 9:20 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Vsetko najdes na curezone, v mojom predoslom prispevku je aj link. Je to 2 x 400mg (doobeda, vecer) pocas 14 dni. (pokial vazis menej ako 60 kil, tak trochu uber) Potom 7 dni pauza. Da sa aj dlhsie, ale tam je uz risk neziaducich ucinkov, ale videl som protokoly dokonca na 28 dni, a potom 14 dni pauza.
Mnozstvo cyklov zavisi, podla toho, co mas. Ak mas vacsiu infekciu a mas ich uz roky, vacsinou potrebujes viac cyklov. Ak sa Ti vyskytnu neziaduce ucinky alebo vacsia Herxka uz pocas 14 dni, tak zarad vyssie davky silymarinu (900mg denne) a zniz alebo vynechaj jednu davku.

Inak takych 300mg silymarinu ber pocas celej kury. Podla tejto studie to dopadlo jednoznacne v prospech kontrolnej skupiny psov, ktore k anti-parazitiku brali aj silymarin. Ani nestratili tolko vahy.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?ter ... +silymarin
Tuna to dopadlo rovnako na mysiach spolu s praziquantelom.
https://www.researchgate.net/publicatio ... ae_Cestoda

specialne k albendazolu ale neviem najst studiu, ale da sa predpokladat, ze to bude rovnake, ochranit si pecen silymarinom pocas liecby je rozumne.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 2:01 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Xione (nebo i někdo ostatní kdo má takové znalosti) nevíte jak je s tím MSM a minimální dávkou aby to bylo účinné na parazity? Já si teď jednou denně dávám 7g a přijde mi to objemově dost velké množství, k tomu 1g kyseliny askorbové, 250mg extraktu z grepových semínek (bývá v bylinných antiparazitických směsích, ale nevím jestli umí i parazity nebo jen bakterie apod.). K tomu si dávám v jinou dobu (někdy i s tím) 150mg kyseliny borité (měla by být také antiparazitikum). 3 dny jsem dával 7g mletého hřebíčku, předtím Vermophyt dvojnásobné množství než je doporučeno na obalu. Občas několik kapek lugolu a 100mcg selenu. Stejně tak občas 1 vrchovatou polévkovou lžíci křemeliny. Chci se zeptat:
1) Jak dávkovat to MSM aby mělo co nejlepší účinnost na parazity a stačí těch 7 gramů?
2) Kolik a jak dávkovat kyseliny borité aby byla také co nejvyšší účinnost na parazity?
3) Kolik toho lugolu, aby se ho moc nevstřebávalo a nerozhodil štítnou žlázu, ale spíš jen škodil parazitům? Někde jsem tu četl, že holý lugol vstřebává štítná žláza, ale po smíchání s vitamínem C ho vstřebávají ostatní orgány? Je tedy lepší ho smíchat s vitamínem C? A kolik ho dávat?
4) Jak toto dodržovat dlouho a co bych měl ještě přidat? Mám namíchanou směs albendazolu, praziquantalu a ivermectinu, ale to si nechávám až jako poslední krok a moc toho taky není.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 4:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Pro mne nová kombinace, může však fungovat.

http://ceskozdrave.cz/2-ingredience-kte ... top-26166/

Tak pokud si tím člověk nerozdráždí střeva asi to fungovat bude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 4:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xion":3rtvxhtk]Takze , predbezne skusam spolu s albendazolom brat klinceky, palinu a Lugolov roztok, a mam pocit, ze sa to dokonale doplnuje, teda ze to zabera lepsie. Teda nieje to ako na curezone, kde je doporucenie, ze by sa to nemalo robit spolu. (prikladam [url=http://www.curezone.org/forums/fm.asp?i=1566532:3rtvxhtk]link[/url:3rtvxhtk]) Naopak, pride mi to vhodne, ze sa parazity snazia ujst z creva pred klincekmi a palinou, lebo v tele ich dobehne albendazol. A to, ze nesu patogeny, nevadi, hlavne sa ich zbavit, a potom sa doliecit z toho, co to napacha. Albendazol ucinkuje v tele a nie creve, takze sa nemozu pred nim ukryt ani do creva, lebo tam ich cakaju klinceky. Cize ostanu v tele a tam ich pomaly vycerpava albendazol. Navyse je to dobre aj v tom, ze albendazol ich priamo nezabija, takze telo si moze regulovat, ktorych kedy kde znici. Takisto MSM zabera rozhodne dobre s Trojcatkom, citelne to zdviha ucinok kury az tak, ze by sa dalo oznacit za plnohodnotneho clena k tym trom. Cele to funguje dokonale, ako symbioza. Teda albendazol, palina, klinceky, jod a MSM.

A na tie patogeny, co roznasaju, mi zas pride vhodne brat koloidne striebro, to ale nemam, takze to neskusam, ale mohlo by to fungovat velmi dobre, ako doplnok. A rovnako aloe vera.
Takisto, mi pride vhodne mat pripraveny silymarin, a ked nastane nejaky detoxikacny prejav, alebo Herxa, okamzite zobrat aj 900mg silymarinu denne.

Rozmyslam, ze zostavim vylepsenejsiu antiparazitalnu kuru podla tohto navodu. Lebo ucinok trojcatka, ani samotneho albendazolu nieje zas tak vysoky. A hlavne, tie klinceky treba brat nalacno, nie po jedle. To drasticky znizuje ich ucinok.

Inak to trojcatko ani netreba robit naplno pocas albendazolu... uz zaradit len obcas palinu a klinceky, spolu s MSM, zabera dost dobre. Mozno by stacilo len obcas, v niektore dni zobrat tieto veci, aby parazity zacali zdrhat z creva. A MSM brat nepretrzite, lebo to im zabranuje prisat sa na crevnu stenu. (to je ale aj v curezone, ako doporucenie, brat ho aj k chemickym, iba o prirodnych prostriedkoch sa tam pise, ze ich treba prestat brat) Teda, ze mam pocit, ze to nieje tak, ako bolo pisane na curezone, kde vyslovene ten navod prikazuje zastavit vsetky prirodne prostriedky. Nieje to tak, cim viac parazitov sa totiz vypudi z creva a ujde do tela, tym lepsie, lebo vsak tam ich caka albendazol.

Chcem este dokoncit cely cyklus kur, aby som zistil, ci sa mi to len nezda, ale zatial mam pocit, ze ucinok takejto kury sa rapidne dviha, a konecne aj nieco zlikviduje.[/quote:3rtvxhtk]
To je zajímavá kombinace, ale zátěž na

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 4:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xion":1phkg0zx]Vsetko najdes na curezone, v mojom predoslom prispevku je aj link. Je to 2 x 400mg (doobeda, vecer) pocas 14 dni. (pokial vazis menej ako 60 kil, tak trochu uber) Potom 7 dni pauza. Da sa aj dlhsie, ale tam je uz risk neziaducich ucinkov, ale videl som protokoly dokonca na 28 dni, a potom 14 dni pauza.
Mnozstvo cyklov zavisi, podla toho, co mas. Ak mas vacsiu infekciu a mas ich uz roky, vacsinou potrebujes viac cyklov. Ak sa Ti vyskytnu neziaduce ucinky alebo vacsia Herxka uz pocas 14 dni, tak zarad vyssie davky silymarinu (900mg denne) a zniz alebo vynechaj jednu davku.

Inak takych 300mg silymarinu ber pocas celej kury. Podla tejto studie to dopadlo jednoznacne v prospech kontrolnej skupiny psov, ktore k anti-parazitiku brali aj silymarin. Ani nestratili tolko vahy.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?ter ... +silymarin
Tuna to dopadlo rovnako na mysiach spolu s praziquantelom.
https://www.researchgate.net/publicatio ... ae_Cestoda

specialne k albendazolu ale neviem najst studiu, ale da sa predpokladat, ze to bude rovnake, ochranit si pecen silymarinom pocas liecby je rozumne.[/quote:1phkg0zx]
Tak určitě je třeba

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 10, 2016 4:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Xione (nebo i někdo ostatní kdo má takové znalosti) nevíte jak je s tím MSM a minimální dávkou aby to bylo účinné na parazity? Já si teď jednou denně dávám 7g a přijde mi to objemově dost velké množství, k tomu 1g kyseliny askorbové, 250mg extraktu z grepových semínek (bývá v bylinných antiparazitických směsích, ale nevím jestli umí i parazity nebo jen bakterie apod.). K tomu si dávám v jinou dobu (někdy i s tím) 150mg kyseliny borité (měla by být také antiparazitikum). 3 dny jsem dával 7g mletého hřebíčku, předtím Vermophyt dvojnásobné množství než je doporučeno na obalu. Občas několik kapek lugolu a 100mcg selenu. Stejně tak občas 1 vrchovatou polévkovou lžíci křemeliny. Chci se zeptat:
1) Jak dávkovat to MSM aby mělo co nejlepší účinnost na parazity a stačí těch 7 gramů?
2) Kolik a jak dávkovat kyseliny borité aby byla také co nejvyšší účinnost na parazity?
3) Kolik toho lugolu, aby se ho moc nevstřebávalo a nerozhodil štítnou žlázu, ale spíš jen škodil parazitům? Někde jsem tu četl, že holý lugol vstřebává štítná žláza, ale po smíchání s vitamínem C ho vstřebávají ostatní orgány? Je tedy lepší ho smíchat s vitamínem C? A kolik ho dávat?
4) Jak toto dodržovat dlouho a co bych měl ještě přidat? Mám namíchanou směs albendazolu, praziquantalu a ivermectinu, ale to si nechávám až jako poslední krok a moc toho taky není.
Děkuji za odpověď.

1)Podle mě je ta dávka dostatečná i když dá se jít ještě dál, někdo zde tuším bral 12 g.
2)Na to nedovedu odpovědět, ale bór je obecně dost bezpečný tedy krátkodobě by se dalo jít hodně vysoko.
3)Lugol má likvidační účinky ve velice malých dávkách a není tedy podle mě důvod příliš zvyšovat dávkování uvedené v trojčátku.
4)Osobně nevidím rozumné držet tyto postupy dlouhodobě, většinou je lepší udělat několik krátkých kůr s odstupem podle typu předpokládaného vývojového cyklu parazita.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2016 7:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 09, 2011 7:23 pm
Příspěvky: 88
mám ze sebou hřebíčkovou kůru trojčátko, dle měrění nemám parazity, mám lehči virovou zatěž v játrech, ale v CNS a mozku mam vetší zátěž, bakterie ,viry, flaria . Začal jsem s CDS2, ctěl bych potírat hlavu s DMSO+CDS2, jak to mohu dělat často? Co bych měl ještě uživat,beru B1, B6 C, E , kys.alfa lipoovou,selen ,hořčík,Vilcacora ?
Díky za radu.Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2016 11:03 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 14, 2016 11:10 pm
Příspěvky: 12
Moze sa aj Albendazol zajedat kokosovym olejom pre lepsiu ucinnost???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 11:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
mám ze sebou hřebíčkovou kůru trojčátko, dle měrění nemám parazity, mám lehči virovou zatěž v játrech, ale v CNS a mozku mam vetší zátěž, bakterie ,viry, flaria . Začal jsem s CDS2, ctěl bych potírat hlavu s DMSO+CDS2, jak to mohu dělat často? Co bych měl ještě uživat,beru B1, B6 C, E , kys.alfa lipoovou,selen ,hořčík,Vilcacora ?
Díky za radu.Pavel

Na to nedovedu odpovědět a ani se mě to zrovna rozumné nezdá, zvláště na hlavě. DMSO funguje v podstatě jako injekce, tedy projde pokožkou, která tvoří naši přirozenou bariéru proti vnikání patogenů a kontaminátů do těla. Při představě kolik bordelu, plísní a bakterií si člověk pěstuje ve své vlasové pokožce to vidím jako dosti riskantní počínání. Osobně bych něco takového asi ani nevyzkoušel, raději bych se snažil o přirozené postupy, kde je sice možná cesta k výsledku pomalejší, ale téměř bez rizika. Ohledně doplňků bych potřeboval vědět co mají vlastně řešit jinak se poradit nedá, ale klidně mě můžete zavolat a vysvětlím co bude třeba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 11:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lu1234 píše:
Moze sa aj Albendazol zajedat kokosovym olejom pre lepsiu ucinnost???

Na to nedovedu odpovědět, ale pokud se s tukem obecně snáší, neměl by to být problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2016 8:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Jarda píše:
lu1234 píše:
Moze sa aj Albendazol zajedat kokosovym olejom pre lepsiu ucinnost???
Na to nedovedu odpovědět, ale pokud se s tukem obecně snáší, neměl by to být problém.

Na Curezone je silne doporucovano brat Albendazole s tukem (minimalne 40g) a hlavne dobre rozkousat a nebo nadrtit Albendazole.
Primo se nabizi synergisticka kombinace jedne metody s dynovymi seminky - udelat orechove mleko z dynovych seminek (rekneme treba 2-3 lzice), rovnou k tomu do toho mixeru prihodit ten Albendazole a sup tam s tim. Ty dynove seminka maji castecne paralyzovat parazity ve strevech, albendazol pomuze castecne s rozpoustenim hlenu takze bum bum \":)\"



U toho sylimarinu si nejsem tak jisty, protoze jatra jsou potom vice produktivni a naopak snizuji polocas rozpadu ucinnych latek v krvi coz neni vitane!
Misto sylimarinu bych spise delal kavove klystyry, ktere jeste pomohou s pohybem strev. K tomu muzete do tech kavovych klystyry pridavat esencialni oleje hrebicku,tymianu, maty apod coz vsechno sou dalsi zabijaci breberek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz