Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 23, 2024 8:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Konopné mazání
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2015 5:36 pm 
Offline

Registrován: pon čer 29, 2015 5:28 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den prosím můžete mi poradit nějaké dobré a hlavně účinné mazání na mé bolavé klouby? (mám artrózu) nalezl jsem pouze tohle mazání od jedné nejmenované firmy http://www.webus.cz/produkt-Konopne-maz ... 16ef19e8cd měla by ta mast být přímo na bolavé klouby.
Chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s tímto nebo jiným přípravkem bohužel domácí mast nedokáži svépomocí vyrobit(nemám materiál) pokud někdo nabízí svou domáci za rozumnou cenu prosím kontaktujte mne na josefstefanek@centrum.cz

S pozdravem a díky za přijetí Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konopné mazání
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2015 8:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Konopkin píše:
Dobrý den prosím můžete mi poradit nějaké dobré a hlavně účinné mazání na mé bolavé klouby? (mám artrózu) nalezl jsem pouze tohle mazání od jedné nejmenované firmy http://www.webus.cz/produkt-Konopne-maz ... 16ef19e8cd měla by ta mast být přímo na bolavé klouby.
Chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s tímto nebo jiným přípravkem bohužel domácí mast nedokáži svépomocí vyrobit(nemám materiál) pokud někdo nabízí svou domáci za rozumnou cenu prosím kontaktujte mne na josefstefanek@centrum.cz

S pozdravem a díky za přijetí Josef

Na tu mast odpovědět nedovedu, vše co je na trhu nemohu znát, ale na klouby funguje i hořčík. Vyzkoušejte poměrně exotické lihové hořčíkové mazaní, které si připravíte tak, že do 160 ml Francovky nasypete 120 g chloridu hořčíku a přidáte 2 ml glycerinu z lékárny. Směs důkladně protřepete a tuto čirou tekutinu mažete na bolavá místa, třeba klouby. Funguje velice rychle, protože alkohol tlačí při odpařování hořčík intenzivně do těla, tedy skoro jako injekce.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz