Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 9:08 am 
Offline

Registrován: ned srp 22, 2010 9:12 pm
Příspěvky: 61
Dobry den, chystam se po několika měsících na druhé číštění ledvin.
V první očistě jsem nebyl spokojen s průběhem a naváznosti na časte močení. Po vypití několika litru se mi udělalo nevolno \":)\" a jako by v žaludku jsem citíl teplo nebo chlad. Dnes se chystam na dalsí pokus a opět citím že to není ono. Mam snahu říhat a tudíž se odrazuju o dalsího postupu. Náběh na zvracení pocituju .Myslíte že na to jdu moc rychle ? Nenapada mně nic jineho ale Ledviny potřebuji pročistit \":?\" Děkuji za odpověd-i-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 10:19 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 3:23 pm
Příspěvky: 7
Po nedavnom vysetreni ultrazvukom mi zistili 7mm ladvinovy kamen...pri melonovej ociste by sa asi mohlo stat ze sa kamen zacne hybat a sposobovat problemy... ako mam postupovat? najprv Horcik, B6, pupava, URINAN, Chanca Piedra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv črc 18, 2013 3:42 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 3:23 pm
Příspěvky: 7
omluvam sa musim upresnit... podla lekarskej spravy ...jedna sa o hyperechogennu opacitu-slaboodrazavu nepriehladnost 7mm, nefrolitiazu - co mozu byt kamienky, krystalicke castice, cize nemusi to byt 7mm kamen...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 6:22 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Pane Jardo,
mám podobný problém jako v předešlém příspěvku. Při kontrole žlučového kamene, od kterého jsem si pomohl sám, mně jen tak mimochodem MUDr. sdělila , že mám v pravé ledvině kamínek.(Z levé mně před 15-ti léty spadl na konec močovodu a né a né ho dostat do moč. měchýře. Pak mně ho vyndávali spodem kleštičkama a bylo to výživné - to už NECHCI!) A také nechci zatím dělat melounovou kůru( a potřeboval bych ji velmi), dokud se nepokusím kamínek rozpustit nebo alespoň výrazně zmenšit. Sehnat práškové Magnezium chloride hexahydrate je téměř nemožné( naděje je jen ve velkých lékárnách při nemocnicích) a přes internet nemám důvěru, co mně pošlou. Je možné si ho u Vás objednat? Díky za jakoukoli zprávu.
P.S. Od zítra tj. 20.7. jsem týden na Šumavě bez internetu, návrat 28.7.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 10:20 am 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Jsem zmaten,
Jak ma jist ten meloun? Vnitrek, tedy to cervene mam jist, a tu bilou duzinu odstavnit a pit?

Ja jsem si totiz nakrajel pul cerveneho a pulku jsem odstavnil. A pote jsem se pekne po...\</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 11:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
maricio píše:
Jsem zmaten,
Jak ma jist ten meloun? Vnitrek, tedy to cervene mam jist, a tu bilou duzinu odstavnit a pit?

Ano. Červené pojídáš ve vaně a zapíjíš šťávou z okraje. Mimo vnější zelené slupky, tak spotřebuješ všechno...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 6:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Tak posledni ocista kterou jsem zatim neabsolvoval byla ocista ledvin. Schovaval jsem si to na Chorvatsko, tak abych dosahl co nejlepsich vysledku.
Jeste poznamenam, ze mi nasli pred 2,5 lety 1 ledvinovy kamen, ktery jsem rozpoustel horcikem, B6, a cajem chankou piedrou. Pred ocistou, jsem na sono nesel (trocha vzruseni jeste nikoho nezabilo \":-)\")
Zatim mam za sebou dva dny (vim ze by stacil jeden, ale moje telo bylo chodici hnuj, takze vsechny ocisty tela delam ve vetsim poctu nez u normalniho smrtelnika).
Prvni den:
Nakup melounu o vaze 8,5 kg. Cena za 1 kg = 1,89 Kuny = 6,60 Kc.
Odnos melounu na plaz a 1,5 hodiny nahrivani ledvin na slunci (ve stinu bylo 36*C)
V 12.30 hod. rozkrojeni melounu na 2 casti a jeho konzumace lzickou (zadna stava) na velkem kameni u more o samote, tak abych nikam nemusel na WC a hrcel to primo pod sebe. Pred zahajenim ocisty jeste probehlo "kakani", aby nebyl problem pozdeji. Kratce po snezeni prvni poloviny to prislo. Masivni odtok hlenu z nosu, vykaslavani hlenu z hrtanu, curani a strasne nutkani spat. Po chvili i nutkani na velkou. I kdyz jsem myslel, ze to rozchodim, tak telo si usmyslelo ze ne. Po ujezeni trochy z druhe pulky jsem absolvoval beh na WC, kde maji misu. Tim bylo cca 200 metru vzdalene verejne WC. Jakmile se uvolnila jedna kabinka, tak jsem zased a bylo to venku.
Vratil jsem se na misto a pokracoval dale az do konce. Dojedl jsem vse, pockal az se pujde hybat a odebral se pryc. Postupne to ze mne od hazelo az do 21.00 hod vecer. Po ociste jsem jedl zelen.salat v 20.00 hod. Vecer jsem se byl i podivat na ten kamen a jelikoz byl okrovy, tak v miste kde tekla ma moc, byl bily od vyloucenych soli.
Vecer jeste probehlo zamysleni nad strategii pro dalsi den.
Zvolena byla strategie:
Nakup 1,5 melounu. Cely mel vahu 7,4 kg, pulka mela 3,6 kg. Ten cely jsem cely ostavnil Angelem a tu pulku jsem vzal s sebou na jidlo.
V 10.00 hod zahajeni nahrivani na slunci, v 11.30 hod. start piti stavy a jezeni melounu. Cisteni bylo daleko intenzivnejsi. Opet moc hlenu, chtelo se zase spat, opet stolice atd. Konec pojidani v 14.30 hod, piti stavy az do 17.30 hod. Moceni prubezne stale, predpokladam ze zase az do doby kolem 21.00 hod. Na kamen se zajdu vecer podivat, ale co mne dnes prekvapilo, byly uplne bile skvrny na cernych plavkach (opet se vylucovaly soli).
Ted premyslim, zda do toho zitra pujdu znova, ale asi ano. Jsem tu do soboty, tak proc to nevyuzit.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 8:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Vysledek vyplachnuti bordelu z ledvin po vcerejsi ociste. Dnes pokracuji, takze mne ceka treti den za sebou. Strategie zvolena jako v druhem dni. Kombinace stavy a vydlabavani duziny lzickou.


Přílohy:
image.jpg
image.jpg [ 18.33 KiB | Zobrazeno 13550 krát ]

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 11:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Tak a jde se na to. Oproti planu je dnes cast melounu nakrajena do krabicek. Prikladam foto, jak jsem nakoupil a co z toho mam pripraveno.


Přílohy:
image (1).jpg
image (1).jpg [ 98.48 KiB | Zobrazeno 13550 krát ]
image (2).jpg
image (2).jpg [ 80.85 KiB | Zobrazeno 13550 krát ]
image (3).jpg
image (3).jpg [ 99.11 KiB | Zobrazeno 13550 krát ]

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 11:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Z 12,2 kg melounu je 6,5 litru melounove stavy, zbytek nakrajen na kosticky do krabicek. Stavy mohlo byt i trochu vice, ale dnes jsem tak poctive neokrajoval kurku. Po zkusenosti z vcera, i tech 6,5 litru leze clovekovi ke konci krkem. (zlata sanka, tam je 6 litru slane vody a 1,5 litru hermanku uplna parada, proti priserne sladke melounove stave) \":-)\"


Přílohy:
image (4).jpg
image (4).jpg [ 25.76 KiB | Zobrazeno 13550 krát ]

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 8:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Vysledek vcera v 14.30 hod. Vecer v 18.00 hod. uz byly plavky po preprani v 15.00 hod. bez znamek vyplavovani soli. Takze to asi splnilo ucel. Dalsi ocista ledvin bude az pristi rok.


Přílohy:
image (5).jpg
image (5).jpg [ 22.87 KiB | Zobrazeno 13551 krát ]

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 9:31 am 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Takže po snězení cca 5 kg melounu a vypití 1,2 litru štávy, ani náznak na malou, ani velkou:-)

Sakra proč to nejde!!!!???


Jsem jak žok...... \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 12:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Nedostatek drasliku.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 6:43 pm 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Takže jsem se akorát trochu po...., byl jsem tak 3x, a nic. Močení stejné.
Chvíli jsem měl ph 6,6, ale tak po 4 hodinách zpět k (ne)normálu ( 6 ). Ph slin 7,2.....

Teď, po 9 hodinach se citim jako na chřipku, bolest kloubu, svalu, unava, trochu ledviny. \":-(\"


Tam bude něco špatně. Zkusím dodávat ten draslík, díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 04, 2013 9:10 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Využila jsem dovolné a toho,že bude nov a nastolila očisty-středa-ledviny-meloun-poprvé-téměř vůbec jsem nemočila,kadila červeně ještě dva dny-podle rozborů mám draslík OK,dále pak jaterku-pátek,sobota-po šesté-nevyšlo vůbec nic a nakonec šanku-dnes v neděli-po druhé-ta se také vůbec nepovedla-vratník se ne ane otevřít.Jinak ještě klystýruju.Nevím,kde se stala chyba,že se mi tak nedařilo,všechny návody jsem dodržela správně Co vy na to???


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz