Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 10:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolesti v oblasti jater po očistách
PříspěvekNapsal: ned pro 11, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: ned pro 11, 2011 1:07 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. Provedl jsem několik úspěšných jaterních očist podle Molochova (9), poslední úspěšnou podle vašeho návodu. Již před poslední očistou i po ní mívám počit tlaku v oblasti jater a žlučníku. Mohly očisty s posunem jaterních kamenů způsobit podráždění žlučovodů nebo něco podobného? Dále jsem si provedl test na přítomnost kvasinky Candila albicans, který potvrdil její přítomnost. Jinak mám pocit, že mé trávení není dokonalé, neboť stolice má lehce nažloutlou barvu. Má strava se skládá z dostatku zeleniny, ovoce. Den začínám většinou mrkvovou šťávou a dále kašemi z vloček, rýže nebo pohanky se sušený ovocem a oříšky.Jakým způsobem postupovat dál? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 12, 2011 11:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
klems píše:
Dobrý den. Provedl jsem několik úspěšných jaterních očist podle Molochova (9), poslední úspěšnou podle vašeho návodu. Již před poslední očistou i po ní mívám počit tlaku v oblasti jater a žlučníku. Mohly očisty s posunem jaterních kamenů způsobit podráždění žlučovodů nebo něco podobného? Dále jsem si provedl test na přítomnost kvasinky Candila albicans, který potvrdil její přítomnost. Jinak mám pocit, že mé trávení není dokonalé, neboť stolice má lehce nažloutlou barvu. Má strava se skládá z dostatku zeleniny, ovoce. Den začínám většinou mrkvovou šťávou a dále kašemi z vloček, rýže nebo pohanky se sušený ovocem a oříšky.Jakým způsobem postupovat dál? Děkuji.

To se nedomnívám, očisty obecně problém nevyvolávají, to by mohlo nastat pouze pokud by jste měl ve žlučníku kameny. Jiná věc je to přemnožení kvasinek, to může klidně vyvolávat i uvedené potíže, protože jsou játra zahlcena toxiny a nestíhají. Uvedené ranní jídlo je ideální krmivo pro kvasinky, nic horšího se snad ani jíst nedá, mimo čistého cukru. Jednoznačně si nastudujte protikvasinkovou dietu, nebo vlákno o kandidě a bude vám to celkem jasné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz