Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 22, 2018 7:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3716 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 244, 245, 246, 247, 248
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2018 10:37 am 

Indian- z toho co píšete mám pocit, že jste do toho sebeléčení až příliš zabřednul. Myslím, že by Vám prospělo se od toho trošku vzdálit, dodržovat při tom zásady zdravé výživy a zapracovat na psychice a relaxování.

PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2018 7:21 pm 

Proč , když dělám očistu. Mám plno energie , před tím než začnu pít vodu. A po té co piju vodu, mám jakoby zmatené tělo, motá se mi hlava, třesou se mi ruce.

Je to tím , že se tělo čistí?

Děkuji

PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2018 6:52 am 
Administrátor
Administrátor

Igi píše:
Proč , když dělám očistu. Mám plno energie , před tím než začnu pít vodu. A po té co piju vodu, mám jakoby zmatené tělo, motá se mi hlava, třesou se mi ruce.

Je to tím , že se tělo čistí?

Děkuji

Nepíšete kdy pijete tu vodu, ale pokud je to po ranní epsomce, pak asi máte málo cukru, prostě vám spadne a to by mohlo tento stav vyvolávat. Předpokládám že to odezní pokud se najíte. Také je možné že tím posunutím vyplaveného bordelu do spodní části střeva se něco vrátí a tím se zvýší intoxikace, ale to už teoretizuji.

PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2018 8:40 am 

Jarda píše:
Nepíšete kdy pijete tu vodu, ale pokud je to po ranní epsomce, pak asi máte málo cukru, prostě vám spadne a to by mohlo tento stav vyvolávat. Předpokládám že to odezní pokud se najíte. Také je možné že tím posunutím vyplaveného bordelu do spodní části střeva se něco vrátí a tím se zvýší intoxikace, ale to už teoretizuji.

Den před tím, než začnu pít ranní epsonku. Vlastně po tom co dopiju jablečnou štávu.

PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2018 10:08 am 
Administrátor
Administrátor

Igi píše:
Den před tím, než začnu pít ranní epsonku. Vlastně po tom co dopiju jablečnou štávu.

To je divné, tam by jste měl mít cukru dost protože jablečná šťáva se velice pomalu spaluje a drží tedy hladinu krevního cukru slušně srovnanou. Pak je možné že je to tím že přijmete vysoké množství jablečné kyseliny, která játra sama o sobě intenzivně gruntuje a vyplavený bordel vás přiotráví.

PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2018 11:30 am 

Ahojte.
Mam otazku.... Ked nalacno vypijem 1 liter vody (v priebehu 1 hodiny), pricom do 6dcl dost teplej odstavim velky citron (+ vitamin C v prasku asi 500mg + 2 stipky himalajskej soli) a do 4dcl vmiesam 15ml kablcneho octu (+ vitamin C v prasku asi 500mg + 1 stipka himalajskej soli) a oba tieto napoje vypijem teple, mozem ocakavat od toho urcite "gruntovanie pecene" ?
Mam za sebou asi 14 ocist pecene oliv. olejom a citr./grep. stavou, a viac X ako 2x rocne sa mi taku ocistu robit nechce...
Dakujem za odpoved.

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2018 11:48 am 
Administrátor
Administrátor

JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Mam otazku.... Ked nalacno vypijem 1 liter vody (v priebehu 1 hodiny), pricom do 6dcl dost teplej odstavim velky citron (+ vitamin C v prasku asi 500mg + 2 stipky himalajskej soli) a do 4dcl vmiesam 15ml kablcneho octu (+ vitamin C v prasku asi 500mg + 1 stipka himalajskej soli) a oba tieto napoje vypijem teple, mozem ocakavat od toho urcite "gruntovanie pecene" ?
Mam za sebou asi 14 ocist pecene oliv. olejom a citr./grep. stavou, a viac X ako 2x rocne sa mi taku ocistu robit nechce...
Dakujem za odpoved.

Tak určitě se tak nějaký bordel z jater také vyžene i když vezměte v potaz rozdíl dodávaných množství v octu a jablečné šťávě. Zase pokud to děláte prakticky denně jde sice o pomalé, ale soustavné působení a to má velkou sílu.

PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 11:43 am 

můžu vnitřně použít soli konkretně síran sodný s čistotou p.a. ??

PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 11:57 am 
Administrátor
Administrátor

drumTom píše:
můžu vnitřně použít soli konkretně síran sodný s čistotou p.a. ??

Z pohledu čistoty ano, nicméně nechápu na co, v jakém množství a v jaké souvislosti s jaterní očistou.

PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 12:50 pm 

Jarda píše:
Z pohledu čistoty ano, nicméně nechápu na co, v jakém množství a v jaké souvislosti s jaterní očistou.

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/04/jarni-ocistna-kura.html
tenhle recept se provádí s 50g síranu sodného

PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2018 9:25 pm 
Administrátor
Administrátor

drumTom píše:
http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/04/jarni-ocistna-kura.html
tenhle recept se provádí s 50g síranu sodného

To je prakticky stejný postup jako uvádím já a je jich pochopitelně ještě více různých a fungují všechny dobře. Podle mě si tím nemáte jak ublížit, maximálně si trochu zvednete tlak stejně jako hořečnatá sůl je schopna ho spíše snížit.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3716 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 244, 245, 246, 247, 248

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]