Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 10:28 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned úno 26, 2012 8:52 am
Příspěvky: 56
Bydliště: Bratislava
Napisal som Black salve do google vyjhladavania obrazkov, ufff... hrozne fotky odlupenych nadorov:

_________________
Za 8 mesiacov zo 120kg na 80kg Jardovým systémom, bez hladovania, bez trápenia, v plnej sile a vitalite.
Pálenie záhy, peľová alergia, vyšší tlak, syndróm vyhorenia - vyliečené do mesiaca!


Naposledy upravil Gabriel dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
ved=0CAoQ_AUoAQ&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: stř kvě 15, 2013 11:39 am 
Offline

Registrován: pon úno 18, 2013 8:41 pm
Příspěvky: 4
Vkládám fotodokumentaci odstranění znamínka, o kterém jsem psala několik příspěvků výše.
Třeba to někomu pomůže k odhodlání to vyzkoušet. Hezký den všem.


Přílohy:
cerna_mast.jpg
cerna_mast.jpg [ 24.43 KiB | Zobrazeno 34056 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: stř kvě 15, 2013 12:20 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:41 pm
Příspěvky: 2
To je supr.Tak nějak si představuji léčbu pozitivního znaménka.Takto jsem to viděla na youtube .Že se vylouplo.Kdežto má fotodokumentace dokládá ,že to šlo do zklidnění a do vytracena .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob čer 01, 2013 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Hahanka píše:
Vkládám fotodokumentaci odstranění znamínka, o kterém jsem psala několik příspěvků výše.
Třeba to někomu pomůže k odhodlání to vyzkoušet. Hezký den všem.

Opravdu inspirativní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2013 3:22 pm 
Offline

Registrován: sob zář 21, 2013 3:10 pm
Příspěvky: 1
Zdravím, při hledání informací o černé masti jsem zavítal i tady mezi vás.
Objednal jsem si mast zde: www.azvita.cz/cs/ostatni/135-cerna-mast ... 30-ml.html
Aplikoval na znaménka a přelepil náplastí. Po cca 19hodinách jsem náplast sloupnul a nic se "nestalo" \":-(\" byla tam pouze ta mast zaschlá.
Respektive u jednoho znaménka se objevila mrňavoučká bílá kulička (jakoby vřídek/beďar/hnis?) a druhé znaménko beze změny. Mám je hned vedle sebe, tak jsem je namazal rovnou oboje.
Znaménka jsem namazal znovu a přelepil náplastí, ale chtěl bych se tedy zeptat, čím to je, že mast nezabrala?
Myslíte, že je mast třeba neúčinná, nebo má jiné složení než ta, kterou bych měl použít?
Mám znamének cca 20 - 25 a chtěl jsem je takto přírodně odstranit. Pokud by se se znaménkem nic nestalo, tak asi v odstranění pomůže jen kožní/chirurg, že?
Kolik znamének si myslíte že můžu mastí namazat, jenom třeba dvě, nebo můžu třeba rovnou 5 - 7?
Taky bych se chtěl zeptat, zda se mast dá použít na takové ty podezřelé ploché znaménka, nebo hnědé skvrny?

Jinak jak jsem zjistil, tak mast se musí po 24 hod. odstranit/smýt, maximálně to vyzkoušet ještě jednou. Mě jde o to, že kdyby to nezabralo, tak mě asi čeká návštěva lékaře, protože již mě ty vypouklá znaménka štvou \":-(\"

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Max píše:
Zdravím, při hledání informací o černé masti jsem zavítal i tady mezi vás.
Objednal jsem si mast zde: http://www.azvita.cz/cs/ostatni/135-cer ... 30-ml.html
Aplikoval na znaménka a přelepil náplastí. Po cca 19hodinách jsem náplast sloupnul a nic se "nestalo" \":-(\" byla tam pouze ta mast zaschlá.
Respektive u jednoho znaménka se objevila mrňavoučká bílá kulička (jakoby vřídek/beďar/hnis?) a druhé znaménko beze změny. Mám je hned vedle sebe, tak jsem je namazal rovnou oboje.
Znaménka jsem namazal znovu a přelepil náplastí, ale chtěl bych se tedy zeptat, čím to je, že mast nezabrala?
Myslíte, že je mast třeba neúčinná, nebo má jiné složení než ta, kterou bych měl použít?
Mám znamének cca 20 - 25 a chtěl jsem je takto přírodně odstranit. Pokud by se se znaménkem nic nestalo, tak asi v odstranění pomůže jen kožní/chirurg, že?
Kolik znamének si myslíte že můžu mastí namazat, jenom třeba dvě, nebo můžu třeba rovnou 5 - 7?
Taky bych se chtěl zeptat, zda se mast dá použít na takové ty podezřelé ploché znaménka, nebo hnědé skvrny?

Jinak jak jsem zjistil, tak mast se musí po 24 hod. odstranit/smýt, maximálně to vyzkoušet ještě jednou. Mě jde o to, že kdyby to nezabralo, tak mě asi čeká návštěva lékaře, protože již mě ty vypouklá znaménka štvou \":-(\"

Děkuji.

Ono to nelikviduje všechna znaménka, předpokládám, že zdravých si tato mast nevšímá, likviduje pouze maligní tkáň a pokud tedy nemáte nádor, podle všeho se nic dít nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 11:16 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Da se to vyzkouset i na pejskovi? Objevila jsem sve fence na brisku bouli a nevim zda i u techto tvorecku funguje alternativa tak, jako n lidi \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: ned lis 03, 2013 6:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Da se to vyzkouset i na pejskovi? Objevila jsem sve fence na brisku bouli a nevim zda i u techto tvorecku funguje alternativa tak, jako n lidi \":(\"

Na to nedovedu odpovědět, ale předpokládám, že postup funguje pouze pokud jde o povrchový nádor, nikdy jsem neslyšel, že by se tak dalo zlikvidovat něco hlouběji uložené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 3:17 pm 
Offline

Registrován: pát říj 18, 2013 2:16 am
Příspěvky: 4
[quote="misujka23":1py9rrb3]Da se to vyzkouset i na pejskovi? Objevila jsem sve fence na brisku bouli a nevim zda i u techto tvorecku funguje alternativa tak, jako n lidi \":(\"[/quote:1py9rrb3]
četla jsem o černé masti black salve dost a pomáhá to i do hloubky,ale jsou to dost velké bolesti.Před týdnem jsem jí aplikovala mamince na kožní metastázy 3X4 cm,po 24 hod met. uschla a teď po týdnu se začala oddělovat,ale maminka má dost velké bolesti a je z toho dost zesláblá.Nevím,jak by na to reagoval pejsek,asi by si to začal vykousávat bolestí.Před měsícem jsem své fence dala MMS 2 kapky,zdála se mi divná a stále polehávala.Druhý den sní začal téct hnis a veterinář řekl,že měla zánět dělohy,který šel dovnitř,prý jsme měli štěstí,že to začalo téct a my si toho všimly do druhého dne by nepřežila ,měla v sebe celý belík hnisu a chycené

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 4:20 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ne to ne.Nedovolim aby trpel bezbranej tvorecek.Chci ji toho zjbavit ''prirodne'' ale nevim jak \":(\"
kdyby to byl ten nador prsni tkane, ci cokoliv, musi to mit prece pricinu \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 5:32 pm 
Offline

Registrován: pát říj 18, 2013 2:16 am
Příspěvky: 4
misujka23 píše:
Ne to ne.Nedovolim aby trpel bezbranej tvorecek.Chci ji toho zjbavit ''prirodne'' ale nevim jak \":(\"
kdyby to byl ten nador prsni tkane, ci cokoliv, musi to mit prece pricinu \":(\"

Vyzkoušejte jí dát aktivované MMS 1kapku do vody a za 2 hodiny další,nebo koloidní stříbro,to je perfektní i na odčervení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 5:45 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak MMS se neodvazuji na sebe, natoz na ni, ale to koloidni stribro nezni zle?
Je opravdu i na parazity? \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 7:42 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="misujka23":2b1984pk]Ne to ne.Nedovolim aby trpel bezbranej tvorecek.Chci ji toho zjbavit ''prirodne'' ale nevim jak \":(\"
kdyby to byl ten nador prsni tkane, ci cokoliv, musi to mit prece pricinu \":(\"[/quote:2b1984pk]
Misujko, pročti si toto téma a pak zvaž situaci, dává se na 10kg zvířátka 1 kapka mms - tak to mám v knížce, já už mmskem vyléčila dost svých tvorečků a navíc neočkuju králíky, krmím trávou, hlavně když je pelyněk černobýl, ten je proti kokcidiose a dávám jim do vody neaktivované mms a i slepičkám.



Naposledy upravil jani dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 8:53 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dobre, jdu si to precist.Je teda fakt, ze ja jsem od doby, kdy jsem po ockovani proti zloutence dostala mononukleozu, u ktere jsem po 4-mesicich malem zhebla, tak jsem proti JAKEMUKOLIV ockovani, v tu dobu byl muj pejsan ockovan jen jako stenatko, proti vztekline a odcerven a to je vse.Chvili po ockovani z ni byla citit jakasi agrese a to se mi nelibilo, stejne jako tomu stvorenicku.Sousedi meli casem take pejsky-ti jsou jiz dnes mrtvi.Muj pejsanek je zdravej, krasnej, hravej a strelenej jako stene a mimoradne inteligentni.Miluje mrkev, okurku, syrove brambory, cesnek, cibuli, papriky apod.Tedy ne ze bych ji to cilene davala krom strouhane mrkve obcas do jidla, ale casto mi veci padaji z ruky \":D\" Nema vubec zadne problemy, ale az na tu bouli co jsem objevila \":(\" a je teda fakt, ze ted se zamerim na odcerveni.Bouli ma mezi cecikama a stenata nemela.Dost jsem cetla o nadoru prsnich zlaz tak jsem z toho vyjevena a fakt nechci nic podcenit.Takze budu rada za jakekoli tipy, rady ci zkusenosti pac veterina je to posledni, kam s ni pujdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2013 8:54 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
A hlavne...ona odjakziva nejak moc nepije.Miska vody ji vydrzi i tyden kolikrat


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz