Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 12:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mateska píše:
Tak jsem se pokousela o jaterku a nedokoncila ji. Dopoledne jsem pila jablecnou stavu na dvakrat po pul litru. Nevim proc jsem ale mela dojem, ze se ma redit, proto jsem k ni jeste vypila zhruba stejne mnozstvi vody. Po druhe hodine jsem pak vypila jeste cca litr a pul vody. Nejedla jsem nic.
Cca kolem ctvrte mi zacalo brnet cele telo, hlava me bolela a byla hako by v helme (nevim jak bliz to popsat) a celkove se mi trochu motal svet. Taky me bolely zada v oblasti ledvin.
Zvladla jsem jeste vypit prvni epsomku, ale vecer uz jsem se nechala prekonat strachem a cele jsem to vzdala. Napila jsem se trochy vody a sla spat. Rano mi bylo o dost lip, po prvnim jidle a piti uz normalne.

Cim to mohlo byt? Nebo to jsou normalni projevy a mela jsem i presto pokracovat? Moc rada bych se o ocistu pokusila znovu, ale radeji bych se temto pocitum vyhnula.

Ono to nemusí probíhat vždy stejně, dokonce zde někdo dříve zmiňoval že některá jablka mu sedí a jiná ne, tedy vyzkoušet jiný druh jablek, nebo použít přímo tabletky příslušné kyseliny která se v těch jablkách vyskytuje, to jsem zde již několikrát psal. Osobně se domnívám že pokud by jste pokračovala nedělo by se dále nic zásadně negativního, ale chápu že člověk je vyblbnutý že se děje něco divně, pak se stáhne stresem a již to jde blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 12:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den, tak jsem se pustila do očisty jater i bez sacharidů- jablečné šťávy. Tady na fóru je zmiňovaná kyselina jablečná, takže jsem používala tu. Měla bych takový dotaz, dnes v noci, poté co jsem měla vypito cca 4 dc Epsomské soli jsem dostala křeče do lýtka. To tělo si z té epsomky to magnézium nevezme? Když si běžně večer dávám 6 tablet magnézia z DM tak jak vím, že ho tělo opravdu vstřebá? Dík za Váš čas.

V tak silné koncentraci, která se při očistě aplikuje, se obrací osmotické fungování střevní stěny a pak si přeci tělo hořčík vzít nemůže. Střevo v tomto případě pracuje obráceně a naopak pumpuje vodu z těla do střeva, tedy nepřijímáte prakticky nic. Jinak zda se hořčík z tabletek vstřebá, nebo ne dokážete zjistit těžko a navíc pokud se vstřebá jednou, nemusí to znamenat že se vstřebá vždy, ono dost záleží na momentálním stavu střeva a psychickém rozpoložení. Navíc není ideální brát větší dávku hořčíku najednou, vždy je třeba co nejvíce rozložit celkové množství do průběhu dne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 8:54 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Dík za odpověď. Měla jsem za to, že hořčík se má brát večer nalačno. Zařadila jsem i koupele v epsomce. myslím, že to pomáhá další křeč nebyla, no vytrvám. i v těch tabletách. Nevadí tedy brát je s jídlem i v průběhu dne? Nebo mimo jídlo? Dík za trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 6:15 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Jeden pán ktorý sa tiež zaoberá očistami mi na očistu pečene a žlčníka doporučil čaj Chanca Piedra.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Dík za odpověď. Měla jsem za to, že hořčík se má brát večer nalačno. Zařadila jsem i koupele v epsomce. myslím, že to pomáhá další křeč nebyla, no vytrvám. i v těch tabletách. Nevadí tedy brát je s jídlem i v průběhu dne? Nebo mimo jídlo? Dík za trpělivost.

Tak s jídlem se také moc nevstřebá, prostě je ideální ho mít jako pití a pít mezi jídly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 30, 2017 7:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Jeden pán ktorý sa tiež zaoberá očistami mi na očistu pečene a žlčníka doporučil čaj Chanca Piedra.

To jste objevil Ameriku, již jsem se tu o něm mnohokrát zmiňoval a funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: napětí a frekvence těla
PříspěvekNapsal: stř lis 08, 2017 5:42 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Martin26 píše:
:idea:
Jarda píše:
bombay píše:
P. Zajíček, píšete tu o napätí, o vibráciach a tak. Akým spôsobom sa dá zmerať na akej frekvenicii moje telo vibruje? Ale zmerať nejakú inpú výpovednú hodnotu... Pracujem hlavne na svojej duchovnej stránke, ktoré vidím ako hlavný problém môjho chorého tela a rád by som si meral progres určitým spôsobom. Vďaka.
Na frekvence je třeba dost dobré vybavení, čili to doma asi nepůjde, ale napětí zvládne velká většina střídavých multimetrů se vstupní impedancí nad 2 megaohmy. Prostě přepnete na rozsah do 2 V, jeden drát chytíte do ruky, druhý uzemníte a přístroj vám něco ukáže. Pod 200 mV jde většinou o vážné problémy, dobrá hodnota je od 600 mV výše a zdravý člověk se hrabe kolem 1 V. Někteří lidé mají napětí i 3 a více voltů, ale to již není běžné a dost záleží i na věku.

Dobrý den,
velmi mě zaujala Jardova odpověď. Můžete mi prosím pane Jardo napsat něco více o napětí a frekvenci, nebo dát odkaz na nějaké materiály k nastudování, nikde jsem nic nenašel.
Dnes jsem si měřil napětí a měl jsem kolem 160 mV, tedy asi nic moc.
P.S. Nevěděl jsem do kterého fora toto umístit.

¨To je super s tím multimetrem, to je něco pro mě, hned jsem to šel zkusit a naměřil jsem 4,5 V.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: napětí a frekvence těla
PříspěvekNapsal: sob lis 11, 2017 3:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
¨To je super s tím multimetrem, to je něco pro mě, hned jsem to šel zkusit a naměřil jsem 4,5 V.

To máte opravdu vysoko, prubněte to vícekrát s nějakým odstupem, může se to měnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 10:52 am 
Offline

Registrován: ned črc 16, 2017 6:17 pm
Příspěvky: 10
Ahoj, zmiňujete zde na podporu (regeneraci) jater ostropestřec (kašičku) a schizandru.
Může se to i brát i dohromady? Popř. co by bylo ideální?
Např. udělám jaterní očistu a od 2. dne kašičku? Nebo přidat i schizandru, popř. jak? A jak dlouho před další očistou to vysadit?
Tuším, že na fóru jsem se dočetl, že kašičku je dobré brát 20 min před jídlem. Je to dobře popř. jak schizandru?
Díky a hezký víkend!

_________________
dříve Johnnie, nyní Norman :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 10:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tomáš 1 píše:
Ahoj, zmiňujete zde na podporu (regeneraci) jater ostropestřec (kašičku) a schizandru.
Může se to i brát i dohromady? Popř. co by bylo ideální?
Např. udělám jaterní očistu a od 2. dne kašičku? Nebo přidat i schizandru, popř. jak? A jak dlouho před další očistou to vysadit?
Tuším, že na fóru jsem se dočetl, že kašičku je dobré brát 20 min před jídlem. Je to dobře popř. jak schizandru?
Díky a hezký víkend!

Kombinovat se to určitě dá i když asi rozumné je projet cca tři týdny na vyšších dávkách ostropestřce, ten následně vysadit a brát dále schizandru. Ta se dá brát na rozdíl od ostropestřce dlouhodobě a není problém i různě ladit denní dávku například v souvislosti se stupněm stresu který velice efektivně snižuje. Zda před, nebo po jídle je spíše otázkou snášenlivosti protože pokud mě to bude nalačno dělat blbě je jednoznačně vhodné se nepřemáhat a dávat si to po jídle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 9:56 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:37 am
Příspěvky: 3
Ahoj, tak mám za sebou první očistu jater dle Jardova postupu. Držel jsem se všeho, jak bylo psáno. Jeden den jsem jedl jenom ovoce, druhý den do 14 hodin vypito 2 litry čerstvé jablečné lisované šťávy, potom do 18 hodin 3,5 litru vody. První a druhá dávka soli proběhla dle návodu, reakce asi 8x na toaletě s vyprazdňováním. Ve 22 hodin nastoupil olej, termodeka a láhev na játrech, bez pohybu jsem to držel přes hodinu a pak usnul. Druhý den v 6 ráno třetí dávka soli a za hodinu to na mě přišlo, ale byla to jenom téměř čístá voda bez ničeho. V 8 hodin jsem dal poslední sůl a 30 minut na to skoro 2 litry vody, tak jsem čekal co se vyplaví, ale kromě téměř čiré tekutiny skoro nic. Alespoň jeden kamínek by mi udělal radost, všem jsem nasliboval k vánocům vzácné kamínky, ale jsem bez dárku. Několik let mám vysoký cholesterol (hodnota 8 ), poslední výsledky jater - zvýšená hodnota. To byla motivace proč jsem do toho šel. Za 14 dnů dám druhý pokus a snad bude něco na dárky \":)\". Po kůře se necítím ani unaven. Jediné co jsem dělal trochu jinak, že jsem byl v den pojídání ovoce běhat a druhý den při popíjení ovocné šťávy taky běhat. Je možné, že by pohyb zredukoval žluč a nebyl tam pak žádný tlak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 10:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Lukos78":2orl0xpr]Ahoj, tak mám za sebou první očistu jater dle Jardova postupu. Držel jsem se všeho, jak bylo psáno. Jeden den jsem jedl jenom ovoce, druhý den do 14 hodin vypito 2 litry čerstvé jablečné lisované šťávy, potom do 18 hodin 3,5 litru vody. První a druhá dávka soli proběhla dle návodu, reakce asi 8x na toaletě s vyprazdňováním. Ve 22 hodin nastoupil olej, termodeka a láhev na játrech, bez pohybu jsem to držel přes hodinu a pak usnul. Druhý den v 6 ráno třetí dávka soli a za hodinu to na mě přišlo, ale byla to jenom téměř čístá voda bez ničeho. V 8 hodin jsem dal poslední sůl a 30 minut na to skoro 2 litry vody, tak jsem čekal co se vyplaví, ale kromě téměř čiré tekutiny skoro nic. Alespoň jeden kamínek by mi udělal radost, všem jsem nasliboval k vánocům vzácné kamínky, ale jsem bez dárku. Několik let mám vysoký cholesterol (hodnota 8 ), poslední výsledky jater - zvýšená hodnota. To byla motivace proč jsem do toho šel. Za 14 dnů dám druhý pokus a snad bude něco na dárky \":)\". Po kůře se necítím ani unaven. Jediné co jsem dělal trochu jinak, že jsem byl v den pojídání ovoce běhat a druhý den při popíjení ovocné šťávy taky běhat. Je možné, že by pohyb zredukoval žluč a nebyl tam pak žádný tlak?[/quote:2orl0xpr]
Tak pokud jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 10:55 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:37 am
Příspěvky: 3
Dobrý den, Jardo. Děkuji za rychlou odpověď. Spíše bych očekával, že je to obráceně, čím více ucpané, tím se rychleji se uvolňuje. Kdysi byl takový výherní automat na mince, čím více mincí tam bylo, tím dříve po vhození další mince se ten převis utrhl - pokud bych to přirovnal ke kamínkům. Určitě se vrhnu tímto směrem -hormony- a něco si přečtu , Zdraví AZ je už dneska encyklopedie velkých znalostí s širokou škálou zkušeností. Kdo čte, ten se dozví \":)\", jdu na to a děkuji za dobrou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lukos78 píše:
Dobrý den, Jardo. Děkuji za rychlou odpověď. Spíše bych očekával, že je to obráceně, čím více ucpané, tím se rychleji se uvolňuje. Kdysi byl takový výherní automat na mince, čím více mincí tam bylo, tím dříve po vhození další mince se ten převis utrhl - pokud bych to přirovnal ke kamínkům. Určitě se vrhnu tímto směrem -hormony- a něco si přečtu , Zdraví AZ je už dneska encyklopedie velkých znalostí s širokou škálou zkušeností. Kdo čte, ten se dozví \":)\", jdu na to a děkuji za dobrou radu.

Tak ono to i v játrech maká stejně jako ve Forbesu, ale musí se to prostě posunout na okraj a pak to vypadne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 5:18 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jeden doktor mi rekl, ze je nekolik druhu zlucnikovych kamenu. Lisi se podle toho, ktera latka ve zluci prevlada. Nektere jsou pry mekci, ale nektere hodne tvrde. Hned me napadlo, jestli si clovek, ktery by mel ve zlucniku prave ty tvrde, nemohl ocistou jater ublizit. Pokud by se ty tvrde ve zlucniku sprajcly a do toho by se zvysil tlak dalsi zluci z jater, mohl by z toho byt velky problem. Nebo se mylim?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz