Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 1:05 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Me spatne jeste nikdy nebylo. Delala jsem ocistu jater zatim celkem 4x a u me je uplne jedno jestli 1 den predtim jim (tim myslim jen velmi lehka jidla) a nebo se postim. 2x jsem si zkousela pred ocistou udelat sanku a pak jsem tu ocistu delala ale az ctvrty den po sance, tam se musi dodrzet maly odstup. Treti ocistu jsem delala jak bez predchozi sanky, tak take bez klystyru a ani tehdy me blbe nebylo, ale kaminku vyslo jenom 45 ks.
Posledne jsem do sebe predem uz ani necpala jablka a ani jsem nepopijela jablkovy dzus, ten jsem pila az v den ocisty (2 litry) a presto byla tato 4. ocista nejmasivnejsi. Nactyrikrat (v teto posledni jedine ociste) ze me vyslo celkem 276 kaminku (nejdriv jsem udala spatne cislo, ale pred chvili jsem je pracne spocitala na porizenych fotografiich a byla jsem prekvapena kolik je jich moc) a spousta zlute drte ze me take vysla. Pred touto posledni ocistou jsem si ale udelala jak sanku, tak taky klystyr a myslim si, ze to je uplne to nejlepsi co muze kazdy udelat. Pak to jde vsechno velmi hladce.
Problem se zaludkem ma mozna ze ten, kdo nema srovnane HCL ale k tomu by se mohl vyjadrit pan Jarda, to me ted jen tak napadlo.

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale spíše si myslím, že momentální stav HCl v žaludku na to moc velký vliv mít nebude. Vypitá směs nemá prakticky žádné nároky na trávení a zpracovává se tělem velice snadno, spíše může vadit játrům a slinivce jak žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Já jsem začal očisty prktikovat cca. od začátku 2010 . Dělal jsem je každých 14 dní - první půlrok / až lezlo minimum kamínků / - druhý půlrok už po měsíci . Před očistama jsem měl bolesti cca. 2x do týdně . Měl jsem 2 kameny a zánět žlučníku . Zánět odezněl s. patlaninou a koliky už po první očistě se neopakovaly / ale tlak v podžebří byl / . Od roku 2011 je dělám preventivně každých půlroku , cítím se OK bez bolestí a tlaku v podžebří . Poslouchejte doktory - nechte si vyoperovat žlučník - nedostatek žluči vede k zácpě / znám starší lidi , kteří ho nemají a trpí ukrutnou zácpou a bez projímadel se nevyprázdní / . Játra Vám ve stáří nebudou fungovat jako ve 20-ti . Prvotní příčina kamenů ve žlučníku - pocit viny , sebeobviňování !!! Proč neustále hledáte vysvětlení , na světě jsou věcí , co věda nikdy nepochopí ani nevysvětlí . Hledej te příčinu hlavně v sobě !!! Nemoc vždy začíná na psychické úrovni .

Inspirativní zkušenost a jinak máte plnou pravdu, operace pacienty pouze doživotně zmrzačí a moc pomoci se tím nedočkají natož odstranění opravdové příčiny, tou se operace nezabývá vůbec.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 20, 2014 2:13 pm 
Offline

Registrován: pon dub 02, 2012 5:32 pm
Příspěvky: 12
Mala by som k téme jednu otázku. Ja už od roku 2010 patrím k ľuďom, ktorí žiaľ operáciu prekonali a sú doživotne postihnutí tráviacimi ťažkosťami. Mala som komplikovanú operáciu a asi mesiac po, som chodila s vývodmi. Ja na rozdiel od iných mávam práve časté hnačky a nie zápchu. Občas mi tak strašne kručí v bruchu, že sa hanbím ísť medzi ľudí a to som od operácie prešla na vegánsku stravu, lebo po tej normálnej som sa cítila na zomretie. Nedokázala som sa však vzdať rafinovaných cukrov, takže asi aj preto tie problémy. Pred časom som sa vzdala aj závislosti od bielej múky a cukru. Problémy s trávením už nie sú až tak markantné, ale napriek tomu nemôžem konzumovať množstvo zdravých a chutných potravín, lebo mám z toho ohromné bolesti pečene. Z toho usudzujem, že očistou by som mala prechádzať aj ja, napriek tomu, že žlčník už nemám. Viete mi prosím poradiť či je to v takomto prípade vhodná cesta, alebo mi doporučíte niečo iné? Ďakujem za rady. K tomu, že kamienky by mali byť vyzrážanými soľami horkej soli alebo olejové útvary z oliváča by som chcela povedať vlastnú skúsenosť. Kedysi keď som bola podstatne mladšia a ešte silne mäsožravá, som absolvovala týždeň na zelenine a ovocí, cca na štvrtí deň som začala vylučovať mäkké zelené útvary podobné kamienkom. Nepoužívala som žiadnu soľ a ani olej. Takže čo z ovocia sa mohlo vyzrážať mne? Ospravedlňujem sa za ironický tón. Teraz len ľutujem, že som podobnú očistu nerobila pravidelne a prípadne, že som neskúsila túto s oliváčom. Pred 4 rokmi som už o nej vedela a stále som to odkladala.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="cathyc":whg6kp6d]Mala by som k téme jednu otázku. Ja už od roku 2010 patrím k ľuďom, ktorí žiaľ operáciu prekonali a sú doživotne postihnutí tráviacimi ťažkosťami. Mala som komplikovanú operáciu a asi mesiac po, som chodila s vývodmi. Ja na rozdiel od iných mávam práve časté hnačky a nie zápchu. Občas mi tak strašne kručí v bruchu, že sa hanbím ísť medzi ľudí a to som od operácie prešla na vegánsku stravu, lebo po tej normálnej som sa cítila na zomretie. Nedokázala som sa však vzdať rafinovaných cukrov, takže asi aj preto tie problémy. Pred časom som sa vzdala aj závislosti od bielej múky a cukru. Problémy s trávením už nie sú až tak markantné, ale napriek tomu nemôžem konzumovať množstvo zdravých a chutných potravín, lebo mám z toho ohromné bolesti pečene. Z toho usudzujem, že očistou by som mala prechádzať aj ja, napriek tomu, že žlčník už nemám. Viete mi prosím poradiť či je to v takomto prípade vhodná cesta, alebo mi doporučíte niečo iné? Ďakujem za rady. K tomu, že kamienky by mali byť vyzrážanými soľami horkej soli alebo olejové útvary z oliváča by som chcela povedať vlastnú skúsenosť. Kedysi keď som bola podstatne mladšia a ešte silne mäsožravá, som absolvovala týždeň na zelenine a ovocí, cca na štvrtí deň som začala vylučovať mäkké zelené útvary podobné kamienkom. Nepoužívala som žiadnu soľ a ani olej. Takže čo z ovocia sa mohlo vyzrážať mne? Ospravedlňujem sa za ironický tón. Teraz len ľutujem, že som podobnú očistu nerobila pravidelne a prípadne, že som neskúsila túto s oliváčom. Pred 4 rokmi som už o nej vedela a stále som to odkladala.[/quote:whg6kp6d]
Tak člověk je na světě proto, aby konal chyby a z nich se snad poučil, jak vidíte i na vašem případě, nakonec to po všech peripetiích člověk většinou pochopí. Na mnoha místech je zde opakováno, že právě lidé bez žlučníku mají očisty konat pravidelně a pokud z vás šel bordel i po pouhém nasazení odlehčené stravy, tak

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 2:50 am 
Offline

Registrován: pon dub 02, 2012 5:32 pm
Příspěvky: 12
[quote="Jarda":2dipw038]Tak člověk je na světě proto, aby konal chyby a z nich se snad poučil, jak vidíte i na vašem případě, nakonec to po všech peripetiích člověk většinou pochopí. Na mnoha místech je zde opakováno, že právě lidé bez žlučníku mají očisty konat pravidelně a pokud z vás šel bordel i po pouhém nasazení odlehčené stravy, tak

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2014 12:30 pm 
Offline

Registrován: úte dub 29, 2014 3:27 pm
Příspěvky: 1
[quote="Jarda":2zv9dqlz][quote="Whitemagic":2zv9dqlz]Toto téma je nepochybně trochu zbytečné a hlavně se v něm objevují matoucí informace, které mohou nezkušené čtenáře svézt z cesty. Při jaterní očistě se samozřejmě čistí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
cathyc píše:
ďakujem za odpoveď. Všetky rady vyskúšam. Teraz sa snažím o čo najdôkladnejšie naštudovanie problematiky. Jedna lekárka mi raz radila ranné pitie veľkého množstva vody asi 1,5 L , ale k tejto téme sa tu neviem dopracovať. Preberali ste tu niekde túto problematiku? Našla som totiž na nete množstvo komentov, ktoré sú proti takémuto očisťovaniu organizmu. Mne však jej vysvetlenie dávalo logiku, tak by som to rada skúsila.

V souvislosti s očistou jater určitě ne, ale jinak v tématech o hydrataci organizmu je mnoho užitečných postřehů. Antikomentáře jsou přirozené, dokonce jsem byl na jedné stránce odsuzující alternatiovní metody vybrán jako odstrašující případ, což mě potěšilo, je alespoň vidět, že moje práce je hodná komentářů a navíc o kom se nemluví, ten jako by neexistoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 11, 2014 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
casper22 píše:
Dobry den,

rad bych se zeptal, zda-li mohu provest kavovy klistyr kdyz jsem jeste nikdy zadnou ocistu nepodstoupil. Jde mi o to jestli nemam zacit s necim jinym prvne. Dekuji.

Klidně můžete, ale pokud kafe ve větším množství nepijete, tak raději opatrně a s menším množstvím kávy, reakce může být dosti silná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 11:24 pm 
Offline

Registrován: pon bře 19, 2012 11:43 am
Příspěvky: 26
podla mna, kamene zmeknu od oleja a stavy, a obsahuju jedovatu kyselinu zlcovu.
ako viete, kamenov je vsak mnoho druhov a maju rozne zlozenie, ako pise Malachov. kazdy ma ten druh kamenov podla svojho zivotneho stylu a stravy, ale najrozsirenejsie su tie zelene.
kamene sa tvoria zo znecisteneho zivot. prostredia, vody, jedla a ečok v nom. v davnych dobach sa ludom tvorili tiez, teda hlavne majetnym, ktori mali bohatu stravu a prejedali sa, ale v dnesnej dobe sa tvoria vsetkym lebo priroda je znecistena a ludia sa prejedaju a potraviny su zlej kvality. uboha pecen to vsetko musi filtrovat a ked uz nevladze zacne tvorit kamene a v nich skladuje vsetky jedy co nemohla vylucit, lebo jedy sa najlepsie usadzuju v tukoch, z toho ma povod aj celulitida.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 17, 2015 12:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Eden píše:
podla mna, kamene zmeknu od oleja a stavy, a obsahuju jedovatu kyselinu zlcovu.
ako viete, kamenov je vsak mnoho druhov a maju rozne zlozenie, ako pise Malachov. kazdy ma ten druh kamenov podla svojho zivotneho stylu a stravy, ale najrozsirenejsie su tie zelene.
kamene sa tvoria zo znecisteneho zivot. prostredia, vody, jedla a ečok v nom. v davnych dobach sa ludom tvorili tiez, teda hlavne majetnym, ktori mali bohatu stravu a prejedali sa, ale v dnesnej dobe sa tvoria vsetkym lebo priroda je znecistena a ludia sa prejedaju a potraviny su zlej kvality. uboha pecen to vsetko musi filtrovat a ked uz nevladze zacne tvorit kamene a v nich skladuje vsetky jedy co nemohla vylucit, lebo jedy sa najlepsie usadzuju v tukoch, z toho ma povod aj celulitida.

S tím se většinou dá souhlasit, životní prostředí a "moderní strava" vykazují opravdu neskutečnou kontaminaci. Možná časem ti přemýšlející přejdou na krmení pro zvířata, to je dnes mnohem kvalitnější a levnější než žrádlo pro lidi. Dokonce nějaká americká reportérka to vyzkoušela, jela tuším měsíc na psích a kočičích konzervách a mám dojem i nějakém druhu namočených granulí a světe div se, zhubla o 7 kg a většina zdravotních problémů se na krevních výsledcích zásadně zlepšila. Asi něco na tom bude, že konzervanty a lahodná "neškodná" Éčka člověk ke zdraví mít opravdu nemusí a do zvířecího žrádla se naštěstí většinou nedávají. Paradoxně tedy mnoho bezdomovců jí lépe než ostatní populace a pokud by se jim povedlo eliminovat chlast, tak jejich životní styl nemusí být tak špatný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 6:23 pm 
Offline

Registrován: sob led 10, 2015 12:18 pm
Příspěvky: 17
Jarda píše:
S tím se většinou dá souhlasit, životní prostředí a "moderní strava" vykazují opravdu neskutečnou kontaminaci. Možná časem ti přemýšlející přejdou na krmení pro zvířata, to je dnes mnohem kvalitnější a levnější než žrádlo pro lidi. Dokonce nějaká americká reportérka to vyzkoušela, jela tuším měsíc na psích a kočičích konzervách a mám dojem i nějakém druhu namočených granulí a světe div se, zhubla o 7 kg a většina zdravotních problémů se na krevních výsledcích zásadně zlepšila. Asi něco na tom bude, že konzervanty a lahodná "neškodná" Éčka člověk ke zdraví mít opravdu nemusí a do zvířecího žrádla se naštěstí většinou nedávají. Paradoxně tedy mnoho bezdomovců jí lépe než ostatní populace a pokud by se jim povedlo eliminovat chlast, tak jejich životní styl nemusí být tak špatný.

Tak nad tímto článkem jsem se řádně zasmál ale něco fakt na tom bude... \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 11, 2015 11:27 pm 
Offline

Registrován: stř led 07, 2015 11:46 pm
Příspěvky: 6
Musím se přidat k těm, komu přijde, že kritici očisty jater jsou ti praví šarlatáni. Ať je v těch kamenech, co chce, není o co stát. Vyvozuji to ze své začátečnické chyby, kdy po první očistě jsem ze sebe pořádně nedostal všechno svinstvo a tři dny poté jsem se cítil jak přejetý parním válcem a měl jsem tmavou moč. Část nedočištěných kamenů se nejspíše přes střevní stěnu vstřebala zpátky do krve a začala tam úřadovat... Jinak jaterku považuji za královnu očist - po ní vždy zaznamenám největší skokové zlepšení zdravotního stavu (konkrétně atopického ekzému). Ať je v těch kamenech klidně ježek v kleci a v něm technické výkresy auta na vodu, hlavně že jsou venku...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Elgenn píše:
Musím se přidat k těm, komu přijde, že kritici očisty jater jsou ti praví šarlatáni. Ať je v těch kamenech, co chce, není o co stát. Vyvozuji to ze své začátečnické chyby, kdy po první očistě jsem ze sebe pořádně nedostal všechno svinstvo a tři dny poté jsem se cítil jak přejetý parním válcem a měl jsem tmavou moč. Část nedočištěných kamenů se nejspíše přes střevní stěnu vstřebala zpátky do krve a začala tam úřadovat... Jinak jaterku považuji za královnu očist - po ní vždy zaznamenám největší skokové zlepšení zdravotního stavu (konkrétně atopického ekzému). Ať je v těch kamenech klidně ježek v kleci a v něm technické výkresy auta na vodu, hlavně že jsou venku...

Já to vidím stejně, co a proč se vyloučí je naprosto nepodstatné, hlavně že se člověku uleví.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 8:19 pm 
Offline

Registrován: sob bře 08, 2014 11:35 am
Příspěvky: 4
Čus lidi,

jaterní očistu jsem si zkusil na vlastní kůži a pro ostatní mohu jen doporučit. Pro nevěřící jsem udělal i fotku. Pro spekulanty zda jde o "sražený olej" jednoduše nesmysl! Mám osobní zkušenost, kdy mi cca 3cm kámen(y) cestují žlučovodem do dvanáctníku. Nebolestivé ale pocítitelné. To že by ústy pozřená olejová směs cestovala žaludkem - dvanáctníkem - žlučovodem do žlučníku (jater) tam se zformovala a pak zase cestovala zpět? To myslíte vážně?
Pokud se nepletu a pochopil jsem mnou prostudovaný text tu i u jiných zdrojů tak přikládám jak jaterní kameny tak žlučníkový bordel.

zdraví zdar!


Přílohy:
Poznámka: jaterní kameny, až 3 cm, vápenitého charakteru, tvrdé
20140430_044654.jpg
20140430_044654.jpg [ 326.51 KiB | Zobrazeno 17739 krát ]
Poznámka: žlučníkový bordel, až 2 cm, blátivý charakter, měkké
20140427_170746.jpg
20140427_170746.jpg [ 349.18 KiB | Zobrazeno 17739 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2015 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ToNovy píše:
Čus lidi,

jaterní očistu jsem si zkusil na vlastní kůži a pro ostatní mohu jen doporučit. Pro nevěřící jsem udělal i fotku. Pro spekulanty zda jde o "sražený olej" jednoduše nesmysl! Mám osobní zkušenost, kdy mi cca 3cm kámen(y) cestují žlučovodem do dvanáctníku. Nebolestivé ale pocítitelné. To že by ústy pozřená olejová směs cestovala žaludkem - dvanáctníkem - žlučovodem do žlučníku (jater) tam se zformovala a pak zase cestovala zpět? To myslíte vážně?
Pokud se nepletu a pochopil jsem mnou prostudovaný text tu i u jiných zdrojů tak přikládám jak jaterní kameny tak žlučníkový bordel.

zdraví zdar!

Pěkná sbírka drahých kamenů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz