Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 3:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ocistna kura
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2020 10:21 am 
Offline

Registrován: sob čer 27, 2020 10:00 am
Příspěvky: 2
Zdravim pane Jardo,
prave jsem dokoncila svou prvni kuru a presto, ze jsem prozila dost tezke chvilky, nevyslo ze me nic zajimaveho \":)\" . Jen svetla vlakna, tmavsi kulicka, svetle utvary jako kousky kury stromu ale vse mekke. Po kaminku nebo zrnku ani stopy. Znamena to, ze muj sedesatilety zlucnik je v poradku ?? Diky za odpoved Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ocistna kura
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2020 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pankocka1@email.cz píše:
Zdravim pane Jardo,
prave jsem dokoncila svou prvni kuru a presto, ze jsem prozila dost tezke chvilky, nevyslo ze me nic zajimaveho \":)\" . Jen svetla vlakna, tmavsi kulicka, svetle utvary jako kousky kury stromu ale vse mekke. Po kaminku nebo zrnku ani stopy. Znamena to, ze muj sedesatilety zlucnik je v poradku ?? Diky za odpoved Lenka

Několikrát jsem zde psal že při první očistě se mnohdy bordel v játrech pouze utrhne, ale nevyjde, nebo vyjde opravdu malé množství a další se uvolní při opakovaných očistách tedy buď vyzkoušíte repete nebo není moc co komentovat. Každopádně tvrdé kamínky vycházejí dost vzácně, naprostá většina těch usazenin je právě měkká a stačí tedy pokud odstraníte ty měkké úsady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2020 11:31 am 
Offline

Registrován: sob čer 27, 2020 10:00 am
Příspěvky: 2
Dekuji za rychlou odpoved, v tom zvlastnim bezvladi po ociste jsem to tu asi nedokazala najit. Polepsim se. L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2020 12:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
pankocka1@email.cz píše:
Dekuji za rychlou odpoved, v tom zvlastnim bezvladi po ociste jsem to tu asi nedokazala najit. Polepsim se. L.

Tak ono již je to vlákno opravdu obsáhlé tedy se ani nedivím že to většina lidí pročtené nemá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 7:17 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
Ahoj všichni. Dlouho jsem nepřidal žádný příspěvek. Asi 2 roky nazpět jsem dělal očisty jater podle Andreas Moritze a nic ze mě nevyšlo během dvou očist, jenom cca 3 mikrokaminky a získal jsem dojem, že jsem čistý. Nicméně zdravotní stav tomu neodpovídal. V listopadu loňského roku jsem tedy zkusil se vrátit k ocistam, opět neúspěšně. Tak jsem zkusil jemnější verzi podle cingrose bez použití epsomky a navíc jenom s polovinou dávky - tedy deci oleje a deci citronu. Vyšlo dost kamenů - obrázek na umyvadle. Myslel jsem si že teď se to teprve utrhlo a tak najedí na "jarduv" systém zpět. Opět nic. Tak zpátky na cingrose - výsledek obrázek plně hrsti. Bylo toho všeho samozřejmě víc ale drobotina co se nepočítá \":D\" Další očista žádné zelené kameny, pouze černé jako uhel - obrázek. Další - žádné zelené, žádné černé, jenom kalcifikovany jeden kámen asi 2 cm - zvonil ale uprostřed byl ještě cholesterol.

Takže co si z toho vzít
1) není možné aby kameny byly směs oleje a epsomky když ji nepoužívám
2) není bezpodmínečně nutné užití epsomky k roztahnuti žlučovodů, evidentně mají velice slušnou elasticitu - s epsomkou je to asi lepší ale já jsem dost citlivý a nedávám to zatím
3) kdyby se kameny tvořily ve střevech jak je možné že občas jsem nevyloučil vůbec nic a někdy třeba objem cca 5 dcl kmaenu ale vypiju jen 2 dcl složek?
4) jak je možné že kameny vyjdou jednou zelené, jednou černé,jednou kalcifikovane? Leda že by ve střevech seděl nějaký malíř s kameníkem a čekali na svůj velký den.
5) poslouchejte svoje telo, návody jsou univerzální

p.s. kyselinu jablečnou kupují v prasku, stačí najít ve vašem městě vinařské potřeby, půl kila cca 50kc, funguje nejlépe dle Moritze.
Pri poslední očistě mi bylo pěkné zlé ještě asi 3 dny, myslel jsem si že z očisty ale většinou jsem druhý den fit. Zjistil jsem že "léky" na hlavu - sedativní,které beru večer jsou viníkem. Po očistě jater se začaly úplně jinak metabolizovat - nevím jak - jeszlinjsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 7:18 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
Příloha:
Poznámka: Pár kamenu
Screenshot_20200719_164129_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20200719_164129_com.android.gallery3d.jpg [ 558.4 KiB | Zobrazeno 12344 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 12:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="JanV":1o71w1kj]Ahoj všichni. Dlouho jsem nepřidal žádný příspěvek. Asi 2 roky nazpět jsem dělal očisty jater podle Andreas Moritze a nic ze mě nevyšlo během dvou očist, jenom cca 3 mikrokaminky a získal jsem dojem, že jsem čistý. Nicméně zdravotní stav tomu neodpovídal. V listopadu loňského roku jsem tedy zkusil se vrátit k ocistam, opět neúspěšně. Tak jsem zkusil jemnější verzi podle cingrose bez použití epsomky a navíc jenom s polovinou dávky - tedy deci oleje a deci citronu. Vyšlo dost kamenů - obrázek na umyvadle. Myslel jsem si že teď se to teprve utrhlo a tak najedí na "jarduv" systém zpět. Opět nic. Tak zpátky na cingrose - výsledek obrázek plně hrsti. Bylo toho všeho samozřejmě víc ale drobotina co se nepočítá \":D\" Další očista žádné zelené kameny, pouze černé jako uhel - obrázek. Další - žádné zelené, žádné černé, jenom kalcifikovany jeden kámen asi 2 cm - zvonil ale uprostřed byl ještě cholesterol.

Takže co si z toho vzít
1) není možné aby kameny byly směs oleje a epsomky když ji nepoužívám
2) není bezpodmínečně nutné užití epsomky k roztahnuti žlučovodů, evidentně mají velice slušnou elasticitu - s epsomkou je to asi lepší ale já jsem dost citlivý a nedávám to zatím
3) kdyby se kameny tvořily ve střevech jak je možné že občas jsem nevyloučil vůbec nic a někdy třeba objem cca 5 dcl kmaenu ale vypiju jen 2 dcl složek?
4) jak je možné že kameny vyjdou jednou zelené, jednou černé,jednou kalcifikovane? Leda že by ve střevech seděl nějaký malíř s kameníkem a čekali na svůj velký den.
5) poslouchejte svoje telo, návody jsou univerzální

p.s. kyselinu jablečnou kupují v prasku, stačí najít ve vašem městě vinařské potřeby, půl kila cca 50kc, funguje nejlépe dle Moritze.
Pri poslední očistě mi bylo pěkné zlé ještě asi 3 dny, myslel jsem si že z očisty ale většinou jsem druhý den fit. Zjistil jsem že "léky" na hlavu - sedativní,které beru večer jsou viníkem. Po očistě jater se začaly úplně jinak metabolizovat - nevím jak - jeszlinjsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2020 5:27 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
To je akože vážne možné aby také balvany boli niekde v žlčníku či žlčovo/pečenových dokonca aj pankreatických cestách? Ja mam za sebou asi 12 očíst v rozmedzi 3 mesiacov cca ale take meteority somna ešte nevyšli.. len odosť menšie žlto/zelené kamene, čierne som ešte nevidel a to mam pocit že to najhoršie mam za sebou.. pri asi 4-7 očiste to bolo najintenzivnejšie a celkovo aj priebeh bol tažši.. teraz to vnímam ako relaxový deň proste jem jablka večer vypijem okolo litru epsomskeho napoja (ráno to nepijem už) a potom dám 120 ml olivoveho a 180 citronovej štavy občas pobehám na záchod a to je celé .. zaujimavé no ale neviem kde by sa tolko kamenov zmestilo, to by musel byť stav snad na operáciu pri takých kamenoch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob črc 25, 2020 7:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
To je akože vážne možné aby také balvany boli niekde v žlčníku či žlčovo/pečenových dokonca aj pankreatických cestách? Ja mam za sebou asi 12 očíst v rozmedzi 3 mesiacov cca ale take meteority somna ešte nevyšli.. len odosť menšie žlto/zelené kamene, čierne som ešte nevidel a to mam pocit že to najhoršie mam za sebou.. pri asi 4-7 očiste to bolo najintenzivnejšie a celkovo aj priebeh bol tažši.. teraz to vnímam ako relaxový deň proste jem jablka večer vypijem okolo litru epsomskeho napoja (ráno to nepijem už) a potom dám 120 ml olivoveho a 180 citronovej štavy občas pobehám na záchod a to je celé .. zaujimavé no ale neviem kde by sa tolko kamenov zmestilo, to by musel byť stav snad na operáciu pri takých kamenoch

Játra jsou velká asi jako hlava a protkána labyrintem chodbiček o délce asi 10 km tedy se do nich vejde neuvěřitelné množství bordelu. Mám zde poměrně dost fotek od lidí a někdy nevěřícně zírám co je možné když jde o útvary velikosti švestky. Tedy ve vašem případě je možné že tam nic nemáte, nebo je tam toho naopak tolik že se bordel jenom utrhne, ale nevyplaví tedy je potřeba trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2020 12:27 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
tak to je haluz teda že to je take komplexné ... noo včera po očiste zase odišiel kamenolom a musím povedať že tato očista bola trošku tažšia aj na žaludok aj priebeh... asi som medzi 4-6 očistou niečo vyčistil a teraz po asi 12-13 to začina byt zase celkom dosť podobné.. čistím každý týžden uvidíme čo dalej no... inakšie má cenu si dávať na koniec dňa očisty - ked už sa pije citronová voda a olej za tým dať aj HCL ? ja si dávam ale neviem či to ma zmysel.. ma to cenu?

Inakšie ma napadá otázka... môže telo vypnuť tvorbu kyseliny ak napr. pankreas nefunguje dostatočne, tým myslím aj bikarbonát na neutralizaciu kyseliny, a ja si ju napriek tomu "umelo" dodám a potom mi to stojí v žaludku alebo ešte horšie prejde do čreva a neneutralizuje sa to? Da sa nejak pomôcť telu týmto smerom?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2020 2:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
tak to je haluz teda že to je take komplexné ... noo včera po očiste zase odišiel kamenolom a musím povedať že tato očista bola trošku tažšia aj na žaludok aj priebeh... asi som medzi 4-6 očistou niečo vyčistil a teraz po asi 12-13 to začina byt zase celkom dosť podobné.. čistím každý týžden uvidíme čo dalej no... inakšie má cenu si dávať na koniec dňa očisty - ked už sa pije citronová voda a olej za tým dať aj HCL ? ja si dávam ale neviem či to ma zmysel.. ma to cenu?

Inakšie ma napadá otázka... môže telo vypnuť tvorbu kyseliny ak napr. pankreas nefunguje dostatočne, tým myslím aj bikarbonát na neutralizaciu kyseliny, a ja si ju napriek tomu "umelo" dodám a potom mi to stojí v žaludku alebo ešte horšie prejde do čreva a neneutralizuje sa to? Da sa nejak pomôcť telu týmto smerom?

Ta HCl tam moc platná není ta je nutná hlavně na trávení bílkovin i když může stimulovat tok žluče. Patrně při slabé slinivce může tělo brzdit respektive optimalizovat tvorbu HCl podle možností neutralizace, ale to se dá řešit i tak že cca 1,5 hodiny po jídle vypijete trochu vody se sodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2020 9:26 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Aha vdaka, lebo som si všimol že množstvo kyseliny ak som si už dal väčšie jedlo od určitej hranice asi nehralo rolu pri rýchlosti trávenia a skor by som povedal že to tam bolo až moc dlho.. povedzme 6-8 hodín nejaké pečivo... skúsim aj tú sodu možno to pomôže


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2020 7:39 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Chtěl bych se vás zeptat na tento produkt. Je možné, že je mi po těch ingrediencích špatně a mám z toho žlutou stolici? Beru to 3x denně s jídlem a myslel jsem, že vyberu všech 90 tablet, tzn kůra na 30 dnů, neni mi po tom ale dobře a rozhodilo mi to trávení. Je to normální a stav si sedne nebo je lepší to přestat brát? Děkuji


https://www.iherb.com/pr/now-foods-liver-refresh-90-veg-capsules/2483


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2020 10:55 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1961
Mojzo píše:
Chtěl bych se vás zeptat na tento produkt. Je možné, že je mi po těch ingrediencích špatně a mám z toho žlutou stolici? Beru to 3x denně s jídlem a myslel jsem, že vyberu všech 90 tablet, tzn kůra na 30 dnů, neni mi po tom ale dobře a rozhodilo mi to trávení. Je to normální a stav si sedne nebo je lepší to přestat brát? Děkuji


https://www.iherb.com/pr/now-foods-liver-refresh-90-veg-capsules/2483

Měl byste si nastudovat vliv štítné žlázy na cholesterol a následnou tvorbu žluči. Bez směrodatných vyšetření ze slin a krve, o kterých tady pan Jarda neustále hovoří, se jedná pouze o snahu napravit nevhodné stravovací návyky a to asi víte nejlépe sám, co si dáváte na talíř, jak jste stár a čím jste promořen. Ono je to tak trochu o dlouhodobé práci s klientem a jeho poznávání.

Cholesterol: vitamin C controls its transformation to bile acids
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/4685043/
Effect of varying ascorbic acid intakes on copper absorption and ceruloplasmin levels of young men
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3694287/
The Role of Copper as a Modifier of Lipid Metabolism
https://www.intechopen.com/books/lipid-metabolism/the-role-of-copper-as-a-modifier-of-lipid-metabolism

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 17, 2020 8:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Chtěl bych se vás zeptat na tento produkt. Je možné, že je mi po těch ingrediencích špatně a mám z toho žlutou stolici? Beru to 3x denně s jídlem a myslel jsem, že vyberu všech 90 tablet, tzn kůra na 30 dnů, neni mi po tom ale dobře a rozhodilo mi to trávení. Je to normální a stav si sedne nebo je lepší to přestat brát? Děkuji


https://www.iherb.com/pr/now-foods-liver-refresh-90-veg-capsules/2483

Na tom přípravku se mě nezdá nic problematického naprostá většina těch složek nezpůsobuje potíže nicméně jejich kombinace se může chovat jinak, ale nevím. Osobně bych to vysadil tak na týden, uvidíte zda si stav sedne do normálu a pak znovu vyzkoušel a pokud se problém zopakuje už bych to nebral.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz