Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte čer 28, 2022 4:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3996 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 263, 264, 265, 266, 267
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2022 4:03 pm 
Administrátor
Administrátor

Lubyx píše:
tak mam to zasebou, v noci o 3 som sa zobudil bolo mi velmi zle, oblial ma pot, vyvracal som sa a uz bolo ok, o 6 po tretej davke zacal prujem az do 9 ale ziadne kamene nevysli.. moze to znamenat ze ich nemam? predtym, tych 10-12r dozadu som ich spravil 8 a uz pri prvej islo docela dost..no posledne dve boli tiez prazdne..je mozne ze sa mi nevytvorili? som 20r vegetarian..pravidelne doplnam horcik a ine mineraly..plus syrna patlanina.. mam skusit o 14dni znova?
moze tuto ocistu robit aj dojciaca matka?

U kojících matek bych byl opatrný, minimálně by měla kojení na cca dva dny vynechat protože do krve se může dostat docela dost podstatné množství toxinů z jater a nedovedu odpovědět kolik z toho by případně mohlo přejít do mléka. Jinak u vás pokud je jaterka dělaná po dlouhé době může při prvním provedení dojít pouze k posunutí konkrementů v játrech a teprve v následné očistě k jejich odchodu do střeva, tedy určitě bych jaterku po 14 dnech zopakoval.

PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2022 3:04 pm 

dakujem za info, no vyskusam to este raz a napisem ako som dopadol, skusim zmenit znacku oleja mozno som vracal koli tomu, predtym som uzival bio z DM teraz som mal iny tak skusim znova ten z DM, uvidime

Předmět příspěvku: Dotaz
PříspěvekNapsal: pát kvě 06, 2022 10:53 am 

Dobrý den, včera jsem podstoupil vaší očistu jater, nicméně i když jsem vše dělal přesně podle plánu,
na žádné kameny jsem druhý den nenarazil. Prosím vás, stává se to? Je mi 19. Děkuji za odpověď.

Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: sob kvě 07, 2022 1:45 pm 
Administrátor
Administrátor

P0ry píše:
Dobrý den, včera jsem podstoupil vaší očistu jater, nicméně i když jsem vše dělal přesně podle plánu,
na žádné kameny jsem druhý den nenarazil. Prosím vás, stává se to? Je mi 19. Děkuji za odpověď.

Tam jsou v zásadě dvě možnosti. Buď jste opravdu tak pročištěný, což je vzhledem k vašemu věku i možné, že tam opravdu nic není, nebo jste naopak tak zanesený že se tou očistou nepovede kameny vytlačit, ale pouze odtrhnout a vycházejí až při následných očistách. Pokud se domníváte že jde o tu druhou možnost pak bych očistu po 14 dnech zopakoval a uvidíte.

PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2022 11:49 am 

Dovolím si napsat jeden poznatek ohledně očisty jater, podle návodu uvedeném zde na webu.
Očisty dělám cca 10 let. Dříve více, aktuálně max. 2x do roka, na jaře a na podzim, lépe koncem září dokud je teplo. Vypozoroval jsem, že cca ve 20% všech očist mi očista nesedla a pozvracel jsem se a to ještě před začátkem konzumace oleje s grepem. Letos na jaře se mi stalo to samé. Domnívám se, že by bylo v hodné aby součástí návodu na přípravu jaterky byla doporučena také očista žaludku - Vamana Dhautí. Stejně jako očista střev cca 2 dny před a vden aplikace jaterky vždy ráno na lačno. Je zárukou, že žaludek proces lépe zvládne a nebude docházet ke komplikacím, případně k úplnému zavrhnutí této jaterní očisty.

PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2022 2:22 pm 
Administrátor
Administrátor

Jara píše:
Dovolím si napsat jeden poznatek ohledně očisty jater, podle návodu uvedeném zde na webu.
Očisty dělám cca 10 let. Dříve více, aktuálně max. 2x do roka, na jaře a na podzim, lépe koncem září dokud je teplo. Vypozoroval jsem, že cca ve 20% všech očist mi očista nesedla a pozvracel jsem se a to ještě před začátkem konzumace oleje s grepem. Letos na jaře se mi stalo to samé. Domnívám se, že by bylo v hodné aby součástí návodu na přípravu jaterky byla doporučena také očista žaludku - Vamana Dhautí. Stejně jako očista střev cca 2 dny před a vden aplikace jaterky vždy ráno na lačno. Je zárukou, že žaludek proces lépe zvládne a nebude docházet ke komplikacím, případně k úplnému zavrhnutí této jaterní očisty.

Tak vyčištění žaludku by jistě vhodné bylo, ale lidem se právě tato očista zamlouvá asi vůbec nejméně protože zvracení mají spojené s nějakou otravou jídlem nebo alkoholem tak se do toho zrovna nehrnou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3996 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 263, 264, 265, 266, 267

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]