Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2020 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Stopkaeu píše:
A pochopitelně i na stovkách dalších míst... Jardo sám určitě dobře víte že internet je dnes plný zmatenych, kontraproduktivních a protichudnych informací, proto informace o zdraví vyhledávám zásadně na vašem webu, až do této chvíle jsem mel pocit že je jediný verohodny. Tak mě prosím neposílejte jinam.

Tak to že je internet plný balastu je z mého pohledu spíše výhoda než chyba protože se tak tříbí mozky uživatelů, což je v přímém protikladu se zájmem vedoucích kast a klanů. Ti naopak potřebují naprosto tupé stádo a takto se ten proces blbnutí populace zjevně silně brzdí i když snaha tento efekt zvrátit je značná. Nakonec snad nemusím jmenovat média oficiálního proudu, inkluzi a oblbování obyvatelstva důležitostí menšin všeho druhu a nepřizpůsobivých pobudů pod pláštíkem rozmanitosti populace. Rozmanitá populace složená především z nepoužitelných blbců bude stále stádo blbců, já nevidím jediný přínos který bych z nárůstu idiotizmu ve společnosti mohl mít byť bude jakkoliv rozmanitá. Nikdo a tedy pochopitelně ani já pochopitelně není neomylný a vždy je potřeba si informace ověřovat a dělat si vlastní názor. Své stránky dělám samozřejmě s maximální péčí ovšem tvrdit že zde je jediná věrohodná sbírka informací tak takové ego rozhodně nemám a nikdy mít nebudu. Také vás neposílám jinam, to rozhodně není cílem mé předchozí odpovědi, jenom bych viděl jako dobrý postup si internet projít a pokud si nebudu jistý zda vše dobře chápu nahodit dotaz: "Myslel jste tuto variantu" a hodit link, což by ukazovalo že jste téma řešil a to jsem z vašeho dotazu necítil, ale třeba se pletu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob úno 29, 2020 2:04 pm 
Offline

Registrován: sob úno 29, 2020 1:58 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, rád bych se u vás informoval na podstatné detaily.

Při očistou melounem není nebezpečné provádět při jakékoliv onemocnění ledvin?

Četl jsem někde okyselující metodu v koupeli díky zásadité Vody (dlouhé hodiny ve vaně pro detoxikací a okyselení)
Lze tedy zkombinovat s melounovou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob úno 29, 2020 2:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
PanDanpan píše:
Dobrý den, rád bych se u vás informoval na podstatné detaily.

Při očistou melounem není nebezpečné provádět při jakékoliv onemocnění ledvin?

Četl jsem někde okyselující metodu v koupeli díky zásadité Vody (dlouhé hodiny ve vaně pro detoxikací a okyselení)
Lze tedy zkombinovat s melounovou?

Tak to určitě ne, pokud někdo má špatnou průchodnost ledvin, nebo třeba jednu nefunkční, velké kameny které mohou uspat močovody a možná i další vážnější komplikace tam je potřeba celkem opatrnost a rozvahu. Každopádně netvrdím že je takový postup bezpečný, ale zase pokud se to bude dělat rozumně neměl by nastat zásadní problém. Tak kombinace by nemusela být kontraproduktivní, ale odzkoušeno nic takového nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob úno 29, 2020 2:39 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
PanDanpan píše:
Dobrý den, rád bych se u vás informoval na podstatné detaily.

Při očistou melounem není nebezpečné provádět při jakékoliv onemocnění ledvin?

Četl jsem někde okyselující metodu v koupeli díky zásadité Vody (dlouhé hodiny ve vaně pro detoxikací a okyselení)
Lze tedy zkombinovat s melounovou?

Princip očisty ledvin melounovou kůrou spočívá na aminokyselině citrullinu a zeleninou přefiltrované (ne úplně nasycené, měkké) vodě (ještě žravější je dešťová voda a destilka). S ohledem na to, co napsal pan Jarda, by se o rychlé vypuzení něčeho většího než je drobný písek vzniklý pod kladivem ultrazvuku snažil než šílenec. Acidobazický píst bude působit preventivně, jak z hlediska antimikrobiálního, tak formování několika druhů kamenů.

Nanobacteria: An infectious cause for kidney stone formation
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0085253815465093
KIDNEY STONES: AN UPDATE ON CURRENT PHARMACOLOGICAL MANAGEMENT AND FUTURE DIRECTIONS
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3772648/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2020 9:21 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Zdravím, rád by som sa spýtal, čo môže byť za problém keď proste moja moč páchne typicky podla jedla čo konzumujem.. ? Mám tak aj stolicu ale moč ma fakt zaskočila.. par dni dozadu som si dal dost pikantné jedlo (hamburger) a večer v ten deň ma strašne pálilo v moči, moč mal pach alebo aromu takého chilli alebo ako to nazvať.. no normálne moje obličky vylučovali štiplavú vodu a to neprehánam... som trochu v šoku z toho.. vôbec netuším o čo ide.. mám to tak napríklad aj s pohánkou.. všeobecne v stolici mám zvyšky jedál a často aj "aromu" toho jedla.. napr. aj z pred 2 dni tak hned viem čo som jedol si podla pachu vybavím.. nehovorím o tom že stolica je furt len zápcha alebo hnačka.. je možné že to ma spoločný problem a nemusia to byť obličky ? Môže to byť napríklad tenké črevo ? Fakt som bezradný.. čakám už len na enzýmy čo mi majú prisť ale cítim že moje trávenie vobec nefunguje.. a to dodávam kyselinu.. snažím sa aj potraviny poriadne žuvať.. Keby si moje telo niečo z toho vezme tak by som možno ani nemusel byť unavený.. pretože teraz pár dni som si dopriaval a daval som si aj viac... (po tých rokoch čo sa stravujem inak raz za čas si dať aj niečo "normálne" je v poho si myslím.. ) mučných výrobkov.. pizze... hranolky.. špekačky.. všeličo.. tak mam viac energie lebo telo si z toho dačo málo asi dokáže (z toho množstva) zobrať a samozrejme sacharidy - tie jednoduchšie vedia dodať energiu ale su to prádzne kalorie a takto sa fungovať nedá a prežierať sa tiež nemienim.. vôbec nerozumiem prečo to tak mám... po 21 dnovom pôste by som mal mať črevo ako novorodenec.. v januári som užíval aj l-glutamin.. Opuchy nemám žiadné.. mávam skôr nizky tlak .. solím viac lebo telo nevie zadržiavať ten sodík moc.. chcel by som sa nejak dať dokopy tak, aby telo vedelo tráviť ako má.. no furt nič..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2020 7:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
Zdravím, rád by som sa spýtal, čo môže byť za problém keď proste moja moč páchne typicky podla jedla čo konzumujem.. ? Mám tak aj stolicu ale moč ma fakt zaskočila.. par dni dozadu som si dal dost pikantné jedlo (hamburger) a večer v ten deň ma strašne pálilo v moči, moč mal pach alebo aromu takého chilli alebo ako to nazvať.. no normálne moje obličky vylučovali štiplavú vodu a to neprehánam... som trochu v šoku z toho.. vôbec netuším o čo ide.. mám to tak napríklad aj s pohánkou.. všeobecne v stolici mám zvyšky jedál a často aj "aromu" toho jedla.. napr. aj z pred 2 dni tak hned viem čo som jedol si podla pachu vybavím.. nehovorím o tom že stolica je furt len zápcha alebo hnačka.. je možné že to ma spoločný problem a nemusia to byť obličky ? Môže to byť napríklad tenké črevo ? Fakt som bezradný.. čakám už len na enzýmy čo mi majú prisť ale cítim že moje trávenie vobec nefunguje.. a to dodávam kyselinu.. snažím sa aj potraviny poriadne žuvať.. Keby si moje telo niečo z toho vezme tak by som možno ani nemusel byť unavený.. pretože teraz pár dni som si dopriaval a daval som si aj viac... (po tých rokoch čo sa stravujem inak raz za čas si dať aj niečo "normálne" je v poho si myslím.. ) mučných výrobkov.. pizze... hranolky.. špekačky.. všeličo.. tak mam viac energie lebo telo si z toho dačo málo asi dokáže (z toho množstva) zobrať a samozrejme sacharidy - tie jednoduchšie vedia dodať energiu ale su to prádzne kalorie a takto sa fungovať nedá a prežierať sa tiež nemienim.. vôbec nerozumiem prečo to tak mám... po 21 dnovom pôste by som mal mať črevo ako novorodenec.. v januári som užíval aj l-glutamin.. Opuchy nemám žiadné.. mávam skôr nizky tlak .. solím viac lebo telo nevie zadržiavať ten sodík moc.. chcel by som sa nejak dať dokopy tak, aby telo vedelo tráviť ako má.. no furt nič..

Tak ono je vše dost propojené tedy pokud střevo nemaká tak jak má a je propustné dostává se do krve bordel z jídla a ten pak musí odfiltrovat ledviny tedy to co popisujete je pochopitelně možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2020 7:31 am 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím nechal jsem si udělat test na cystatin c,
Vyšlo
S_cystatin C 0,82 mg/L 0,56 - 0,95
Je to v pořádku? Nevím jestli je lepší větší hodnota nebo menší.
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2020 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Zdravím nechal jsem si udělat test na cystatin c,
Vyšlo
S_cystatin C 0,82 mg/L 0,56 - 0,95
Je to v pořádku? Nevím jestli je lepší větší hodnota nebo menší.
Dekuji

U této položky je dobré se dostat co nejblíže ke spodní hranici, ale předpokládám že tento výsledek neznamená žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2020 6:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Dobrý den, doporučil byste na bolest ledvin i něco jiného než brusinky (sušené klasiky a sušené mrazem), Chanca piedra a třeba přípravek Renol od Energy? Také se snažím nahřívat ledviny infralampou, víc pít a vyhýbat se ve větší míře solení. Úplně si nejsem jistý, ale mám podezdření, že mi tu bolest ledvin způsobil wobenzym, který jsem bral kvůli hojení naštípnuté kosti společně s většími dávkami vitaminu D+K2. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 2:19 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Mojzo píše:
Dobrý den, doporučil byste na bolest ledvin i něco jiného než brusinky (sušené klasiky a sušené mrazem), Chanca piedra a třeba přípravek Renol od Energy? Také se snažím nahřívat ledviny infralampou, víc pít a vyhýbat se ve větší míře solení. Úplně si nejsem jistý, ale mám podezdření, že mi tu bolest ledvin způsobil wobenzym, který jsem bral kvůli hojení naštípnuté kosti společně s většími dávkami vitaminu D+K2. Děkuji

Tvorba ledvinových kamenů je reálná, pokud oproti vitamínu D3 chybí vitamín A.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 10:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Dobrý den, doporučil byste na bolest ledvin i něco jiného než brusinky (sušené klasiky a sušené mrazem), Chanca piedra a třeba přípravek Renol od Energy? Také se snažím nahřívat ledviny infralampou, víc pít a vyhýbat se ve větší míře solení. Úplně si nejsem jistý, ale mám podezdření, že mi tu bolest ledvin způsobil wobenzym, který jsem bral kvůli hojení naštípnuté kosti společně s většími dávkami vitaminu D+K2. Děkuji

Ten wobenzym se bere preventivně 1 tableta na 6 kg váhy a dá se jít klidně i na trojnásobek aniž by vznikal problém. Celkem tedy pochybuji že by za tím stál právě ten wobenzym spíše jak píše člen Alopat by mohlo blbě zafungovat to déčko. Asi by bylo rozumné si nechat hladinu déčka změřit a uvidíte co a jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2021 12:20 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Dobry den, pane Jardo. Byl mi diagnostikovan stavelan vapenaty. Co muzu a nesmim jist si mam podle doktora vyhledat na internetu. Tam jsem se docetla, ze se mam vzdat repy, rajcat, boruvek, pomerancu, grepu, boruvek , spenatu a dalsich, a taky vitaminu C. Bohuzel vsechno tohle hojne odstavnuji a vit C beru hlavne v zime. Jsem trochu zmatena. Mohly mi tyto stavy vytvorit kamen v ledvine? Nebo tyto kameny zpusobuje hlavne tepelne upravena strava? Da se stavelan vapenaty rozpustit horcikem? Dekuji za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2021 7:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobry den, pane Jardo. Byl mi diagnostikovan stavelan vapenaty. Co muzu a nesmim jist si mam podle doktora vyhledat na internetu. Tam jsem se docetla, ze se mam vzdat repy, rajcat, boruvek, pomerancu, grepu, boruvek , spenatu a dalsich, a taky vitaminu C. Bohuzel vsechno tohle hojne odstavnuji a vit C beru hlavne v zime. Jsem trochu zmatena. Mohly mi tyto stavy vytvorit kamen v ledvine? Nebo tyto kameny zpusobuje hlavne tepelne upravena strava? Da se stavelan vapenaty rozpustit horcikem? Dekuji za odpoved.

Tak hořčíkem nic nepokazíte ovšem je otázkou zda jenom hořčíkem již sedlé kameny vyřešíte. Obecně se dá tvrdit že cest jak snížit tu tvorbu je povícero tedy alespoň pár z nich. Jedna možnost je zvednout tvorbu HCl tím upravit tok žluče a současně pomocí kolagenních doplňků, nebo glycinu a glutaminu opravit propustnou střevní stěnu aby nedocházelo k prostupu do krevního řečiště. Určitě bych viděl rozumné snížit obsah vápníku ve stravě s tím že bych asi aplikoval mimo hořčíku nějaký zdroj křemíku ideálně přesličkový čaj. Také se dá snížit přísun tepelnou úpravou uvedených potravin případně by mohlo něco vyřešit kvašení například u červené řepy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2021 11:35 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Zarazi me, jak se doporuceni ohledne diety pri ledvinovych kamenech lisi. Nekde se na kamen primo doporucuje smes stavy z mrkve a repy, mimochodem o tom pise i Norman Walker ve sve knize o cerstvych stavach, a nekde se repa primo zakazuje, takze jsem z toho docela zmatena. Poradil byste, jak ten kamen poslat ven, kdyz uz nejsou k dostani melouny? Jeden uz ze me pred mesicem vysel ale dalsi zustal v ledvine. Dekuji za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2021 6:48 am 
Offline

Registrován: ned srp 08, 2021 10:25 am
Příspěvky: 28
lev píše:
Zarazi me, jak se doporuceni ohledne diety pri ledvinovych kamenech lisi. Nekde se na kamen primo doporucuje smes stavy z mrkve a repy, mimochodem o tom pise i Norman Walker ve sve knize o cerstvych stavach, a nekde se repa primo zakazuje, takze jsem z toho docela zmatena. Poradil byste, jak ten kamen poslat ven, kdyz uz nejsou k dostani melouny? Jeden uz ze me pred mesicem vysel ale dalsi zustal v ledvine. Dekuji za odpoved.

Já tedy nejsem vyloženě odborník na ledvinové kameny, ale z logiky věci je jasné, že pokud je to trochu větší kámen, je nutno ho postupně rozpouštět, jinak by se mohl vyplavováním vzpříčit v močových cestách a to by skončilo operací nebo smrtí. A určitě ho nerozpustí zeleninové šťávy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz