Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon led 22, 2018 5:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 9:50 pm 
Administrátor
Administrátor

JednorazovyNICK píše:
Musím podotknúť, že derivačný kúpeľ má svoj zmysel aj pri držaní vysokého "levelu" denného prerušovaného pôstu/lačňovky, čiže aj v prípade IF 23/1, IF 22/2 ............
Držím spomínané IF už dva roky, no stačilo mi robiť derivačný kúpeľ 2 týždne každý deň, a stmavli mi o niečo vlasy (z hnedej na trošku tmavšiu hnedú), a aj končeky mihalníc zo svetlejšej farby výrazne stmavli...
NEVIEM ČO TO ZNAMENÁ, príde mi to divné... Nechápem... Akurát sa presviedčam, že IF 22/2 ktorý chcem držať už dlhodobo (ideálne celý život), proste sám o sebe ako detox NESTAČÍ, a to ani v kombinácii s mlganím oleja každý deň, a raz mesačne urobenou sankhapraksalanou... Proste nič zo spomínaných procedúr nespraví to, čo derivačný kúpeľ... A taký jeho "vedľajší účinok" som pozoroval aj pred pár rokmi, keď som ho robil mnoho týždňov každý deň...

Tak rovná to hormony, proč by se tím neměla ovlivnit třeba i barva vlasů, kvalita nehtů a další věci.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]