Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 16, 2024 3:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2019 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Luc píše:
Dobrý den, už půl roku beru Chanca Piedru na žlučníkový kámen (stav stále cca 1,2 cm, tudíž velikost se nijak nezmenšila). Co s tím? Občas si beru i vyšší dávky hořčíku (mám tablety 835 g jedna, beru si nejdřív 2 a po chvilce další 2 a přijde mi, že pak ten kámen dost cítím. A většinou si hořčík ani neberu, protože mám doma 2 malé děti a nemůžu s nima jet v případě nouze na pohotovost s kolikou. Znervozňuje mě, že za celý půlrok není žádná změna. Chancu Piedru beru dle návodu (většinou i trošku víc) bud čas 2 čajové lžíce ve 3 dávkách za den, nebo zinktura či tabletky (tech si beru víc). Je účinější např. čaj než tabletky? Tinktura?

Děkuji!

Ten čaj, nebo respektive jakákoliv bylina, by se neměl užívat nepřetržitě, ale cyklicky což vidím jako první problém a pak ten hořčík by mě dost zajímalo o jakou formu jde. S něčím v takto divné gramáži jsem se dosud nesetkal tedy předpokládám že nejde o obsah čistého hořčíku, ale o váhu celé tablety a hořčíku tam bude zlomek tedy asi zase blbě. Nepředpokládám že by v sobě někdo udržel 3,5 g čistého hořčíku bez masivního průjmu, ale možná se pletu. Jinak zmenšení je hlavně o docílení dobrého toku žluče což poznáte podle kaštanově hnědé stolice.,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2019 10:48 am 
Offline

Registrován: ned říj 07, 2018 12:26 pm
Příspěvky: 3
Zdravim Vas vospolok,

vlakno som si prestudoval viacero krat, no napriek tomu by som sa raz spytal.

Streda: KK, kefir (cca 1.2litra), 2 hodiny GYM, sirna patlanina + jablka
Stvrtok: KK, kefir (cca 1.2litra), 2 hodiny GYM, sirna patlanina + jablka
Piatok: iba jablka po cely den, sipkovy caj, troch epsomky vo vode na pitie, a na zaver dna urina klyst.
Sobota: urina klyst rano, a pijem teraz jabkovy dzus.

Myslite ze priprava OK?v tej patlanine bolo 250ml oleja na 450g plnotucneho tvarohu so semenami a orechami.
Je to uz moja asi 10ta ocista, v priebehu 2 rokov, ale aj tak sa spytam:

teraz ked je letny cas, mam vypit zmest grep+olej o 22 alebo 23? ja som z toho trochu pomyleny...
mimochodom pijem 200ml olej + 300stava z grepu.
V minulosti som pil so stavou z citronu, ale mam pocit ze grep je lepsi. z citronovej ma zopar krat tak nadraplo ze som myslel ze to vysablujem, a mal som pocit ze ta kysla citronova nepohoda v zaludku len narusila ocistu.

Prosim Vas pekne, poradte mi: letny cas, co je dnes, mam vypit zmes o 22 alebo 23tej?
Dakujem pekne,
prajem uspesne ocisty a pevne zdravie!!! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2019 10:56 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Minonka81 píše:
Zdravim Vas vospolok,

vlakno som si prestudoval viacero krat, no napriek tomu by som sa raz spytal.

Streda: KK, kefir (cca 1.2litra), 2 hodiny GYM, sirna patlanina + jablka
Stvrtok: KK, kefir (cca 1.2litra), 2 hodiny GYM, sirna patlanina + jablka
Piatok: iba jablka po cely den, sipkovy caj, troch epsomky vo vode na pitie, a na zaver dna urina klyst.
Sobota: urina klyst rano, a pijem teraz jabkovy dzus.

Myslite ze priprava OK?v tej patlanine bolo 250ml oleja na 450g plnotucneho tvarohu so semenami a orechami.
Je to uz moja asi 10ta ocista, v priebehu 2 rokov, ale aj tak sa spytam:

teraz ked je letny cas, mam vypit zmest grep+olej o 22 alebo 23? ja som z toho trochu pomyleny...
mimochodom pijem 200ml olej + 300stava z grepu.
V minulosti som pil so stavou z citronu, ale mam pocit ze grep je lepsi. z citronovej ma zopar krat tak nadraplo ze som myslel ze to vysablujem, a mal som pocit ze ta kysla citronova nepohoda v zaludku len narusila ocistu.

Prosim Vas pekne, poradte mi: letny cas, co je dnes, mam vypit zmes o 22 alebo 23tej?
Dakujem pekne,
prajem uspesne ocisty a pevne zdravie!!! \":D\"

Ano je-li letní čas je lépe očistu dělat v 11 hodin večer.Myslím ,že i Moritz to tak uvádí.Aspoň já to tak dělám a v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2019 9:28 pm 
Offline

Registrován: čtv led 31, 2019 12:48 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Ten čaj, nebo respektive jakákoliv bylina, by se neměl užívat nepřetržitě, ale cyklicky což vidím jako první problém a pak ten hořčík by mě dost zajímalo o jakou formu jde. S něčím v takto divné gramáži jsem se dosud nesetkal tedy předpokládám že nejde o obsah čistého hořčíku, ale o váhu celé tablety a hořčíku tam bude zlomek tedy asi zase blbě. Nepředpokládám že by v sobě někdo udržel 3,5 g čistého hořčíku bez masivního průjmu, ale možná se pletu. Jinak zmenšení je hlavně o docílení dobrého toku žluče což poznáte podle kaštanově hnědé stolice.,

Pane Jardo, dekuji za odpoved. A co presne znamena cyklicny cyklus u uzivani bylin? 3 tydny brat a na 1 tyden vysadit? A na stejny tyden vysadit i horcik? A kde prosim presne sezenu ten chlorid horecnaty?

Jinak co si myslite o rozpusteni pomoci zeleninovych stav? Tepka voda s citronem parkrat denne a kombinace mrkev, cervena repa a okurka. Melo by to byt prospesne i na jatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 21, 2019 11:42 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Na rozpuštění kamenů by prý měla dobře zabírat šťáva z černé ředkve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 22, 2019 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
Luc píše:
Pane Jardo, dekuji za odpoved. A co presne znamena cyklicny cyklus u uzivani bylin? 3 tydny brat a na 1 tyden vysadit? A na stejny tyden vysadit i horcik? A kde prosim presne sezenu ten chlorid horecnaty?

Jinak co si myslite o rozpusteni pomoci zeleninovych stav? Tepka voda s citronem parkrat denne a kombinace mrkev, cervena repa a okurka. Melo by to byt prospesne i na jatra.

Každá bylina má cyklus trochu jiný, ale obecně asi nic zásadně nepokazíte pokud dáte 21 dní kůru a 21 dní pauzu, nebo v té pauze jinou bylinu a pak znovu to samé. Hořčík se vysazovat nemusí ten berte stále. Chlorid hořčnatý máme na e-schopu zde http://www.pro-zdravi-az.cz/37-chlorid-horecnaty. Šťávy fungují i když ta vaše kombinace je celkem slabá lépe jak píše člen pefi je dávat černou ředkev, ale opatrně to není plodina kterou jde jíst v libovolném množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 23, 2019 7:04 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Luc":3afcqi33]Pane Jardo, dekuji za odpoved. A co presne znamena cyklicny cyklus u uzivani bylin? 3 tydny brat a na 1 tyden vysadit? A na stejny tyden vysadit i horcik? A kde prosim presne sezenu ten chlorid horecnaty?

Jinak co si myslite o rozpusteni pomoci zeleninovych stav? Tepka voda s citronem parkrat denne a kombinace mrkev, cervena repa a okurka. Melo by to byt prospesne i na jatra.[/quote:3afcqi33]
Léčitel Pouza říkal,že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 05, 2019 9:24 pm 
Offline

Registrován: sob říj 05, 2019 9:11 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, možná tu má někdo i osobní zkušenost. Jsem diabetička, mám Diabetes 1. stupně od dvou let věku, tedy tu cukrovku, která není z nadváhy a špatného životního stylu, ale něco se "zbláznilo" v imunitním systému a mé vlastní tělo napadá a ničí buňky slinivky, které by měly produkovat inzulín. Moje cukrovka je však trochu neklasická, proto se léčím v Ikemu, jelikož i po 30 letech nejsem odkázaná na injekce inzulínu, slinivka stále ještě částečně pracuje. Říká se tomu Honeymoon a po záchytu u dětských diabetiků trvá obvykle pár měsíců, u mě už 30 let. Proto se snažím svoji slinivku, co nejvíce šetřit, nezatěžovat ji a chránit od zánětlivých reakcí. Jsem vegetarián, nejím ani mléčné výrobky, které dle lékařů u mne mohly stát za spuštěním nemoci, a samozřejmě abych nemusela používat inzulínové injekce a nezatěžovala slinivku, jsem na nízkosacharidové dietě. Zkráceně, jím pouze neškrobovou zeleninu, bobulovité ovoce v malém množství, vajíčka, pannenské rostlinné tuky, ořechy a semínka. Chtěla bych zkusit očistu jater, jestli by mi nepomohla odlehčit té přetížené slinivce. Jak byste mi doporučili zorganizovat stravu před a po očistě, vzhledem k tomu, že mne čistý jablečný džus v takovém množství přivede do hyperglykemického komatu? Zkrátka ovocné šťávy vůbec nesmím, ovoce jako banány atd také ne, cereální kaše, brambory, rýži, také ne. Už to velké množství citronové štávy na noc, kdy slinivka nepracuje, mě zvedlne glykémii až k nebesům, ale chápu, že to jinak nejde. Nebo myslíte, že bych mohla všechno otočit a k očistě přistoupit ráno, kdy si moje slinivka se sacharidy z citronů poradí snáže? Samozřejmě bych celý den ležela a simulovala, že je noc. Díky za případné rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 05, 2019 11:03 pm 
Offline

Registrován: sob říj 05, 2019 11:01 pm
Příspěvky: 1
sweetpaola píše:
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, možná tu má někdo i osobní zkušenost. Jsem diabetička, mám Diabetes 1. stupně od dvou let věku, tedy tu cukrovku, která není z nadváhy a špatného životního stylu, ale něco se "zbláznilo" v imunitním systému a mé vlastní tělo napadá a ničí buňky slinivky, které by měly produkovat inzulín. Moje cukrovka je však trochu neklasická, proto se léčím v Ikemu, jelikož i po 30 letech nejsem odkázaná na injekce inzulínu, slinivka stále ještě částečně pracuje. Říká se tomu Honeymoon a po záchytu u dětských diabetiků trvá obvykle pár měsíců, u mě už 30 let. Proto se snažím svoji slinivku, co nejvíce šetřit, nezatěžovat ji a chránit od zánětlivých reakcí. Jsem vegetarián, nejím ani mléčné výrobky, které dle lékařů u mne mohly stát za spuštěním nemoci, a samozřejmě abych nemusela používat inzulínové injekce a nezatěžovala slinivku, jsem na nízkosacharidové dietě. Zkráceně, jím pouze neškrobovou zeleninu, bobulovité ovoce v malém množství, vajíčka, pannenské rostlinné tuky, ořechy a semínka. Chtěla bych zkusit očistu jater, jestli by mi nepomohla odlehčit té přetížené slinivce. Jak byste mi doporučili zorganizovat stravu před a po očistě, vzhledem k tomu, že mne čistý jablečný džus v takovém množství přivede do hyperglykemického komatu? Zkrátka ovocné šťávy vůbec nesmím, ovoce jako banány atd také ne, cereální kaše, brambory, rýži, také ne. Už to velké množství citronové štávy na noc, kdy slinivka nepracuje, mě zvedlne glykémii až k nebesům, ale chápu, že to jinak nejde. Nebo myslíte, že bych mohla všechno otočit a k očistě přistoupit ráno, kdy si moje slinivka se sacharidy z citronů poradí snáže? Samozřejmě bych celý den ležela a simulovala, že je noc. Díky za případné rady.

Inspiroval bych se:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5357144/
https://www.diabetes.co.uk/forum/thread ... 47/page-12
+ Hladoveni pro zdravi (Vilma Partykova)

Jinak misto jablecne stavy se pouziva kyselina jablecna (malic acid).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 06, 2019 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
[quote="sweetpaola":uh8rknff]Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, možná tu má někdo i osobní zkušenost. Jsem diabetička, mám Diabetes 1. stupně od dvou let věku, tedy tu cukrovku, která není z nadváhy a špatného životního stylu, ale něco se "zbláznilo" v imunitním systému a mé vlastní tělo napadá a ničí buňky slinivky, které by měly produkovat inzulín. Moje cukrovka je však trochu neklasická, proto se léčím v Ikemu, jelikož i po 30 letech nejsem odkázaná na injekce inzulínu, slinivka stále ještě částečně pracuje. Říká se tomu Honeymoon a po záchytu u dětských diabetiků trvá obvykle pár měsíců, u mě už 30 let. Proto se snažím svoji slinivku, co nejvíce šetřit, nezatěžovat ji a chránit od zánětlivých reakcí. Jsem vegetarián, nejím ani mléčné výrobky, které dle lékařů u mne mohly stát za spuštěním nemoci, a samozřejmě abych nemusela používat inzulínové injekce a nezatěžovala slinivku, jsem na nízkosacharidové dietě. Zkráceně, jím pouze neškrobovou zeleninu, bobulovité ovoce v malém množství, vajíčka, pannenské rostlinné tuky, ořechy a semínka. Chtěla bych zkusit očistu jater, jestli by mi nepomohla odlehčit té přetížené slinivce. Jak byste mi doporučili zorganizovat stravu před a po očistě, vzhledem k tomu, že mne čistý jablečný džus v takovém množství přivede do hyperglykemického komatu? Zkrátka ovocné šťávy vůbec nesmím, ovoce jako banány atd také ne, cereální kaše, brambory, rýži, také ne. Už to velké množství citronové štávy na noc, kdy slinivka nepracuje, mě zvedlne glykémii až k nebesům, ale chápu, že to jinak nejde. Nebo myslíte, že bych mohla všechno otočit a k očistě přistoupit ráno, kdy si moje slinivka se sacharidy z citronů poradí snáže? Samozřejmě bych celý den ležela a simulovala, že je noc. Díky za případné rady.[/quote:uh8rknff]
Mě to připadá dost křečovité, nebezpečné a zbytečné, za daných podmínek bych prostě jel dlouhodobě byliny na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 06, 2019 9:35 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="sweetpaola":36qxdzlr]Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, možná tu má někdo i osobní zkušenost. Jsem diabetička, mám Diabetes 1. stupně od dvou let věku, tedy tu cukrovku, která není z nadváhy a špatného životního stylu, ale něco se "zbláznilo" v imunitním systému a mé vlastní tělo napadá a ničí buňky slinivky, které by měly produkovat inzulín. Moje cukrovka je však trochu neklasická, proto se léčím v Ikemu, jelikož i po 30 letech nejsem odkázaná na injekce inzulínu, slinivka stále ještě částečně pracuje. Říká se tomu Honeymoon a po záchytu u dětských diabetiků trvá obvykle pár měsíců, u mě už 30 let. Proto se snažím svoji slinivku, co nejvíce šetřit, nezatěžovat ji a chránit od zánětlivých reakcí. Jsem vegetarián, nejím ani mléčné výrobky, které dle lékařů u mne mohly stát za spuštěním nemoci, a samozřejmě abych nemusela používat inzulínové injekce a nezatěžovala slinivku, jsem na nízkosacharidové dietě. Zkráceně, jím pouze neškrobovou zeleninu, bobulovité ovoce v malém množství, vajíčka, pannenské rostlinné tuky, ořechy a semínka. Chtěla bych zkusit očistu jater, jestli by mi nepomohla odlehčit té přetížené slinivce. Jak byste mi doporučili zorganizovat stravu před a po očistě, vzhledem k tomu, že mne čistý jablečný džus v takovém množství přivede do hyperglykemického komatu? Zkrátka ovocné šťávy vůbec nesmím, ovoce jako banány atd také ne, cereální kaše, brambory, rýži, také ne. Už to velké množství citronové štávy na noc, kdy slinivka nepracuje, mě zvedlne glykémii až k nebesům, ale chápu, že to jinak nejde. Nebo myslíte, že bych mohla všechno otočit a k očistě přistoupit ráno, kdy si moje slinivka se sacharidy z citronů poradí snáže? Samozřejmě bych celý den ležela a simulovala, že je noc. Díky za případné rady.[/quote:36qxdzlr]
Ve vašem případě bych radši také od této očisty opustila.Snažíte se dodržovat životosprávu a to je hlavní.Možná zkusit homeopatické vlaštovičníkové kapky.Použila bych cibulové obklady na

Naposledy upravil ZDENINA dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
f2c2e2a65934a17cdf55c9411a615fe9


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 07, 2019 1:59 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1958
pro sweetpaola: Každý třetí den Antabus a získáte důkaz, že se Vaše tělo nezbláznilo. Autoimunita je výmysl bílých plášťů odkázaných na prokazatelně selhávající laboratorní testy. Na malé breberky spolu s jistým potravním doplňkem stačí, ale k zastavení raka se musí najednou obsloužit více biochemických mechanismů, ideálně provádět očisty, adaptogeny, hormonálně a stravou sanovat imunitu a zjistit příčinu chronického stresu včetně EAV měření goaldů. Vždy se jedná o parazitární souhru + novodobý skorbut.
https://www.hblahova.com/single-post/2015/09/24/Crohnova-choroba-celiakie-anorexie

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2019 10:43 am 
Offline

Registrován: pon lis 04, 2019 10:12 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, pomáhá na očistu jater GAŇ BAO – antitoxický a regenerační odtud https://www.greenworld-zdravi.cz/? Není to pro mě, ale pro mého otce. Rád si dá pivo, ale teď měl nějaké problémy, tak řešíme jeho očistu jater. Díky moc za názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 04, 2019 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28264
Bydliště: Poděbrady
[quote="Cipulka":4y61tn9c]Dobrý den, pomáhá na očistu jater GAŇ BAO – antitoxický a regenerační odtud [url:4y61tn9c]https://www.greenworld-zdravi.cz/[/url:4y61tn9c]? Není to pro mě, ale pro mého otce. Rád si dá pivo, ale teď měl nějaké problémy, tak řešíme jeho očistu jater. Díky moc za názor.[/quote:4y61tn9c]
Přípravek přímo neznám, ale ty složky z nichž je sestaven určitě

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2019 9:07 pm 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 5:02 pm
Příspěvky: 21
Ahojky, pomohla niekomu táto očista (alebo máte také informácie) – zlepšiť zle pečeňové (jaterní) krvné testy? Mám dlhodobo trochu zhoršený ukazovateľ GMT od dlhodobého užívania liekov, ktoré musím brať. Je zhoršené aj po prvej očiste (test týždeň po) a dlhodobejšom užívaní ostropestrecovej kašičky a hepatoprotektíva (Lipovitan Duo). Len viem, že GMT je o detoxikácii, nie o regenerácii, - čo ešte by mohlo na čiste detox pečene pomôcť? Červená repa som niekde čítala? Ešte nejaká dobrá zelenina, či bylinky na to? Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz