Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 11:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv říj 07, 2010 9:47 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Dave píše:
Trosku jsem zapatral co se Enterosgelu tyce a nasel jsem zajimavy podnet na Diskuse.Patakyovi.cz
http://diskuse.patakyovi.cz/viewtopic.php?f=24&t=93
kratky vynatek:
Porovnával jsem účinek tří nejznámějších detoxikačních přípravků založených na principu adsorbce a jednoznačným vítězem je aktivní uhlí (neplést si však se živočišným uhlím \":!:\" ), s poměrně velkým odstupem byl zelený jíl a srovnatelný Enterosgel. Když uvážíte, že cena Enterosgelu je asi 30x vyšší než aktivního uhlí, volba je jasná. Doporučuji užívat jednu čajovou lžičku uhlí rozpuštěnou ve vodě, efekt se dostaví již za několik minut. Lze používat i zevně, např. při štípnutí jedovatým hmyzem, hadem a pod.

jak vědecké a exaktní...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pát říj 08, 2010 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
jak vědecké a exaktní...

Tak je to sice svérázné tvrzení, ale patrně mají celou věc prakticky ověřenou, nejde o nějak nezkušené lidi a alternativkou se zabývají celý život, nicméně každý je omylný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:32 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Asi ako dlho by ste odporucil uzivat Sanogel na take preventivne precistenie? Aku dlhu je treba robit prestavku medzi sanogelom a vitaminmi a mineralmi? Ma porovnatelnu ucinnost ako klystir?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 7:33 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Mě by také zajímalo jak dlouho vám krabice sanogelu vystačí, užívám necelý týden velkou lžíci denně a přijde mi že mám už tak jen na týden.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Asi ako dlho by ste odporucil uzivat Sanogel na take preventivne precistenie? Aku dlhu je treba robit prestavku medzi sanogelom a vitaminmi a mineralmi? Ma porovnatelnu ucinnost ako klystir?

Sanogel se intenzivně užívá tak jedno, až tři balení, čili ani ne jak dlouho, ale kolik. Jde totiž o to, že prostě na sebe balí toxiny a kolik dodáte, tolik nabalí a vyvede z těla. Odstup od čehokoliv se drží minimálně dvě hodiny a rozpis užívání jsem zde již popisoval. V některých směrech je dokonce lepší než klystýr, protože čistí celou trávicí soustavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Mě by také zajímalo jak dlouho vám krabice sanogelu vystačí, užívám necelý týden velkou lžíci denně a přijde mi že mám už tak jen na týden.

No, na tu cenu moc dlouho nevydrží, ale to není o délce užívání, je to o zkonzumovaném objemu a tři balení musí běžně stačit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Mohli by ste mi povedat Vas nazor na takyto postup ci je to v poriadku. Chcel by som zacat brat mms tak tri tyzdne, potom by som presiel na sanogel a velke davky vitaminu c, plus dalsie mineraly ako horcik,d3,E,b-komplex,zinok,vapnik,omega 3,6,9.Este asi aj kyselinu chlorovodikovu, len o tej zatial moc neviem tak si to tu prezrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2010 11:26 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Sanogel se intenzivně užívá tak jedno, až tři balení, čili ani ne jak dlouho, ale kolik. Jde totiž o to, že prostě na sebe balí toxiny a kolik dodáte, tolik nabalí a vyvede z těla. Odstup od čehokoliv se drží minimálně dvě hodiny a rozpis užívání jsem zde již popisoval. V některých směrech je dokonce lepší než klystýr, protože čistí celou trávicí soustavu.

Intenzivne znamena 2 krat denne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 10:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Mohli by ste mi povedat Vas nazor na takyto postup ci je to v poriadku. Chcel by som zacat brat mms tak tri tyzdne, potom by som presiel na sanogel a velke davky vitaminu c, plus dalsie mineraly ako horcik,d3,E,b-komplex,zinok,vapnik,omega 3,6,9.Este asi aj kyselinu chlorovodikovu, len o tej zatial moc neviem tak si to tu prezrem.

To vyhovuje, akorát to MMS si aktivujte pomocí 3,5%tní HCl a postup jsem zde již mnohokrát popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2010 10:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Intenzivne znamena 2 krat denne?

Intenzivně je 3x denně a rozpis jsem zde již psal, tak to prohledejte, ale i 2x denně plně vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 5:25 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Moze sa sanogel uzivat pri kure mms? ci by to mohlo pomoct odstranovat odpad. Ide mi o to ze ked je pri urcitej davke mms cloveku zle, ci by pri brani sanogelu tu istu davku zvladol lepsie.Ci moze sanogel pomoct zvladat davky mms lepsie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Moze sa sanogel uzivat pri kure mms? ci by to mohlo pomoct odstranovat odpad. Ide mi o to ze ked je pri urcitej davke mms cloveku zle, ci by pri brani sanogelu tu istu davku zvladol lepsie.Ci moze sanogel pomoct zvladat davky mms lepsie.

Osobně bych to nekombinoval, protože se připravujete o účinnost obou produktů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 5:05 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 10:01 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Nový Jičín
Dobrý den pane Jaroslave,
dočetla jsem se,že máte možnost prodat Sanogel.Mám zájem o dvě balení.A zároveň Vás prosím o zaslání kokosového oleje o obsahu 1000ml a to 5 balení.Ještě jsem nic od Vás neobjednávala,neumím se zatím orientovat.Kam mám napsat adresu,zase nechci,aby ji mohl číst kdokoli.Děkuji s pozdravem Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 7:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
lipka píše:
Dobrý den pane Jaroslave,
dočetla jsem se,že máte možnost prodat Sanogel.Mám zájem o dvě balení.A zároveň Vás prosím o zaslání kokosového oleje o obsahu 1000ml a to 5 balení.Ještě jsem nic od Vás neobjednávala,neumím se zatím orientovat.Kam mám napsat adresu,zase nechci,aby ji mohl číst kdokoli.Děkuji s pozdravem Lenka

To není problém a kompletní objednávku s doručovací adresou mě dejte do emailu, který je uvedený na hlavních stránkách pod mojí fotografií, nebo zde na fóru do soukromé zprávy. Já vám na to odpovím a potvrdím termín dodání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel - detoxikační gel
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2011 6:08 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 10:01 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Nový Jičín
Dobrý podvečer,
Vámi zaslané zboží došlo v pořádku,děkuju.Lenka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 95 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz