Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon úno 27, 2017 10:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oreganový olej
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2017 6:48 pm 
Administrátor
Administrátor

martin6879 píše:
Užíval jsem cca 24 měsíců hlívu a rakytníkový olej,od Terezia company a žádné léčivé účinky se nedostavily , místo zázračného ozdravení se mě každý měsíc vracela dokolečka dokola silná angína s čepy .

Pokud by jste více četl tak už budete vědět že veškeré problémy v horní části těla mají původ ve spodní části těla, tedy ne řešit vstup, ale vyřešit výstup, tam je problém.

PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 3:01 pm 

Jarda píše:
martin6879 píše:
Užíval jsem cca 24 měsíců hlívu a rakytníkový olej,od Terezia company a žádné léčivé účinky se nedostavily , místo zázračného ozdravení se mě každý měsíc vracela dokolečka dokola silná angína s čepy .

Pokud by jste více četl tak už budete vědět že veškeré problémy v horní části těla mají původ ve spodní části těla, tedy ne řešit vstup, ale vyřešit výstup, tam je problém.

teoreticky diskutovat o léčebných účincích léčivých rostlin a různých postupů a co by se mělo a co ne je jedna věc a prakticky odskoušet a udělat závěr je přece důkaz že tomu tak není jak se popisuje v literatuře a na různých stránkách různými léčiteli

PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 4:01 pm 

Naopak, dává to smysl, když se neodstraní žaludeční a střevní dysbakterióza a její příčina, tak se patogenní bakterie, kvasinky, prvoci a souhrnně parazité přizpůsobí každé potravě.
http://www.alternativni-medicina.eu/paraziti-3.html

Naposledy upravil Alopat dne stř led 11, 2017 4:26 am, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 5:42 pm 

Alopat píše:
Jak tak na tebe koukám, tak budeš za chvíli léčit pana Zajíčka a zároveň zoufale volat o pomoc na internetu, také ti to nedává smysl?

o čem tady ty zajíčku diskutuješ to nevím , ale jedno je jisté mně nezabírá žádná rostlina na jakýkoliv problém, tečka

PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 9:03 pm 

A to si z tebe jájíčku martin6879 máme sednout na zadek, že nechápeš co ti pan Jarda napsal? Zatím je to s tebou jako házet hrách na zeď anebo házet perly sviním a pochybuji, že by ti tady chtěl někdo dobrovolně pomáhat, když se sám odmítáš vzdělávat úvodním čtením.

PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 12:21 pm 

martin6879 píše:
takže jsem to vyzkoušel a málem jsem omdlel , nakapal jsem si 6 kapek na polevkovou lžičku a dolel do plna olivovým olejem , dal jsem to do pusy a to jsem neměl dělat , najednou jsem měl v puse oheň jako kdyby jste dali do pusy nejpálivější čilipapričku nebo si stříkli do krku slzák , polknul jsem to a potom jsem to 10 minut rozdýchával, už vím,proč se o tom píše že oreganový olej je nejsilnější přírodní antibiotikum,ono to je špatně formulované mělo by být psané nejpálivější přírodní antibiotikum,protože mi to nezabírá na nachlazení a navíc mě nyní bolí dvakrát více mandle než před užitím , takže ne nejsilnější ,ale nejpálivější , s vedlejšími účinky a bez léčebných účinků , stejně jako hlíva a rakytník , nic z toho neléčí , je to podvod !!!!

Ste ma rozosmiali :D Neviem čo ste čakali , nečítali ste priložený návod , dávkovanie od aromavity?
6kvapiek v lyžici oleja? čítali ste čo aromavita odporúča v návode k tomu oleju: Combine 2-4 drops of oregano oil with two tablespoons of olive or coconut oil-(2 -4kvapky zmiešané v dvoch lyžiciach iného oleja) nedivím sa že vás mandle bolia ešte viac, asi ste si ich proste rozdráždil...ja naopak mám s ním dobrú skúsenosť, vždy keď som začala cítiť hrdlo, nejaký začínajúci zápal tak mi stačilo 2kvapky ráno 2kvapky (zriedené, vôbec neštípe)večer a už bolo znateľné zlepšenie. Ale poriadne RIEDIM , nebudem sa mučiť predsa :D To ma pobaví aj naštve keď niekto buď poriadne niečo nevyskúša alebo si dá jednu dávku nevhodným spôsobom a už to znechucuje ostatným, ktorým by to fakt mohlo raz pomôcť. Kozám to podávam zmiešané v oleji, morkám len zmiešam kvapku v štipke vína, lebo je to rozpustné v alkohole(a tuku) a až potom primiešavam do vody. (inak manžel je tiež podobný srandista, ten si to kvapol do čaju, samozrejme kvapka mu pristála na jazyku v celku, vo vode sa nerozpúšťa, takže tiež predýchaval :D )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]