Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Da sa predavkovat chondroitin sulfatu alebo glukosamin sulfatu?

Tak to tedy netuším, na to by měl umět odpovědět dodavatel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 3:00 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Dotaz na kloubní spolutrpitele: Také se vám teď zhoršily kloubní bolesti? Mně a kamarádce, co má také problémy s klouby, se teď právě zhoršily, tak přemýšlím, jestli to třeba nemůže souviset s počasím nebo erupcema na slunci nebo prostě s čímkoli mimo nás \</div

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Kometa":2furimrq]Dotaz na kloubní spolutrpitele: Také se vám teď zhoršily kloubní bolesti? Mně a kamarádce, co má také problémy s klouby, se teď právě zhoršily, tak přemýšlím, jestli to třeba nemůže souviset s počasím nebo erupcema na slunci nebo prostě s čímkoli mimo nás \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 6:13 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Magda píše:
Ahoj všem,

tak jsem si o víkendu čistila klouby, postupovala jsem dle Partykové (3 dny, každý den 3dc vývaru z bobkového listu). Předchozí očisty jater proběhly, zároveň pravidelné očisty střev a během procedury jsem čistila střeva ráno i večer. Již několik let mě bolí kříže (ranní ztuhlost, čím méně pohybu tím horší, někdy se mi u sportu bolest téměř ztratí, ale je v podstatě permanentní), občas cítím kolena a někdy klouby na rukou (je mi 36 let). Tak jsem očekávala, že nějaké zlepšení pocítím. Po této první proceduře jsem nezaznamenala žádné změny, ani výrazné reakce na kůru, třetí den mne trochu bolela hlava a mám pocit, že mi všude ty klouby nějak víc "lupou" (ramena, kyčle). Zkusím druhé kolo (za 14 dní) a dám vědět, pokud budou zaznamenané zkušenosti přínosné pro ostatní.

Magda

Ahoj. Prosím, jak se přesně dělá ta očista kloubů a ostatního bobkovým listem? Jal dlouho vařit, kolik bobkového listu na jednu dávku a jak dlouho celkově užívat? (Jak dlouho trvá očistná kůra). Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2011 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Ahoj. Prosím, jak se přesně dělá ta očista kloubů a ostatního bobkovým listem? Jal dlouho vařit, kolik bobkového listu na jednu dávku a jak dlouho celkově užívat? (Jak dlouho trvá očistná kůra). Díky.

A nebylo by jednodušší si to nejdříve přečíst a teprve pak se ptát, toto vlákno má dokonce pouze tři stránky, čili směle do toho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 9:37 am 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2010 10:03 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den,
chtěl jsem požádat o názor a nebo o radu.
Popis situace:
Měl jsem delší dobu občasné problémy se dnou. Objevila se v ukazováčku pravé ruky, který mám po úrazu, a potom i klasicky v palcíh u nohou a částečně kotnících. Začal jsem s tedy se změnou životního stylu.
Již cca tři měsíce jsme na 85 % na syrové stravě, provedl jsem očistu tlustého střeva, dále držel 25 denní půst a dokonce zvládl návratovku. V průběhu půstu se mi objevily bolesti kloubů. Myslel jsem, že po skončení a nezvorané návratovce se vše upraví, ale bolesti přetrvávají a už snad ani neustupjí. Bolí mne postižený kloub ukazováčku a kotníky, a to někdy tak, že nemohu chodit. Můj dotaz je, jestli mám provést očistu kloubů, nebo zda mi poradíte něco jiného co bych mohl zkusit??
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 9:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Rosa píše:
Dobrý den,
chtěl jsem požádat o názor a nebo o radu.
Popis situace:
Měl jsem delší dobu občasné problémy se dnou. Objevila se v ukazováčku pravé ruky, který mám po úrazu, a potom i klasicky v palcíh u nohou a částečně kotnících. Začal jsem s tedy se změnou životního stylu.
Již cca tři měsíce jsme na 85 % na syrové stravě, provedl jsem očistu tlustého střeva, dále držel 25 denní půst a dokonce zvládl návratovku. V průběhu půstu se mi objevily bolesti kloubů. Myslel jsem, že po skončení a nezvorané návratovce se vše upraví, ale bolesti přetrvávají a už snad ani neustupjí. Bolí mne postižený kloub ukazováčku a kotníky, a to někdy tak, že nemohu chodit. Můj dotaz je, jestli mám provést očistu kloubů, nebo zda mi poradíte něco jiného co bych mohl zkusit??
Děkuji.

Na dnu funguje srovnání pH a na to zase jsou velice vhodné obyčejné okurky, nebo okurková šťáva. Jinak pokud se při hladovce vyloučilo spousta kyselin, což je normální, tak se dostanou právě do kloubů a odtud je vhodné je dostat pomocí okurek, nebo popisované očisty kloubů pomocí bobkového listu. Vyzkoušel bych asi prvně ty okurky a následně bobkový list. Také můžete vyzkoušet nějaké byliny, třeba Cola de Caballo - Equisetum arvense.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 11:05 am 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2010 10:03 pm
Příspěvky: 9
Moc děkuji,

zkusím ty okurky koupil jsem nový odšťavňovač. Asi to bude dobré jako monodieta?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Na dnu funguje srovnání pH a na to zase jsou velice vhodné obyčejné okurky, nebo okurková šťáva. Jinak pokud se při hladovce vyloučilo spousta kyselin, což je normální, tak se dostanou právě do kloubů a odtud je vhodné je dostat pomocí okurek, nebo popisované očisty kloubů pomocí bobkového listu. Vyzkoušel bych asi prvně ty okurky a následně bobkový list. Také můžete vyzkoušet nějaké byliny, třeba Cola de Caballo - Equisetum arvense.

Připojuji dotaz prosím, pane Jardo. Okurky jaké? Nakládané (kyselé), nebo syrové? Díky. M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 2:50 pm 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2010 10:03 pm
Příspěvky: 9
Zdravím
Okurky syrové salátové. MYslím, že jsem zde i vyčetl , že v kombinaci s cibulí. ( také syrovou )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Připojuji dotaz prosím, pane Jardo. Okurky jaké? Nakládané (kyselé), nebo syrové? Díky. M.

Trochu nad tím pouvažujte, dna je z kyselin a jaké okurky tedy potřebujete, kyselé, tedy kyselinotvorné, nebo zásadotvorné, já bych dal ty syrové.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 9:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Rosa píše:
Zdravím
Okurky syrové salátové. MYslím, že jsem zde i vyčetl , že v kombinaci s cibulí. ( také syrovou )

Ano, vyčetl jste to správně a nešetřit na množství okurek, tu cibuli přehánět nemusíte, ta ředí krev, čili opravdu pouze 50 ml cibule denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: stř kvě 04, 2011 5:52 pm 
Offline

Registrován: pát lis 19, 2010 10:03 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den,
a děkuji, u jsem začal s okurkami a cibuli tedy budu dávat střídmě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 1:53 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den,

Chci zkusit očistu kloubů, zařadil jsem ji jako poslední protože vyžaduje relativně už čisté tělo a přesné provedení a podle mě, je podle stupně náročnosti ta nejvíc nejnáročnější na důslednost a přesnost podle postupu. Tak tedy zasebou mám 6x šánku, 4x jater detox, parazitickou kůru hřebíčkem (končejíc dneškem), dále provádím: néti,derivační koupel, reminelizační koupel (dvou solí a sody dle jardy),pár jednodeních půstu a jeden třídení
jídelníček: ovozelo, ořechové mléko, kefír, sirná patlanina, sem tam ty sýry a jednou za čas i to maso doplnky: začal jsem užívat kyselinu askorbovou,zinek

výše popsané procedury a stravování provádím půlčtvrtého měsíce.... takže si myslím, že už je čas to zakončit očistou kloubů

Ted k věci: Bobkový list v množstvví 5 g (1 kůra) je v sušeném stavu jak se prodává běžně v obchodech jako koření do polévek? ten extrakt se musí popíjet teplý ? vyžaduje to přímo procedura či to nemá význam? to množství tekutiny si rozdělim do oněch 12 hodin a budu to pít po panácích... měl bych se nějakému jídlu či látce při této kůře raději vyhnout? a poslední dnes jak jsem napsal jsem ukončil antiparazitickou kůru hřebíčkem kolik stačí od této procedury k očistě kloubu dnů volna na zpamatování? nebo ji můžu rovnou vyzkoušet následující den? Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista kloubů
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Dobrý den,

Chci zkusit očistu kloubů, zařadil jsem ji jako poslední protože vyžaduje relativně už čisté tělo a přesné provedení a podle mě, je podle stupně náročnosti ta nejvíc nejnáročnější na důslednost a přesnost podle postupu. Tak tedy zasebou mám 6x šánku, 4x jater detox, parazitickou kůru hřebíčkem (končejíc dneškem), dále provádím: néti,derivační koupel, reminelizační koupel (dvou solí a sody dle jardy),pár jednodeních půstu a jeden třídení
jídelníček: ovozelo, ořechové mléko, kefír, sirná patlanina, sem tam ty sýry a jednou za čas i to maso doplnky: začal jsem užívat kyselinu askorbovou,zinek

výše popsané procedury a stravování provádím půlčtvrtého měsíce.... takže si myslím, že už je čas to zakončit očistou kloubů

Ted k věci: Bobkový list v množstvví 5 g (1 kůra) je v sušeném stavu jak se prodává běžně v obchodech jako koření do polévek? ten extrakt se musí popíjet teplý ? vyžaduje to přímo procedura či to nemá význam? to množství tekutiny si rozdělim do oněch 12 hodin a budu to pít po panácích... měl bych se nějakému jídlu či látce při této kůře raději vyhnout? a poslední dnes jak jsem napsal jsem ukončil antiparazitickou kůru hřebíčkem kolik stačí od této procedury k očistě kloubu dnů volna na zpamatování? nebo ji můžu rovnou vyzkoušet následující den? Děkuji moc

Tak připraven jste na to slušně v tom problém nebude. Ano, jde koupit normálně jako koření v obchodě. Osobně se domnívám, že teplý být nemusí, vyhnout by se člověk měl čemukoliv co zakyseluje, protože toho kyselého sajrajtu vyloučíte i tak dost. Nechal bych tam tak dva dny odstup, ale delší doba asi není nutná.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz