Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2015 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Mirabelka píše:
To byla doslova smršť! Pijavice díky české poště cestovaly týden!!! obchodní balík......bylo to někdy na přelomu listopadu/prosince loni, jak padal mokrý sníh.....Přijely holky hladové a nasr......že se musely mlátit týden v zavařovačce....
Nejdříve jsem bratra poučila, jak to bude probíhat......atd. Pijavice nikdo nemusel ani trošku pobízet! během tří sekund se zakousla do černé pegamenové kůže a začala tým "šroubováčkem" vrtat - to tedy prý podle bráchy spíš silně lechtalo, nebo spíš jako píchalo jehličkou. Já je měla na zdravé kůži, takže u mě jen maličké škrábání jako špendlíkem.
Ona prostě musela prorazit tu horní mrtvou kůži.
A pak to začalo - když se chytla jedním koncem - mrskla "ocáskem" a druhým koncem se taky zavrtala.....
Během 15 minut se nasosla do velikosti špekáčku!!!! Doslova pulsovala a pumovala, brácha cítil, jak mu tak koluje krev a lymfa.
Po 15ti minutách odpadla jako buřt........
Pak si šel brácha lehnout, během noci asi tři lehké převazy, krev byla naprosto jasná, řídká.....
Postupně jsem aplikovala 6 pijaviček - pokaždé jednu, v půlce asi 2 dny pauza.....
Už po druhé aplikaci mu začal přišitý ukazováček jako puchnout - černá kůže popraskala, ale ne do krve - už tam byla slaboučká nová kůže!
Něco takového jsme vážně nečekali. Doktor si ani neříznul:))) na konci aplikace už mu rostl v nehtovém lůžku nový nehet!
A to měl seklou i kost a než mu to doktor přišil, tak čekal na ošetření 3 hodiny, a to ho dovezla rychlá.
Teď to má jako, když tam má naroubovaný dětstí prstík:)))) Citlivost se postupně vrací, jen to chce stále mazat a hlavně co nejvíce nosit rukavici, protože je to ještě velmi citlivé na změny teplot. Ale je mu 52 let, tak to nejde hned.
Zajímavé je, že já snesu jednu - a pak jsem dva dny v rauši, prostě "piclá" jako po trávě. Doslova jsem se vznášela, byla jsem v euforii. Brácha nic, jenom pro jistotu to chce mít po ruce prášky na alergii, kdyby něco. Já mívám po ruce prášky a pak diazepam per rec.

Tak komentovat výkony naší pošty to snad ani není potřeba, tam platí přímá úměra, čím dražší služba, tím déle balík courá kdo ví kde. Jinak ta zkušenost je obdivuhodná, je vidět, že je stále co se učit z moudra našich předků.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz