Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 6:52 am 
Offline

Registrován: úte led 21, 2014 8:08 am
Příspěvky: 17
Pozor na rozdíl mezi zapperem a biorezonancí. Domnívám se, že v kosmickém výzkumu používají biorezonanci, tedy něco jako Sensitive Imago, ale F-Scan je zapper. Mnoho odborníků úspěšně diagnostikuje Salvií, té bych skoro věřil, u Sensitivu jsem na rozpacích a o F-Scanu velmi silně pochybuji? Slyšel tady někdy někdo o kvalitní diagnóze z F-Scanu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jordiksvk píše:
spravil som si podobny zapper s 555 casovacom ako hore na scheme, stym ze si viem menit frekvencie, ktoru ale meram merakom....
ked to bude fungovat tak spravim digitalny presny s displejom za velmi ludove ceny, pretoze na tomto by sa zarabat nemalo, ale malo by sa pomahat...
testujem na sebe 2hy den...
kolko frekvencii za den si mozem dat?
minuty: 7zapp 20pauza 7zapp 20pauza 7zapp ----toto som mal vcera,
dnes som si dal tu istu freq a dalsiu som si zapol 2x

Obecně by nemělo nijak vadit častější použití, i když mnoha lidem je dost blbě pokud se frekvencí trefí přesně do svého problému a tělo pak uvolní mraky bordelu, který oslabené orgány nestíhají vyloučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 1:00 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
mam pozicany ravo zapper a nejako mi to nerobi nic.....
....ale absolutne nic nebadam.
skusal som tie frekvencie CALF co su na moj problem, zatial ziaden vysledok.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: čtv črc 10, 2014 1:40 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
jordiksvk píše:
mam pozicany ravo zapper a nejako mi to nerobi nic.....
....ale absolutne nic nebadam.
skusal som tie frekvencie CALF co su na moj problem, zatial ziaden vysledok.....

Nediv se, Zapper a všechny ty zázračné biorezonanční a frekvenčí přístroje jsou podvod. \":D\" Jsou to jen takové nefunkční rekvizity pro blbnutí lidí. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte črc 15, 2014 2:24 pm 
Offline

Registrován: úte črc 15, 2014 2:11 pm
Příspěvky: 1
jordiksvk píše:
mam pozicany ravo zapper a nejako mi to nerobi nic.....
....ale absolutne nic nebadam.
skusal som tie frekvencie CALF co su na moj problem, zatial ziaden vysledok.....

Otázka znie, akú chorobu chceš riešiť a ako dlhu ju máš. Čím ju máš dlhšie, tým väčšie je riziko, že parazit začal mutovať a tým sa mu zmenila aj rezonančná frekvencia. Je potrebné urobiť F-SCAN a zistiť skutočnú frekvenciu, tú presne nastaviť do SUPER ZAPPERA a musí to fungovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 8:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jordiksvk píše:
mam pozicany ravo zapper a nejako mi to nerobi nic.....
....ale absolutne nic nebadam.
skusal som tie frekvencie CALF co su na moj problem, zatial ziaden vysledok.....

Vzhledem k tomu, že veškeré dění v celém vesmíru je vyloženě o frekvencích, tak pokud se trefíte, fungovat by to mělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř srp 13, 2014 10:03 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
tak chorobu - difuznu uzlovu strumu, mam uz rok,
asi zmutoval, lebo to nefungovalo vobec, iba mi brnelo v rukach....
pristroj som vratil
f-scan ten chalan nema....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 2:12 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Willis píše:
Nediv se, Zapper a všechny ty zázračné biorezonanční a frekvenčí přístroje jsou podvod. \":D\" Jsou to jen takové nefunkční rekvizity pro blbnutí lidí. \":D\"

A proc si to myslis Willis? Zkousel jsi to uz sam a nebo to jen jedna pani povidala???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jordiksvk píše:
tak chorobu - difuznu uzlovu strumu, mam uz rok,
asi zmutoval, lebo to nefungovalo vobec, iba mi brnelo v rukach....
pristroj som vratil
f-scan ten chalan nema....

Patrně jste léčil špatnou frekvencí, ovšem také je možné, že problém máte z prostého deficitu nějkého prvku, třeba jódu a pak se pomocí zapperu asi uspět nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: stř říj 29, 2014 4:33 pm 
Offline

Registrován: pon pro 16, 2013 10:20 am
Příspěvky: 55
odskusal som to,
je to blbost,
postavil som si aj svoj pristroj na to, analogovy nasledne aj digitalny mam spraveny (s displejom a tlacitkami, presny).....
ziaden vysledok na mne, potom som si pozical original a tiez ziaden vysledok....
tie frekvencie mozu fungovat, nezavrhujem to celkom, ale viac to skusat nebudem....
mozna ze som sa fakt netrafil, ale skor myslim ze je to tahanie love z ludi,
asi je to skor o psychike nez o tych frekvenciach...
este ze som to mal zadara pozicane, a stavba mojich zariadeni kedze som elektrotechnik ma vysla na par eury.....

ale tie diagnostiky so sluchadlami na usiach a s elektrodami na zapestiach - to je fakt totalny blud,
a uz vobec nie tomu ze mi cez pristroj niekto nabije zazracnu vodicku - to je uz fakt kravina......
zdieranie chorych ktory sa i slamky chytaju......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 5:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jordiksvk píše:
odskusal som to,
je to blbost,
postavil som si aj svoj pristroj na to, analogovy nasledne aj digitalny mam spraveny (s displejom a tlacitkami, presny).....
ziaden vysledok na mne, potom som si pozical original a tiez ziaden vysledok....
tie frekvencie mozu fungovat, nezavrhujem to celkom, ale viac to skusat nebudem....
mozna ze som sa fakt netrafil, ale skor myslim ze je to tahanie love z ludi,
asi je to skor o psychike nez o tych frekvenciach...
este ze som to mal zadara pozicane, a stavba mojich zariadeni kedze som elektrotechnik ma vysla na par eury.....

ale tie diagnostiky so sluchadlami na usiach a s elektrodami na zapestiach - to je fakt totalny blud,
a uz vobec nie tomu ze mi cez pristroj niekto nabije zazracnu vodicku - to je uz fakt kravina......
zdieranie chorych ktory sa i slamky chytaju......

To se takto tvrdit nedá, je mnoho lidí, kterým tento postup nezpochybnitelně pomohl, což zase na druhou stranu neznamená, že pomůže každému. Uvědomte si s jakou pravděpodobností vás opravdu vyléčí lékař a možná že tato terapie bude procentuálně i lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 5:39 pm 
Offline

Registrován: úte bře 03, 2015 5:23 pm
Příspěvky: 2
Zvažuji, že bych si udělal zapper pomocí MCU PIC, ale nevím optimální parametry přístroje (neměl jsem v ruce žádný originál). Neměřili jste někdo parametry např. Ravo Zapper?
Nevím například, jaká střída je optimální (MartinK použil ve svém návodu na 2,5 kHz 90:10), ani jaký offset. Jak se používají elektrody, levá vždy do té samé ruky, nebo se to může občas prohodit?
Nevíte někdo, zda je účinnější pevná frenkvence na každý virus, nebo s přelaďovaním kolem zadané frekvence, jak to má např. Ravo Zapper?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pát bře 27, 2015 12:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jajo píše:
Zvažuji, že bych si udělal zapper pomocí MCU PIC, ale nevím optimální parametry přístroje (neměl jsem v ruce žádný originál). Neměřili jste někdo parametry např. Ravo Zapper?
Nevím například, jaká střída je optimální (MartinK použil ve svém návodu na 2,5 kHz 90:10), ani jaký offset. Jak se používají elektrody, levá vždy do té samé ruky, nebo se to může občas prohodit?
Nevíte někdo, zda je účinnější pevná frenkvence na každý virus, nebo s přelaďovaním kolem zadané frekvence, jak to má např. Ravo Zapper?

Na technické otázky odpovědět nedovedu, tak zdatný zase nejsem, ale frekvence by se měla přesně trefit do frekvence parazita, tedy asi je vhodnější přelaďování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 10:39 pm 
Offline

Registrován: stř úno 09, 2011 4:17 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Most
Pokud se mohu podělit o moje zkušenosti (budu psát i trochu technicky).

Dělal jsem dost dlouho na digitálním zařízení řízeném mikroprocesorem Atmel (Atmega 328) co řídí přímou frekvenční syntézu DDS (generátor kmitočtu). Výstup 0 - 30 voltů střída 10 - 90% .
Zařízení má ovládání tlačítky a displej. Přelaďování, nebo uložené sady kmitočtů na jednotlivé breberky.
I wobler (tj. plynulé přelaďování mezi kmitočty).
Seznamy programů dle názvu parazita v abecedním pořadí.

Zkoušel jsem i plasmagenerátor, ale jen uzavřený s modrým výbojem (nevím jaký plyn je uvnitř baňky).

Pak nějaké testování...výsledky jednoznačné plus, nemám žádné Vážné zdravotní problémy.

Rýmu, nachlazení a různé pneumokoky, stafilokoky a onemocnění způsobená viry to zvládne za jediný den.
Dobře si to poradí i s Candidou. (Míval jsem povlak na jazyku a sliny jak provazy).


Neřeší to deficit minerálních prvků, vitamínů, hormonů, poškozené orgány, nebo špatný duševní stav.

Překyselení a s tím spojené žaludeční, střevní problémy, ekzémy a vyrážky - dlouhodobě nepoužitelné !
Neřeší následky toxického zamoření těla, nebo otravu jedy (biologické, nebo chemické), autoimunitní nemoci
také nelze řešit zapperem. V těchto případech je zařízení skutečně k ničemu.

Znovu podotýkám, zappery fungují pouze jako protiparazitální pomůcky, neřeší nemoci způsobené špatnou životosprávou, nebo duševním postojem.
Aby si někdo nemyslel, že je to všelék, nebozázračný přístroj.

Je známo, že NASA i Roskosmos (ruská vesmírná agentura) mají podobná zařízení již fukční mnoho let.
Akorát běžný smrtelník nemá šanci se s nimi setkat. A nesmí se o tom mluvit. Není nic horšího, než armáda zaměstnaných doktorů.

S pozdravem M.K.


Naposledy upravil MartinK dne úte pro 22, 2015 10:31 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zapper
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2015 8:16 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
MartinK píše:
....
Je známo, že NASA i Roskosmos (ruská vesmírná agentura) mají podobná zařízení již fukční mnoho let.
Akorát běžný smrtelník nemá šanci se s nimi setkat. A nesmí se o tom mluvit. Není nic horšího, než armáda nezaměstnaných doktorů.

Dik za zkusenosti. jen posledni pravda co pises je jen castecna. neni ani nic horsiho nez armada zamestnanych doktoru, tedy s vyjimkou tech co resi neco opravdu nutneho jako treba urazy \":D\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz