Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 9:34 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Existuje také niečo ? Néti pľúca nerieši (ak, tak len totálne minimálne), chrenová kašička slúži len na hlieny...
Existujú nejaké techniky či špeciálne postupy na detoxikáciu pľúc ? Myslíte, že by stačilo vdychovanie nejakých éterických olejov (nechce sa mi tomu veriť, že samo o sebe by to stačilo) ? ...
Existujú aj rôzne dychové cvičenia zamerané na vitalitu pľúc - ale to nie je priama detoxikácia, nie je to obdoba klystíru, kvapkania nejakého liehového výluhu do vody v pohári, zábalu na pľúca (zábal na hrudník riešiaci pľúca)...Ale to by potom detoxikácia mozgu sa robila obkladom na čelo - a to sa určite nerobí...
Len tu prosím nepíšte o ovocných a zeleninových šťavách... ani ich pozitívne výsledky som si na sebe nevšimol... Ani na pokožke, ani na ničom...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 8:28 am
Příspěvky: 13
NOWOCAYN_2 píše:
Existuje také niečo ? Néti pľúca nerieši (ak, tak len totálne minimálne), chrenová kašička slúži len na hlieny...
Existujú nejaké techniky či špeciálne postupy na detoxikáciu pľúc ? Myslíte, že by stačilo vdychovanie nejakých éterických olejov (nechce sa mi tomu veriť, že samo o sebe by to stačilo) ? ...
Existujú aj rôzne dychové cvičenia zamerané na vitalitu pľúc - ale to nie je priama detoxikácia, nie je to obdoba klystíru, kvapkania nejakého liehového výluhu do vody v pohári, zábalu na pľúca (zábal na hrudník riešiaci pľúca)...Ale to by potom detoxikácia mozgu sa robila obkladom na čelo - a to sa určite nerobí...
Len tu prosím nepíšte o ovocných a zeleninových šťavách... ani ich pozitívne výsledky som si na sebe nevšimol... Ani na pokožke, ani na ničom...

Jim Humble doporučuje vdechovat výpary z MMS. Aktivovat max. 2 kapky a vznikající plyn jednou nasát nosem a jednou ústy. Dost varuje před množstvím a intenzitou, protože tím, že v plicích nejsou žádná nervová ukončení, co by způsobovala bolest, můžeš si plíce poškodit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 11:30 am 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Ja si myslim, ze na plice, je nejlepsi prirozene prodychat, a to dynamickou denni chuzi, mimojine pomaha i na očistu ostatních orgánů, hlavne

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 5:43 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Pro NOWOCAYN_2
Jen se chci zeptat, proč vlastně chcete detoxikovat plíce??? Průdušky, kouření, práce v prašném prostředí, mam nekdy dojem, ze je dnes detoxikace a dïety docela modni zalezitost, kdekdo detoxikuje, misto toho aby užival života. Ja si myslim, ze preventivní detoxikace a diety jsou k ničemu, spíše škodí. Pokud je opravdu problem, pak ano. Stravu volím asi takto - od kazdého něco. Tělo si většinou samo řekne na co ma chuť. A pokud se jidlo sní opravdu s chuti a bez vyčitek, není co řešit. Já bych se spíše zaměřovala na množství stravy. Důležité je jíst pomalu, hodně žvýkat, aby si tělo stačilo vytvořit hormon sytosti - leptin. Pak nám to samo řekne : MÁM DOST. Další problém je kvalita jídla. Ta není nic moc. S každou potravou do těla dostáváme jedy (éčka a další). Proto myslím, že je dobré jíst pestrou stravu, aby se zbytečně stejné jedy zbytečně nekumulovaly. S menším množstvím si spíše tělo ví rady.
Přeji hezké Velikonoce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 7:22 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Taky už jsem se zamýšlel na detoxem plic, jelikož jsem si je dříve kouřením dost zaneřádil. Nejlépe a pro tělo nejpřirozeněji mi vyšlo vdechování výparů uriny. Samozřejmě asi bude platit čím starší a silnější tím lepší. (třeba by se mohli vdechovat výpary při přípravě odpařené uriny) Žádná gurmánská záležitost to asi nebude \":D\" ale dle mého názoru tato metoda bude velmi účinná. Pokud by se někomu nechtělo stát nad hrncem s utěrkou na hlavě, tak mi přijde jako dobré řešení naplnit odpařenou urinou frolovuv dýchací trenážér (bo si něco doma na ten způsob vyrobit. Třeba obalit plachtou ten hrnec v kterém bych připravoval odpařenou urinu, udělat pár menších dírek do plachty aby to mohlo lehce dýchat a jednu větší, ke které by člověk přichytil hadičku a tu si strčil do pusy. Pak už jen zapnout nějaký dobrý film (nejlépe takový, který vás vtáhne tak, že nebudete muset myslet na tu urinu \":D\") bo cokoliv jiného poutavého v sedě. Pak už stačí jen dýchat co nejvíce zhluboka a myslím že by to mohlo mít slušné účinky. Asi to vyzkouším \":-)\". Myslíte že by mohlo mít nějaký znatelnější účinek?

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 8:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Filip08 : skús "starú urinu".... TO bude gurmánsky zážitok.... \":D\" ... Len, čo ak hrozí predávkovanie ? ... (bolesť hlavy, problém zaspať, iné vegetatívne zmeny...)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
nerozumim tomu, ale co již jednou ledviny pracně odstranily z těla, uznaly jako že již tělo nepotřebuje, je pro něj nepotřebné - bych znovu tělu nenabízela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 10:22 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Ram píše:
nerozumim tomu, ale co již jednou ledviny pracně odstranily z těla, uznaly jako že již tělo nepotřebuje, je pro něj nepotřebné - bych znovu tělu nenabízela.

Nejdříve si o urině a o tom co všechno dokáže něco nastudujte a pak pochopíte jak se mýlíte. Jestli by se dalo najít něco, co bychom považovali jako všelék, tak krom půstu k němu dle mého názoru bude mít urina nejblíže. Zkuste zapátrat tady na fóru (a že toho tady toho je \":-)\", hlavně proto že se dá použít téměr na všechno) bo si přečtěte např. knihy od G. Malachova Urinoterapie - lék z vlastní čistírny - Teorie, Urinoterapie - lék z vlastní čistírny - praxe. Pokud by se vám to zdálo nechutné, tak jen protože jste možná zvyklá na nějakou žumpu, kterou jsou někteří lidé schopni močit.(samozřejmě je to jejich věc.) Urina relativně pročištěného člověka, který nejí nějaká svinstva má úplně jiné chuťové i zdravotní účinky. Ale co vám budu povídat. Přesvědčte se sám(a) \":-)\"

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 10:32 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Jarda někde psal o "Po ránu šluknout doutník který se nešlukuje a dávit se" člověk vykašlá veškerej bordel ven

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Existuje také niečo ? Néti pľúca nerieši (ak, tak len totálne minimálne), chrenová kašička slúži len na hlieny...
Existujú nejaké techniky či špeciálne postupy na detoxikáciu pľúc ? Myslíte, že by stačilo vdychovanie nejakých éterických olejov (nechce sa mi tomu veriť, že samo o sebe by to stačilo) ? ...
Existujú aj rôzne dychové cvičenia zamerané na vitalitu pľúc - ale to nie je priama detoxikácia, nie je to obdoba klystíru, kvapkania nejakého liehového výluhu do vody v pohári, zábalu na pľúca (zábal na hrudník riešiaci pľúca)...Ale to by potom detoxikácia mozgu sa robila obkladom na čelo - a to sa určite nerobí...
Len tu prosím nepíšte o ovocných a zeleninových šťavách... ani ich pozitívne výsledky som si na sebe nevšimol... Ani na pokožke, ani na ničom...

Tak protáhnout pajšl, lze mnoha postupy, z nichž některé zde již uvedené máte, ale není zde uvedena inhalace koloidního stříbra a pak celkem razantní postup a to inhalace peroxidu vodíku. Oboje je velice účinné, ale u toho peroxidu postupovat opravdu opatrně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 10:23 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Já bych určitě doporučil tohle http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... n-p86.html .. je to i za slušnou cenu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: čtv dub 04, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: pát bře 22, 2013 10:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

prosím nemáte někdo zkušenosti s výše uvedeným sifonem, pro 2,5 leté dítě? Jestli to svojí silou dechu utáhne?
Uvažuji, že bychom mohli něco na inhalování pro děti pořídit. Dcera (4,5 let) má tuto zimu každý měsíc rýmu a syn jí pak také dostane \":(\" Dcera má ale za 3 dní po ní a synovi to přechází na průdušky. Snažím se přírodní léčbu (syn měl atb před rokem - to jsem ještě nebyla na těchto stánkách \":wink:\" ), ale mám pocit že je to tentokrát nedostačující: pije šťávu z cibule (ta mu moc chutná \":D\" ) a průduškové čaje, zábal...Jinak střeva mu čistit nebudu, chodí na záchod pravidelně skoro po každém jídle.
Snad nejsem tady špatně, prosím o trpělivost, pročítám stránky druhý měsíc a mám pocit, že nevím co dříve \":)\" Ale rozhodně jsme pokročili během měsíce v úpravě stravy ohledně mléka a pečiva a dcera a já jsme maso nikdy nemusely.
Děkuji za jakoukoliv odpověď. Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: čtv dub 04, 2013 5:35 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Radul píše:
Dobrý den,

prosím nemáte někdo zkušenosti s výše uvedeným sifonem, pro 2,5 leté dítě? Jestli to svojí silou dechu utáhne?

Odpor při průtoku vzduchu se dá jednoduše regulovat množstvím vody, nalité do sifonu. I sáček pro vydýchávaný vzduch se dá dát menší. Problém je spíš přesvědčit to dítě ke kontinuálnímu dýchání přes sifon v dostatečně dlouhé časovém intervalu (10-15min.). Je to tak trochu otrava, ale třeba se mu to bude líbit \":D\"
Nicméně podle Vámi popisovaných potíží dětí bych hledal problém na samém začátku - v ucpaném nose. Jogínská procedura Džala néti pro ně ještě asi nebude, ale co zkusit tohle :

http://www.naucitse.cz/clanky/zobrazit/ ... acich-cest

Sám jsem to na sobě testoval, je to na pročištění dutin docela účinné (jestli můžu posoudit, protože rýmu jsem měl naposled někdy v dobách, kdy ještě Trautenberk dělal na hradě kancléře). Ale těm dětem by to mohlo výrazně pomoci. Je fakt, že spousta lidí Pavla Šímu nemusí, ale procedura je jednoduchá a za použití pouhých dvou osvědčených bylinek (žádný chemický sajrajt navíc - např. obvyklé používání spreje Olynth pro tyto účely je opravdu mírně řečeno problematické).
Rovněž obě knihy Pavla Šímy stojí za přečtení, je tam spousta dobrých rad i pro řešení zdravotních problémů dětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 10:23 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nowocayn detoxikuje úplně všechno

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista (detoxikácia) pľúc
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Radul píše:
Dobrý den,

prosím nemáte někdo zkušenosti s výše uvedeným sifonem, pro 2,5 leté dítě? Jestli to svojí silou dechu utáhne?
Uvažuji, že bychom mohli něco na inhalování pro děti pořídit. Dcera (4,5 let) má tuto zimu každý měsíc rýmu a syn jí pak také dostane \":(\" Dcera má ale za 3 dní po ní a synovi to přechází na průdušky. Snažím se přírodní léčbu (syn měl atb před rokem - to jsem ještě nebyla na těchto stánkách \":wink:\" ), ale mám pocit že je to tentokrát nedostačující: pije šťávu z cibule (ta mu moc chutná \":D\" ) a průduškové čaje, zábal...Jinak střeva mu čistit nebudu, chodí na záchod pravidelně skoro po každém jídle.
Snad nejsem tady špatně, prosím o trpělivost, pročítám stránky druhý měsíc a mám pocit, že nevím co dříve \":)\" Ale rozhodně jsme pokročili během měsíce v úpravě stravy ohledně mléka a pečiva a dcera a já jsme maso nikdy nemusely.
Děkuji za jakoukoliv odpověď. Radka

Správně vám odpovídá člen catcher, funkční to nepochybně bude, ovšem dokopat k tomu dítě, to chce svatou trpělivost. Spíše vyzkoušejte velké dávky vitamínu C, tím se dá zlepšit mnoho problémů


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz