Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 6:08 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Nso ci píše:
Uf, pán Jarda, ako ste to mysleli s tým "rejdovaním a prežitím". Ak to bolo mienené v priamom vzťahu k detoxikácii počas kúry, tak to sa mi vidí silne kontraproduktívne, nie \":(\" ? Ak mám prevádzať kúru s rizikom úmrtia, tak to je kopanec opačným smerom, než to pozitívne nakopnutie, i keď je pravda, že každý "tam" raz musíme... Ale zrejme ste to mienili vo všeobecnosti, v prípadoch, ak si človek nenaštuduje dostatok info, kým sa k nejakej očiste odhodlá... Alebo tak, že lepšie vôbec so sebou niečo urobiť, ako neurobiť nič.

Nso Ci, jedine na co si musis davat pozor je spravna navratovka (a Santer \":(\" ).
A uz se na to konecne vrhni \":lol:\" . Na rozdil od cisteho pustu, tady mas vynikajici stavy a caje a vodu a ..., jo, to je vsechno \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" .

Drzim palce

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 10:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
pv33 píše:
Drzim palce

Ďakujem, dobrá duša, idem sa psychicky pripraviť a dosť mi to "bodlo" \":)\". Ápropos, uvažujem, čo to môže byť ten Santer (absolútne netuším \":shock:\", prosím, prosím stručne vysvetliť), ale asi nič moc, keď je vedľa neho taký smutný smajlík \":wink:\"?

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 11:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Nso ci píše:
Ďakujem, dobrá duša, idem sa psychicky pripraviť a dosť mi to "bodlo" \":)\". Ápropos, uvažujem, čo to môže byť ten Santer (absolútne netuším \":shock:\", prosím, prosím stručne vysvetliť), ale asi nič moc, keď je vedľa neho taký smutný smajlík \":wink:\"?

Santer je filmová postava "padoucha", ktorý krásnu Nšo či ku smútku je brata Winetoua a bieleho brata old Shatterhanda zlomyselne zastrelil \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 2:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Šmarjájozef, takáto ostuda minimálne na štyri zimy \":roll:\", ak Nso ci nevie, kto ju sprevadil zo sveta \":lol:\". Mayovky som síce videla, ale bolo to už naozaj veľmi dávno. Nick a trocha z múdrosti indiánskych prísloví sú spomienkou na prezývku zo školských lavíc (pre zapletené copy, po ktorých dnes niet ani stopy)... Čo už, hlavne že ten, čo poslal Nso ci do "večných lovíšť", sa nevolá Breuss \":lol:\" \":wink:\".

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 6:37 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Nso ci píše:
Čo už, hlavne že ten, čo poslal Nso ci do "večných lovíšť", sa nevolá Breuss \":lol:\" \":wink:\".

Fakt dobry \":lol:\" , ale uz konecne zacni s tou breussovkou. Vymluva neexistuje \":D\" , nez si poridis stavy a caje, pokud nemas, tak zacni pustem. Tedy uplne nejlepsi dat sanku, ted, a pak ten pust jestli nemas vsechno nebo hned breussovku \":D\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 11, 2012 12:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
pv33 píše:
Tedy na to vsechno muj jiny znamy tvrdi, ktery o tom opravdu hodne vi, ze cisty pust s destilkou a 5 klistyry denne je rychlejsi a ucinnejsi nez B dieta, nicmene B dieta funguje.

Ahoj, pv33,
ešte som sa ťa chcela spýtať, čo znamená čistý pôst s destilkou..., teda teoreticky áno, ale má to zásadnú medzeru - koľkodňový pôst si mal na mysli? A tých 5 klystírov denne sa myslelo počas celej doby trvania hladovky? To abych nerobila ale nič iné, len klystýry a sedela na wécku \":D\" \":D\" \":D\". A mimochodom, dnes som sa rozhodla pre "praktickú prípravu". Ráno bola síce káva a tri cigaretky počas dňa (zajtra sa zasa o niečo polepším) \":oops:\", ale ďalej iba voda, 3 klystýry a ver alebo nie, znova vďačné pomyslenie na tvoje nakopnutie. Doteraz ma totiž ani nehlo. Tá mysel je sakramenský nástroj \":)\"...

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 11, 2012 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Nso ci píše:
Uf, pán Jarda, ako ste to mysleli s tým "rejdovaním a prežitím". Ak to bolo mienené v priamom vzťahu k detoxikácii počas kúry, tak to sa mi vidí silne kontraproduktívne, nie \":(\" ? Ak mám prevádzať kúru s rizikom úmrtia, tak to je kopanec opačným smerom, než to pozitívne nakopnutie, i keď je pravda, že každý "tam" raz musíme... Ale zrejme ste to mienili vo všeobecnosti, v prípadoch, ak si človek nenaštuduje dostatok info, kým sa k nejakej očiste odhodlá... Alebo tak, že lepšie vôbec so sebou niečo urobiť, ako neurobiť nič.

Ne, to jsem myslel tak, že pokud je člověk již hodně v háji, třeba poslední stádia rakovin, tak ne každý je schopen ustát prudkou detoxikaci, zvláště pokud nemá žádné zkušenosti a může udělat mnoho chyb. Nicméně jinou možnost než to vyzkoušet stejně nemá a šance na úspěch jsou i v takovém případě dost slušné, rozhodně mnohem vyšší než ve špitále.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 12, 2012 12:06 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Nso ci píše:
Ahoj, pv33,
ešte som sa ťa chcela spýtať, čo znamená čistý pôst s destilkou..., teda teoreticky áno, ale má to zásadnú medzeru - koľkodňový pôst si mal na mysli? A tých 5 klystírov denne sa myslelo počas celej doby trvania hladovky? To abych nerobila ale nič iné, len klystýry a sedela na wécku \":D\" \":D\" \":D\". A mimochodom, dnes som sa rozhodla pre "praktickú prípravu". Ráno bola síce káva a tri cigaretky počas dňa (zajtra sa zasa o niečo polepším) \":oops:\", ale ďalej iba voda, 3 klystýry a ver alebo nie, znova vďačné pomyslenie na tvoje nakopnutie. Doteraz ma totiž ani nehlo. Tá mysel je sakramenský nástroj \":)\"...

Ahoj Nso ci, Breussovka se bere, ze by mela byt 42 dni, pust o destilce s klistyrama by mel byt polovinu, tedy 21 dni. Ale kdyz budes mit problemy, tak to muzes zkratit a pozdeji zopakovat.
> A tých 5 klystírov denne sa myslelo počas celej doby trvania hladovky?
Ano. Ale jestli je to malo, muzes jich delat vic \":lol:\" .

A gratuluju, ze uz jsi rozjela "praktickou pripravu". Doufam, ze to neni jen priprava, ale ze uz jsi zacla pust. Jestli prejdes na stavy a caje podle Breusse nebo zustanes u vody je mozna jedno, oboji je uzitecne.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 7:32 am 
Offline

Registrován: ned zář 02, 2012 7:17 am
Příspěvky: 3
Dobry den, prosim o radu
jiz 10 den drzim Breussovu dietu jelikoz mam predrakovinove bunky na deloznim cipku, doktori to chteji vyriznoutt ale ja chci nejdriv zkusit neco jineho. Rozhodla jsem se pro breussovu dietu protoze pust o vode jsem vydrzela jen 4 dny, byla jsem hrozne malatna, castecne proto ze byli hrozny vedra. Breussovu dietu zvladam dobre, snazim si delat 4x denne klystyr ale posledni asi tr4 nebo 5 dni mam bolest na zadech, nad koncem zeber bliz k pateri, nejspis to jsou ledviny, rano me to neboli, zacina to tak kolem 3 az 4 odpoledne a ptestava kolem osme, vcera me to ale bolelo az do 10ti vecer, sla jsem to zaspat. nevim jestli mam s dietou pokracovat, ta bolest neni tak hrozna, je to takovy zvlastni tlak, nekdy slabsi, nekdy az takove krece, ale nevim, nechci abych si ublizila. Co
myslite, prejde to casem? Neznamena to neco spatneho?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 8:51 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Pajajaja píše:
Dobry den, prosim o radu
jiz 10 den drzim Breussovu dietu jelikoz mam predrakovinove bunky na deloznim cipku, doktori to chteji vyriznoutt ale ja chci nejdriv zkusit neco jineho. Rozhodla jsem se pro breussovu dietu protoze pust o vode jsem vydrzela jen 4 dny, byla jsem hrozne malatna, castecne proto ze byli hrozny vedra. Breussovu dietu zvladam dobre, snazim si delat 4x denne klystyr ale posledni asi tr4 nebo 5 dni mam bolest na zadech, nad koncem zeber bliz k pateri, nejspis to jsou ledviny, rano me to neboli, zacina to tak kolem 3 az 4 odpoledne a ptestava kolem osme, vcera me to ale bolelo az do 10ti vecer, sla jsem to zaspat. nevim jestli mam s dietou pokracovat, ta bolest neni tak hrozna, je to takovy zvlastni tlak, nekdy slabsi, nekdy az takove krece, ale nevim, nechci abych si ublizila. Co
myslite, prejde to casem? Neznamena to neco spatneho?

Ahoj Pajajajo,
asi nikdo nevi, proc mas ty bolesti. Ale treba ti pomuze co jsem mel ja. je uz to rada let. Taky me dr nutila do lecby, ktera se mi nelibila, tak jsem zkusil pust. Precetl jsem si jednu knihu, kde psali, ze to je lek temer na vsechno a prolezl pust.cz a prestal jist. Celkem bez problemu, ale taky me bolelo v zadech a rikal jsem si, ze to asi jsou ledviny. Nebolelo to moc, ale mel jsem z toho trochu blby pocit jestli pust necemu nevadi. Tak jsem 5. den zacal jist, tedy navratovku. A bolest hned prestala. To me uklidnilo, rekl jsem si, ze at je to cokoliv, kdyz to hned po pustu prestane, tak s tim nemam problem. A opet jsem se vratil k pustu. Opet se vratila obcasna bolest snad v ledvinach, ale mne uz to bylo jedno, protoze jsem vychazel z toho, ze se tam neco cisti a az zacnu jist, ze to prestane. A tak to taky bylo. Druhy pust jsem drzel 12 dni a zdravotni problem kvuli kteremu jsem pust delal byl pryc. A kdyz jsem pust skoncil, skoncilo i pobolivani v zadech. Pri dalsich nekolika pustech to bylo podobne, ale pak uz jsem tento problem nemel ani pri pustu.
A o stejnych zkusenostech jsem i cetl.

Jak delas Breussovku, stavy kupujes nebo si je delas sama? A pijes i ty caje?

Gratuluju k rozhodnuti, zbavit se problemu, ktery mozna ani problemem neni, sama a bez nesmyslnych zasahu priblble "moderni" mediciny. Soucasna medicina nema o tele poneti a neresi priciny zdravotnich problemu, ale pouze jejich projevy, ktere jsou casto uplne jinde, nez je skutecna pricina. Andreas Moritz rika, ze telo ma spoustu mechanizmu jak se vylecit, jen se mu musi dat prilezitost, coz ty ted delas. A ze co telo dela dela ma vzdy smysl, tedy i ty bunky co tam mas. Az tam nebudou potreba, tak samy zmizi. Kazdy den se vytvari spousta rakovinnovych budek a pak zase mizeji. problem je, kdyz se toho chyti doktori, ktera nedaji telu sanci se vylecit a hned se na cloveka vrhaji se skalpelem, jedem, a radiaci. A to jsou casto nevratne zasahy, ktere mohou zdravi trvale poskodit.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 5:34 pm 
Offline

Registrován: ned zář 02, 2012 7:17 am
Příspěvky: 3
pv33 píše:
Ahoj Pajajajo,
asi nikdo nevi, proc mas ty bolesti. Ale treba ti pomuze co jsem mel ja. je uz to rada let. Taky me dr nutila do lecby, ktera se mi nelibila, tak jsem zkusil pust. Precetl jsem si jednu knihu, kde psali, ze to je lek temer na vsechno a prolezl pust.cz a prestal jist. Celkem bez problemu, ale taky me bolelo v zadech a rikal jsem si, ze to asi jsou ledviny. Nebolelo to moc, ale mel jsem z toho trochu blby pocit jestli pust necemu nevadi. Tak jsem 5. den zacal jist, tedy navratovku. A bolest hned prestala. To me uklidnilo, rekl jsem si, ze at je to cokoliv, kdyz to hned po pustu prestane, tak s tim nemam problem. A opet jsem se vratil k pustu. Opet se vratila obcasna bolest snad v ledvinach, ale mne uz to bylo jedno, protoze jsem vychazel z toho, ze se tam neco cisti a az zacnu jist, ze to prestane. A tak to taky bylo. Druhy pust jsem drzel 12 dni a zdravotni problem kvuli kteremu jsem pust delal byl pryc. A kdyz jsem pust skoncil, skoncilo i pobolivani v zadech. Pri dalsich nekolika pustech to bylo podobne, ale pak uz jsem tento problem nemel ani pri pustu.
A o stejnych zkusenostech jsem i cetl.

Jak delas Breussovku, stavy kupujes nebo si je delas sama? A pijes i ty caje?

Gratuluju k rozhodnuti, zbavit se problemu, ktery mozna ani problemem neni, sama a bez nesmyslnych zasahu priblble "moderni" mediciny. Soucasna medicina nema o tele poneti a neresi priciny zdravotnich problemu, ale pouze jejich projevy, ktere jsou casto uplne jinde, nez je skutecna pricina. Andreas Moritz rika, ze telo ma spoustu mechanizmu jak se vylecit, jen se mu musi dat prilezitost, coz ty ted delas. A ze co telo dela dela ma vzdy smysl, tedy i ty bunky co tam mas. Az tam nebudou potreba, tak samy zmizi. Kazdy den se vytvari spousta rakovinnovych budek a pak zase mizeji. problem je, kdyz se toho chyti doktori, ktera nedaji telu sanci se vylecit a hned se na cloveka vrhaji se skalpelem, jedem, a radiaci. A to jsou casto nevratne zasahy, ktere mohou zdravi trvale poskodit.

Dekuji za povzduzeni,
jsem rada ze se nasel nekdo s podobnym problemem.
No zatim budu pokracovat a uvidime, az se to nebude dat vydrzet tak si asi dam pauzu a uvidime. Jinak stavy si dzusuju sama a piju i ty case, kazdy vecer chodim na prochazky na boso ve trave, jinak je mi fajn, bolej jen ty zada/ledviny. Ja taky verim ze to telo se umi vylecit samo a jak rikas musi se mu dat sance. Je pravda ze driv jsem nejedla moc dobre a mela jsem celkem hodne candidu, a do toho me jeste nasli alergie na mlecne vyrobky, kvasnice, vajicka atd. Od prosince minuleho roku jsem ale na prisne diete, prestala jsem jist i maso takze je ze mne v podstate vegan. Strava me vyhovuje, celkove se citim velice dobre, jak nikdy pred tim. Hlad pri tom pustu absolutne nemam, je asi videt ze telo to potrebuje. No uvidime jak to pujde dal. Budu informovat. Diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 9:04 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 05, 2012 9:36 am
Příspěvky: 20
Ahoj Pajajajo,

také držíme moc palce ať je to jen lepší a lepší. Já mám také né moc dobrou životní příhodu s lekaři ohledně cukrovky. Doktor strašil že budu muset brát do konce života inzulín a další leky. Z nemocnice jsem odcházel vybaven hromadou prášku cca 5 denně. Začal jsem pročítat internet a hledat alternativní léčbu. Začal jsem normálně jíst (né žrát šmakulády) a držet pravidelné zatím teda 36h hladovění jen o vodě a hle za 2 měsíce neberu ani jeden prášek. Jen si preventivně měřím cukr glukometrem ale vše je super. Za 14 dní jdu na kontrolu k lekařce tak jsem zvědavej jak se bude tvářit až jí řeknu že leky předepsat žádne nechci. Ještě poznámka že při půstech pijeme RO vodu (někdo destilovanou) a je to opravdu mnohem lepší něž normální z vodovodu, rozdíl je opravdu obrovskej.

Tak že jen tak lidi dále.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 10:11 pm 
Offline

Registrován: ned zář 02, 2012 7:17 am
Příspěvky: 3
Dekuji za dalsi povzbudeni Vasku,
Je to bohuzel desne smutny ze vetsina doktoru dnes umi jen neco z tela vyrezavat a predepisovat toxicky prasky, to to ta spolecnost dopracovala, z vetsiny co se o zdravi nezajimaj se stavaj otroci farmaceutickejch firem \":-(\"
Jsem rada ze jsou tu takova fora a lidi co se snazi pomahat a motivovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 07, 2012 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Pajajaja píše:
Dekuji za dalsi povzbudeni Vasku,
Je to bohuzel desne smutny ze vetsina doktoru dnes umi jen neco z tela vyrezavat a predepisovat toxicky prasky, to to ta spolecnost dopracovala, z vetsiny co se o zdravi nezajimaj se stavaj otroci farmaceutickejch firem \":-(\"
Jsem rada ze jsou tu takova fora a lidi co se snazi pomahat a motivovat.

Tak to víte je to už nějaký ten pátek, co jeden moudrý muž napsal, "Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda". Toto rčení je motem těchto stránek a je v něm hluboká pravda. Ten muž byl Hippokrates (460-370 př.n.l), řecký filozof a lékař považovaný za otce lékařství. Duševní chorobu považoval za projev dysbalance základních tělesných šťáv a mezi léčbu řadil venepunkci, dávidla, projímadla, pocení. Všimněte si toho letopočtu a také toho, že co vymyslel on, funguje dodnes a co moderní medicína, to vraždí a mrzačí milióny lidí, myslím, že se v hrobě musí otáčet opravdu často. Neváhejte jeho metody využít, opravdu fungují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2014 2:06 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Dobrý den, nevíte někdo, jak to pokračovalo s Pajajajou? Dojela Breussovku do konce? Proběhly nějaké změny k lepšímu?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz