Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř bře 27, 2024 7:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 10:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28241
Bydliště: Poděbrady
srna píše:
Prosím o rady ohledně pampelišky. Krájím nožem ohromné množství dvakrát denně, zajímá mě,čím se dá dostat do stavu drobnějších asi 1 cm i menších kousků bez použití nože?mám už puchýře, nůž musím aspoň jednou ostřit v průběhu nakrájení asi 8 celých velkých pampelišek (půl igelitky). Nebo prosím doporučte nůž,co nakrájí v pohodě,je pravda,že mám spíš ...nožík .Jíme s kefírem.
Nepřebije kefír z kefír. houbiček, ůčinné látky z pampelišky ?
Můžu do této směsi přidat lugol?
Četla jsem o čaji,at ze sušených listů nebo kořenů,zalitím horké vody. Má stejný ůčinek(nebo menší nebo větší) když se to zalije studenou a nechá máčet (jako cokoliv sušeného...)? ,toto samozřejmě necedit.
Pampelišku si i suším, pokrájím, usuším,pak hodím do mixéru eta 0021(starý kus), a přesto mi tam zůstávají asi půl cm kousky z kořenů,jedu na druhý stupeň, třetí už udělá nádobu horkou.

Nevím sice proč ty kořeny krájíte, ale na písek nenajdete žádný nůž který by to vydržel. Osobně nařežu silnější kořeny podélně napůl, nebo načtvrtím a nechám uschnout klidně 10-15 cm dlouhé kusy. Pokud dobře proschnou snadno se lámou a po vhození do mixéru je z nich drť během pár vteřin. Kefír podle mě nijak nevadí, ale lugol kefírové bakterie spolehlivě zlikviduje, tedy to už vadí, ale zase lugol s pampeliškou nevadí, to se netluče.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28241
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Kolik asi tak muzu pit denne cerstve stavy z listu pampelisky? ...50ml? vic?

Tam omezení nejsou, ale i relativně malé dávky vykazují ve studiích velice zajímavé výsledky při potírání rakovinných změn v organizmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Púpava/Pampeliška (Taraxacum)
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2021 6:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Aké máte skúsenosti s touto bylinou? Pomohla vám?
Citace:
Celá rastlina je jedlá, je bez zápachu a má mierne horkastú chuť. Koreň má priaznivé účinky pri ochoreniach sleziny, celkovej slabosti, pri anémiách, pomáha na zlepšenie zloženia krvi, pri ateroskleróze a pri chronických kožných ochoreniach a problémoch (ekzém a i.).

Hoci sa púpava lekárska považuje skôr za burinu, samotný jej druhový názov napovedá, že ide o významnú liečivú rastlinu. Odporúčaná je najmä pri zápaloch močových ciest a obličkových kameňoch, prípadne pri zápaloch obličiek. Pozitívne účinky má však aj na tráviacu sústavu, takže ju možno užívať pri žalúdočných poruchách, prekyslení žalúdka, ale aj pri prudkom črevnom katare, nechutenstve alebo zápche.

Tento víkend som si nazbieral veľký sáčok púpavových kvetov. S koreňmi je menší problém, keďže sa nedajú kožom vykrojiť a koreň sa odlomí. Kvety som zbavil stopiek (odhadom 400 kvetov), umyl a prevaril cca 15 minút. Zajtra (po 24 hodinách lúhovania) nasypem 2 kg cukru a prevarím, kým trochu nezhustne na med. Z cukru nie som 2 krát nadšený, ale údajne je nutný.

Listy a koreň je možné sušiť a používať na čaj. Je možné z kvetov urobiť tinktúru v alkohole? A napadá vás nejaký ďalší spôsob ako využiť túto bylinu? Napadol ma šalát a pesto z listov...

I Drank Dandelion Tea For My Hormonal Acne, Here's What Happened:
https://www.youtube.com/watch?v=lxyHkgogMko

Dnes je moderné šmirglovať trávniky a aj my sme používali herbicídy proti týmto "nechceným" burinám - DANDELIONS are the BEST INDICATORS of:
https://www.youtube.com/watch?v=bpEy-Mpm6AI

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Púpava/Pampeliška (Taraxacum)
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2021 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28241
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Aké máte skúsenosti s touto bylinou? Pomohla vám?
Citace:
Celá rastlina je jedlá, je bez zápachu a má mierne horkastú chuť. Koreň má priaznivé účinky pri ochoreniach sleziny, celkovej slabosti, pri anémiách, pomáha na zlepšenie zloženia krvi, pri ateroskleróze a pri chronických kožných ochoreniach a problémoch (ekzém a i.).

Hoci sa púpava lekárska považuje skôr za burinu, samotný jej druhový názov napovedá, že ide o významnú liečivú rastlinu. Odporúčaná je najmä pri zápaloch močových ciest a obličkových kameňoch, prípadne pri zápaloch obličiek. Pozitívne účinky má však aj na tráviacu sústavu, takže ju možno užívať pri žalúdočných poruchách, prekyslení žalúdka, ale aj pri prudkom črevnom katare, nechutenstve alebo zápche.

Tento víkend som si nazbieral veľký sáčok púpavových kvetov. S koreňmi je menší problém, keďže sa nedajú kožom vykrojiť a koreň sa odlomí. Kvety som zbavil stopiek (odhadom 400 kvetov), umyl a prevaril cca 15 minút. Zajtra (po 24 hodinách lúhovania) nasypem 2 kg cukru a prevarím, kým trochu nezhustne na med. Z cukru nie som 2 krát nadšený, ale údajne je nutný.

Listy a koreň je možné sušiť a používať na čaj. Je možné z kvetov urobiť tinktúru v alkohole? A napadá vás nejaký ďalší spôsob ako využiť túto bylinu? Napadol ma šalát a pesto z listov...

I Drank Dandelion Tea For My Hormonal Acne, Here's What Happened:
https://www.youtube.com/watch?v=lxyHkgogMko

Dnes je moderné šmirglovať trávniky a aj my sme používali herbicídy proti týmto "nechceným" burinám - DANDELIONS are the BEST INDICATORS of:
https://www.youtube.com/watch?v=bpEy-Mpm6AI

Nějak moc nechápu proč z toho matlat medy, tinktury a další složitosti když u pampelišek stačí usušit, rozemlít na prášek a ten pak používat. Jinak pochopitelně vše ostatní co popisujete lze dělat, ale je to z mého pohledu zbytečné blbnutí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2021 9:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Ďakujem, že ste môj post presunul sem. Hľadal som totiž informácie o púpave a pampelišky mi to nevyhľadalo \":D\". Anyway...

Rafinovaný cukor prakticky nekonzumujem. Preto nie som nadšený, že musím použiť 2 kg cukru - možno použijem len polovicu (alebo menej) a práškovú želatínu na zahustenie. Aj keď biely cukor nie je jed, ako si niektorí fanatici (martina72) naivne myslia - oveľa toxickejšia je fruktóza v neprimeranom množstve t.j. klasické ovocie, keďže sa metabolizuje iba v pečeni. A keď už píšem o želatíne, tak najlepšia prírodná želatína na svete sú červené ríbezle (informáciu mám od jednej starej pani a mám to aj odskúšané \":roll:\")...

K téme: bolo mi povedané, že žlté kvety púpavy sa nedajú sušiť, pretože dozrejú - t.j. biele púpavové malé dážniky by mi poletovali po celom byte. Neviem, či je to pravda - nemám to odskúšané.

Zelené listy a koreň som samozrejme umyl, odkvapkal a suším. Jednu komplet púpavu s koreňom, listami som zalial vodou a práve pijem horký čaj. (milujem triesloviny, ktoré tuším obsahuje aj púpava).

Btw. našiel som video, v ktorom urobili púpavový ocot - žlté kvety zaliali domácim octom a nechali vylúhovať 2 týždne až mesiac.

Dandelion Root Benefits as a Cleansing Herb:
https://www.youtube.com/watch?v=RGXl0hZfnXg

7 Reasons You Should Drink A Cup Of Dandelion Tea Everyday:
https://www.youtube.com/watch?v=YGXUeApVqWw

18 Amazing Health Benefits of Dandelion Leafs & Roots For Skin, Body & Weight Loss:
https://www.youtube.com/watch?v=SNYVVGrQ_wA

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2021 10:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Koreň údajne obsahuje inulín a dá sa z neho robiť "káva chudobných" pražením. Pripomína mi to klasickú meltu, ktorá sa pripravuje z čakankového koreňa tiež pražením a rovnako obsahuje inulín (potrava pre mikrokamošov). O čakanke som sa dozvedel z relácie Jaroslava Dušeka, do ktorej si pozval jedného bylinkára* (Vladimír Vytásek)...

Confederate Army DANDELION COFFEE | Civil War Era Recipe | Hard Times - food from times of scarcity:
https://www.youtube.com/watch?v=W-r52Dc_afg

Duše K:
https://www.youtube.com/watch?v=7v7V1M16Mbc

* démonizácia byliniek a tradičnej medicíny západnou antipropagandou je neskutočná - na rozdiel od Číny (Ázie), ktorá robí intenzívny seriózny výskum tradičnej medicíny. Inak práve preto (resp. aj preto) existuje liek Ivermektín, že sa skúmali tradičné čínske receptúry...

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: úte dub 27, 2021 6:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Mam empiricky potvrdené, že kvety púpavy sa musia spracovať, inak dozrejú na bielu loptu plnú malých lietajúcich dáždnikov. Med chudobných mám urobený. Pomáhala mi mama, ktorá do neho za mojim chrbtom primiešala kyselku (kys. citrónovú). Čo už... Inak je chuťovo vynikajúci. Dali sme aj zázvor (ktorý proste milujem) a primiešali žlté púpavové kvety. Dokopy mám 5 zaváraninových fliaš, môžem sladiť Pu-erh...

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2021 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28241
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Ďakujem, že ste môj post presunul sem. Hľadal som totiž informácie o púpave a pampelišky mi to nevyhľadalo \":D\". Anyway...

Rafinovaný cukor prakticky nekonzumujem. Preto nie som nadšený, že musím použiť 2 kg cukru - možno použijem len polovicu (alebo menej) a práškovú želatínu na zahustenie. Aj keď biely cukor nie je jed, ako si niektorí fanatici (martina72) naivne myslia - oveľa toxickejšia je fruktóza v neprimeranom množstve t.j. klasické ovocie, keďže sa metabolizuje iba v pečeni. A keď už píšem o želatíne, tak najlepšia prírodná želatína na svete sú červené ríbezle (informáciu mám od jednej starej pani a mám to aj odskúšané \":roll:\")...

K téme: bolo mi povedané, že žlté kvety púpavy sa nedajú sušiť, pretože dozrejú - t.j. biele púpavové malé dážniky by mi poletovali po celom byte. Neviem, či je to pravda - nemám to odskúšané.

Zelené listy a koreň som samozrejme umyl, odkvapkal a suším. Jednu komplet púpavu s koreňom, listami som zalial vodou a práve pijem horký čaj. (milujem triesloviny, ktoré tuším obsahuje aj púpava).

Btw. našiel som video, v ktorom urobili púpavový ocot - žlté kvety zaliali domácim octom a nechali vylúhovať 2 týždne až mesiac.

Dandelion Root Benefits as a Cleansing Herb:
https://www.youtube.com/watch?v=RGXl0hZfnXg

7 Reasons You Should Drink A Cup Of Dandelion Tea Everyday:
https://www.youtube.com/watch?v=YGXUeApVqWw

18 Amazing Health Benefits of Dandelion Leafs & Roots For Skin, Body & Weight Loss:
https://www.youtube.com/watch?v=SNYVVGrQ_wA

Tak určitě najdete spoustu návodů jak pracovat s pampeliškou, ale ona je dostupná pomalu celoročně čerstvá tedy bych nezkoumal složitosti a prostě si vždy pár listů, květů nebo celou rostlinu sežvýkal a snědl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2021 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28241
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Koreň údajne obsahuje inulín a dá sa z neho robiť "káva chudobných" pražením. Pripomína mi to klasickú meltu, ktorá sa pripravuje z čakankového koreňa tiež pražením a rovnako obsahuje inulín (potrava pre mikrokamošov). O čakanke som sa dozvedel z relácie Jaroslava Dušeka, do ktorej si pozval jedného bylinkára* (Vladimír Vytásek)...

Confederate Army DANDELION COFFEE | Civil War Era Recipe | Hard Times - food from times of scarcity:
https://www.youtube.com/watch?v=W-r52Dc_afg

Duše K:
https://www.youtube.com/watch?v=7v7V1M16Mbc

* démonizácia byliniek a tradičnej medicíny západnou antipropagandou je neskutočná - na rozdiel od Číny (Ázie), ktorá robí intenzívny seriózny výskum tradičnej medicíny. Inak práve preto (resp. aj preto) existuje liek Ivermektín, že sa skúmali tradičné čínske receptúry...

Ono ve východních zemích se nepřepočítává vždy vše pouze na peníze a také se tam nesnaží za každou cenu vydělat, což je specifikum západních zemí v nichž je pomoc bližnímu pomalu sprosté slovo. Nakonec to i nejblbější západní člověk snad pochopí že ty nejlepší věci jsou vždy zadarmo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2021 4:45 pm 
Offline

Registrován: ned bře 14, 2021 4:21 pm
Příspěvky: 31
Pampelišku mi kdysi doporučil jeden bylinkář na endometriózu, ale moc to nezabíralo. Je nějaký důvod, proč by pampeliška mohla léčit endometriózu? Neví někdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pampeliška
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2021 6:25 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Lekorka píše:
Pampelišku mi kdysi doporučil jeden bylinkář na endometriózu, ale moc to nezabíralo. Je nějaký důvod, proč by pampeliška mohla léčit endometriózu? Neví někdo?

Pampeliška zlepšuje činnost jater.A ta mají mimo jiné i vliv na tvorbu a deaktivaci některých hormonů.Stav jater významně ovlivňuje zdraví reprodukčních orgánů.
Např.léčitel Louda napsal,že pokud má žena problém s děložním čípkem ,má také problémy se žlučníkem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz