Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 4:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater a žlučníku
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2016 10:35 am 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2016 3:58 pm
Příspěvky: 2
Cítím se lépe, hlavně po jídle se už bolest téměř neobjevuje. Hodlám pokračovat v čištění, dokud bude tělo vylučovat, i když asi s delšími než týdenními rozstupy. Jaké zkušenosti máš Ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 28, 2016 11:57 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 28, 2016 12:00 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, včera jsem si dělala druhou očistu jater po měsíci. Při první jaterce ze mne vyšlo velké množství zelených pucíků plovoucích na hladině, bylo jich cca 5 polévkových lžic. Napodruhé ze mne nevyšlo vůbec nic, samozřejmě krom vody. Nezdá se mi, že by při takovém množství napoprvé, tam napodruhé už nic nebylo. Co si o tom myslíte Vy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista žlučníku
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Simms píše:
Dobrý den. Dnes jsem byl u lékaře, a ten mi sdělil že mám ve žlučníku asi malým polyp. Říkal že je to polyp který se občas tvori z cholesterolu. Vyhrožoval mi hned operací, že se budete muset vyndat žlučník. Máte někdo zkušenost s tímto problémem a co by mohlo pomoci prosím?

Osobně bych se tím zase tolik nenervoval. Pokud jde o cholesterol, není přeci problém se postarat o jeho rozpuštění to se zde již probíralo a dál se tím nezabývat. Operace žlučníku je v podstatě mrzačení lidí a uvažoval bych o ní pouze v případě akutních záchvatů a to ještě pouze v případě že by jiný alternativní postup nezabral, což zde asi zabere i normální dieta.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
RomanR píše:
Je možná očista jater, když byl chirurgicky odstraněn žlučník?

Jistě a dokonce je i nutnější než u lidí se žlučníkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater a žlučníku
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
[quote="Yasmina":1f06fxrc]Dobrý den,
za posledních 6 týdnů jsem 6x úspěšně provedla očistu jater pomocí oleje, citr. šťávy a tepla. Tělo pokaždé vyloučí hromadu zelených až dvoucentimetrových oválků. Předpokládám, že je to zahuštěná žluč. Zajímalo by mě, zda se takto velké valounky vylučují z jater, nebo ze žlučníku? Kamínky zatím žádné. Je mi 37, posledních 6 let se stravuji zdravě až dietně. Hodlám v očistách pokračovat dokud bude třeba. K očistám mě dovedla bolest v pravém podžebří po jídle, alergie na pyl a špatné jaterní testy v těhotenství. Ještě dotaz za kamarádku-může zkusit OJ, i když nemá žlučník? Předem Vám velice děkuji za odpovědi a za všechny cenné rady na Vašich stránkách.[/quote:1f06fxrc]
On ten bordel vychází z jater, ale přes žlučník, tedy projde celou cestou. Kameny ve žlučníku mít nutně nemusíte v naprosté většině případů jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
tomaka píše:
Moc Vám děkuji, pane Jardo, za Vaši pomoc, kterou nám poskytujete těmito stránkami.
Včera jsem po více jak roce dokončil svou 2. JO a dnes si pochvaluji jak se o poznání lépe cítím a lépe vidím \":-)\" Sice jsem se málem pozvracel, přesto se tentokrát určitě za měsíc pustím do další JO.

Je mi 33 a až v minulém týdnu jsem se dověděl co že to jsou ty hnědé skvrny na mém těle, hlavně na pravé straně a největší v okolí umístění jater.. Zmiňoval jste někde, že jste se těchto jaterních skvrn úspěšně zbavil konzumací Omega-3 mast.kyselin. Můžete prosím doporučit nejúčinnější způsob, např. konzumace 2x denně tuňáka v plechovce, rybí tuk v tobolkách/tekutý jako doplněk stravy..?

Stejně tak jsem díky Vám konečně zjistil co se mi to plave těsně před okem za černé články při každém pohybu oka.. samozřejmě parazit. A to hezkou řádku let tam jsou, mrchy. K jejich likvidaci se pustím s oční vaničkou plnou uriny. Zmiňujete ale, že se může i oslepnout díky likvidaci většího množství těch mrch. Jak ale mám regulovat ono likvidační množství? Počtem zamrkání v urině, nebo dobou aplikace uriny..? Promiňte, že je to trochu z jiného soudku.

Děkuj předem za komentář.

Tak dát si rybu je pochopitelně asi nevhodnější způsob, nebo můžete dávat i nějaký kvalitní rybí tuk, přičemž ideál představuje fermentovaný a ještě s vyšším podílem EPA než DHA. Pokud jde o parazity v oku, tam se uriny bát nemusíte, to bylo myšleno na aplikaci antihelmintik, které parazita likvidují přímo v oku, ale to urina nedokáže, ta ho pouze vyžene do těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
cerimi píše:
Milý pán Jardo, chcem sa tiež podeliť s mojou skúsenosťou ... už dlhšie riešim svoje zdravotné problémy, ktoré sa v poslednom roku zhoršili, mám 39r, od puberty psoriázu, nečistú a aknoznu pleť, posledné obdobie veľmi nafúknuté brucho, spomalenú štítnu žľazu, po hľadaní informácií ako si pomôcť, som sa dostala k týmto stránkam a rozhodla som si vyčistiť telo klystírmi a detoxom pečene... pred 6m som si urobila očistnú kúru na odparazitovanie podľa dr.Clarkovej, po tejto kúre sa mi výrazne zhoršila kvalita pleti, vyrážky, rozhodla som sa preto očistiť si organizmus poriadne, po prečítaní týchto stránok, som si začala robiť urinové klystíry, prvý týždeň každý deň, ráno nalačno po stolici, začínala som s 1l uriny ale hneď na druhý deň som dala 2l, s udržaním som nemala žiadny problém, aj 40min, tak som pridala na 2,5l, 20min udržím bez problémov, mám za sebou 2 očisty pečene, v 14dňovej frekvencii, pri druhej očiste som si zvýšila epsonskú sol zo 60g na 80g, nakoľko sa mi prvá stolica objavila až po poslednej dávke soli, kamienky nevyšli žiadne ani po druhej očiste, na hladine som našla plávať len pieskovo-žlté malé útvary, ktoré som dokázala nechtom rozpučiť... náznaky stolice, škrkanie a nutkanie sa dostavili už po 3dávke, ale stolica riedka sa opäť dostavila až po 4dávke soli, postupovala som presne podľa návodu, 2h po poslednej dávke soli jablkovo-grepová šťava, po hodine ovocie a neskôr normálne jedlo, slepačí vývar a grécky šalát s balkánskym syrom, riedku stolicu som mala viac x počas dňa, aj neskoro večer, zajtra ráno mám v pláne opäť urinový klystír a za 14dní opäť očistu pečene, zatiaľ nepociťujem žiadne zmeny, prvý detox pečene prebehol bez problémov, žiadna slabosť a únava.... pred druhou očistou pečene som si urobila urinový klystír a pred ním vyprázdnenie žalúdka pomocou vyvracania sa, 1x sa mi podarilo vyvolať si vracanie a naozaj sa vyvracať.. 1l vody sa mi podarilo vyvrátiť asi na 8-10 pokusov, bolo to pre mňa dosť náročné, až po tomto a následnom klystíre som pociťovala bolesť hlavy, miernu malátnosť a bola som rada, že si môžem ľahnúť.. . okrem tohto som počas doterajších očistách nič zvláštne nepociťovala... som zvedavá či pri ďalšej očiste pečene vídu už nejaké kamene... nechce sa mi veriť, že by som žiadne nemala.. aj keď sa posledný rok vyhýbam lepku, konzumujem hlavne veľa zeleniny a zdravých tukov, ovocie. Chcela by som sa opýtať či robím všetko správne, príp. čo by ste mi ešte poradili.. ďakujem.

Podle mě tam je vše v pořádku a kameny, jak vy je chápete, tedy tvrdé se vyskytují minimálně. V naprosté většině případů lidé vyloučí ty plavající měkké kamínky co popisujete, nebo dokonce pouze mazlavé blátíčko, ale i vyloučení tohoto bordelu velice zlepšuje fungování organizmu. Osobně si nemyslím, že dostanete ven ještě něco dalšího, ale můžete očistu klidně ještě několikrát zopakovat, uškodit si tím nemůžete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Lidu píše:
Dobrý den, včera jsem si dělala druhou očistu jater po měsíci. Při první jaterce ze mne vyšlo velké množství zelených pucíků plovoucích na hladině, bylo jich cca 5 polévkových lžic. Napodruhé ze mne nevyšlo vůbec nic, samozřejmě krom vody. Nezdá se mi, že by při takovém množství napoprvé, tam napodruhé už nic nebylo. Co si o tom myslíte Vy?

Tak zdá se mě to také nepravděpodobné i když nemožné to není. Vyzkoušejte kůru ještě jednou zopakovat a pokud i pak nic nevyjde, nic tam patrně již není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 19, 2016 4:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Nabizim zajimave vylepseni klasicke ocisty jater. Jiz zde bylo nekolikrat zminovano, ze spousta lidi na ocistu jater navaze Sankapraksalanou takze jsem to zkusil jeste vylepsit.

Rano po ukazkove jaterni ociste, tedy rano kdy jeste pijete Empsomky, provedete dva kavove klystyry v rade za sebou. Ruzni experti doporucuji kavove klystyry provadet rano dva za sebou a odpoledne dva za sebou. Dle ruznych zdroju tu prinasi lepsi vysledky a je to mene casove narocne navic.
Tyto kavove klystyry profiltruji krev a skrz jatra a zlucnik vyperou do tenkeho streva veskery zbyvajici bordel co se muze vyskytovat (spousta lidi vstreba urcitou cast bordel z jaterky zpet do krve).

Nasledne cele "potrubi" proplachneme Sankou a mame krasne vycisteno.

Za sebe muzu prohlasit, ze jsem se citil mnohem lepe nez po klasicke jaterce a celou proceduru to neprotahlo o vic jak 40 minut a vysledek za to rozhodne stoji.

* nakonec sem to cele zakoncil "zadrzovacim" klystyrem s enzymy, nystatinem a dalsi brutalni davkou proti-plisnovych a proti-kvasinkovych pripravku - je to nejlepsi casovani protoze mate streva cista a leky/pripravky muzou luxusne pracovat bez ruznych konfliktu se stolici apod.*


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2016 10:18 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 07, 2016 5:16 pm
Příspěvky: 5
Ahoj, mám za sebou 5tu očistu pečene, doteraz nešli žiadne kamene, ale dnes po očiste, ma večer začalo pichať v ľavom boku, doteraz som takúto bolesť nemala, brucho tvrdé akoby zastavené vetry, je to normálne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 10:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Nabizim zajimave vylepseni klasicke ocisty jater. Jiz zde bylo nekolikrat zminovano, ze spousta lidi na ocistu jater navaze Sankapraksalanou takze jsem to zkusil jeste vylepsit.

Rano po ukazkove jaterni ociste, tedy rano kdy jeste pijete Empsomky, provedete dva kavove klystyry v rade za sebou. Ruzni experti doporucuji kavove klystyry provadet rano dva za sebou a odpoledne dva za sebou. Dle ruznych zdroju tu prinasi lepsi vysledky a je to mene casove narocne navic.
Tyto kavove klystyry profiltruji krev a skrz jatra a zlucnik vyperou do tenkeho streva veskery zbyvajici bordel co se muze vyskytovat (spousta lidi vstreba urcitou cast bordel z jaterky zpet do krve).

Nasledne cele "potrubi" proplachneme Sankou a mame krasne vycisteno.

Za sebe muzu prohlasit, ze jsem se citil mnohem lepe nez po klasicke jaterce a celou proceduru to neprotahlo o vic jak 40 minut a vysledek za to rozhodne stoji.

* nakonec sem to cele zakoncil "zadrzovacim" klystyrem s enzymy, nystatinem a dalsi brutalni davkou proti-plisnovych a proti-kvasinkovych pripravku - je to nejlepsi casovani protoze mate streva cista a leky/pripravky muzou luxusne pracovat bez ruznych konfliktu se stolici apod.*

Docela inspirativní vylepšení i když asi ne pro každého, někomu to kafe může udělat hodně zle. Je třeba mít určitě dopředu vyzkoušené jak reaguji na samotný kávový klystýr, jinak může pumpa docela blbnout, což je velice nepříjemné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 10:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
cerimi píše:
Ahoj, mám za sebou 5tu očistu pečene, doteraz nešli žiadne kamene, ale dnes po očiste, ma večer začalo pichať v ľavom boku, doteraz som takúto bolesť nemala, brucho tvrdé akoby zastavené vetry, je to normálne?

To normální není, předpokládám že jde opravdu o zaplynování střeva a mělo by to odeznít. Tento problém se u některých lidí asi objevit může když mají namnožené nějaké šmejdy ve střevě a po kompletním průplachu dostanou správnou stravu ve které se bleskově namnoží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2016 9:48 am 
Offline

Registrován: čtv črc 28, 2016 12:00 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Tak zdá se mě to také nepravděpodobné i když nemožné to není. Vyzkoušejte kůru ještě jednou zopakovat a pokud i pak nic nevyjde, nic tam patrně již není.

Spíš tam byla asi nějaká chyba? Neustále jsem od té doby říhala, po požití malinko náročnějšího jídla na trávení. Už mám za sebou další, pucíků bylo málo, ale byly a už se zase cítím dobře. Po měsíci zkusím další a pak zase až na jaře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2016 1:39 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Tom Kořenek píše:
Rano po ukazkove jaterni ociste, tedy rano kdy jeste pijete Empsomky...

Hmm....to mi nejak nesedí...... Empsomky sa predsa pijú na začiatku očisty pečene.... Potom sa dá olivový olej a citrónová/grepová šťava..... a čaká sa na vypudenie obsahu (ideálne) cez konečník........ V návode sa nepíše nič o dodatočnom pití empsomky po očiste pečene.... Nevravím však, že to nie je možná varianta. Napíšeš o tom viac ?

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2016 5:00 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
SemTamTuPrídem píše:
Tom Kořenek píše:
Rano po ukazkove jaterni ociste, tedy rano kdy jeste pijete Empsomky...
Hmm....to mi nejak nesedí...... Empsomky sa predsa pijú na začiatku očisty pečene.... Potom sa dá olivový olej a citrónová/grepová šťava..... a čaká sa na vypudenie obsahu (ideálne) cez konečník........ V návode sa nepíše nič o dodatočnom pití empsomky po očiste pečene.... Nevravím však, že to nie je možná varianta. Napíšeš o tom viac ?

Zkus si ten navod precist poradne:
Citace:
... Sobota:
ráno kolem 6:00
Vypijte třetí dávku 180ml Epsomské soli. Pokud vám není nejlépe a cítíte se slabí, tak si klidně znovu lehněte. Počítejte s projímavým účinkem a pohybujte se nedaleko záchodu.

8:00
Vypijte čtvrtou dávku 180ml Epsomské soli. Vhodné je, cca 30 minut po vypití Epsomské soli, vypít větší množství vody, pro lepší vyplavení kamínků a toxických odpadů z tlustého střeva. Počítejte s projímavým účinkem a pohybujte se nedaleko záchodu.
....
viz http://zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty01.php

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz