Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jáhlový koláč s meruňakmi
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2011 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
kupila so nejaku bio, ale zjavne nie je bio ako bio, toto sa utrafit neda. ja som su tuto muku predstavovala ako vonavu, chutovo podobnu kukuroci varenej (uz v upecenom stave. )
este mozno skusim kupit kukuricnu krupicu a tu si pomliet sama.

Ona musí být především velice jemná a to se těžko dostane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jáhlový koláč s meruňakmi
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2011 5:50 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jindra píše:
Jsou to tady v tomhle vlákně moc pěkné recepty, ale zkuste to přece bez toho vaření. Pohanku jen namočte na pár hodin no a jáhly - to už se mi sbíhají sliny - jáhly pomelu na mouku, z té udělám těsto, na něj nastrouhaná jablka (já rád sladké, tak přislazuju máčenými rozinkami) a tahle jáhlová buchta chutná téměř stejně jako pečená (to mne velmi překvapilo a potěšilo, když jsem ji ochutnal poprvé). Jáhlová buchta totálně vyřešila moji dlooouholetou závislost na pečivu, už mám díky jáhlům chutné řešení ukuchtěné za syrova, za studena.

parada!
kvasinka nekvasinka, musela som vyskusat a priznam sa, bola som skepticka voci tvojmu tvrdeniu, ze tento kolac chuti ako peceny, ale je to tak! jedine konzistencia viac menej nahrubo pomleteho prosa je ina, ale nevadi.
muku som zmiesala s vodou, dala som ale aj kokosovy tuk, co nabuduce nespravim, nie je treba a bude to aspon beztukove. do cesta stipka soli a par kvapiek stevie a uz len nastruhane jablka so skoricou.
mnam!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jáhlový koláč s meruňakmi
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 6:54 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 6:45 pm
Příspěvky: 11
Tak jsem ho tedy měl teďkom v sobotu a je to vážně bašta, vřelé doporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz