Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2012 12:43 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
fox píše:
prosím, co tedy nejlépe inhalovat a jak pro očistu plic a průdušek ?
Jako bývalého (více než 5 let) cigaretofila mne chrchlání téměř zcela opustilo - i když žiju ve městě..

Nejsem a nebyla jsem kuřačka, ale plůca mi čistí inhalace koloidního stříbra přes UTZV inhalátor !!! Užívání ředěného lékařského peroxidu a denní procházky borovicovým lesem ....
Případné odhleňování je další kapitola.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2012 5:11 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
jani píše:
Nejsem a nebyla jsem kuřačka, ale plůca mi čistí inhalace koloidního stříbra přes UTZV inhalátor !!! Užívání ředěného lékařského peroxidu a denní procházky borovicovým lesem ....
Případné odhleňování je další kapitola.

Děkuju Jani. Ag desinfikuje, H2O2 taky. Spíše mi jde o to navození ranního kuřáckého kašle, který paradoxně může průdušky zbavit vdechnutého kontaminovaného prachu z ovzduší - ale na to budou ty špacíry nejlepší.. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: čištění plic a prudušek
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2012 6:31 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Ano, Ag desinfikuje ( jsou to přírodní ATB ) a asi ho nemají rádi ani paraziti, peroxid taky, ale u mě je spíš jako okysličovadlo, no a ten les, ten nemá chybu, já když jdu po delší době lesíkem, po chvilce se mi tááák odkašle, občas i nějakej slizskej hnus vyletí, ale pokud je to bílý je to OK, zelenej - žlutej už by mohl něco signalizovat.
Ty inhlalace stříbra mě v prvopočátku taky pěkně rozkašlou, ale z plic mi lítá svinstvo až chvilku po inhalaci.
To, že mi z plůc něco občas vyletí po těchto procedůrách na mě dělá dojem, že to prostě všechno působí a to dost kladně.
Při zánětech prudušek a onemocnění plic se mi osvědčilo pít 2-3x denně čaj z kořene omanu ( od fy Grešík ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 10:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
fox píše:
prosím, co tedy nejlépe inhalovat a jak pro očistu plic a průdušek ?
Jako bývalého (více než 5 let) cigaretofila mne chrchlání téměř zcela opustilo - i když žiju ve městě..

Vyzkoušejte peroxid vodíku, ten vám pajšl vygruntuje jako málo co jiného. Navíc dobře vám odpovídá členka jani, klidně se jejích rad můžete držet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: čtv úno 28, 2013 11:57 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 1:37 pm
Příspěvky: 3
fox píše:
prosím, co tedy nejlépe inhalovat a jak pro očistu plic a průdušek ?
Jako bývalého (více než 5 let) cigaretofila mne chrchlání téměř zcela opustilo - i když žiju ve městě..

Taky by mě zajímalo, jakým způsobem na očistu plic. Nedávno jsem seknul s cigaretami a nyní končím i s letitým denním kouřením marihuany. Psychicky to mám vylazené a rád bych se i fyzicky počistil. Díky všem za zkušenosti, co se inhalace a očisty plic týče.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Fildex píše:
Taky by mě zajímalo, jakým způsobem na očistu plic. Nedávno jsem seknul s cigaretami a nyní končím i s letitým denním kouřením marihuany. Psychicky to mám vylazené a rád bych se i fyzicky počistil. Díky všem za zkušenosti, co se inhalace a očisty plic týče.

Nebylo by špatné nejdříve číst, máte to popsané v předcházejícím příspěvku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon pro 16, 2013 3:48 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 11
Rád bych znal názor na elektronické kouření? myslíte že mi pomůže v boji proti kouření?? Samozřejmě s podporou mé vůle.

_________________
V poslední době čtu tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodla přestat číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon pro 16, 2013 5:15 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jako bývalý silný kuřák mám naprosto osvědčený recept, mnou vynalezený, a aplikovatelný na každého, zadarmo. Jednoznačně osvědčený. Plně použitelný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2013 12:30 am 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
martina72 píše:
Jako bývalý silný kuřák mám naprosto osvědčený recept, mnou vynalezený, a aplikovatelný na každého, zadarmo. Jednoznačně osvědčený. Plně použitelný.

Tak sem s tím, pokud jsi to už neprodal nadnárodním farmaceutickym korporacím \":(\"

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2013 1:17 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
martina72 píše:
Jako bývalý silný kuřák mám naprosto osvědčený recept, mnou vynalezený, a aplikovatelný na každého, zadarmo. Jednoznačně osvědčený. Plně použitelný.

takže, na vyžádání, ten recept.
Přestaňte to kupovat!!!
Funguje to následovně. Budete mít hrozný absťáky a slinu. Tedy budete loudit. A také vyloudíte. Každej vám dá, když uvidí, jak sliníte. A vy si klidně zapalte a kuřte. Opakuji, princip je ten, že klidně kouřit můžete, v množství a tak tak dlouho, jak chcete. Jen to nekupujte. Odteďka. Odhned. Už nikdy.
Výsledek bude ten, že za chvíli budete dlužit cígo všem okolo a hanba vás bude fackovat, že se nemůžete revanšovat. Ego vám bude nakopávat zadek, budete se cítit jako debilové. A to, ta ješitnost, vás z toho dostane. Prostě na to přestanete mít chuť. Věřte, pracuje to.
Přestaňte to odteďka kupovat.
\":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: ned pro 29, 2013 11:35 am 
Offline

Registrován: pát bře 23, 2012 7:57 pm
Příspěvky: 24
Precitajte knihu od Alan Carr: http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/0718194551

V knihe je vsetko co potrubujete. Urcite najdete knihu v ceskem jazyku, napr. na uloz.to.

Ja som prestal fajcit z jedneho dna na druhy a odvtedy ani jedna... Da sa to, najprv v hlave, potom fyzicky. Tazke to urcite néni, pre mna tazsie bolo kava \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 11:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pavlinkaa34 píše:
Rád bych znal názor na elektronické kouření? myslíte že mi pomůže v boji proti kouření?? Samozřejmě s podporou mé vůle.

Kouření a další závislosti jsou pouze projevem slabosti a řekl bych nevyužití potenciálu daného jedince. Prostě třeba v mládí si člověk s cigárem na rtu a panákem v ruce připadá jako chlap, ale o tom to není, chlap se dělá jinak. Nemusí kouřit, ani chlastat, ani být kulturista, bude prostě chlap a pokud bude navíc rovnej chlap, závislosti nebude potřebovat. Základ je vždy v hlavě, nikoliv v technice odvykání, já jsem například v mládí dělal i 2 litry ferneta denně a dokázal jsem přestat ze dne na den, aniž bych musel být abstinentem a párkrát za rok si náladu s chutí vyladím, třeba na Silvestra vždy. Najděte si jiné potěšení ducha a nebudete se potřebovat ani oblbovat nějakou náhražkou cigaret.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2014 9:27 am 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 11
S tím souhlasím, mé okolí v mládí muselo mít denně cigaretu u pusy. Snažili se mě k tomu také přemluvit, ale jelikož mi kouření nic neříkalo tak jsem nezačla.

_________________
V poslední době čtu tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodla přestat číst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: úte dub 22, 2014 6:20 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Často se začne kouřit ze společenských důvodů, jakože mít něco společného s ostatními, moci dělat to, co oni, tedy si "jít zakouřit", pokecat, patřit někam. Tím si na to člověk udělá návyk psychický, a samozřejmě časem i fysický, nikotin je nervový jed.
Přesto není žádný problém ze dne na den přestat.
Rozhodně to není smrtelné \":)\".
Elektrické cigáro nemá vůbec žádný smysl, je totálně nelogické.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kouření
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 10:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pavlinkaa34 píše:
S tím souhlasím, mé okolí v mládí muselo mít denně cigaretu u pusy. Snažili se mě k tomu také přemluvit, ale jelikož mi kouření nic neříkalo tak jsem nezačla.

Vše je síle osobnosti, pokud máte na víc, prostě vám to nic říkat nebude, stejně jako jiné závislosti, vždy nahrazují sebevědomí daného člověka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz