Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 23, 2018 1:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3751 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 247, 248, 249, 250, 251
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2018 7:55 am 
Administrátor
Administrátor

radis píše:
Díky za reakce
Tak ten větší hemangiom je v levém laloku a ty menší echogenity jsou v laloku pravém. Až do minulého měsíce jsem dlouhodobě užíval bylinu chandra piedra v tobolkách 2x denně 500mg a před tím dlouhodobě Hepadrink . Nyní jsem tedy několik dní zapisoval stravu do cronometru. Měli jste pravdu ,měl jsem hodně sacharidů ,málo tuků a bílkovin ,nízké hodnoty vápníku ,zinku ,žádná B12. Hodnoty denního příjmu vitamínu A byly na 4000%! Přestal jsem pít ovocné šťávy ,omezil i ty zeleninové ale zeleninu zachoval v plné míře ,na druhou stranu přidal tvaroh a domácí vajíčka. Tupá bolest vedle pupku mírně ustoupila . Na parazity zkusím trojčátko a na játra ten silymarin nebo ostropeřcovou kašičku. Jak poznám že už můžu provést očistu jater pomocí oleje a grep.šťávy a nebo mám radši počkat další půl rok na to sono jater?

Největší tlak ve tkáních jater při očistě je pochopitelně v místech odtoku žluče a záleží tedy zda ta ložiska jsou v těch místech kde tlak vznikat může, nebo někde na okraji v místech kde bude minimální. Pokud jsou ložiska tam kde je tlak minimální moc bych nezkoumal a čistil a pokud tam kde by tlak mohl být vysoký pak je to na zvážení zda také čistit i s určitým rizikem, nebo provádět dlouhodobější pomalé procedury třeba i se současným odparazitováním a počkat na výsledek sona. Předpokládám že i dodání zinku a B12 by mohlo dosti ovlivnit stav a u toho vitamínu A jde o klamný efekt protože v té kalkulačce se jako vitamín A počítají i provitamíny a ty vůbec nemusí vaše tělo být schopno využívat. Tedy jako směrodatná se zde bere hodnota retinolu, která ani v základu není zapnutá a musíte si ji zapnout v záložce Profil. Pokud je nízký retinol netvoří se dobře ceruloplazmin a postupně se tak nějak pomalu poškozuje hospodaření s mědí a železem, což má na spoustu zdravotních problémů zásadní vliv.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3751 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 247, 248, 249, 250, 251

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]