Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 2:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:22 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Zdravím, mám zajímavý příspěvek co se týče očisty jater, který jsem na diskusi ještě nečetla. Při o čistě se nám s přítelem stalo, že v noci v průběhu očisty, to došlo tak daleko, že jsem 2x omdlela a bylo mi tak zle že jsem nemohla vůbec nic. Moje kaménky byly velké cca 2cm do 15ti kusů a pak přibližně 300 malikých. Nevěděla jsem že to bude mít až takový průběh, protože jsem to zde nikde nezaznamenala. Při tom jsem byla před očistou na ultrazvuku a nic jsme tam neviděli. Doufám, že se mi to při další očistě už nestane, bylo to hrozné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bezvědomí při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 11:26 am 
Offline

Registrován: úte úno 21, 2012 9:29 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den pane Zajíčku, zajímalo by mě jestli se někdy stává u očisty jater, že můžete až omdlít? Stalo se mi to dnes v noci 2x (popsáno níže) a mám z toho strach při další očistě. Děkuju za odpověď.
Zuzka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 12:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Zuzko, můžeš napsat jak jsi přesně očistu dělala?
Já jsem jí dělal tak 10x a tak dalších 20 očist mých známých jsem sledoval a nebyly problémy. Ale taky jsem neměl kaménky 2 cm, ale poloviční.
Jestli jsem někdy v noci omdlel nevím, protože vždy spím:-)

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 2:56 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
mne asi pri 2 očistách bolo tak zle, že som takmer zvracala, bola som veľmi slabá a veľmi veľmi sa mi točila hlava.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 5:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
zuzka, ovekyska: A měly ste pročištěný střeva? Možná ste hodně zanesený a rozkvrdlaný sajrajty se nemaj jak dostat z těla, kde dělaj neplechu.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 5:55 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Xeelee píše:
zuzka, ovekyska: A měly ste pročištěný střeva? Možná ste hodně zanesený a rozkvrdlaný sajrajty se nemaj jak dostat z těla, kde dělaj neplechu.

xeelee, mala som, teda aspoň som sa o to snažila pred očistami. Ja si však myslím, že mi robil problém ten olej, veď ten leží v žalúdku pekne do rána, ja osobne mám celý život problém s trávením tuku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 10:36 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Mě tohle občas dělá hořčík ale nevim proč.Udělal mi to jak chlorid hořečnatý tak síran hořečnatý(mdloby v noci).Moje vysvětlení je takové že jsem byl na hranici alkalozy a ten hořčík to dorazil ale možná by ste někdo měl lepší vysvětlení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bezvědomí při očistě jater
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 1:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zuzka píše:
Dobrý den pane Zajíčku, zajímalo by mě jestli se někdy stává u očisty jater, že můžete až omdlít? Stalo se mi to dnes v noci 2x (popsáno níže) a mám z toho strach při další očistě. Děkuju za odpověď.
Zuzka

Musíte si uvědomit, že dost zaneřáděný člověk vyloučí ze svých jater takové množství toxického bordelu, že se přiotráví a to docela dost citelně. Pak není divu, že lidé zvrací a je jim blbě. Asi u toho není problém i nevolností omdlít, nicméně to, pokud vím, se běžně nestává, nebo se tím adepti nepochlubí. I to je hlavním důvodem, proč lidem radím předčištění, což zde stále dokola opakuji, ale každý chce letitý bordel dostat z těla na jeden pokus a pak není divu, že je lidem zle. Domnívám se, že příště již si lépe vyhovíte a problém se opakovat nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2012 12:34 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
zuzka píše:
Zdravím, mám zajímavý příspěvek co se týče očisty jater, který jsem na diskusi ještě nečetla. Při o čistě se nám s přítelem stalo, že v noci v průběhu očisty, to došlo tak daleko, že jsem 2x omdlela a bylo mi tak zle že jsem nemohla vůbec nic. Moje kaménky byly velké cca 2cm do 15ti kusů a pak přibližně 300 malikých. Nevěděla jsem že to bude mít až takový průběh, protože jsem to zde nikde nezaznamenala. Při tom jsem byla před očistou na ultrazvuku a nic jsme tam neviděli. Doufám, že se mi to při další očistě už nestane, bylo to hrozné.

Zuzko,
existuje rada velmi podobnych navodu na ocistu jater pouzivanych ve svete. Z tech hodne znamych, ktere jsem cetl a pouzival bych jmenoval od Huldy Clark, Andrease Moritze a Kevina Trudeau. Ty navody jsou vsechny stejne s vyjimkou pripravnych fazi. A od mistniho navodu, ktery jsi asi pouzila, se vsechny liseji v zakazu jakehokoliv piti po 14. hodine. Viz napr navod od Huldy - http://curezone.com/cleanse/liver/huldas_recipe.asp. Hulda Clark:
2:00 PM. Do not eat or drink after 2 o'clock. If you break this rule you could feel quite ill later.
Tedy
"Nejez a nepij po 2. hodine. Pokud toto pravidlo porusis muzes se pak citit velice nemocna"
Zatimco zde:
Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe. Budete-li jíst po druhé hodině odpoledne, můžete se cítit velmi špatně a nemocní.
Takze mozna bys to priste mohla zkusit bez te vody. Ja jsem to vzdy delal bez vody a nebyl problem.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne sob kvě 19, 2012 10:03 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevolnost při očistě jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2012 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Zuzko,
existuje rada velmi podobnych navodu na ocistu jater pouzivanych ve svete. Z tech hodne znamych, ktere jsem cetl a pouzival bych jmenoval od Huldy Clark, Andrease Moritze a Kevina Trudeau. Ty navody jsou vsechny stejne s vyjimkou pripravnych fazi. A od mistniho navodu, ktery jsi asi pouzila, se vsechny liseji v zakazu jakehokoliv piti po 14. hodine. Viz napr navod od Huldy - http://curezone.com/cleanse/liver/huldas_recipe.asp. Hulda Clark:
2:00 PM. Do not eat or drink after 2 o'clock. If you break this rule you could feel quite ill later.
Tedy
"Nejez a nepij po 2. hodine. Pokud toto pravidlo porusis muzes se pak citit velice nemocna"
Zatimco zde:
Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe. Budete-li jíst po druhé hodině odpoledne, můžete se cítit velmi špatně a nemocní.
Takze mozna bys to priste mohla zkusit bez te vody. Ja jsem to vzdy delal bez vody a nebyl problem.

Tak vyzkoušet to pochopitelně může, nicméně pak je logicky koncentrace sajrajtu v těle vyšší a problémy zpravidla horší, nicméně za pokus se nic nedá, zabít se tím člověk nedokáže.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz