Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2020 2:47 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Moc děkuji za odpověď pane Jardo, zkusím to jak říkáte.

Alopat: nemyslim si, že jím nějak špatně. Cholesterolu mám ve stravě dostatek, minimum omega 6 a celkově rostlinných tuků. Kombinace potravin mám snad taky zvládnuté. Někdy si dám víc ovoce nebo medu, než bych asi měl, ale funguji celkem dobře. Jediný problém s tim přípravkem byl, že se to zhoršilo až když jsem to začal brát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2020 3:57 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Složení má ten přípravek hodně zajímavé (a rád bych ho vyzkoušel na sobě). Pokud skutečně problémy způsobuje tento přípravek, tak bych na vašem místě zkusil nebrat 3 tablety denně, ale pouze jednu tabletu třeba každý druhý den a postupně dávku zvyšovat.
Často, pokud člověk konečně najde něco, co na jeho problémy zabírá, tak je reakce těla hodně bouřlivá a někde se něco přetíží.

Detoxu jater by (krom toho, co je v přípravku) měly být nápomocny ještě vitamín C, kyselina alfalipoovoá, selen a vitamín E, takže pokud vám něco z toho ve větší míře chybí, tak jaterní detoxikační cesty nemusí být schopny fungovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2021 11:08 am 
Offline

Registrován: pát led 22, 2021 10:07 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli když mám cistu na játrech v průměru 4,5 mm a hraniční hodnoty dle krevních testů, jestli je pro mě vhodná očista jater pomocí epsonské soli? Předem děkuji za odpověď. hezký den. MTV


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2021 1:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Monique79 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli když mám cistu na játrech v průměru 4,5 mm a hraniční hodnoty dle krevních testů, jestli je pro mě vhodná očista jater pomocí epsonské soli? Předem děkuji za odpověď. hezký den. MTV

Záleží kde ta cysta je, ale takto malá asi nebude vadit vůbec ničemu tedy z mého pohledu by to klidně šlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2021 6:40 pm 
Offline

Registrován: úte lis 28, 2017 9:38 pm
Příspěvky: 18
Zdravím,
je nějaké riziko při očistě jater, když jsem prodělal v loňském srpnu odstranění slepého střeva? Mám za sebou očistu jater 12x, ale po té operaci se jí chystám dělat poprvé.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2021 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Lobo1978 píše:
Zdravím,
je nějaké riziko při očistě jater, když jsem prodělal v loňském srpnu odstranění slepého střeva? Mám za sebou očistu jater 12x, ale po té operaci se jí chystám dělat poprvé.

Děkuji.

Ne, tam není důvod se obávat nějakých komplikací, uvedená operace na žlučové cesty nemá žádný vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2021 11:57 pm 
Offline

Registrován: úte lis 28, 2017 9:38 pm
Příspěvky: 18
Díky moc. Pro jistotu jsem se zeptal. Vím, že u očisty lymfy na to upozorňujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2021 2:57 pm 
Offline

Registrován: úte črc 15, 2014 3:36 pm
Příspěvky: 12
Dobrý den, Jardo,

už asi 4 roky odkládám očistu jater a žlučníku. V identické formě, jakou zde popisujete Vy. 3x jsem už tuto očistu podstoupila v roce 2014 na doporučení mé alternativní lékařky. Po druhé očistě jsem vyloučila asi 20 žlučových kamenů velikosti lískových oříšků a dva dokonce větší. Vše naprosto bez bolesti. Včera jsem jakýmsi nedopatřením sáhla po Zaječické hořké vodě, kterou jsem měla doma a vypila jsem asi 350-400ml. Tušila jsem, že se dostaví průjem. Řekla bych, že střeva už mám pročistěna. Cítím se ale skvěle! Tak jsem si říkala, že bych dnes nebo zítra už mohla podstoupit tu jaterní očistu, ale nevím jestli to po té zaječické hořké jde. Nechci se předávkovat. Přece jen má epsomská sůl podobné složení nebo se mýlím? Musím si to najít na internetu. Ráno jsem pila jen jablečnou štátu k obědu jsem měla vařené brambory, batáty a cuketu. Od 13:30 už jsem nic nejedla. Jaký je Váš názor na to? Měla bych očistu jater podstoupit hned - dnes nebo zítra nebo raději někdy jindy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2021 9:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sardinka03 píše:
Dobrý den, Jardo,

už asi 4 roky odkládám očistu jater a žlučníku. V identické formě, jakou zde popisujete Vy. 3x jsem už tuto očistu podstoupila v roce 2014 na doporučení mé alternativní lékařky. Po druhé očistě jsem vyloučila asi 20 žlučových kamenů velikosti lískových oříšků a dva dokonce větší. Vše naprosto bez bolesti. Včera jsem jakýmsi nedopatřením sáhla po Zaječické hořké vodě, kterou jsem měla doma a vypila jsem asi 350-400ml. Tušila jsem, že se dostaví průjem. Řekla bych, že střeva už mám pročistěna. Cítím se ale skvěle! Tak jsem si říkala, že bych dnes nebo zítra už mohla podstoupit tu jaterní očistu, ale nevím jestli to po té zaječické hořké jde. Nechci se předávkovat. Přece jen má epsomská sůl podobné složení nebo se mýlím? Musím si to najít na internetu. Ráno jsem pila jen jablečnou štátu k obědu jsem měla vařené brambory, batáty a cuketu. Od 13:30 už jsem nic nejedla. Jaký je Váš názor na to? Měla bych očistu jater podstoupit hned - dnes nebo zítra nebo raději někdy jindy?

Klidně dnes, po takovém množství Zaječické musíte být čistá jak od Vizíru a obávat se epsomky nemusíte, pokud spustí průjem tak normálně odchází a do těla se skoro nic nevstřebává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2021 1:39 pm 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Ahoj,
v pátek 26.2.21 jsem provedla třetí JO po 14-ti dnech opakování a kromě hromady zelených kamínků jsem si všimla i odchod nažloutlých chuchvalců hlenu po provedeném sobotním klystýru.
Asi před třemi týdny jsem začala užívat Syntol AMD - 3 tablety denně a Floraphage - 1 tabletu denně. Můžou za ty hleny ty přípravky, mám je vysadit?, nebo klystýry?

Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2021 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MartinaR píše:
Ahoj,
v pátek 26.2.21 jsem provedla třetí JO po 14-ti dnech opakování a kromě hromady zelených kamínků jsem si všimla i odchod nažloutlých chuchvalců hlenu po provedeném sobotním klystýru.
Asi před třemi týdny jsem začala užívat Syntol AMD - 3 tablety denně a Floraphage - 1 tabletu denně. Můžou za ty hleny ty přípravky, mám je vysadit?, nebo klystýry?

Díky za odpověď.

Tak v zásadě je možné oboje ale pokud vám z toho není nijak zle myšleno herx tak bych zatím nic nevysazoval, vždy je lepší se bordelu zbavit než řešit to že z těla odchází.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2021 8:02 am 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Dobrý den, mám domácí kapky z kořene pampelišky a semínka černého kmínu, kdy je nejlepší doba na užívání, s jídlem nebo bez? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2021 8:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Dobrý den, mám domácí kapky z kořene pampelišky a semínka černého kmínu, kdy je nejlepší doba na užívání, s jídlem nebo bez? Děkuji

Pokud vám to nebude dělat problém tak nalačno a pokud by s tím byl problém tak musíte po jídle což sice bude mít trochu menší efekt, ale i tak vše fungovat pochopitelně bude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2021 1:16 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Jarda píše:
Pokud vám to nebude dělat problém tak nalačno a pokud by s tím byl problém tak musíte po jídle což sice bude mít trochu menší efekt, ale i tak vše fungovat pochopitelně bude.

Děkuju za odpověď. Mě jenom napadlo že ta pampeliška stimuluje tvorbu žluče, tak jsem nevěděl jestli není potřeba s jídlem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2021 7:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Děkuju za odpověď. Mě jenom napadlo že ta pampeliška stimuluje tvorbu žluče, tak jsem nevěděl jestli není potřeba s jídlem.

Tak tvorbu žluče stimuluje spousta věcí to by jste nemohl brát ani jíst pomalu nic.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz