Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 10:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte srp 05, 2014 9:07 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
Vcera jsem to poslala pani Blahove a okamzite me odpovedela, prestoze je dneska nedele. Jsou to hlisti, ascaridy nebo i toxocary, to ploche nahore pry muze byt tasemnice. Musim si sehnat albendazol a praziquantel, ale tady je to nekrestansky drahe (USA). Potrebuju jenom 12 tablet od kazdeho leku, ale to me tady asi nikdo neproda takove male mnozstvi, v baleni je jich vetsinou 40, 100 a vice tablet.
Je mozne v CR sehnat mensi baleni? Kolik u vas stoji? Dekuji!

Miram, doporucil jsem ti pi Blahovou, ze ti napise, co to je za potvory. K jejimu leceni jsem ti poslal par radku pres SZ (soukroma zprava), abych tu nedrazdil priznivce chemie \":D\" . Dela to dojem ze SZ nectes, odkaz na zpravu najdes v levem hornim rohu okna na ktere asi koukas, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 05, 2014 3:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pv33 píše:
Miram, doporucil jsem ti pi Blahovou, ze ti napise, co to je za potvory. K jejimu leceni jsem ti poslal par radku pres SZ (soukroma zprava), abych tu nedrazdil priznivce chemie \":D\" . Dela to dojem ze SZ nectes, odkaz na zpravu najdes v levem hornim rohu okna na ktere asi koukas, Pavel

Moc se omlouvam, \":oops:\" uz jsem to ale napravila! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Kdyz jsem pust zacinala, tak jsem si ten 1.den udelala silny kavovy klystyr. Nevedomky jsem si uvarila hodne silne kafe, popletla jsem davku vody, dala jsem min vody, (trosku me to zrychlilo tlukot srdicka), ale nejspis me to neuskodilo, ale naopak pomohlo, protoze predevcirem (to byl 3. den meho pustu), jsem si udelala dalsich 5 klystyru, tentokrat s tou moji silene prekyselenou urinou a vyslo ze me neco sileneho! Nevim co to je. Vypada to jako nejaci paraziti, nejspis jsem si myslela, ze to jsou krevnicky, jenze krevnicky jsou daleko mensi a vyskytuji se v Africe, tam jsem ja nikdy nebyla. Vypadaji jakoby byly nacucane tmavou starou krvi ...ted mluvim o tech nejdelsich, ktere mely i 15 cm, ty kratsi (7cm a ruzne) byly svetlejsi, z nich neprosvitala ta tmava barva. Nektere z nich byly jakoby uz v rozpadu, takze me pak napadlo, ze muze jit treba i o candidu. Byly takove roztrepene, bezove barvy, jakoby vlaknite. Stale nevim o co slo, hledam stale na internetu, ale nic takoveho jsem nenasla. Do laboratore jsem je neodnesla, ziju na FL a to bych se asi nedoplatila. Chtela jsem semka dat foto, ale je to focene mobilem a neni mozne sem tu jedinou fotku dostat, ma to 1KB a ja nevim jak to mam zmensit. Proto bych moc rada poprosila pana Jardu, jestli bych mu tu fotku nemohla poslat na jeho email a nepodival se na to. Ja vim, ze ma hodne prace a ze nevi kam nejdriv skocit, ale on je takova hrozne moc dobra duse, ze ja verim, ze se nade mnou slituje a ze neodmitne.
Pokud odmitne tak se nic nestane, ja to chapu ze nemuze odpovidat na kazdy email. Hlavni vec je, ze to ze me vyslo ven a tim se memu telu urcite hodne ulevi. Ale kdybych vedela co to bylo, mohla bych je nejakym prostredkem uplne vymlatit z tela ven, urcite jich tam mam vic a to co vyslo, byla pravdepodobne jenom mala cast z nich.

Pane Jardo muzu vas s tim obtezovat? Muzu vam to poslat na email? Moc vas prosim! M.

Klidně se ozvěte, nebo napište do emailu v tom není problém, volá mě kvantum lidí a osobně bych ten problém zase tak nehrotil. Ústní dutinu většinou spraví kostival, dá se použít koloidní stříbro a pokud nezabírá nic, tak většinou pomůže opatrně vyzkoušet DMSO. Ohledně těch údajných parazitů zatím s práškováním nespěchejte, prostě dejte nějaké klystýry, kvantum probiotik a uvidíte zda se stav zlepší. Já bych to odhadl spíše na dobře vypěstovanou kvasinku, ta dovede celkem divy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 8:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pane Jardo dekuji vam moc za odpoved. Po ukonceni toho pustu (po navratovce) o kterem jsem se tady zminovala jsem si udelala kavove a urinove klystyry, ale vubec nic po nich nevyslo, coz me bylo divne. Citila jsem se fajn a plna energie a tak jsem zacala uklizet barak. Az odpoledne, po snezeni jidla do ktereho jsem si dala pomerne dost cesneku, se me udelalo tak hrozne spatne, rozbolela me hlava, desne se me motala, ve strevech me tak nahlas skroukalo a citila jsem pohyby v brise. Na cesnek jsu zvykla, jim ho nekdy i konske davky a nikdy me zle nebylo. Musela jsem si dokonce jit lehnout. Pak jsem si uvarila detox caj Yogi a byla jsem prekvapena, co ze me ten caj vyhnal (pouze 1porcovany caj ...jediny sacek a potom asi 1,5 litru vody jsem jeste vypila). Nejdriv jsem si myslela, ze to jsou nejaka zviratka, ale zrejme nebyla. Vzala jsem spejli a to tmave, co vypada jako parazit, se me podarilo roztahnout (rozbalit), jenze jsem to pak uz zapomela vyfotit ...bylo to jako spageta dlouhe, na te fotografii je to obarvene kavovym klystyrem, ktery jsem si udelala brzy rano ten den a zakoncila jsem to urinovym. Vysly i obarvene hleny a neco svetle zluteho, nevim jestli je to taky candida?
Nevim ani co muzou byt ty male kousicky. Vypadalo to jako jemny, tmavy, jakoby cerny pisek (tady je to zvetsene a barva neodpovida skutecnosti, blesk to zmenil) a v prstech jsem citila, ze jsou ta zrnicka hodne ostra.


Přílohy:
20140816_212501 (800x600).jpg
20140816_212501 (800x600).jpg [ 74.14 KiB | Zobrazeno 11326 krát ]
20140816_094055 (600x800).jpg
20140816_094055 (600x800).jpg [ 123.4 KiB | Zobrazeno 11326 krát ]
20140816_093456 (800x600).jpg
20140816_093456 (800x600).jpg [ 108.74 KiB | Zobrazeno 11326 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 9:22 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Nedalo me to a udelala jsem si dalsi odparazitovani tinkturou (trojcatko) a opet jsem zkousela klystyry.
Celkem 3x kavovy, 3x jablecny ocet a 3x urinovy. Vysla ven jasna candida. Nasledujici den jsem uz delala jen citronove a posledni urinovy, tentokrat nevyslo vubec nic. Chystam se tedka jeste na sanku a uvidim. No a pak dam dalsi jaterku a taky ledviny (dokud tady mame jeste ta silena vedra, FL) ...a stale dokolecka, abych nemela roupy, smich!


Přílohy:
20140830_141943 (800x600).jpg
20140830_141943 (800x600).jpg [ 67.86 KiB | Zobrazeno 11323 krát ]
20140830_142748 (800x600).jpg
20140830_142748 (800x600).jpg [ 102.82 KiB | Zobrazeno 11323 krát ]
20140830_142803 (800x600).jpg
20140830_142803 (800x600).jpg [ 66.57 KiB | Zobrazeno 11323 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 3:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Pane Jardo dekuji vam moc za odpoved. Po ukonceni toho pustu (po navratovce) o kterem jsem se tady zminovala jsem si udelala kavove a urinove klystyry, ale vubec nic po nich nevyslo, coz me bylo divne. Citila jsem se fajn a plna energie a tak jsem zacala uklizet barak. Az odpoledne, po snezeni jidla do ktereho jsem si dala pomerne dost cesneku, se me udelalo tak hrozne spatne, rozbolela me hlava, desne se me motala, ve strevech me tak nahlas skroukalo a citila jsem pohyby v brise. Na cesnek jsu zvykla, jim ho nekdy i konske davky a nikdy me zle nebylo. Musela jsem si dokonce jit lehnout. Pak jsem si uvarila detox caj Yogi a byla jsem prekvapena, co ze me ten caj vyhnal (pouze 1porcovany caj ...jediny sacek a potom asi 1,5 litru vody jsem jeste vypila). Nejdriv jsem si myslela, ze to jsou nejaka zviratka, ale zrejme nebyla. Vzala jsem spejli a to tmave, co vypada jako parazit, se me podarilo roztahnout (rozbalit), jenze jsem to pak uz zapomela vyfotit ...bylo to jako spageta dlouhe, na te fotografii je to obarvene kavovym klystyrem, ktery jsem si udelala brzy rano ten den a zakoncila jsem to urinovym. Vysly i obarvene hleny a neco svetle zluteho, nevim jestli je to taky candida?
Nevim ani co muzou byt ty male kousicky. Vypadalo to jako jemny, tmavy, jakoby cerny pisek (tady je to zvetsene a barva neodpovida skutecnosti, blesk to zmenil) a v prstech jsem citila, ze jsou ta zrnicka hodne ostra.

Já bych to viděl na kandidu a pokud tam byla nějaká zrníčka, tak možná se uvolnil nějaký písek z jater, káva přeci jen s játry dost zacuká.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 13, 2014 12:27 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Já bych to viděl na kandidu a pokud tam byla nějaká zrníčka, tak možná se uvolnil nějaký písek z jater, káva přeci jen s játry dost zacuká.

Dekuji za odpoved pane Jardo. Pisek to zrejme byl, akorat ta barva byla divna, byl totiz uplne cerny. Vypadalo to na prvni pohled jako zrnicka maku. Na tom fotu je ta barva jina, to ma na svedomi blesk.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 5:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dekuji za odpoved pane Jardo. Pisek to zrejme byl, akorat ta barva byla divna, byl totiz uplne cerny. Vypadalo to na prvni pohled jako zrnicka maku. Na tom fotu je ta barva jina, to ma na svedomi blesk.

Tak v játrech běžně není písek normální barvy, jde dost často o velice tmavé, zelené, nebo jinak zbarvené sedimenty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 5:27 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
miram píše:
Dekuji za odpoved pane Jardo. Pisek to zrejme byl, akorat ta barva byla divna, byl totiz uplne cerny. Vypadalo to na prvni pohled jako zrnicka maku. Na tom fotu je ta barva jina, to ma na svedomi blesk.

Žeby to bola nie dokonale precedená káva z kávových klystírov ???? \":D\" \":D\" \":D\" \":wink:\" \":wink:\" \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 9:44 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
Žeby to bola nie dokonale precedená káva z kávových klystírov ???? \":D\" \":D\" \":D\" \":wink:\" \":wink:\" \":wink:\"

Tak to si pis Nowocayn, ze neni. Cedila jsem tu kavu totiz nejdriv pres sitko a potom jeste pres papirove filtry, ktere se pouzivaji do kavovaru. \":wink:\" \":o\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz