Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 3:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Este ku klystirom... niesom si isty, ci su pocas tejto kury vhodne, lebo ucinne latky sa nachadzaju v stolici, ktoru vzdy vyplavis. Ale i tak, v hrubom creve si myslim, ze vacsina latok uz posobi dost malo, nestaci na to, aby sa parazity zabili.

Ozaj, este kremelinu zarad. Casom budem musiet spisat ovela ucinnejsie kury, nez je tu uvedene trojcatko, lebo trojcatko samotne urcite nestaci. Uz aj Blahova veselo pouziva MMS, prisla na to, ze riesi aj telove parazity. Ona v podstate pouziva zapper, MMS, antihelmetika, a niekedy aj prirodne veci, vsetko dokopy, robi to pod dohladom... uz zistila ake tazke je odparazitovat cloveka.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 5:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Aj s papajovymi semienkami. Keby niekto robil antiparazitalnu ocistu, tak tie klinceky mozete dat k hrsti dynovych semienok, a papajovych semienok, mozete aj ten cerstvy ananas.
Problem je, ze najviac cervy nici nezrely ananas, ten ma aj najviac bromelainu. Aj ta tvrda duzina v strede.
Lenze uz po chvili jedenia vam z toho budu krvacat usta. Preto je najlepsie to rozmixovat ako smoothie a rychlo vypit.

To je pravda ananas je hodně drsný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 5:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Barboretka píše:
Som strašne smutná. Absolvovala som celú kúru Trojčiatko, všetko som dodržiavala, jedla som počas kúry kyslú kapustu, tekvicové jadierka, červenú papriku, ale nič zo mňa nevyliezlo. Dokonca som si robila aj klistíry, aby som ich čo najrýchlejšie dostala z tela von. Totižto kúru som absolvovala z toho dôvodu, pretože ma svrbelo v oblasti konečníka a niekedy som mala pocit, že sa tam niečo hýbe. Po kúre sa to ale všetko o dosť zhoršilo. Neviete čím to môže byť spôsobené? Palina bola extra horká, aj klinčeky boli z tých lepších (Kotanayi). Popri Lugolovmu roztoku som brala aj selén.

Dobře vám odpovídá člen Xion, někdy se tím píchne do vosího hnízda, ale záleží co se vlastně zhoršilo a na jak dlouho, někdy to je prostě herx.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 30, 2017 8:26 pm 
Offline

Registrován: sob črc 19, 2014 9:03 pm
Příspěvky: 61
Ahojte. Davnejsie som casto mavala hlisty a mam taky pocit ze aj teraz ich mam...niekedy ma zasvrbi v konecniku ale stava sa to zriedka. Mam doma vermox mozem sa s tym preventivne odcervit? Nepomohlo by mi na odstranenie parazitov pitie koloidneho striebra? Priznam sa ze sem tam su dam surove kuracie maso priste si nemozem pomoct ked varim vzdy si trisku urezem nasolim a zjem... preto si myslim ze mam hlisty a neviem ako sa odcervit... Ale urcite mam aj vela inych parazitov nikdy som ziadne odcervovacie kury nepouzivala...Idem trosku pocitat forum snad tu najdem odpoved


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 30, 2017 9:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Janula píše:
Ahojte. Davnejsie som casto mavala hlisty a mam taky pocit ze aj teraz ich mam...niekedy ma zasvrbi v konecniku ale stava sa to zriedka. Mam doma vermox mozem sa s tym preventivne odcervit? Nepomohlo by mi na odstranenie parazitov pitie koloidneho striebra? Priznam sa ze sem tam su dam surove kuracie maso priste si nemozem pomoct ked varim vzdy si trisku urezem nasolim a zjem... preto si myslim ze mam hlisty a neviem ako sa odcervit... Ale urcite mam aj vela inych parazitov nikdy som ziadne odcervovacie kury nepouzivala...Idem trosku pocitat forum snad tu najdem odpoved

Surove kurca ?... Fuj... Na to sa ja neodvazim, a to som jedol surove hovädzie, jelenie a danielie...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 05, 2017 10:01 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Xion píše:
Vsetko najdes na curezone, v mojom predoslom prispevku je aj link. Je to 2 x 400mg (doobeda, vecer) pocas 14 dni. (pokial vazis menej ako 60 kil, tak trochu uber) Potom 7 dni pauza. Da sa aj dlhsie, ale tam je uz risk neziaducich ucinkov, ale videl som protokoly dokonca na 28 dni, a potom 14 dni pauza.
Mnozstvo cyklov zavisi, podla toho, co mas. Ak mas vacsiu infekciu a mas ich uz roky, vacsinou potrebujes viac cyklov. Ak sa Ti vyskytnu neziaduce ucinky alebo vacsia Herxka uz pocas 14 dni, tak zarad vyssie davky silymarinu (900mg denne) a zniz alebo vynechaj jednu davku.


Nedá mi to...
Xion nejde mi do hlavy načo sa ládujete toľkou chémiou.... Pre 50kg kozu \":D\" stačí jednorázové odčervenie s 1000mg albendazolu , a ešte aj 3týdne neskôr keď dávam bobky na rozbor tak v truse nie sú žiadne larvy ani vajíčka. Pasúce sa kozy denne žerú trávu, rastliny z pastvy, kde vďaka dlhodobej prítomnosti stáda bývajú larvy a vajíčka ich GI parazitov, nie ako my, žijúci priam sterilne oproti nim a napriek tomu niektoré netreba aj niekoľko rokov odčerviť.
hentaké množstvá do seba dávate, a tak dlhodobo... načo zdravé stravovanie keď to "zabijete" kvantom chémie? A ešte to radíte aj iným...
Na základe čoho? Dávali ste niekedy svoje "bobky:))" na rozbor? Či to len na základe pocitu, či kalerábov čo do vás niekto natlačil si myslíte že ste plný parazitov? Pardon za ten tón...

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 06, 2017 11:32 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
tie rozbory su na nic, to je ten problem.

albendazol sa pouziva na eradikaciu parazitov v tele, nie creve. Teda, zbytocne budete nosit "bobky na rozbor".

albendazol nezabija cervy, takze jednorazova davka je uplne zbytocna. On blokuje metabolizmus cukrov v cervovi, a postupne dochadza k vyhladovaniu, znizeniu aktivity a pohyblivosti, a produjkcii ochrannych latok, takze imunitny system ho zabije. Albendazol cervy nezabija.

Tym testom zo stolice neverte... su uplne nespolahlive.

Ano, na zaklade subjektivnych pocitov, hladoviek. Som dost vnimavy clovek, viem vycitit, ked sa mi nieco hybe na miestach, kde sa nic hybat nemoze, ze tam musi byt nevitany host. V tele ich neodhalite, museli by ste rozpitvat cloveka a to velmi rychlo po smrti. To je jediny spolahlivy sposob, ako najst a dokazat parazity v tele, ale samozrejme, dotycneho uz nezlozite naspat a tak v praxi nepouzitelny.

Liecba albendazolom je zalozena na klasickom "telu to urobi mensie skody nez parazitom", z casoveho hladiska potom telo ziska, prekona jednorazovu zataz, ale dalsie mesiace tym ze zmiznu parazity, vrati sa mu to v podobe odlahcenia, takze zdravie ide nahor (ak ste uspesna).
Pokial eradikujete parazity na minimalnu uroven, tak telo zvladne nejaku jednorazovu chemicku zataz ako nic. Jeden krat do roka si robite kuru, ale nepotrebujete uz ziadne dalsie lieky, ani nic.
Naproti tomu, ini ludia to robia takto: prevencia nulova, casom im zacnu telo pozierat parazity...
po rokoch maju casto rakovinu alebo ine problemy a potom sa nadopuju 1000x horsou chemiou, alebo skoncia na igelitke liekov (alebo na psychatrii, kde ich nadopuju 1000x horsou chemiou).
Je lepsie robit si jednu chemicku kuru na parazity, zamerat sa len na to, a potom nepotrebovat uz ziadne dalsie lieky a chemiu. Pri zdravej strave, a postoch, to telo zvladne ako nic. Vacsina ludi modernej civilizacie si uziva,ale potom pridu problemy a tie lieky a chemiu co potom potrebuju, prevysi tie preventivne kury. Ale samozrejme z nasledkami, lebo koren problemu neriesia.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 06, 2017 12:41 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Xion píše:
tie rozbory su na nic, to je ten problem.

albendazol sa pouziva na eradikaciu parazitov v tele, nie creve. Teda, zbytocne budete nosit "bobky na rozbor".

albendazol nezabija cervy, takze jednorazova davka je uplne zbytocna. On blokuje metabolizmus cukrov v cervovi, a postupne dochadza k vyhladovaniu, znizeniu aktivity a pohyblivosti, a produjkcii ochrannych latok, takze imunitny system ho zabije. Albendazol cervy nezabija.

Tym testom zo stolice neverte... su uplne nespolahlive.

Ano, na zaklade subjektivnych pocitov, hladoviek. Som dost vnimavy clovek, viem vycitit, ked sa mi nieco hybe na miestach, kde sa nic hybat nemoze, ze tam musi byt nevitany host. V tele ich neodhalite, museli by ste rozpitvat cloveka a to velmi rychlo po smrti. To je jediny spolahlivy sposob, ako najst a dokazat parazity v tele, ale samozrejme, dotycneho uz nezlozite naspat a tak v praxi nepouzitelny.


Nie sú na nič, ke´d som robila rozbor pred odčervením, boli tam zo 1-3 druhy hlístic(ich vajíčka), druhy ktorú sú najmä v 4.žalúdku kôz, prípadne tenkom čreve, po odčervení tam nebolo nič. A účinok bol zjavný často už za 1-2dni. u KôZ ľahko zistíte či to zabralo lebo v niektorých prípadoch vidieť do 24h napr. vylúčenú pásomnicu, prípadne niekedy vidieť potom drobné hlísty vylúčené, prestane prípadná riedka stolica, expresne sa zvýši nádoj skoro zo dňa na deň, zlepší elán.... sliznice začnú postupne mať červenšiu farbu a pod....do dvoch týždňov začnete vidieť zlepšenie kvality srsti a pod....Albendazol práve zabíja parazity AJ v tráviacom trakte a tie sú podľa mňa u ľudí najbežnejšie. Citujem zo Zentelu(albendazol) "Albendazol je karbamát benzimidazolu s antihelmintickými a antiprotozoálnymi účinkami proti črevným a tkanivovým parazitom. Albendazol vykazuje larvicídne, ovicídne a vermicídne pôsobenie a predpokladá sa, že jeho antihelmintický účinok spočíva v inhibícii polymerizácie tubulínu parazitov. To vedie k rozvratu metabolizmu parazitov, vrátane vyčerpania zásob energie, čo imobilizuje a potom USMRCUJE citlivé parazity" Keď si pozriete dávkovanie na zenteli väčšinou píšu o jednorázovom, prípadne 3dni , u giardií 5 alebo zopakovat jednorazovu dávku po 3týždňoch a pod. https://www.adc.sk/databazy/produkty/sp ... 50506.html 14dní pauza a zas to je fakt prehnané....
Tie vaše pocity vôbec nemusia mať spojitosť s parazitmi...v dnešnej dobe v našom "civilizovanom" svete hrozí skôr opačný problém, nemáme skoro žiadne parazity, a imunitný systém sa z toho tak "nudí" že sa zamestnáva hlúposťami a potom sa divíme prečo v krajinách kde je veľká premorenosť parazitmi skoro nie sú alergie. Už sa skúšajú úspešne liečby alergií práve cieleným infikovaním určitými parazitmi


Přílohy:
Snímka.JPG
Snímka.JPG [ 56.48 KiB | Zobrazeno 13081 krát ]

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 07, 2017 2:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Bohuzial, nesuhlasim. Ste ovplyvnena klasickou medicinou a jej postojmi, ktore sa snazi pretlacit.

Preco vo vsetkych testoch v afrike, ked sa v 70tych rokoch, testovali anti-helmetika vo velkom, pouzivali teda 14 dnove kury?

zentel patri k oficialnej medicine, cize uz je tam to zlo, v ludoch ponechat parazity, a fakovat co sa da. Inymi slovami, uplne neucinnu vec, pouzivat v naprosto neucinnom davkovani, a este to pouzivat na parazity v crevach (tak to robi aj oficialna medicina, viem z vlastnej skusenosti).

Este raz, pouzivat albendazol na parazity v creve je nevedomost. \":)\" Kludne verte oficialnym clankom, ale ja viem svoje, a hovorim, ze je tam tlak zhora, ponechat v ludoch parazity a falsovat, co sa da.

Druha vec je, ze ocividne mate ten postoj klasickej mediciny, ako su parazity, neodolne, a ako vymizli. Opak je pravdou, su velmi odolne a presibane. Tejto civilizacii kompletne davaju na frak, tato civilizacia je ukazkou prikladnej nevedomosti. Aj jej postoj, ze taka vec uplne vymizla. Navyse, tato civilizacia je aj priklad zla, a klamu. A v tejto veci parazitoch, sa to da krasne vidiet, ako odrezala ludom moznost, cokolvek si overit, a anti-helmetika si zaobstarat (velmi zakerne, neviditelne potichu).

Takisto to, ked z vas vyjde 1-2 cerv, nemoze mat ziaden zasadny rozdiel na zdravi. To by vam ani nesposobilo ziadne problemy, problemy sposobuju az kolonie cervov, teda ak je pocet povedzme 50-500, tam uz zacinaju problemy.

Ja mam s parazitmi dlhorocne skusenosti a viem, ze ich tam ludia maju, teda clovek, co nebude mat parazity, bude ziarit zdravim, a nebude mat uz takmer ziadne ine zdravotne problemy. A takisto viem, ako odolne su... 1-2 davky zentelu ich posteklia... vyhladuju mozno tie uplne najslabsie jedince, co ale nebude ani 1% ich celkovej populacie.
(a tvrdit, ze pasomnicu zabije jedna davka zentelu... tak to uz no coment. Pasomnica je asi najodolnejsi parazit, a neraz ju nejde z creva dostat ani niekolkymi davkami praziquantelu, a ani niklosamidu, ktory je niekolkonasobne ucinnejsi, sa to casto nedari na prvu kuru (kedy sa bere 7 dni!!!)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 08, 2017 3:42 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Xion píše:
Este raz, pouzivat albendazol na parazity v creve je nevedomost. \":)\" Kludne verte oficialnym clankom, ale ja viem svoje, a hovorim, ze je tam tlak zhora, ponechat v ludoch parazity a falsovat, co sa da.

Pasomnica je asi najodolnejsi parazit, a neraz ju nejde z creva dostat ani niekolkymi davkami praziquantelu, a ani niklosamidu, ktory je niekolkonasobne ucinnejsi, sa to casto nedari na prvu kuru (kedy sa bere 7 dni!!!)

Mám kopu známych čo vždy v tomto období ich kozľatá alebo jahňatá mávajú pásomnice, z pastvy keď už sa tam pásomnica v stáde vyskytuje je problém sa ich zbaviť. Ich medzihostiteľ je pôdny roztoč, takže ani vymrznutie pastviny to nezachráni. Napríklad pred dvomi týždňami podala kamoška jednorazovú dávku aldifalu (albendazol) capkovi ktorý tým trpel, a za cca 10hodín už vylúčil celú pásomnicu, to je bežný priebeh pre chovateľov žiadna novinka-ak neveríte že taký účinok má jednorázová dávka, ochotne vám dám na nejakých kontakt, aby ste nemysleli že si z trucu vymýšľam:_). Pásomnicu ktorá sídli a cudzopasí predovšetkým v čreve, a bežne sa odčervujú albendazolom aj hlístice v žalúdku a čreve.... to mi nevyvrátite to je proste fakt, z praxe. Veľmi často chovatelia v pasúcich sa stádach bojujú u zvierat s krvsajúcou hlísticou Haemochus c.(vlasovka slezová), niekedy vie za krátku dobu, ak sa premnoží, spôsobiť inak oslabeným(najčastejšie v dobe po pôrode) kozám/ovciam silnú anémiu, ktorá ich bez včasného zásahu zabije, takže v zahraničí ale už aj u nás v stádach kde sa vyskytuje kontrolujú očné sliznice podľa FAMACHA stupnice aby vedeli kedy treba odčerviť. A pokiaľ striedajú odčervováky(u hlístic najčastejšie ivermectin, fenbendazol, albendazol, eprinomectin, moxidectin a pod.) a neodčervujú pričasto a nemajú tam teda ešte u hlístic rezistenciu voči albendazolu tak perfektne zaberá, účinok ľahko chovatelia overia, nezabije to len 2-3 hlísty \":D\" inak by zvierata vyrazne nepookriali, nezlepšili by sa im sliznice , nádoj, a nemali by zrazu výsledok rozboru(ktorému vy neveríte) z dajme tomu pôvodných ++++ u vajíčok alebo lariev Haemochus na 0,A ak pričastým podávaním jednej látky a poddávkovaním, vypestovali u nejakých parazitov rezistenciu, nezostáva iné len sa zamerať na iné látky a neopakovať u nich predošlé chyby.
Snažím sa používať u kôz čo najmenej chemických odčervovákov, okrem rôznych palín, krov s obsahom antihelmintického tanínu, momentálne experimentujem s pravidelným podávaním rastlinných silíc(EO) (oregano, cyprus, klinček a pod.)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 08, 2017 5:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
(ironia)... To je mi divne.... Mierumilovne zvieratka ktore sa zivia pasou... "Veganske", to predsa musia but odolne...ved zivocisna strava je tak ramovinotvorna pre cloveka... Treba sa stat veganom... Nejest nic zivocisne (ako napr. kozy) a umierat na parazity a choroby nimi sposobene...
\":D\"
Ja len nechapem ako je mozne, ze v podstate nejake stado/skupinu koz asi ani nie je realne chovat cely zivot bez X ci XY odparazirovani... Kde spravil "Boh" chybu ???....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 08, 2017 11:04 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
SemTamTuPrídem píše:
Ja len nechapem ako je mozne, ze v podstate nejake stado/skupinu koz asi ani nie je realne chovat cely zivot bez X ci XY odparazirovani... Kde spravil "Boh" chybu ???....

Možné to je, niektoré moje ešte neboli nikdy odčervené. A pokiaľ nie sú zvieratá nejak extra oslabené(pôrody, choroby a pod.) tak sa s bežnými parazitmi vedia v pohode vysporiadať. A niektoré sú proste odolnejšie ako iné. Vidím to že je to aj v genetike, mám tu dve sestry ktoré sú náchylnejšie , a mám tu matku a dcéru ktoré sú obe odolné , jednu dosiaľ nebolo treba odčerviť.
Kozy sú stvorené pre pasenie na vyšších rastlinách, kry , lístie stromov sú pre ne prirodzené a veľmi prospešné, tanín ktorý obsahujú im prirodzene reguluje gastrointestinálne parazity, keď majú možnosť čo najširšieho výberu rastlín tak si vždy vyhľadajú čo potrebujú. Ale my sa snažíme prerobiť si ich na svoje podmienky, na svoj obraz, často sa zvieratá pasú na malom priestore, pastviny sa nestriedajú, takže sú zamorené kvantom parazitov... a potom treba odčervovať. Takisto superdojky, sú aj najnáchylnejšie...všetko so všetkým súvisí...
Tú chybu nespravil Boh ale my keď sa snažíme zvieratá prispôsobiť nám vyhovujúcim podmienkam ktoré pre ne nie sú prirodzené

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 09, 2017 12:43 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Boh nikde nespravil chybu, clovek robi chybu, ze zvierata ukradol z divokej prirody a "podomacnil", aby im kradol mlieko, bral a vrazdil kazdy rok mladata, pre ktore bolo to mlieko urcene, atd... samozrejme imunita ide takymto tyranym zvieratam rapidne dole.

Vo volnej prirode maju zvierata parazity, ale su tak odolne a vitalne, ze im nedokazu sposobit zdravotne problemy. Z casu na cas sa to stane, taky jedinec je vacsinou rychlou koristou niektoreho z dravcov, cize nerozsiruje uz dalej svoje geny. Neraz ho odvrhne stado/skupina (niekedy ho ubiju na smrt vlastni), a ako samotar urcite neprezije, pokial ma tolko parazitov, ze ho oslabia.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 09, 2017 7:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Xion píše:
Boh nikde nespravil chybu, clovek robi chybu, ze zvierata ukradol z divokej prirody a "podomacnil", aby im kradol mlieko, bral a vrazdil kazdy rok mladata, pre ktore bolo to mlieko urcene, atd... samozrejme imunita ide takymto tyranym zvieratam rapidne dole.

Vo volnej prirode maju zvierata parazity, ale su tak odolne a vitalne, ze im nedokazu sposobit zdravotne problemy. Z casu na cas sa to stane, taky jedinec je vacsinou rychlou koristou niektoreho z dravcov, cize nerozsiruje uz dalej svoje geny. Neraz ho odvrhne stado/skupina (niekedy ho ubiju na smrt vlastni), a ako samotar urcite neprezije, pokial ma tolko parazitov, ze ho oslabia.

Príroda je teda fakt krutá.... U ľudí by niečo také urobili len najväčšie "svine".... \":D\"
Mliečne výrobky som obmädzil na 250g nepasterizovanej bryndze 1x týždenne (čaká ma zajtra v 60-75minútovom okne na jedlo), ovečky, sorry, ale tak dobre to chutí...
Inak čo sa parazitov týka, na vyšetrení som nebol a ani nepôjdem.... Musí sa to "spraviť" krátkym oknom na jedlo každý deň, urinoterapiu, občasným krátkym pôstom, športom, zdravou stravou, a rôznym detoxom...
Už vidím, že po návšteve nejakého parazitológa by som možno dostal depku... \":D\" Určite by mi našiel toho dosť...
a ja by som mu z toho viac než polovicu neveril...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 09, 2017 10:53 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Kuknite si podareného parazitológa J. Lukeša, ktorý sa cielene nakazil pásmnicou , o parazitoch hovorí cca od 13:30 https://www.youtube.com/watch?v=gVCG1I-PiCk
a potom o tej samoinfekcii viac \":D\" https://www.youtube.com/watch?v=2v4TWYPIXUY

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz