Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Pekny den, nedá mi to, aby som nepridala svoje skúsenosti s urinou na plet. Pouzívam ju kazdy den na umytie pleti, maso nejem cukor velmi málo, vobec nezapácha. Pred tym som mala pokozku stiahnutú a prvé co bolo ráno som musela pouzit nie najlacnejsí krém. Minule som vysla zo sauny a manzel mi povedal ze vyzerám na 28 chi chi mám 45, v saune totiz pouzívam urinu na celé telo ked sa póry roztvoria, telové mlieko odvtedy nepoznám. Vlasy mi zhustli a menej padajú, proste dámy naozaj to funguje, len trochu upravte jedálnicek.

To máte pravdu, jde prakticky o zázrak a ještě k tomu zadarmo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2011 2:57 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Zdravim,

Chtel bych se zeptat jestli by jste mi nemohli poradit co používat místo gelu na vlasy, něco přírodního co by částečně vvyživovalo ale opravdu dobre drželo tvar (účesy typu ala dikobraz)
vim, že pivo nejspise tmave (vice cukru) ale to nebylo to pravvy orechovy pro me. Slysel jsem neco o vulkanicke hlíně, má někdo s tímto zkušenost?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Zdravim,

Chtel bych se zeptat jestli by jste mi nemohli poradit co používat místo gelu na vlasy, něco přírodního co by částečně vvyživovalo ale opravdu dobre drželo tvar (účesy typu ala dikobraz)
vim, že pivo nejspise tmave (vice cukru) ale to nebylo to pravvy orechovy pro me. Slysel jsem neco o vulkanicke hlíně, má někdo s tímto zkušenost?

Tak v tomto vám neporadím, já bych spíše, vzhledem k minimálnímu množství vlasů na mé hlavě, měl řešit nějaké leštidlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 3:42 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
Dobrý den,

Tak jsem si dneska vyrobil vlastnoručně dělaný zubní čistící prášek, a musim se pochvalit povedl se a splňuje moje očekávání
použil jsem usušenou mátu peprnou (ze zahrádky), namlety hřebíček a himalajskou sůl. Všechny suroviny jsem hodil do mixéru kde jsem
mixoval až do úplného jemného prášku. No vyzkoušel jsem a mám z toho dobrý pocit, himalajska sul cisti zuby, hrebícek desinfikuje ustní dutinu a máta
krásně provoní váš dech \":D\" tak to zkuste taky než platit ty předražené kyselinotvorné šmejdy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 26, 2011 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Dobrý den,

Tak jsem si dneska vyrobil vlastnoručně dělaný zubní čistící prášek, a musim se pochvalit povedl se a splňuje moje očekávání
použil jsem usušenou mátu peprnou (ze zahrádky), namlety hřebíček a himalajskou sůl. Všechny suroviny jsem hodil do mixéru kde jsem
mixoval až do úplného jemného prášku. No vyzkoušel jsem a mám z toho dobrý pocit, himalajska sul cisti zuby, hrebícek desinfikuje ustní dutinu a máta
krásně provoní váš dech \":D\" tak to zkuste taky než platit ty předražené kyselinotvorné šmejdy

To vypadá jako dobrý nápad a podle těch ingrediencí by to fungovat mělo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 3:28 pm 
Offline

Registrován: pát pro 30, 2011 11:46 am
Příspěvky: 11
Kluci, jak dlouho taková pasta vydrží? Nebo kolik si ji najednou vyrábíte, jdu to dneska prubnout:-)

Četla jsem na jendom foru o čištění ústní dutiny slunečnicovým olejem, který se má ráno po probuzení odměřit do polévkové lžíce, pak vysrkat do úst a cca 15 minut nechat v ústech, kde se má procedit mezi zuby a různě provalovat, poté vše vyplivnout. Dělat to po dobu 14dnů. Máte s tím někdo zkušenost?

Ještě k urině, pane Jardo, jak to děláte se sběrem uriny během dne, máte naň speciální nádobu, do které ji sbíráte? Nebo ji užíváte podle toho jak se tvoří? Začla jsem si dělat džala néti urinou a je to skvělé, hned mi to šlo napoprvé, prostě paráda, přišlo mi to naprosto přirozené. Dokonce to poprvé mělo i vedeljší pozitivní efekt, byla jsem pře akcí tak nabuzená a nervózní, že jsem předtím musela ještě na záchod:-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Spirulina píše:
Kluci, jak dlouho taková pasta vydrží? Nebo kolik si ji najednou vyrábíte, jdu to dneska prubnout:-)

Četla jsem na jendom foru o čištění ústní dutiny slunečnicovým olejem, který se má ráno po probuzení odměřit do polévkové lžíce, pak vysrkat do úst a cca 15 minut nechat v ústech, kde se má procedit mezi zuby a různě provalovat, poté vše vyplivnout. Dělat to po dobu 14dnů. Máte s tím někdo zkušenost?

Ještě k urině, pane Jardo, jak to děláte se sběrem uriny během dne, máte naň speciální nádobu, do které ji sbíráte? Nebo ji užíváte podle toho jak se tvoří? Začla jsem si dělat džala néti urinou a je to skvělé, hned mi to šlo napoprvé, prostě paráda, přišlo mi to naprosto přirozené. Dokonce to poprvé mělo i vedeljší pozitivní efekt, byla jsem pře akcí tak nabuzená a nervózní, že jsem předtím musela ještě na záchod:-)

Přežbluchování oleje funguje dobře v tom není problém a urinu na klystýry prostě do PET lahví a aplikujete dle potřeby, na néti používám vždy čerstvou, aby měla i ideální teplotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tekuté mýdlo,šampón,jar
PříspěvekNapsal: pát led 13, 2012 11:54 pm 
Offline

Registrován: stř lis 30, 2011 9:09 am
Příspěvky: 13
Zdravím,

pane Jaroslave,jaké používat přírodní prostředky - mýdlo,šampon a případně jar na nádobí?Myslíte,že jsou všechny škodlivé tyto přípravky?Jaké používáte např. Vy?
Pak druhá otázka,co mi chybí ve stravě nebo čím si natírat suchou pokožku na rukách?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tekuté mýdlo,šampón,jar
PříspěvekNapsal: sob led 14, 2012 8:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
LTP80 píše:
Zdravím,

pane Jaroslave,jaké používat přírodní prostředky - mýdlo,šampon a případně jar na nádobí?Myslíte,že jsou všechny škodlivé tyto přípravky?Jaké používáte např. Vy?
Pak druhá otázka,co mi chybí ve stravě nebo čím si natírat suchou pokožku na rukách?

Děkuji.

Dost se to zde v několika vláknech již rozebíralo, tak si to projděte a já nejsem správný případ pro posuzování tohoto druhu výrobků. Já se tím nezabývám, protože celou hygienu odbudu u zubů jedlou sodou, MMS, sladíkem, nebo peroxidem vodíku, oči si vyplachuji urinou, sprchuji se tak málo, že by to většině lidí zanechalo úděsný odér a to pouze čistou vodou po odchodu ze sauny, kterou beru minimálně 1x týdně a to hodinu. Při tom vypotím minimálně 2 litry bordelu a tudíž mnoho dalších dní se ani nepotím, ani nemusím používat žádné překrývače tělesného zápachu. Na ruce je kokosový olej, žádné další speciality nejsou potřeba a vnitřně nutno dodat omega 3 mastné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 12:22 pm 
Offline

Registrován: pon srp 08, 2011 12:06 pm
Příspěvky: 11
Čistý a bez chemie je vejcomedový šampon, ale jeho nevýhodou je cena, jakož i to, že raději čerstvé vajíčko sním \":-)\" ale zase to, které už leží v lednici den, dva se dá použít. Jeden až dva žloutky, bílek, malá lžička medu. Udělat pastu a vetřít do kůže a vlasů, chvilku nechat působit, důkladně opláchnout. Možno přidat malinko citronové šťávy. Medu ani citronu nedávat mnoho, drsí a suší to vlasy. Světlé vlasy mají pak lehký světlý nádech, tmavší vlasy se hezky lesknou. Používala to babička.

V horkém suchém nebo naopak vlhkém létě a v kruté tuhé zimě je třeba laborovat s medem a citronem co se množství týče ještě více. Někomu mohou vlasy krepatět, pak je dobré vetřít malinko oleje, ale vážně jenom kapku - oliváč v zimě, kokosák v létě a jojobový celoročně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Abundantia píše:
Čistý a bez chemie je vejcomedový šampon, ale jeho nevýhodou je cena, jakož i to, že raději čerstvé vajíčko sním \":-)\" ale zase to, které už leží v lednici den, dva se dá použít. Jeden až dva žloutky, bílek, malá lžička medu. Udělat pastu a vetřít do kůže a vlasů, chvilku nechat působit, důkladně opláchnout. Možno přidat malinko citronové šťávy. Medu ani citronu nedávat mnoho, drsí a suší to vlasy. Světlé vlasy mají pak lehký světlý nádech, tmavší vlasy se hezky lesknou. Používala to babička.

V horkém suchém nebo naopak vlhkém létě a v kruté tuhé zimě je třeba laborovat s medem a citronem co se množství týče ještě více. Někomu mohou vlasy krepatět, pak je dobré vetřít malinko oleje, ale vážně jenom kapku - oliváč v zimě, kokosák v létě a jojobový celoročně.

Zajímavý postup a dobrý, je vidět, že babička byla praktická.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 2:00 pm 
Offline

Registrován: pon bře 05, 2012 6:17 pm
Příspěvky: 2
http://www.kosmas.cz/knihy/149280/biokosmetika/ Co rikate na tuto knihu ? Myslim, ze by mohla byt vhodna pro kreatvini jedince \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 9:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Aurora píše:
http://www.kosmas.cz/knihy/149280/biokosmetika/ Co rikate na tuto knihu ? Myslim, ze by mohla byt vhodna pro kreatvini jedince \":)\"

Tak asi ano, ale pokud má člověk tělo čisté zevnitř, nemusí se tolik šlechtit zvenku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 20, 2012 1:59 pm 
Offline

Registrován: úte dub 03, 2012 7:51 pm
Příspěvky: 14
Nemohl by mi prosím někdo poradit, čím přírodím odličovat oči? Zkoušela jsem riciový olej - ale musela jsem oči brutálně drhout, abych z nich dostala řaseku. Nevite o nečem učinějším?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 20, 2012 9:54 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:01 pm
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha - Písnice
xverunka píše:
Nemohl by mi prosím někdo poradit, čím přírodím odličovat oči? Zkoušela jsem riciový olej - ale musela jsem oči brutálně drhout, abych z nich dostala řaseku. Nevite o nečem učinějším?

Děkuji

Skvěle funguje kokosový olej.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz