Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Prodám pH papírky dovoz USA určené pro přesné měření pH moče a slin. Jedno balení viz. foto za 350,-Kč plus dobírka. Návin v balení je 5m a při postupu pomocí pinzety, která není součástí dodávky, pouze jsem to pro názornost vyfotil, lze dosáhnout s jedním balením až 1000 měření. Jde tedy o vhodný a levný materiál pro měření stavu pH organizmu s velice slušnou přesností a výbornou cenou na jeden náměr. Odečítá se ihned po namočení, takže odpadá i minutové čekání nutné u našich výrobků.
Příloha:
Snímek 01.jpg
Snímek 01.jpg [ 48.35 KiB | Zobrazeno 37343 krát ]
Příloha:
Snímek 02.jpg
Snímek 02.jpg [ 49.83 KiB | Zobrazeno 37343 krát ]
Příloha:
Snímek 03.jpg
Snímek 03.jpg [ 23.03 KiB | Zobrazeno 37343 krát ]
Příloha:
Snímek 04.jpg
Snímek 04.jpg [ 45.58 KiB | Zobrazeno 37343 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 11:32 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
To vypadá dobře ... píšou že je to na 100 měření, ale počítám že by to vyšlo i na víc. Kolik má ten pásek délku ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 1:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
catcher píše:
To vypadá dobře ... píšou že je to na 100 měření, ale počítám že by to vyšlo i na víc. Kolik má ten pásek délku ?

Odpovídám až nyní a také jsem podle zjištění upravil svůj původní příspěvek. Řeknu na rovinu, že o délku pásku jsem se nikdy předtím nezajímal, mě zajímala přesnost. Napsal jsem tedy do USA jak je to dlouhé, ale rychlost amerických soudruhů je úděsná, čili bych se zatím patrně dožil důchodu, než dostanu odpověď. Vzal jsem tedy nové balení a osobně vám ho přeměřil, má to 5 m. Americkému soudruhovi tedy stačí na jedno měření 5 cm a českému soudruhovi s pinzetou 5 mm. To je sice obdivuhodný rozdíl, ale funguje to, já to takto dělám již dlouhou dobu a jsem velice spokojen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 5:02 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Jarda píše:
Odpovídám až nyní a také jsem podle zjištění upravil svůj původní příspěvek. Řeknu na rovinu, že o délku pásku jsem se nikdy předtím nezajímal, mě zajímala přesnost. Napsal jsem tedy do USA jak je to dlouhé, ale rychlost amerických soudruhů je úděsná, čili bych se zatím patrně dožil důchodu, než dostanu odpověď. Vzal jsem tedy nové balení a osobně vám ho přeměřil, má to 5 m. Americkému soudruhovi tedy stačí na jedno měření 5 cm a českému soudruhovi s pinzetou 5 mm. To je sice obdivuhodný rozdíl, ale funguje to, já to takto dělám již dlouhou dobu a jsem velice spokojen.

Dík za ochotu, Jardo. Američtí soudruzi jsou proslulí svou bezbřehou blbostí, s níž plýtvají se vším co se jim dostane do ruky, takže 100 měření, které uváději na webu, na ruličku těchto rozměrů, mi přišlo docela málo. Nafocený útržek cca půl centimetru samozřejmě bohatě dostačuje a za těchto okolností je Triphan ze hry, pokud bude výše uvedený výrobek v těchto krajích průběžně k dostání. Jeden návin si rovnou zamlouvám k osobnímu odběru koncem měsíce. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:51 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ze toto este ziaden z nasich podarenych distributorov nedostal do tychto koncin... zijeme fakt na planete opic.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 4:03 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa opytat, kolko sekund po ponoreni je ta hodnota aktualna. Snazim sa to tam prilozit co najskor, asi za 1-2 sekundy, no mam pocit, ze pocas prvych 5 sekund to este akoby trochu zmenilo odtien, kym to zaschne, a potom je to asi 10 sekund rovnake. Ci mozem pozerat tu hodnotu po 10 sekundach.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 7:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa opytat, kolko sekund po ponoreni je ta hodnota aktualna. Snazim sa to tam prilozit co najskor, asi za 1-2 sekundy, no mam pocit, ze pocas prvych 5 sekund to este akoby trochu zmenilo odtien, kym to zaschne, a potom je to asi 10 sekund rovnake. Ci mozem pozerat tu hodnotu po 10 sekundach.

Na nic nečekat a odečítat okamžitě po namočení, ona ta barva ještě trochu mění odstín, ale to již není podstatné, to dělají jakékoliv lakmusové papírky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 12:59 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Predpokladam ze temito papirky se da merit i ph slin, nebo to umi jen Vami doporuceny drahy ph metr ?
http://www.e-pristroje.cz/pictures/meter/p004.jpg


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky USA
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 4:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":vhqw96z8]Predpokladam ze temito papirky se da merit i ph slin, nebo to umi jen Vami doporuceny drahy ph metr ?


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 11:54 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Na jinem foru jsem se docetl ze cituju:
"Moč nieje najspolahlivejšým indikátorom prekyslenia organizmu (pH u neho ,,pláva" s pocitmi ako je stres , žial , radosť atď) , spolahlivejšie údaje sú z čerstvéj kvapky krvy."

Je pravda ze kdyz mam den plny stresu tak to ma velky vliv na ph moci....Jak se divate na moznost mereni ph krve-da se to take merit nejakymi papirky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Na jinem foru jsem se docetl ze cituju:
"Moč nieje najspolahlivejšým indikátorom prekyslenia organizmu (pH u neho ,,pláva" s pocitmi ako je stres , žial , radosť atď) , spolahlivejšie údaje sú z čerstvéj kvapky krvy."

Je pravda ze kdyz mam den plny stresu tak to ma velky vliv na ph moci....Jak se divate na moznost mereni ph krve-da se to take merit nejakymi papirky?

Měřit krev pomocí papírků asi nepůjde vzhledem k její barevnosti, což bude výsledek silně zkreslovat. Na to by jste musel mít ten pH metr, co jsem vám doporučoval a ani zde si nejsem zcela jistý, že by s tím nebyl problém. Krev obsahuje dost tuku a to zase vadí sondě pH metru, čili by se musela dost často čistit od tuku a velice rychle by odcházela. Mě se to ale vhodné nezdá, krev se nedá získat bez rizika, jako moč a sliny, tedy hrozí riziko infekce a podobné laborování bych asi nedoporučoval. Navíc přesnost by musela být dost extrémně vysoká, protože krev má nejstabilnější pH ze všech tělních tekutin vůbec a pohybuje se ve velice malém rozsahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pH papírky CZ
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 2:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Byly by vhodne (pokud zrovna bude prodleva v objednani a dodavce z USA)
koupit napr.tyto cz pH papirky?:
http://www.diochi.cz/main/apar_redox.php


Naposledy upravil muflon dne ned čer 06, 2010 3:02 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pH papírky CZ
PříspěvekNapsal: sob čer 05, 2010 7:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Byly by vhodne (pokud zrovna bude prodleva v objednani a dodavce z USA)
koupit napr.tyto cz pH papirky?:
http://www.diochi.cz/main/apar_redox.php

Pod tímto prolinkem jsem žádné papírky nenašel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 06, 2010 3:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Omlouvam se...mate pravdu tam(Diochi) se nedaji papirky ph koupit.
Vase papirky budou nejspis nejlevnejsi....

Zajimavy odkaz:
http://www.sanogel.eu/soubory/clanky/abr.cz.pdf
Nedá se tam asi souhlasit se vším(napr.pomer kyselinotvornych/zasadotvornych jidel ve strave, nebo optimalni hodnoty pH slin a moči pisou ze ma byt cca 6,5....??)

Ale zaujala mne v tomto dokumentu NEJRYCHLEJSI a nejlevnejsi DIAGNOSTIKA zda nejsme prilis moc v alkaloze nebo acidoze:
Spravna barva ocnich spojivek je růžová !(=mame spravne pH v těle).
Bledá barva spojivek, a taky nepřijemný pach kůže nebo z úst, signalizuje nadbytek zásaditého odpadu v těle(alkaloza).
Tmavé spojivky, tmavé kruhy pod očima a šedobílý povlak na jazyku signalizují hromadění kyselého odpadu v organismu(acidoza).

Je to ale jen uz na extremy kdy jsme neco prepiskly(ráno je tedy dobre kontrolovat nejen jazyk ale i ty ocni spojivky...jako prevenci a rychlou diagnostiku extrémů)...na pravidelne mereni vlivu potravin na nase pH v moči jsou jistě lepší papírky... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 06, 2010 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Omlouvam se...mate pravdu tam(Diochi) se nedaji papirky ph koupit.
Vase papirky budou nejspis nejlevnejsi....

Zajimavy odkaz:
http://www.sanogel.eu/soubory/clanky/abr.cz.pdf
Nedá se tam asi souhlasit se vším(napr.pomer kyselinotvornych/zasadotvornych jidel ve strave, nebo optimalni hodnoty pH slin a moči pisou ze ma byt cca 6,5....??)

Ale zaujala mne v tomto dokumentu NEJRYCHLEJSI a nejlevnejsi DIAGNOSTIKA zda nejsme prilis moc v alkaloze nebo acidoze:
Spravna barva ocnich spojivek je růžová !(=mame spravne pH v těle).
Bledá barva spojivek, a taky nepřijemný pach kůže nebo z úst, signalizuje nadbytek zásaditého odpadu v těle(alkaloza).
Tmavé spojivky, tmavé kruhy pod očima a šedobílý povlak na jazyku signalizují hromadění kyselého odpadu v organismu(acidoza).

Je to ale jen uz na extremy kdy jsme neco prepiskly(ráno je tedy dobre kontrolovat nejen jazyk ale i ty ocni spojivky...jako prevenci a rychlou diagnostiku extrémů)...na pravidelne mereni vlivu potravin na nase pH v moči jsou jistě lepší papírky... \":wink:\"

Netuším zda jsou nejlevnější, ale fungují, což se o mnoha jiných tvrdit nedá. Sice jsem celý materiál nečetl, ale pokud je pH 6,5 myšleno jako průměrné denní pH, tak je správné, přesně to je 6,4 pH. Ty markanty jazyka a spojivek sedí, ale změřené pH je přeci jen objektivnější.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz