Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 4:36 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 12:02 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Inka píše:
Tak to je skvělý výsledek. Můžeš kdyžtak, prosím, poslat na ukázku fotku, jak to u vás vypadalo před a po? já totiž to mám stále slepené, ale možná úplně jinak, nevím, zda není v mém případě problém jinde než v živtosprávě, nedaří se to jakoukoliv změnou režimu změnit. Děkuju moc.

Tak to budu muset k Jardovi na kontrolu protože ze svého mikroskopu nemám propojení na počítač.Možná se k němu dostanu už o víkendu tak to pak hned pošlem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 1:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Tak se hlásim po 10ti dnech s dobrou zprávou-mám rozlepeno.Ale bohužel nevím čím jsem k tomu došel protože jsem udělal těch změn moc.
První věc je že jsem dostal po odčervení chřipajznu jak bejk-ne horečka,jen hleny horem i dolem(s průjmama),ucpanej nos,hlenění v krku-prostě hnus.Paradoxně se ale jinak cítím velmi dobře takže je to určitě dílo trojčátka který něco vymlátilo.
Teď ty opatření co jsem udělal-určitě netrenuju takže kromě zaměstnání nulová zátěž.
řekl jsem si že tělu usnadním úklid takže jím jen 2x denně místo 4x
šťávy jsem zvedl z litru na 2 litry
vodu piju jen s osmozy a do dvou litrů si přidávám 20 kapek HCL a popíjím celý den
První jídlo je zelenina s patlaninou kterou jsem trochu vylepšil:150g cottage chese,70g lněný olej,10g pupalkový olej,10g rybí olej,2 lžice lněného semínka a 1g MSM-tohle vše umixuju a dám do toho zeleninu a koření-to je snídaně.Úplně cítím jak to tu krev ředí a mám z toho horké ruce a uši.
Pak celý den nic nejím a v 7 večer mám večeři a to je zelenina dušená na ghee+2 vajíčka-míchanice,a po vychladnutí dávám ještě 30g lněného oleje navrch.
Jsem zvědavej jak tohle bude fungovat až začnu zase trenovat,jestli to bude udržitelný stav a nebo jestli mi to slepení způsobuje opravdu sport.
Ještě poznámka k těm šťávám-dělám je z okurek,ředkví,brambor,zelí-žádná sladká zelenina.Zkoušel jsem je nahradit sodou a trepenweinovou směsí a to na mě kupodivu nezabíralo takže se na tom rozlepení mohly podílet i živé enzimy.

Tak vidíte, že to jde, ale zase ty omega 3 kyseliny nepřežeňte, to docela dost ředí krev a může dojít ke krvácení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 1:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Pane Jardo detoxikační vanička funguje na nějakém podobném principu jako godzila nebo je to něco úplně jiného?

Tak oboje je elektrolýza, jedno ve vodě s nepřímým působením v krvi a druhé přímo v krvi, nicméně oboje krevní řečiště rozlepuje a čistí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 12:42 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Vkládám fotky krve při prvním vyšetření u Jardy.


Přílohy:
Poznámka: moje krev 24.12.2011
krev štědrý den 3.jpg
krev štědrý den 3.jpg [ 25.45 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
Poznámka: 24.12.2011
krev štědrý den 2.jpg
krev štědrý den 2.jpg [ 28.29 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
Poznámka: 24.12.2011
krev štědrý den.jpg
krev štědrý den.jpg [ 29.48 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 12:45 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
A fotky z 5.2.2012 ,Zlepšení je tam zřetelné ale ještě to není dokonalé a předcházelo tomu konzumace spousty zeleniny,zeleninových šťáv,jedlé sody,čistících čajů,sirné patlaniny a rybího oleje.


Přílohy:
krev 5,2, 2.jpg
krev 5,2, 2.jpg [ 23.8 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
krev 5,2,3.jpg
krev 5,2,3.jpg [ 30.3 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
krev 5,2,.jpg
krev 5,2,.jpg [ 27.71 KiB | Zobrazeno 11107 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 12:58 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Z nových věcí které začínám používat je godzila-něco jako zaper,jeden člověk na foru upramene mi psal že si tim během půl roku opravil krev tak,že tomu nemohli jeho naturopati ani věřit tak si od toho hodně slibuji.No a kdyby to na krev nefungovalo tak to aspoň zničí plísně a parazity.Dále jsem si pořídil výrobník na živou vodu-piju ji zhruba o PH 10 někdy i možná trochu vyšším.Nahradil jsem tím podstatnou část zeleninových šťáv,protože mě to v tuto roční dobu málem finančně zruinovalo.Teď piju šťáv jen pulitr denně a většinou zelí,celer,okurka,někdy mrkev.Čaje proti plísním dále zachovám dokud nebude krev čistá,patlaninu a rybí olej taky dokud nebudu mít tu krev rozlepenou dlouhodoběji-stav na fotkách z 5.2. je opravdu po usilovném snažení a soustředění na to abych nesnědl nic špatného a dlouhodobě je to asi nezvládnutelné-rodina si myslela že jsem se pomátl \":shock:\" . V týdnu jsem si víc zatrénoval a krev byla v pátek opět poslepovaná,i když ne tolik jako při prvnim vyšetření.Dále jedu opravdu poctivě trojčátko-většinou 2x týdně ne jen jednou a vzhledem k herxkám to pokaždé něco vymlátí takže mám na čem pracovat.Jinak se cítím o hodně lépe než v prosinci takže to všechno začíná přinášet výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Z nových věcí které začínám používat je godzila-něco jako zaper,jeden člověk na foru upramene mi psal že si tim během půl roku opravil krev tak,že tomu nemohli jeho naturopati ani věřit tak si od toho hodně slibuji.No a kdyby to na krev nefungovalo tak to aspoň zničí plísně a parazity.Dále jsem si pořídil výrobník na živou vodu-piju ji zhruba o PH 10 někdy i možná trochu vyšším.Nahradil jsem tím podstatnou část zeleninových šťáv,protože mě to v tuto roční dobu málem finančně zruinovalo.Teď piju šťáv jen pulitr denně a většinou zelí,celer,okurka,někdy mrkev.Čaje proti plísním dále zachovám dokud nebude krev čistá,patlaninu a rybí olej taky dokud nebudu mít tu krev rozlepenou dlouhodoběji-stav na fotkách z 5.2. je opravdu po usilovném snažení a soustředění na to abych nesnědl nic špatného a dlouhodobě je to asi nezvládnutelné-rodina si myslela že jsem se pomátl \":shock:\" . V týdnu jsem si víc zatrénoval a krev byla v pátek opět poslepovaná,i když ne tolik jako při prvnim vyšetření.Dále jedu opravdu poctivě trojčátko-většinou 2x týdně ne jen jednou a vzhledem k herxkám to pokaždé něco vymlátí takže mám na čem pracovat.Jinak se cítím o hodně lépe než v prosinci takže to všechno začíná přinášet výsledky.

Tak bez práce nejsou koláče a u zdraví to platí dvojnásob.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2012 8:53 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 20, 2010 3:50 pm
Příspěvky: 31
Jednoduchý návod na překlady cizích stránek. Najeďte si na internetovou stránku ( http://translate.google.com/translate_tools?hl=cs ) sjeďte dolů, stoupněte na políčko česky a pravým tlačítkem vložte do oblíbených. Kdykoliv potom budete na cizí stránce, kterou chcete přeložit stačí zajít do oblíbených a kliknout na tento odkaz - česky a stránka se Vám přeloží. Nebude to úplně jazykově správně, ale na pochopení to většinou stačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:51 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Jarda píše:
Tak vanička je levnější i když tu vodu nenahradí, to je o něčem jiném. Jinak váta nemusí nutně odmítat syrovou stravu, ale musí zatopit, což dovede třeba pálivá paprika, zázvor, nebo i taurin a karnitin a mnoho dalších věcí.

Pane Jardo, mohl by jste prosím uvést další věci, mimo již zmiňované, které dokáží jak uvádíte tzv. "zatopit"?! Já jsem totiž typická váta...

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc s překladem
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28278
Bydliště: Poděbrady
Filip08 píše:
Pane Jardo, mohl by jste prosím uvést další věci, mimo již zmiňované, které dokáží jak uvádíte tzv. "zatopit"?! Já jsem totiž typická váta...

Těch informací je přeci na netu obrovské množství, ale mimo uvedené potraviny se musíte i přizpůsobit konkrétnímu počasí a jíst potraviny jin a jang vždy vztažmo k danému ročnímu období, čili není to pouze o tom co, ale řešte i kdy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz