Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2020 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Toto je prave dolezite, vediet presne kolko ho tam je. Nejaky jod tam je - urcite ano. Ale na 1 kvapku lugolu je ho tam 1,2mg ci tak nejak. Davka 10 kvapiek, co sa ma brat pocas malachovej kury, ma teda nejakych 12mg jodu. A davka oresaku? Ved oresak sa ani nebere denne, ma sa potom da raz za cas obrovska davka. Preto si myslim, ze oresak nejde nahradit lugolom. Bolo by dobre napisat, kde na to ten pan prisiel, ja osobne si myslim, ze to nebude na zaklade nejakeho vyskumu, ani vedeckeho experimentu. Oresak nezabija tie parazity jodom, ale juglonom. A toho jodu tam moze byt kludne 0,1 mg na celu davku, necudoval by som sa, keby tam bol aj 100 nasobny rozdiel. Prave preto to treba odmerat, bez vyskumu je to taka pseudoveda, ved kludne ho tam moze byt 0,1mg a kludne 1mg, kludne 10mg... ktovie... bez presneho odmerania obsahu jodu, sa nepohneme dalej, ale neverim, ze je ho tam ani 10% z toho, co je v lugolovom roztoku. Skor by som ocakaval, ze je ho tam aj 100x menej. Prave preto som sa pytal, ci ma niekto nejake udaje, na zaklade testov.
Toto je dolezite aj pre tych, co si robia tu kuru s Oresakom, a beru popritom lugolov... aby sa napriklad nepredavkovali jodom.

Obávám se že taková informace už z podstaty věci nebude existovat protože přírodní produkty mívají ve složení jednotlivých várek zcela zásadní rozdíly a pro ořešák to určitě bude platit také. Už jen to kde daný ořešák roste, kdy se sklidí zelené ořechy na výrobu ořešáku a jak se bude vyrábět to je takových proměnných možností že trefit nějaký standardizovaný produkt je pomalu nemožné. Dříve to nikdo neřešil a že by nějak lidí ubývalo to nevypadá. Podobně to bylo s lugolem ten se dříve aplikoval na kde co a v Rusku dosud aplikují Modrý jód v celkem bohatýrských dávkách a také jim to funguje. Netvrdím že opatrnost není na místě, ale zase tak nebezpečné to přeci jen nebude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2020 2:38 pm 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
Funguje MMS protokol 1000 s trojčátkem nebo je tam nejaká kontraindikace?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2020 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mdavid626 píše:
Funguje MMS protokol 1000 s trojčátkem nebo je tam nejaká kontraindikace?

Nevím co obsahuje protokol 1000 nikdy jsem to nezkoumal, ale trojčátko by nemělo nijak reagovat s MMS tedy asi by to šlo použít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2020 7:40 pm 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
[quote="Jarda":1v2gvavh]Nevím co obsahuje protokol 1000 nikdy jsem to nezkoumal, ale trojčátko by nemělo nijak reagovat s MMS tedy asi by to šlo použít.[/quote:1v2gvavh]
MMS Protokol 1000 viz:

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2020 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="mdavid626":pxroi5n3]MMS Protokol 1000 viz:

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2020 6:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
mdavid626 píše:
Funguje MMS protokol 1000 s trojčátkem nebo je tam nejaká kontraindikace?

Funguje, ale nedoporocuje sa to. Dovodom je prilis velky napor na telo, a herxka hrozi lahsie. Uz samotna kura MMS moze vyvolat herxku, a to aj antiparazitalna kura. Ked ich skobinujes, logicky lahsie si vyvolas herxku.

Kedze vsak z rozkladajucich sa mrtvych parazitov sa mozu uvolnovat virusy, popripade zahnivat, nejake male davky MMS je dobre brat, ale moze to byt individualne ako aj davka. Minimalne 3x3 kvapky za den, pocas antiparazitalnej kury, moze byt propesne zobrat, tato davka prilis nezatazi telo, ale moze pomoct s mikroorganizmami ktore sa uvolnuju pri zabitych parazitoch v tele.

Trojcatko vsak nedoporucujem bez dynovych, lebo hrozi zamoranie parazitov do tela, ked su v creve vo vacsom mnozstve. Treba ich co najviac paralyzovat, a to MMS moze pomoct v ich likvidacii, ked zdrhnu do tela. Ja som preto za to, nedrazdit ich neodbornymi, neefektivnymi a slabymi kurami, ako Trojcatko (vynechat Oresak a Juglone, lebo ze vraj Lugol robi to iste (nerobi ani zdaleka)).

Dosledok je teda individualny - niekedy moze pomoct MMS 1000 protokol, niekedy polovicne davky z MMS 1000, ale niekedy si privodis herxku rychlejsie, a je to kontraproduktivne. O tom, ako to dopadne, vie len Pan Boh, neda sa to urcit nadialku. Takto je to u alternativnych postov casto, preto sa im klasicka medicina vyhyba, lebo nejdu standartizovat. Casto teda aj hrozia neziaduce ucinky, a naopak, niekedy to zas pomoze. Co dodat... snad len vela stastia, ked do toho ides, ale za mna, by som nedaval plnu MMS kuru, ale len nejake 3x4 kvapky na dezifekciu pocas parazitalky. A urcite dynove (plus piperazine ak sa ti podari nejak zohnat), kedze nevies, kolko ich mas v crevach. Trojatko ich moze z criev rozdrazdit a vypustit do tela, potom sa ich zbavuje paradoxne este tazsie, nez ked boli v creve.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2020 11:53 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Slupka ořešáku obsahuje jak organický jód, který způsobuje hnědnutí kůže, tak protirakovinný juglon. Ve skutečnosti se tyto dvě látky v antihelmintickém účinku doplňují.

Black Walnut Trees Produce Juglone, Toxic to Many Other Plants
https://davesgarden.com/guides/articles/view/1186
REACTIONS INVOLVING HYDROGEN PEROXIDE, IODINE AND IODATE ION. I. INTRODUCTION
https://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/ja01352a006
GeNeDis 2014: Neurodegeneration
https://books.google.cz/books?id=BPaSBQAAQBAJ&pg=PA38&lpg=PA38&dq=thymoquinone+generate+peroxide+hydrogen&source=bl&ots=h8rWgABJZk&sig=ACfU3U1ba9w4NtqJ6vUMAO3xINv0Oy7nrA&hl=cs&sa=X&ved=2ahUKEwjXhL-YxOvpAhW9VBUIHTVKCpYQ6AEwBHoECAoQAQ#v=onepage&q=thymoquinone%20generate%20peroxide%20hydrogen&f=false
Relationships Between Plasma CoQ10 Levels and Thyroid Hormones in Chronic Obstructive Pulmonary Disease
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16873947/
https://celostnivzdelavani.cz/kamil-jurkovic
Modulation of Hydrogen Peroxide-Induced Oxidative Stress in Human Neuronal Cells by Thymoquinone-Rich Fraction and Thymoquinone via Transcriptomic Regulation of Antioxidant and Apoptotic Signaling Genes
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4707358/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2020 4:50 pm 
Offline

Registrován: úte srp 25, 2020 4:28 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíčku i všichni ostatní. Ráda bych s vámi konzultovala svůj problém a budu ráda za reakce, pokud jste se s něčím podobným setkali.

Dělala jsem si trojčátko - nejprve s lugolovým roztokem a nic moc se nestalo.
Podruhé jsem místo lugolu použila tinkturu ořešáku (slyšela jsem, že může být účinější) a jak jsem ho nasadila, začaly se mi na dlaních objevovat takovéto červené skvrny (postupem času kůže uschne a sloupou se). Jedná se o alergickou reakci nebo je to známka detoxu a zabíjení parazitů v játrech? Když jsem s trojčátkem skončila, ještě nějakou dobu (třeba dva měsíce) se objevovaly, ale teď jich mám oproti obrázku minimálně.

Podobné skvrny (ale v mnohem menší míře), se mi objevují i v zimě, když suplementuju vitamin D a vždy zmizí, když dodám tělu dostatek hořčíku (v tomto případě při trojčátku jsem ale žádné zlepšení s hořčíkem nezaznamenala). Pokud v zime vitamin D neberu mám velice řídkou stolici. Myslím, že to může být proto, že mi suplementace vitaminu D nějak ovlivňuje činnost jater (možná také zabíjí parazity).

Uvažuju správně? Máte s tímto někdo zkušenost? Napadá vás něco?

Děkuji a zdravím.


Přílohy:
signal-attachment-2020-08-25-163543.jpeg
signal-attachment-2020-08-25-163543.jpeg [ 162.23 KiB | Zobrazeno 22633 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2020 5:39 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Měl jsem něco vzdáleně podobného na dlaních a šlapkách, když jsme začal s megadávkami vitamínu C. Interpretoval jsem to jako přetížené detoxifikační cesty - dávky jsem snížil, časem to zmizelo a už nikdy se to nevrátilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 25, 2020 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
nonbinary píše:
Dobrý den pane Zajíčku i všichni ostatní. Ráda bych s vámi konzultovala svůj problém a budu ráda za reakce, pokud jste se s něčím podobným setkali.

Dělala jsem si trojčátko - nejprve s lugolovým roztokem a nic moc se nestalo.
Podruhé jsem místo lugolu použila tinkturu ořešáku (slyšela jsem, že může být účinější) a jak jsem ho nasadila, začaly se mi na dlaních objevovat takovéto červené skvrny (postupem času kůže uschne a sloupou se). Jedná se o alergickou reakci nebo je to známka detoxu a zabíjení parazitů v játrech? Když jsem s trojčátkem skončila, ještě nějakou dobu (třeba dva měsíce) se objevovaly, ale teď jich mám oproti obrázku minimálně.

Podobné skvrny (ale v mnohem menší míře), se mi objevují i v zimě, když suplementuju vitamin D a vždy zmizí, když dodám tělu dostatek hořčíku (v tomto případě při trojčátku jsem ale žádné zlepšení s hořčíkem nezaznamenala). Pokud v zime vitamin D neberu mám velice řídkou stolici. Myslím, že to může být proto, že mi suplementace vitaminu D nějak ovlivňuje činnost jater (možná také zabíjí parazity).

Uvažuju správně? Máte s tímto někdo zkušenost? Napadá vás něco?

Děkuji a zdravím.

Viděl bych to jako člen pefi, ono nasazením těchto postupů dojde většinou k masivnímu vymírání šmejdů a nepobírají to vylučovací orgány, dobré je se vypotit tedy otevřít vlastně náhradní kanál.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 6:45 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den užívám denně 10ks hřebíčku lze ho dlouhodobě užívat?čistí totiž perfektně dutinu ústní když ho mám delší dobu v puse a jsou pak nějaké účinky když ho po delší době spolknu anebo jeho síla skončí v puse děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Dobrý den užívám denně 10ks hřebíčku lze ho dlouhodobě užívat?čistí totiž perfektně dutinu ústní když ho mám delší dobu v puse a jsou pak nějaké účinky když ho po delší době spolknu anebo jeho síla skončí v puse děkuji za odpověď

Hřebíček je velice silné antiparazitikum respektive eugenol v něm obsažený, ale je otázkou jak dlouhodobě ho brát což silně závisí na denní dávce. Já bych spíše viděl rozumné kratší kůry pravidelně opakované. Určitě neřeší pouze ústní dutinu, funguje po celém těle.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2020 9:02 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Jarda píše:
Hřebíček je velice silné antiparazitikum respektive eugenol v něm obsažený, ale je otázkou jak dlouhodobě ho brát což silně závisí na denní dávce. Já bych spíše viděl rozumné kratší kůry pravidelně opakované. Určitě neřeší pouze ústní dutinu, funguje po celém těle.

A co těch 10 ks hřebíčku je to hodně nebo málo pro delší užívàní?děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
A co těch 10 ks hřebíčku je to hodně nebo málo pro delší užívàní?děkuji

Tak bude záležet i na jejich velikosti, ale těch 10 kusů váží cca 0,5-0,7 g tedy jde o zhruba jednu třetinu startovní denní dávky antiparazitické kůry trojčátko. U hodně velkých kusů se dostanete až na 1 g tedy třetinu střední denní dávky trojčátka, ale tam se ten hřebíček bere intenzivně 10 dní a pak je pauza. Ta vaše dávka asi lze brát dlouhodobě nicméně zde si to trochu načtěte a vyhodnoťte sám https://www.1mg.com/ayurveda/clove-16 . Já nejsem zastánce pravidelného denního užívání čehokoliv, všeho moc škodí tedy podám potřebnou dobu léčebnou dávku a pak pauza. Musíte si uvědomit že zdravotní problém je většinou o malých šmejdech a pokud jim něco dáváte dlouhodobě oni se s tím naučí žít a již to nefunguje. Je potřeba jim dát pořádně za uši a než se vzpamatují tak jim dát za uši znovu něčím jiným a takto to střídat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 3:24 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Sikora píše:
A co těch 10 ks hřebíčku je to hodně nebo málo pro delší užívàní?děkuji

Uzival som cca 2 g klincekov denne asi 1,5 roka. Ziadne negativne ucinky som nesledoval. Prestal som len z lenivosti, nechce sa mi to uz mlet, inak by som ich ostal brat aj niekolko rokov. Mam v plane zacat, len co budem mat na to "nervy". Citil som, ze sa citim o nieco lepsie, ked ich berem, aj na travenie to robilo dobre.

Netrufam si vsak tvrdit, ze to nemoze niekomu z nejakeho dovodu skodit, ale vo vseobecnosti 10ks klincekov sa moze brat aj dlhodobo. Niektore koreniny obsahuju nejaku latku, kvoli ktorej je nadmerne alebo dlhodobe nadmerne uzivanie negativne, respektive moze to vplyvat negativne na zdravie. Ja som jedinu negativnu vec zapocul o klincekoch, ze mozu negativne vplyvat na pecen. Uz to vsak po rokoch neviem nikde dohladat, ani na stranke , kde som to cital (dedek korenar), som to uz nenasiel. Vobec si neviem spomenut, kde to bolo. Dedek korenar sa vyjadril, ze tiez o nicom nevie.

Teda, vysledok je, ze s najvacsou pravdepodobnostou sa to brat moze aj dlhodobo, ale moze sa vyskytnut nejaky ojedinely negativny ucinok. To je problem prirodnej mediciny, kym sa neurobi potrebna hlboka dlhodoba studia, moze sa proste nieco negativne vyskytnut. (napriklad, kto by si vsimol, ze vacsie mnozstvo skorice cinskej skodi? odhalila to az studia)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz