Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 3:21 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 19
citace Cingroš: Jiný recept na očistu kloubů doporučuje pít uvedený odvar z bobkového listu (podobné účinky prý má i odvar z listu brusnice) dva týdny nepřetržitě, 3krát denně asi třetinu sklenice čtvrt hodiny před jídlem.
Dobrý den pane Jardo,
je opravdu možné podle výše uvedeného návodu postupovat? nehrozí předávkování a s tím spojené problémy když za 14 dní vypiji odvar ze 70g bobkového listu??? za posledních pár let mám 7xsanku a asi 6x

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob dub 19, 2014 4:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="martinberan3994":3uzifzl9]citace Cingroš: Jiný recept na očistu kloubů doporučuje pít uvedený odvar z bobkového listu (podobné účinky prý má i odvar z listu brusnice) dva týdny nepřetržitě, 3krát denně asi třetinu sklenice čtvrt hodiny před jídlem.
Dobrý den pane Jardo,
je opravdu možné podle výše uvedeného návodu postupovat? nehrozí předávkování a s tím spojené problémy když za 14 dní vypiji odvar ze 70g bobkového listu??? za posledních pár let mám 7xsanku a asi 6x

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2014 3:44 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dobry den pane Jardo,
Vcera (22 dubna) jsem si udelala uplne poprve tady tuto ocistu kloubu. Povarila jsem 5gramu bobkoveho listi ve 3 dcl vody, nechala louhovat v termosce az do rana. Rano jsem to zacala popijet po lzicich, rozvrhla jsem si to pekne na celych 12 hodin a namisto ovocnych stav a vody, jsem odchytavala cely den urinu a pila jsem pouze urinu. S popijenim toho vyvaru jsem koncila pred 20 hodinou a uvedomila jsem si, ze jsu nejaka ospala, tak jsem si sla udelat radeji uz kolem 21 hod klystyr, nejdriv z prevarene vody s jablecnym octem (musi se ta voda prevarovat???) ....a druhy jsem si nachystala uz odpoledne, ten byl kavovy). Octovy jsem v sobe dokazala podrzet poprve v zivote celych 20 minut, tak jsem byla stastna jako blecha, ale ten druhy se ve me moc neohral, po 8 minutach sel ven.
Pak jse si dala 2 kapslicky Probiotic Acidophilus, 2x koncentrovany extrakt Milk Thistle (Ostropestrec) a 8 tablet Magnesia. Divala jsem se na film a kolem 23 hod ve me zacalo hodne nahlas vrcet a bublat. Ve 12 hod jsem sla na WC a vysel ze me pisek a jeden jediny hlen, bily, asi 4 cm dlouhy a to bylo vse.
Spokojene jsem si lehla a spala jsem az do 5 hod do rana, to me vzbudilo skroukani v brise, vysla ze me zase jen troska pisecku, jinak nic a to se opakovalo znovu tedka rano, kdyz jsem vstavala ...uz jsem navstivila WC 3x a pokazde vysla trocha pisku.

Obavala jsem se co bude v noci, Cingros popisoval v jeho pripade velkou bolest zad, bolest v krku, hnede zbarvene hleny, derouci se z nosohltanu ....ja jsem nic takoveho nezaznamenala, tak nevim.
No rozhodne tuto ocistu dokoncim az do uplneho konce ...takze znovu za 3 dny a pak po tydnu, atd, ....dle presneho rozpisu.

Pane Jardo prosim vas muzete mi rict co si o tom myslite? Jakto, ze ze me nevyslo vic nejakeho bordylku? Je to snad tim, ze jsem pred timto provadela Shanku a pak tyden na to Ocistu jater a zlucniku? (to bylo 17-18 dubna). Nebo si myslite, ze toho ze me vypudi vic to bobkove listi az priste?
A jeste jedna otazka ...tuto kuru dokoncim v sobotu 1. kvetna a moc rada bych vedela, kdy si muzu zase zopakovat Ocistu jater a zlucniku? Muzu s tim zacit hned tyden po skonceni teto kury?

Dekuji moc uz ted predem za vasi laskavou odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř dub 23, 2014 6:08 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Tak jsem tady jeste jednou, neda mi to. Ja jsem totiz pred chvili ochutnala svoji urinu a ona ma uplne jinou chut nez mela vcera po cely den ....jakto??? Vcera jsem cely den nejedla pri te ociste kloubu a byla to takova prijemna chut a dneska je slana. Neni to po vcerejsich 2 tabletach acidophilusu, 2 tabletach ostroperce a 8 tabletach magnesia, ktere jsem si dala vcera po klystyru pred spanim?
A nebo ze by po jidle, ktere jsem snedla asi pred 40 minutama? Ze by se to stalo tak rychle? \":roll:\"
Nakrajela jsem si syrove hlavkove zeli, nastrouhala do toho mrkev, pridala cibuli, zazvor a nakonec jsem do toho vmichala 2 vrchovate lzice pickles (zeli, cibule, mrkev a cesnek), zakapla lehce coleslaw dresingem. Ale to jidlo se me nezdalo vubec tak slane jako je ta urina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned dub 27, 2014 5:43 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Vcera jsem delala opet po 3 dnech ocistu kloubu, stejnym postupem jako poprve (bobkovy list). Nemela jsem zadny problem a spala jsem v klidu celou noc. Citim se super, ale zacaly me bolet hrozne dasna, (nebo je to kost?) na prave strane, nad sestkou zubem a taky dole, pod mustkem. Pokud nic nejim, nic necitim, jen kdyz zacnu kousat jidlo, nebo proste stisknu zuby k sobe.
Nad tou sestkou nahore jsem to citila uz po prvnim dnu ocisty (pred 3 dny), je to od te doby i trochu napuchle to misto, jenom nad sestkou). Uz 2 mesice beru magnesium (jenze ho do sebe uz nedostanu vic jak 6 tablet za den, okamzite me navyseni zmeni stolici, (a nebo to mam ze syrove zeleniny?, nevim cim to je). Pojidam take mandle, ktere si predem macim, abych je mohla chroupat i ted, kdyz mam problemy s kousanim), uzivam i vit. C - momentalne 12 denne -500mg a B6 - 1 denne (tento vitamin nevim kolik ho mam jist denne?). Zvykam hrebicek, vyplachuju si dutinu urinou a taky peroxidem 3%, cistim si zuby kasickou ze sody a oliv. oleje, jim hodne syrovou cibuli, zazvor a cesnek ...a nevim co mam delat jeste, abych nemusela jit k zubari, protoze ten by me to jiste rozfikl.
Pane Jardo moc vas prosim o radu ...co s tim mam delat? DEKUJI!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pon kvě 12, 2014 3:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dobry den pane Jardo. Nevim co se stalo, ale po poslednim cisteni kloubu (to az po provedeni 3. casti, do te doby bylo vsechno ok, vysel nejaky pisek a ja jsem se predtim z toho cisteni radovala). Jenze tedka me zacala neuveritelne bolet zada, take hlava me trochu poboliva. Predtim jsem takove silne bolesti zad nemela. Nevim co si o tom mam tedy myslet. Je to velmi neprijemne, boli me nejen kriza, kde mam nejaky hrbolek, ale i stredni pater ....tam je vyhrezla plotynka, ale dennodennim chozenim (1-2 hod/kazdy den) se to nejak posledniho pul roku srovnalo tak, ze jsem uz od listopadu nemusela sahnout po tabletkach od bolesti.
Jenze tedka me to uz tyden boli jako cert, jak v sede, tak ve stoje, v noci kdyz chci zmenit polohu lezeni. Dalsi ocista kloubu by se mela delat az po ctvrt roce. Nemohla bych ji delat driv? Ja to nevydrzim s takovyma bolestma cele 4 mesice.
Pane Jardo prosim vas poradte mi co s tim mam delat, DEKUJI!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 10:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dobry den pane Jardo,
Vcera (22 dubna) jsem si udelala uplne poprve tady tuto ocistu kloubu. Povarila jsem 5gramu bobkoveho listi ve 3 dcl vody, nechala louhovat v termosce az do rana. Rano jsem to zacala popijet po lzicich, rozvrhla jsem si to pekne na celych 12 hodin a namisto ovocnych stav a vody, jsem odchytavala cely den urinu a pila jsem pouze urinu. S popijenim toho vyvaru jsem koncila pred 20 hodinou a uvedomila jsem si, ze jsu nejaka ospala, tak jsem si sla udelat radeji uz kolem 21 hod klystyr, nejdriv z prevarene vody s jablecnym octem (musi se ta voda prevarovat???) ....a druhy jsem si nachystala uz odpoledne, ten byl kavovy). Octovy jsem v sobe dokazala podrzet poprve v zivote celych 20 minut, tak jsem byla stastna jako blecha, ale ten druhy se ve me moc neohral, po 8 minutach sel ven.
Pak jse si dala 2 kapslicky Probiotic Acidophilus, 2x koncentrovany extrakt Milk Thistle (Ostropestrec) a 8 tablet Magnesia. Divala jsem se na film a kolem 23 hod ve me zacalo hodne nahlas vrcet a bublat. Ve 12 hod jsem sla na WC a vysel ze me pisek a jeden jediny hlen, bily, asi 4 cm dlouhy a to bylo vse.
Spokojene jsem si lehla a spala jsem az do 5 hod do rana, to me vzbudilo skroukani v brise, vysla ze me zase jen troska pisecku, jinak nic a to se opakovalo znovu tedka rano, kdyz jsem vstavala ...uz jsem navstivila WC 3x a pokazde vysla trocha pisku.

Obavala jsem se co bude v noci, Cingros popisoval v jeho pripade velkou bolest zad, bolest v krku, hnede zbarvene hleny, derouci se z nosohltanu ....ja jsem nic takoveho nezaznamenala, tak nevim.
No rozhodne tuto ocistu dokoncim az do uplneho konce ...takze znovu za 3 dny a pak po tydnu, atd, ....dle presneho rozpisu.

Pane Jardo prosim vas muzete mi rict co si o tom myslite? Jakto, ze ze me nevyslo vic nejakeho bordylku? Je to snad tim, ze jsem pred timto provadela Shanku a pak tyden na to Ocistu jater a zlucniku? (to bylo 17-18 dubna). Nebo si myslite, ze toho ze me vypudi vic to bobkove listi az priste?
A jeste jedna otazka ...tuto kuru dokoncim v sobotu 1. kvetna a moc rada bych vedela, kdy si muzu zase zopakovat Ocistu jater a zlucniku? Muzu s tim zacit hned tyden po skonceni teto kury?

Dekuji moc uz ted predem za vasi laskavou odpoved.

Pokud přidáváte do klystýru citrón, jablečný ocet, nebo urinu převařování vidím jako zbytečné, třeba citrón dávají v arabských zemích do vody i proti choleře a tu snad vodárny běžně ani nedodávají. Jinak vidím průběh jako dobrý, ne z každého musí vylézt vetřelec, jak si všichni myslí. Pokračovat v dalších očistách tak po týdnu od této kůry, až si organizmus trochu sedne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Tak jsem tady jeste jednou, neda mi to. Ja jsem totiz pred chvili ochutnala svoji urinu a ona ma uplne jinou chut nez mela vcera po cely den ....jakto??? Vcera jsem cely den nejedla pri te ociste kloubu a byla to takova prijemna chut a dneska je slana. Neni to po vcerejsich 2 tabletach acidophilusu, 2 tabletach ostroperce a 8 tabletach magnesia, ktere jsem si dala vcera po klystyru pred spanim?
A nebo ze by po jidle, ktere jsem snedla asi pred 40 minutama? Ze by se to stalo tak rychle? \":roll:\"
Nakrajela jsem si syrove hlavkove zeli, nastrouhala do toho mrkev, pridala cibuli, zazvor a nakonec jsem do toho vmichala 2 vrchovate lzice pickles (zeli, cibule, mrkev a cesnek), zakapla lehce coleslaw dresingem. Ale to jidlo se me nezdalo vubec tak slane jako je ta urina.

Ta urina musí být slaná, když bobkáč sole vytlačuje z tkání a musí ty úsady někudy ven.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 10:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Vcera jsem delala opet po 3 dnech ocistu kloubu, stejnym postupem jako poprve (bobkovy list). Nemela jsem zadny problem a spala jsem v klidu celou noc. Citim se super, ale zacaly me bolet hrozne dasna, (nebo je to kost?) na prave strane, nad sestkou zubem a taky dole, pod mustkem. Pokud nic nejim, nic necitim, jen kdyz zacnu kousat jidlo, nebo proste stisknu zuby k sobe.
Nad tou sestkou nahore jsem to citila uz po prvnim dnu ocisty (pred 3 dny), je to od te doby i trochu napuchle to misto, jenom nad sestkou). Uz 2 mesice beru magnesium (jenze ho do sebe uz nedostanu vic jak 6 tablet za den, okamzite me navyseni zmeni stolici, (a nebo to mam ze syrove zeleniny?, nevim cim to je). Pojidam take mandle, ktere si predem macim, abych je mohla chroupat i ted, kdyz mam problemy s kousanim), uzivam i vit. C - momentalne 12 denne -500mg a B6 - 1 denne (tento vitamin nevim kolik ho mam jist denne?). Zvykam hrebicek, vyplachuju si dutinu urinou a taky peroxidem 3%, cistim si zuby kasickou ze sody a oliv. oleje, jim hodne syrovou cibuli, zazvor a cesnek ...a nevim co mam delat jeste, abych nemusela jit k zubari, protoze ten by me to jiste rozfikl.
Pane Jardo moc vas prosim o radu ...co s tim mam delat? DEKUJI!

Tak vyzkoušejte žvýkání kostivalu, je to zde někde v jiném vlákně popsáno, ten umí celkem zázraky. Pokud jde o B6 tak bohatě stačí 100 mg denně, běžně se dává ta 20-50 mg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dobry den pane Jardo. Nevim co se stalo, ale po poslednim cisteni kloubu (to az po provedeni 3. casti, do te doby bylo vsechno ok, vysel nejaky pisek a ja jsem se predtim z toho cisteni radovala). Jenze tedka me zacala neuveritelne bolet zada, take hlava me trochu poboliva. Predtim jsem takove silne bolesti zad nemela. Nevim co si o tom mam tedy myslet. Je to velmi neprijemne, boli me nejen kriza, kde mam nejaky hrbolek, ale i stredni pater ....tam je vyhrezla plotynka, ale dennodennim chozenim (1-2 hod/kazdy den) se to nejak posledniho pul roku srovnalo tak, ze jsem uz od listopadu nemusela sahnout po tabletkach od bolesti.
Jenze tedka me to uz tyden boli jako cert, jak v sede, tak ve stoje, v noci kdyz chci zmenit polohu lezeni. Dalsi ocista kloubu by se mela delat az po ctvrt roce. Nemohla bych ji delat driv? Ja to nevydrzim s takovyma bolestma cele 4 mesice.
Pane Jardo prosim vas poradte mi co s tim mam delat, DEKUJI!

Ono jde o to jaký problém tam vlastně tu bolest vyvolává, pokud zánět, dávejte tak 12 g kurkumy denně a uvidíte, nicméně těsně po očistě může jít pouze o rozkarbovaný bordel, který si musí trochu sednout, což bude tak týden vyžadovat a poslední možnost je nedostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové, oboje se dá snadno dodávat a přidal bych i MSM. Další očistu můžete udělat po kratší době, ale asi ne rychleji než za měsíc až dva, přeci jen jde o dost velkou zátěž pro tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2014 7:54 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Hrozne moc vam dekuji za vsechny odpovedi na moje otazky pane Jardo! Velmi si toho vazim! Samozrejme ze vyzkousim vsechno co mi radite. Diky moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 6:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Ono jde o to jaký problém tam vlastně tu bolest vyvolává, pokud zánět, dávejte tak 12 g kurkumy denně a uvidíte, nicméně těsně po očistě může jít pouze o rozkarbovaný bordel, který si musí trochu sednout, což bude tak týden vyžadovat a poslední možnost je nedostatek kolagenu a kyseliny hyaluronové, oboje se dá snadno dodávat a přidal bych i MSM. Další očistu můžete udělat po kratší době, ale asi ne rychleji než za měsíc až dva, přeci jen jde o dost velkou zátěž pro tělo.

Pane Jardo prosim vas mam jeste dalsi otazku. Nemuzu tady sehnat tu kurkumu, ale koupila jsem si zatim alespon tady tyto kapslicky.
Muzete mi prosim vas rict kolik jich mam brat denne a jak dlouhou dobu? V jednom baleni je jich pouze 90ks - 1/500mg.
Mom vam dekuji a preji vam krasny vikend, M.

http://www.walmart.com/ip/Spring-Valley ... t/11047686


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="miram":33m691kj]Pane Jardo prosim vas mam jeste dalsi otazku. Nemuzu tady sehnat tu kurkumu, ale koupila jsem si zatim alespon tady tyto kapslicky.
Muzete mi prosim vas rict kolik jich mam brat denne a jak dlouhou dobu? V jednom baleni je jich pouze 90ks - 1/500mg.
Mom vam dekuji a preji vam krasny vikend, M.

http://www.walmart.com/ip/Spring-Valley ... t/11047686[/quote:33m691kj]
Tam jde o kurkumin, tedy extrakt z kurkumy, ale i tak za dost peněz. Jinak kurkumu vám mohu poslat a je uvedena v nabídce zboží zde

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv čer 19, 2014 8:41 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Jarda":1ucc2bw6]Tam jde o kurkumin, tedy extrakt z kurkumy, ale i tak za dost peněz. Jinak kurkumu vám mohu poslat a je uvedena v nabídce zboží zde

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv čer 19, 2014 10:30 pm 
Offline

Registrován: stř čer 20, 2012 3:29 pm
Příspěvky: 6
Dobrý deň, pane Jardo

Môj problém je skôr chirurgická záležitosť, ale zaujímal by ma váš názor, poprípade by ste ma možno vedeli nejako lepšie nasmerovať. Pred 6 rokmi som mal štvornásobnú zlomeninu ramennej kosti v oblasti lakťa. Pri operácii mi kĺb síce opravili, lenže moje telo nejako zle zareagovalo a celý kĺb mi zvápenatel. Ruku mám teraz v lakti takmer neohybnú. Mám ju cca v 90 stupňovom uhle a ešte ju dokážem asi 10 stupňov vystrieť. Problém vznikol pravdepodobne zo zápalu v tele. Mám od narodenia silný atopický ekzém a niekoľko krát mi operáciou odstraňovali polypy z tenkého čreva. Polypy mám v žalúdku, dvanástniku aj tenkom čreve, ale posledné roky s nimi nemám problém. Za to atopický ekzém sa výrazne zhoršil po poslednej, tretej, operácii lakťa asi pred štyrmi rokmi. Od vtedy som mal s ekzémom veľké problémy a až poslednou dobou sa mi začalo dariť nejak ho dostať pod kontrolu. Lakeť bol po poslednej operácii síce ohybný skoro úplne, ale o pár týždňov zatuhol do polohy, v ktorej ostal dodnes. Zrejme nejaký stres pre telo, možno narkóza, aktivoval zápal a tým aj kožnú reakciu a už spomínanú reakciu pri ktorej zvápenatelo okolie lakťa. Operácie lakťa boli prevedené dobre a priamo po operácii bola ruka takmer úplne ohybná. Po pár týždňoch ale zatuhla až na polohu, v ktorej zostala dodnes. Chirurg mi povedal, že ďalšiu operáciu si už robiť netrúfa, hlavne kvôli neprimeranej obrannej reakcii organizmu. Ale ja vôbec nemám chuť to vzdať a rád by som to ešte vyskúšal. V prvom rade by som sa chcel zamerať na celkový detox. Postupoval by som zrejme podla Cingoša.

1 - črevá (klystír)
2 - disbakterióza (cesnak)
3 - kĺby (bobkový list)
4 - pečeň a žlčník (grep + olivový olej)
5 - ľadviny (melón)
6 - lymfa (citrusové šťavy)
7 - cievy

Moja otázka je: Je správny predpoklad, že zvápenatenie vzniklo zápalovou reakciou a je na začiatok dobré riešenie horeuvedený postup očisty? Nemôžu mať niektoré kroky nežiadúci účinok na môj problém (napríklad ten bobkový list)? Poprípade vedeli by ste ma trošku nasmerovať, ohľadne čoho sa mám viac informovať, kde by som mohol hľadať pôvodcu svojho problému, respektíve či by som mohol zvoliť nejaké alternatívne postupy liečenia, napríklad rázová vlna, osteopatia...? Alebo mám teda hodiť flintu do žita, ako mi radia doktori a naučiť sa s tým žiť? Toto riešenie sa mi ale vôbec nepáči a mám moc veľkú vôľu to napraviť, na to aby som to len tak vzdal.

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz