Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 12:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2015 8:04 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2015 7:42 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Jardo.
Měla bych dotaz ohledně detoxikační kůry trojčátko. Zajímalo by mě, zda lze pomletý hřebíček nahradit hřebíčkovou silicí.
Na stránkách tibetské medicíny www.epam.eu jsem narazila na hřebíčkovou silici, která je ve velmi zředěném stavu doporučována i proti střevním parazitům. Zde je odkaz přímo na silici: http://www.epam.eu/cz/online_obchod/sil ... m_hrebicek.
Denně se mají užít 3 kapky na 1 litr, uvažovala jsem, že bych si brala 0,33 l s jednou kapkou po jídle třikrát denně.
Nevím, kolik přesně je 1ml kapek, ale při vyšších cenách hřebíčku by to možná mohlo být finančně výhodnější. Přírodní hřebíčková silice od jiných firem zřejmě nemají atestaci k vnitřnímu užívaní-např. Saloos, dr. Popov, ale nevím, možná se mohou také konzumovat.
Také každý nemusí mít mlýnek, já jsem nakonec rozebrala jednorázový od firmy Kotanyi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2015 10:23 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Jarda píše:
Tak ořešák pochopitelně funguje, je otázkou zda stejně dobré výsledky vám nemohou zajistit i levnější přípravky.

A jaké levnější přípravky-ořešák je dost drahý


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 22, 2015 7:22 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Dnes jsem viděl v pořadu polopatě (což je něco jako receptář) v televizi pořad-reklamu na Wurm-ex. Jsem čučel, že to bylo v televizi. Byla to klasika, z 80-ti % nemocné kočky- přenosné nemoci na lidi-všichni je můžeme mít a třetina lidí je má jistě. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 1:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Ellie píše:
Dobrý den pane Jardo.
Měla bych dotaz ohledně detoxikační kůry trojčátko. Zajímalo by mě, zda lze pomletý hřebíček nahradit hřebíčkovou silicí.
Na stránkách tibetské medicíny http://www.epam.eu jsem narazila na hřebíčkovou silici, která je ve velmi zředěném stavu doporučována i proti střevním parazitům. Zde je odkaz přímo na silici: http://www.epam.eu/cz/online_obchod/sil ... m_hrebicek.
Denně se mají užít 3 kapky na 1 litr, uvažovala jsem, že bych si brala 0,33 l s jednou kapkou po jídle třikrát denně.
Nevím, kolik přesně je 1ml kapek, ale při vyšších cenách hřebíčku by to možná mohlo být finančně výhodnější. Přírodní hřebíčková silice od jiných firem zřejmě nemají atestaci k vnitřnímu užívaní-např. Saloos, dr. Popov, ale nevím, možná se mohou také konzumovat.
Také každý nemusí mít mlýnek, já jsem nakonec rozebrala jednorázový od firmy Kotanyi.

Tak hřebíček působí v komplexu, ale předpokládám, že majoritní účinky bude mít právě hřebíčkový olej, tedy by to podle mě šlo, ale dávkování nedovedu zodpovědět, tím jsem se nikdy nezabýval, ale zkoušel jsem osobně v mastném jídle bez ředění sníst i 4 kapky hřebíčkového oleje a je to docela síla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 2:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
jajda22 píše:
A jaké levnější přípravky-ořešák je dost drahý

Třeba lugolův roztok, o tom se zde toho již psalo dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 2:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Dnes jsem viděl v pořadu polopatě (což je něco jako receptář) v televizi pořad-reklamu na Wurm-ex. Jsem čučel, že to bylo v televizi. Byla to klasika, z 80-ti % nemocné kočky- přenosné nemoci na lidi-všichni je můžeme mít a třetina lidí je má jistě. \":D\"

Tak děsit lidi je důležité, kdo se bojí nezlobí. Je jedno zda je děsí paraziti, džihádisti-uprchlíci, měnová reforma-myšleno zničení úspor, nebo cokoliv jiného, hlavně že se bojí. O tom je nakonec i vše zde, většina zdravotních problémů je ze strachu a stresu, kdo je veselý a nad věcí, nemocný téměř nebývá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 1:08 am 
Offline

Registrován: pát pro 18, 2015 10:34 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, chystám se na protiparazitní kůru a chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi nemohli doporučit kde a v jaké formě nejlépe koupit ořešák americký. Jsou lepší kapsle nebo tinktura? A kolik toho budu potřebovat, jestliže vážím 90kg? Nestačilo by třeba tohle: http://www.drbylinka.cz/paraziti/black- ... sak-cerny/ ? Přemýšlel jsem o 1-2 500mg kapslích denně spolu s tím pelynkěm a hřebíčkem. Bude to fungovat? Lugolův roztok nechci. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2015 10:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Beast899 píše:
Dobrý den, chystám se na protiparazitní kůru a chtěl bych se zeptat, jestli by jste mi nemohli doporučit kde a v jaké formě nejlépe koupit ořešák americký. Jsou lepší kapsle nebo tinktura? A kolik toho budu potřebovat, jestliže vážím 90kg? Nestačilo by třeba tohle: http://www.drbylinka.cz/paraziti/black- ... sak-cerny/ ? Přemýšlel jsem o 1-2 500mg kapslích denně spolu s tím pelynkěm a hřebíčkem. Bude to fungovat? Lugolův roztok nechci. Děkuji za odpověď.

Na to nedovedu odpovědět, sám s ním zkušenosti nemám, vždy jsem dával lugol, ale na netu je informací celkem dost, to by neměl být problém dohledat. Fungovat určitě bude, původní receptury jsou postaveny právně pro aplikaci ořešáku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2016 6:35 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2015 7:42 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Jardo,
děkuji Vám za odpověď. Trojčátko už jsem absolvovala čtyřikrát, ale pořád ve mně ještě něco je. Zlepšila jsem svou stravu, dost jsem zredukovala sladké, bez kterého jsem se dříve nemohla obejít.
Chtěla jsem se zeptat, zda mohu v pauzách mezi trojčátkem užívat kurkumu, se špetkou pepře rozpuštěnou v oleji. Chtěla bych užívat 1/2 čajové lžičky 3xdenně, ale nevím, jestli to není moc. Kurkuma stejně jako hřebíček blokuje zánětlivý proces v těle, tím se že snižuje srážlivost krve. Mám strach, abych potom neměla krev příliš naředěnou.
Co se ještě trojčátka týče, trápí mě, ale i mé okolí, barva mé pleti. Chvílemi jsem úplně žlutá, ale

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 4:00 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2016 3:39 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať. Každý piatok držím hladovku. Chcem absolvovať protiparazitickú kúru Trojčátko. Mám počas hladovky (v piatok) užívať palinu, hrebíček a lugol alebo to odložiť až na nasledujúci deň (sobota)? A tým pádom aj predĺžiť kúru o tri dni? Alebo radšej počas týchto troch týždňov hladovku vynechať a absolvovať túto kúru naraz. Ďakujem. S pozdravom RR.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2016 3:13 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Já bych tu hladovku prodloužil a netřeba se trápit s Trojčátkem. A má to i jiná pozitiva. Nedáno jeden můj známý si půstem vyčistil krev, kterou měl otrávenou tak, že ztrácel vědomí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2016 11:30 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Pecador- jako že hladovkou vyžene ty parazity z těla?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2016 4:16 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 25, 2016 3:50 pm
Příspěvky: 4
Zdravím všechny, nasadil jsem trojčátko (poprvé v životě)a proti candidovou dietu-žádný cukr a tím myslím žádný. problém je hlavně candida a odstranění parazitu beru jako samozřejmost. 5. den trojčátka jsem vypozoroval Motilice. zhruba od 7. dne trojčátka (dnes je 9. den) cítím v břiše křeče a mam průjem. Křeče jsou nepravidelné trvají pár vteřin a pak je vše ok. opakují se však přes den i několikrát za hodinu. moje otázka je, jestli ve mně něco chcípe nebo, jestli mi trojčátko nabouralo střeva. můj jídelníček je po ránu 0,5litru mrkvové šťávy, na snídaní různé druhy ořechu, avokado a čerstvá zelenina (převážně mrkev, zelí, rajčata) oběd většinou cca 100-150g masa(kuřecí,hovězí) k tomu čerstvá zelenina. do konce dne pak bud ořechy nebo vývary + čerstvá zelenina. 1-2 do týdne si dělám urinový klystýr. jen podotýkám, že už jsem přes rok bez všech "5 bílých jedů" jediné co se mi stále nedaří, je snížit počty dní v týdnu, kdy nemám maso. většinou mám maso 6 dnů v týdnu. Díky za Vaše postřehy, Tonda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2016 11:18 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Motolice? Nejaka fotka ci jina dokumentace by byla?


Naposledy upravil kov dne pát úno 26, 2016 10:33 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 2:34 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1964
Helicobacter pylori a motolice (vedle diabetu) způsobují rakovinu, to není dobré mít v těle.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz