Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob úno 02, 2013 8:54 pm 
Offline

Registrován: sob led 19, 2013 6:45 pm
Příspěvky: 2
Máte prosím někdo zkušenost s černou mastí? A kde lze koupit kvalitní přípravek?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 6:08 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
vita píše:
Máte prosím někdo zkušenost s černou mastí? A kde lze koupit kvalitní přípravek?
Děkuji

Máte na mysli tu ichtyolovou mast? K čemu by to mělo být ? Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 8:06 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
vita píše:
Máte prosím někdo zkušenost s černou mastí? A kde lze koupit kvalitní přípravek?
Děkuji

http://www.youtube.com/watch?v=_GOoB-C6EPE
kdysi bývala zmínka i na zaper.cz, ale nějak se vytratila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2013 8:56 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
vita píše:
Máte prosím někdo zkušenost s černou mastí? A kde lze koupit kvalitní přípravek?
Děkuji

Bylo to v angličtině o té černé masti, tak jsem tomu moc nerozuměla, ale ichtyolová mast, jestli je to takhle myšleno a je to černá mast se prodává v lékárně, Jana500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: ned bře 10, 2013 6:45 pm 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
Black Salve ( Černá mast ) http://www.blacksalve.cz/
Myslím, že by jí měl mít každý doma,protože nikdy nevíte kdy jí budete potřebovat.
Dříve se dala koupit zde : http://plazma.zapper-centrum.cz/obchod/ ... y?vmcchk=1 Dnes už to není možné ,ale knihu si kupte a přečtěte. Stojí za to.


Já jsem si jí koupila vloni na výstavě Holešovice za 500 kč. Vydrží několik let v lednici.
Zde máte v dubnu příležitost : http://www.festivalevolution.cz/esoterika.
Nechala se objednat na telefonu 775348568


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2013 1:36 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Černá mast razantně působila na hnisavé rány, podlitiny, vředy atd. Působila do hloubky a na povrch vytahovala hnis ještě mnohem účinněji než krtičník. Jestliže se nechala působit déle než den, tak to bylo krásně vidět na kůži, jak skrz ní proniká a uvolňuje průchod do tkáně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2013 8:59 am 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
Zde je ještě jeden kontakt, ale zdá se mě to předražený. Na to aby jste jí měli pro prevenci v lednici je to zbytečně velké množství. http://www.azvita.cz/cs/ostatni/135-cer ... 30-ml.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pát bře 29, 2013 2:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vita píše:
Máte prosím někdo zkušenost s černou mastí? A kde lze koupit kvalitní přípravek?
Děkuji

Tak informací se vám dostalo, celkem dost a jenom dodám, že jsem zaznamenal nejen pozitivní info i když těch pozitivních je majoritní objem, někdy prostě také nefunguje, jako ostatně všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob bře 30, 2013 3:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Ešte jeden link na čiernu masť: http://www.zdraviemms.mypage.cz/thema/cierna-mast

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2013 1:00 pm 
Offline

Registrován: pon úno 18, 2013 8:41 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
kamarádka v pátek vyzkoušela na jedno podezřelé znamínko černou mast, která začala ihned druhý den reagovat. Dnes je to tedy třetí den, znamínko jakoby bobtná, ona má dojem, že jí leze ven. Dokumentujeme to fotoaparátem. Takže vše probíhá podle plánu. Měli bychom ale dotaz, zda se má v tomto případě chovat, jako by byla pozitvní na rakovinu a zařadit důkladnou očistu a Vámi doporučenou syrovou stravu. U lékaře nebyla. Nebo zda má někdo zkušenosti, že se může jen jednat třeba o zánět? Nevíte, zda by bylo možné nechat někde znamínko, až vypadne, otestovat? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: pon dub 29, 2013 9:19 pm 
Offline

Registrován: pon úno 18, 2013 8:41 pm
Příspěvky: 4
Pro upřesnění informuji – osmý den znamínko opravdu vypadlo. Rána je čistá a krásně zarůstá. Průběh byl naprosto dle popisu v knize. První dny měla zvýšenou teplotu a únavu, ruka bolela, po třech dnech začalo intenzivní svědění. Znamínko po vypadnutí uschne, čili není možné ho otestovat. Přeji všem hodně úspěchů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2013 1:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Hahanka píše:
Dobrý den,
kamarádka v pátek vyzkoušela na jedno podezřelé znamínko černou mast, která začala ihned druhý den reagovat. Dnes je to tedy třetí den, znamínko jakoby bobtná, ona má dojem, že jí leze ven. Dokumentujeme to fotoaparátem. Takže vše probíhá podle plánu. Měli bychom ale dotaz, zda se má v tomto případě chovat, jako by byla pozitvní na rakovinu a zařadit důkladnou očistu a Vámi doporučenou syrovou stravu. U lékaře nebyla. Nebo zda má někdo zkušenosti, že se může jen jednat třeba o zánět? Nevíte, zda by bylo možné nechat někde znamínko, až vypadne, otestovat? Děkuji

Tak chovat se zodpovědně ke svému tělu, to ničemu vadit nemůže a mohu takový přístup pouze doporučit a pokud jde o kontrolu mrtvé tkáně rozleptané nějakou látkou, na to nedovedu odpovědět, ale asi to bude spíše problematické.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2013 2:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Hahanka píše:
Pro upřesnění informuji – osmý den znamínko opravdu vypadlo. Rána je čistá a krásně zarůstá. Průběh byl naprosto dle popisu v knize. První dny měla zvýšenou teplotu a únavu, ruka bolela, po třech dnech začalo intenzivní svědění. Znamínko po vypadnutí uschne, čili není možné ho otestovat. Přeji všem hodně úspěchů.

Velice inspirativní informace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 2:57 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 09, 2013 2:41 pm
Příspěvky: 2
Ahoj potvrzuji přiloženou fotodokumentací průběh léčby znamínka mastí Black salve.Jen stručně uvádím , že jsem si znamínko rozškrábla, to se posléze nafouklo a zčernalo.Kolem zarudlo. Měla jsem už asi 8 měs v lednici koupenou tuto mast a tak jsem ji použila , jak ze zvědavosti, jak funguje a také proto, že jsem nechtěla jít na kožní a nechat se řezat. Vyplatilo se mi to.Za necelý měsíc téměř vymizelo. Ted jej už obtížně hledám, kde bylo.Mast jsem použila 1.den na 24 hod, pak místo omyla a dávala jsem náplast.Kůže kolem mi trochu reagovala na náplast ale i na mast.Zpočátku jsme to denně fotili. asi 5. den se to jakoby zvětšilo, dostala jsem strach a aplikovala ještě jednou mast na 24hod. Pak už jsem byla klidná.Bylo vidět hojení.Myslím si ,že nebylo zhoubné.Na youtube jsem viděla hojení touto mastí Black salve pozitvních znamínek a ty se většinou vylouply. Tak Vám doporučuji vřele si mast objednat a mít ji v lednici, vydrží dlouho.Lenka


Přílohy:
Vývoj znamínka12.jpg
Vývoj znamínka12.jpg [ 25.71 KiB | Zobrazeno 64979 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Černá mast
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 7:41 pm 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
Nový kontakt : http://www.cerna-mast.cz

Černá mast reaguje pouze na zhoubný útvar, jinak není žádná odezva.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz