Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2016 1:49 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Prošel jsem tuto skupinu, našel jsem různé druhy očist,ale jak na očistu cév ne. Mám proto dotaz. Je metoda jak vyčistit cévy od usazenin? Křečové žíly, hemeroidy, tinnitus, únava, špatně hojící se ranky, studené nohy a ruce, atd, jsou podlé mé úvahy následkem zanešeného cévního systému. Pokud někdo máte nějakou radu či zkušenost, budu za ni rád. A předpokládám, že nebudu sám. (Ginko bilobu na rozšíření cév znám.)
Narazil jsem na tvrzení, že zanesené žíly má na svědomí chlor a vápník z tvrdé vodovodního vody. Jenže tohle by pak museli mít téměř všichni...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 7:15 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zobrazeno dost krat a nazor zadny. Skoda... \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 7:19 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Někde jsem tady narazila na asi 900 let staré tvrzení, že bertrám čistí krev \":)\" Balení tohoto koření stojí cca 100 Kč, tak proč to nevyzkoušet? Taky podporuje trávení. Dřív šlo o jedno z nejpoužívanějších koření.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 1:48 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Myslím, že nelepší očista cév, stejně jako celého zbytku organismu, je dlouhá hladovka, aspoň 14 dní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 2:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
můj skromný názor podle zde načerpaných informací říká, že hořčík by to měl rozpustit ty nánosy vápníku \":idea:\"
Dále máme lymfatický systém a ten je s cévním propojen, takže je potřeba pomoci i z téhle strany... \":idea:\"
no a půst je jasná páka...ten dokáže čistit až na kost \":mrgreen:\" \"8)\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 10:41 am 
Offline

Registrován: stř říj 31, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 4
http://www.full-health.com/arterial_cleansing.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 10:17 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Pust se mi zda docela logickym. Jenze uz ted jsem hubeny, mam 185cm a 74kg. Vypadal bych jak obleceny zebrik. Rodice tohle nemeli, tak jsem to tezko zdedil, nadvahu nemam a stejne se me takovy problem drzi. A bohuzel se stupnuje... Doktorka me tlaci do operace. Vim, ze z dlohodobeho hlediska to problem neresi, na druhou stranu riskovat bercove vredy taky neni nic moc. Nedavno jsem si napriklad trochu rozriznul nohu u vycnivajici plech kousicek od jedne bulky- krecaku. Tak s tou operaci nevim. Pak bych musel jeste ty hemeroidy co pri utirani zadku krvaci...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 6:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Prošel jsem tuto skupinu, našel jsem různé druhy očist,ale jak na očistu cév ne. Mám proto dotaz. Je metoda jak vyčistit cévy od usazenin? Křečové žíly, hemeroidy, tinnitus, únava, špatně hojící se ranky, studené nohy a ruce, atd, jsou podlé mé úvahy následkem zanešeného cévního systému. Pokud někdo máte nějakou radu či zkušenost, budu za ni rád. A předpokládám, že nebudu sám. (Ginko bilobu na rozšíření cév znám.)
Narazil jsem na tvrzení, že zanesené žíly má na svědomí chlor a vápník z tvrdé vodovodního vody. Jenže tohle by pak museli mít téměř všichni...

Zásadní problém představuje zpravidla nedostatek hořčíku, vitamínu K2 a antioxidantů. Další možný problém je vysoký homocystein, tedy nedostatek béček, ten může také část uvedených problémů způsobovat. Vše je zapřičiněno špatnou funkčností trávení, tedy málo HCl v žaludku a následné špatné vylučování žluče a pankreatických enzymů, což vyvolá malosorbci živin a začne se v těle vše zhoršovat, včetně stavu cévního řečiště. Chlor je docela problém, to je pravda i když já bych netvrdil, že jde o nejzásadnější faktor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 6:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mara píše:
http://www.full-health.com/arterial_cleansing.htm

Zajímavý článek, ale moc tlačí na komerční postup, jde to i jinak, pouze úpravou stravy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: stř pro 07, 2016 2:04 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Viděl jsem nedávno zajímavé videjko o ledvinách. Co mě nejvíc zaujalo záběr z operace, kdy doktor komentuje stav cév u operované ženy a dloube do té cévy pinzetou. Člověk slýchá věci o vápenatění měkkých tkání,ale že to může být až tak hrozné, mě nenapadlo. Jak můžou takové cévy fungovat a jak můžou fungovat podobně zaneřáděné vlásečnice, jak pak probíhá předávání kyslíku a živin do tkání...? To si neumím představit. Kdo se chce mrknout, pusťte si to od 24:45. https://www.youtube.com/watch?v=7yYl9KBLS4w


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 6:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Viděl jsem nedávno zajímavé videjko o ledvinách. Co mě nejvíc zaujalo záběr z operace, kdy doktor komentuje stav cév u operované ženy a dloube do té cévy pinzetou. Člověk slýchá věci o vápenatění měkkých tkání,ale že to může být až tak hrozné, mě nenapadlo. Jak můžou takové cévy fungovat a jak můžou fungovat podobně zaneřáděné vlásečnice, jak pak probíhá předávání kyslíku a živin do tkání...? To si neumím představit. Kdo se chce mrknout, pusťte si to od 24:45. https://www.youtube.com/watch?v=7yYl9KBLS4w

Tak všude doporučovaný vápník není až takový ideál jak lékaři tvrdí, ale vše je o vitamínech K2 a D3 kterých za našich předků bylo dostatek a nyní skoro nic, tak se člověk nemůže moc divit. Pokud by to bylo vše jako dříve tak ten vápník tolik nevadí a skutečně i prospívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 3:05 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Zásadní problém představuje zpravidla nedostatek hořčíku, vitamínu K2 a antioxidantů. Další možný problém je vysoký homocystein, tedy nedostatek béček, ten může také část uvedených problémů způsobovat. Vše je zapřičiněno špatnou funkčností trávení, tedy málo HCl v žaludku a následné špatné vylučování žluče a pankreatických enzymů, což vyvolá malosorbci živin a začne se v těle vše zhoršovat, včetně stavu cévního řečiště. Chlor je docela problém, to je pravda i když já bych netvrdil, že jde o nejzásadnější faktor.

Pane Jardo, prosím Vás, můj otec má v obou nohách ucpané cévy, byl s tím na pročištění, ale doktoři to nakonec neudělali, protože jim to nějak nešlo a musí na to jít znovu. Nevím, kam až to může zajít, když se sebou nezačne něco dělat...Lze to dát do pořádku? Co byste doporučil? Otec se celý život stravuje chlebem, salámama, masovýma konzervama...Nevím, jestli pro to platí stejné doporučení jako pro člena kova.
Moc děkuji.


Lze ty cévy dát úplně do pořádku?
Děkuji.


Naposledy upravil krasnagadgetka dne pát črc 13, 2018 12:08 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 5:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Pane Jardo, prosím Vás, můj otec má v obou nohách ucpané cévy, byl s tím na pročištění, ale doktoři to nakonec neudělali, protože jim to nějak nešlo a musí na to jít znovu. Nevím, kam až to může zajít, když se sebou nezačne něco dělat...Lze to dát do pořádku? Co byste doporučil? Otec se celý život stravuje chlebem, salámama, masovýma konzervama...Nevím, jestli pro to platí stejné doporučení jako pro člena kova.
Moc děkuji.

Na uvedené stravě a předpokládám i bez pohybu ani jiný výsledek očekávat nelze. Základ je stejný a pak pochopitelně pohyb co nejvíce chodit a když už musí jíst konzervy, tak ať jí třeba sardinky ve vlastní šťávě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: pát kvě 12, 2017 2:41 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Vida, další adept na EDTA čípek a regulované pití destilované vody, dokud bude moč výrazně sedimentovat - pokud se bojíte, tak ze začátku se špetičkou nerafinované perské modré soli kvůli vodivosti anebo lžičkou nefiltrovaného jablečného octa do půlitru pro srovnání tonicity, potažmo jakékoli demineralizované (velmi měkké) vody - hypotonického roztoku vyrobeného reverzní osmózou až po zázračně regenerující a očišťující vodu ledinkovou (roztátou), vlastního oleje tresčích jater včetně (Vitamín A/D, selen) a kvasnic (vitamíny skupiny B) rozředěných v kravském (jód, vápník, fosfor) - v tomto případě však spíše mandlovém (pro vyrovnaný poměr hořčík/vápník, dále draslík, fosfor, síra, zinek, sice nenasycené mastné kyseliny, ale alespoň s vitamínem E) - sójovém (draslík, fosfor, zinek) mléce. Druhou polovinu dne bych pro změnu pil čerstvé šťávy (mošt, ze syrové brambor, mrkvová) a zelený nápoj (červený jetel, tolice vojtěška, zelený ječmen, kapusta - draslík, vápník, vitamín C) anebo odželezněnou minerální vodu obohacenou hořčíkem, manganem a kyselinou křemičitou.

Z iontů alkalických zemin bych se zaměřil na příjem draslíku a hořčíku a pohlídal si jejich správný poměr k rizikovému sodíku a vápníku, kterých má ve své stravě předpokládám už teď dost. Je tady ještě jedna možnost, která jistě vzbudí emoce - alkalické minerály srovnat konzumací slunečnicových (sacharidy a bílkoviny jsou půl napůl) a dýňových semínek (opět bílkoviny a tuky, tentokrát však stabilizované beta-karotenem), u obou s jinde nevídanou převahou hořčíku nad vápníkem a celozrnným žitným kváskovým chlebem nebo přirozeně bezlepkovou pohankou.

Dešťová voda není problém, pokud minerály doplňujete přirozenou stravou, nejlépe však v koloidní podobě čerstvých šťáv, zelených nápojů a rostlinných mlék. Ukazuje se, že ani tvrdá voda by nemusela škodit, pokud obsahuje rozpuštěný vodík a kyslík důležitý pro hydrataci a dýchání buněk v uvedeném pořadí a z hlediska rozpustnosti v ní převažuje hořčík, ale už bych si hlídal a snižoval konzumaci mléčných produktů s vysokým obsahem vápníku. Krásnou ukázkou je voda Hunza, která má extrémní množství hořčíku a přitom je mléčně zakalená.

Na doma zavařeném vepřovém mase a přikusování cibule (byť malé množství Vitamínu C, quercetin, síra) a česneku (to samé a navíc allicin) nic špatného neshledávám a k pivu si může dát zelný salát.K tomu co jsem napsal si přidejte předchozí stěžejní rady pana Jardy a můžete začít brousit do podoby diamantu.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyčištění cév
PříspěvekNapsal: stř zář 19, 2018 4:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Pane Jardo prosím Vás, lze zjistit stav cév, zdali člověk trpí aterosklerozou krevními testy? Pokud ano, jakými?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz