Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 2:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Gabriela13 píše:
Dobrý den, s partnerem jsme se rozhodli dělat tuto očistu lymfy podle knížky J.Cingroše. Jde o to, že u mě se první den nedělo téměř nic, jen slabost a bolesti hlavy k večeru. Druhý den od rána průjmy - citrusová šťáva ze mě tekla, jako při šance. To jsem shledala pozitivním. K večeru mi začalo ale být dosti špatně. Bolesti hlavy, teplota a pocity na zvracení. Tento stav jsem zaspala, ale ve 3 ráno mě vzbudily bolesti břicha a nevolnost. Musela jsem na WC - ulevilo se mi, ale asi 15x jsem dávila na prázdno (logicky, když 3 dny nejím... \":)\"). Od rána mi dělá zle jen když se na citrusovou šťávu podívám, nejsem schopná ji vypít. Myslíte, že tato očista bude mít účinek, když poslední den nedokončím?

Další dotaz je k příteli. První den neměl vůbec žádný průjem, jen klasickou stolici a druhý den vůbec. Třetí den stolici zase měl, ale průjem žádný. Vše dělá podle návodu. Jak si to máme vysvětlit? Je to možným nedostatkem draslíku v těle?

Tak nedostatkem draslíku při této očistě určitě trpět nemůžete, ta je naopak založena na vysokém dodávání draslíku. Funguje i když dáte pouze jeden den, ono to někdy opravdu je dost nepříjemné jak se ten koktejl toxinů v těle rozkvrdlá. Jinak u přítele bych to šacoval spíše na deficit hořčíku, tělo si ho prostě vezme protože ho potřebuje a průjem se nekoná, musel by té epsomky dávat asi více. Vy si dejte příště té epsomky méně a mohlo by vám to oběma fungovat správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2016 3:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Rád bych se zeptal jestli je vhodné tuto očistu dělat když mám přemnoženou kandidu a jsem na protiplísňové stravě? Nebude vadit to velké množství ovoce? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2016 3:52 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="Sc3r0":2ly2xzw0]Rád bych se zeptal jestli je vhodné tuto očistu dělat když mám přemnoženou kandidu a jsem na protiplísňové stravě? Nebude vadit to velké množství ovoce? Díky[/quote:2ly2xzw0]
Ja jsem delala tuto ocistu v dubnu (take pri lecbe candidy) a podivej se, co ze me vyslo. Podle Jardy je to candida, podle Ing. Blahove jsou to parazite. Ale je jedno co to bylo, hlavne ze je to venku.


Naposledy upravil miram dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2016 4:50 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
[quote="miram":7vxhah85]Ja jsem delala tuto ocistu v dubnu (take pri lecbe candidy) a podivej se, co ze me vyslo. Podle Jardy je to candida, podle Ing. Blahove jsou to parazite. Ale je jedno co to bylo, hlavne ze je to venku.


Naposledy upravil Sc3r0 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2016 8:56 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Sc3r0 píše:
Díky. Tak to je solidní brutus.... Jen si říkám... nebylo by na škodu si do těch šťáv dát kyselinu askorbovou, když ono toho céčka moc v těch citrusech z obchodu nebude... ??? Můžu, nebo raději ne?

V navodu to tak neni, tak bych nic nemenila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 6:08 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
No jo ale logicky podle mého jsou ty citrusy možná zvolené právě pro svůj obsah vit. C který je antioxidantem a určitě má při očistě svou úlohu, ale očista jaksi nepočítá s tím, že v ovoci z obchodu je tak maximálně nula nula prd.... ale je to jen má logická úvaha, určitě bych nerad vrtal do něčeho co funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 4:20 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
A mohu ten klystýr provést urinou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 1:10 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Po vypití vody s glauberovou solí se u mě nedostavil průjem, v návodu je sice napsáno, že ta sůl ho nemá způsobit, ale že se ten průjem stejně dostaví, v závislosti na množství odpadních látek, které ta sůl přitáhne do střev. Jak tomu mám rozumět? Mám přidat na soli, nebo prostě v mém organismu už není tolik škodlivin? Jde o to, že ten průjem má podle návodu být dost objemný a proto se nahrazuje šťávou z citrusů 1:1 s vodou v objemu 4l. Nahrazuje! Ale když ze mě nic nevyšlo tak vlastně nic nenahrazuje a jen ta šťáva mnou prochází.... Nebo se ten průjem dostaví prostě třeba mnohem později až po několika hodinách? Až se nahromadí dost odpadů? Zatím jsem 5 hodin po soli a nic, ani necítím žádný pohyb ve střevech. Je pravda, že na velkou jsem si zašel před solí. ALe to bylo normální stolice ze včera, která mě chytá hned jak vstanu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 2:29 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Sc3r0 píše:
Po vypití vody s glauberovou solí se u mě nedostavil průjem, v návodu je sice napsáno, že ta sůl ho nemá způsobit, ale že se ten průjem stejně dostaví, v závislosti na množství odpadních látek, které ta sůl přitáhne do střev. Jak tomu mám rozumět? Mám přidat na soli, nebo prostě v mém organismu už není tolik škodlivin? Jde o to, že ten průjem má podle návodu být dost objemný a proto se nahrazuje šťávou z citrusů 1:1 s vodou v objemu 4l. Nahrazuje! Ale když ze mě nic nevyšlo tak vlastně nic nenahrazuje a jen ta šťáva mnou prochází.... Nebo se ten průjem dostaví prostě třeba mnohem později až po několika hodinách? Až se nahromadí dost odpadů? Zatím jsem 5 hodin po soli a nic, ani necítím žádný pohyb ve střevech. Je pravda, že na velkou jsem si zašel před solí. ALe to bylo normální stolice ze včera, která mě chytá hned jak vstanu....

Máte pravděpodobně nedostatek hořčíku, tak se vstřebal a průjem se nedostavil. Zkuste zvýšit dávku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 4:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Dagmara píše:
Máte pravděpodobně nedostatek hořčíku, tak se vstřebal a průjem se nedostavil. Zkuste zvýšit dávku

Horčík (formou citrátu) pravidelně doplňuji již delší dobu, momentálně jsem se zastavil na dvou kávových lžičkách, víc nesnesu. Takže jsem vypil 4l štávy uplně zbytečně a jen sem to vymočil... Tak zítra dám té glauberky tak 2 lžíce....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2016 8:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Tak dnes druhý den očisty, dál jsem si do vody 3 lžíce glauberovy soli. Průjem se nakonec dostavil, ale celkový objem toho průjmu byl tak 0,5l možná trošičku víc. Rád bych jen podotkl, že mám za sebou již víc než dva roky změnu životního stylu, stravování, desítky klystýru urinou, šanku, očisty jater a více než deset návštěv na biorezonanci. Je možné, že už za tu dobu můžu být natolik očištěn, že prostě tahle očista nemá takový průběh jaký bych čekal? Skusím zítra přidat ještě na soli, no snad mě to nezabije \":D\" A ještě jedna věc by mě zajímala, když vlastně ze mě nevylezly ty kýžené 4l a já vypil 4l šťávy... nebylo to zbytečné? Nebudu tím akorát zbytečně vykrmovat kvasinky takovým množstvím cukru?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 6:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Sc3r0 píše:
Rád bych se zeptal jestli je vhodné tuto očistu dělat když mám přemnoženou kandidu a jsem na protiplísňové stravě? Nebude vadit to velké množství ovoce? Díky

V tom bych problém nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krevní lymfy
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 6:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Sc3r0 píše:
Tak dnes druhý den očisty, dál jsem si do vody 3 lžíce glauberovy soli. Průjem se nakonec dostavil, ale celkový objem toho průjmu byl tak 0,5l možná trošičku víc. Rád bych jen podotkl, že mám za sebou již víc než dva roky změnu životního stylu, stravování, desítky klystýru urinou, šanku, očisty jater a více než deset návštěv na biorezonanci. Je možné, že už za tu dobu můžu být natolik očištěn, že prostě tahle očista nemá takový průběh jaký bych čekal? Skusím zítra přidat ještě na soli, no snad mě to nezabije \":D\" A ještě jedna věc by mě zajímala, když vlastně ze mě nevylezly ty kýžené 4l a já vypil 4l šťávy... nebylo to zbytečné? Nebudu tím akorát zbytečně vykrmovat kvasinky takovým množstvím cukru?

Zbytečné to určitě není, tak jako tak se tím lymfa čistí i když to tak nemusíte vnímat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista lymfatického systému
PříspěvekNapsal: sob dub 15, 2017 8:10 pm 
Offline

Registrován: sob dub 15, 2017 7:46 pm
Příspěvky: 1
Chtěla bych se zeptat, dělala jsem si očistu lymfatického systému. Po jaké době mohu očistu zopakovat ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista lymfatického systému
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 4:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Aluska 1 píše:
Chtěla bych se zeptat, dělala jsem si očistu lymfatického systému. Po jaké době mohu očistu zopakovat ?

Tak podle potřeby, nicméně asi bych to nedělal dříve než za 14 dní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 256 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz