Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 6:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léčba masem a tukem na Vaši louce
PříspěvekNapsal: čtv led 15, 2015 6:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
http://www.webnode.cz/kosican87
adresa ještě není plně funkční, majitel se ještě nerozhodl k tak zásadnímu kroku \":!:\" \":idea:\" \"8)\"

NOWOCAYN, NOWOCAYN2 a Kosican87 \":arrow:\" je jedna osoba. Aby odbornost byla ucelená.

KE87 \":arrow:\" pojď tady do tohoto vlákna debatovat ten tvůj maso styl \":idea:\" Když by si to pak chtěl někomu jinde předhodit, tak už nemusíš spamovat offtopic jako doteď a dáš jen odkaz \":idea:\" \":wink:\" Můžeš tady argumentovat a doložit i to kde si čerpal pro svou pravdu, tak jako jiní dávají odkazy na weby kde jsou proti masu a ty to pak nemůžeš rozdýchat a píšeš romány stále dokola \":!:\"
Třeba přesvědčíš i zaryté vegany i jiné odpůrce masa. \":idea:\"
A když to konečně pojmeš slušnou formou s argumentací, tak ti možná odpovím i na tvou otázku o konzumaci v lese \":wink:\"

ještě ti řeknu jednu věc, která ti něco vysvětlí a to invektivy směrem ke mně a že nebyly na místě \":arrow:\"
nejsem vegetarián, fruitarián, breatharián (možná v budoucnu, když se podaří) ani jiný zarytec nějakého proudu...snad je to jasnější \":!:\" \"8)\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 1:10 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
Nickname píše:
..A když to konečně pojmeš slušnou formou s argumentací, tak ti možná odpovím i na tvou otázku o konzumaci v lese \":wink:\"

Nickname, na tú otázku mi neodpovieš, LEBO SI STRATIL REČ, nemáš k tomu čo povedať, lebo iná možnosť tu neexistuje než to, o čom celý čas píšem. V lese všade okrem tropického podnebného pásma nemáš čo iné jesť celoročne, než bielkoviny a tuky pochádzjaúce z tiel živočíchov... Ty to veľmi dobre vieš, tak neviem čo tu hráš za divadlo.... Keby tomu bolo inak, tak mi už dávno hravo odpovieš na moju otázku, a nekľučkuješ tu.... \"8)\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 1:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
nemusím kličkovat, jen nechápeš proč ti to nepíšu \":!:\"
Ty neodpovídáš na to na co si tázán, odpovídáš si podle sebe, taková politická debata a proto ti já do té doby taky neodpovím \":!:\"
Mně fakt moc nezajímají tvoje názory, které nejsou nějak podložené. Dolož důkazy, či odkazy na weby, které podpoří tvoje závěry, které si stejně načerpal tam \":idea:\" Tak jak umíš zpochybnit co tady jiní dávají, tak musíš doložit opak \":!:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 1:41 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
Nickname píše:
nemusím kličkovat, jen nechápeš proč ti to nepíšu \":!:\"
Ty neodpovídáš na to na co si tázán, odpovídáš si podle sebe, taková politická debata a proto ti já do té doby taky neodpovím \":!:\"
Mně fakt moc nezajímají tvoje názory, které nejsou nějak podložené. Dolož důkazy, či odkazy na weby, které podpoří tvoje závěry, které si stejně načerpal tam \":idea:\" Tak jak umíš zpochybnit co tady jiní dávají, tak musíš doložit opak \":!:\"

Mareka neprekabátiš, Nickname..... NIKDY.
Keby si mal čím doložiť to, že v prírode v inom podnebnom pásme než tropickom sa celoročne môžeš do prežitia, ako človek, vystravovať aj niečim iným ako tukmi a bielkovinami zo živočíšnych potravín, DÁVNO BY SI TO NAPÍSAL, a to z týchto dôvodov :

1. vytrel by si mi zrak a zrazil "hrebienok" (ale nemáš ako, lebo prakticky fungujúci protiargument proti môjmu spomínanému tvrdeniu neexistuje), a ja by som už, podľa teba, "nespamoval fórum hlúposťami" (podľa mňa ho spamuješ hlúposťami ty, čo sa týka stravovacích doporučení)
2. dal by si odpoveďou na moju otázku dôkaz že sa mýlim tým ľuďom, ktorí pripúšťajú, že mám možno pravdu (keď ešte nevedia naisto, že v tomto tú pravdu mám), ale to by tá odpoveď musela vyvrátiť nenahraditeľnosť živočíšnych bielkovín a tukov ako jediného zdroja prežitia v celoročných podmienkach všade inde než v tropickej oblasti zemegule...
3. Moje názory sú podložené. Neveríš ? Opakujem niekoľký krát, choď do stredu veľkého lesa na dva mesiace, s puškou, nožom, stanom, spacákom, zariadením na zakladanie ohňa. Len pozor, nech ťa neuvidí lesný duch s kamerou, ako zabíjaš zviera a ideš si ho vyhladovaný upiecť, lebo to by tvoja TEÓRIE (nič viac než teórie) razom SKONČILI, a POCÍTIL BY SI, čo je to skutočnosť, a čo "zbožné prianie a viera"... \":wink:\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 2:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
1. nepotřebuji ti vytírat zrak a srážet hřebínek! Kde něco spamuji, jaká doporučení, ukaž \":?:\" četl si úvod tohoto vlákna, že já bych dával doporučení \":?:\" KJ jsou jasné a nezpochybnitelné a jediné co doporučuji \"8)\"
2. já nejsem majitel tohoto webu a nemusím nikoho přesvědčovat jako to stále děláš ty \":idea:\" já si řeším svoje a když něco napíšu tak jsem si to na sobě vyzkoušel a to musí udělat i ostatní a najít svou cestu \":idea:\"
3.Tak je podlož, dolož, dokaž, ukaž, už jsem napjatý \":!:\" \":P\" znovu opakuji pro tebe, jaká moje teorie \":?:\" kde jsem psal teorii, ukaž \":?:\"¨

já chci ať přesvědčíš mně i lidi na tomto fóru a kecama o lese to nedokážeš to se spolehni \":!:\" \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
Nickname píše:
1. nepotřebuji ti vytírat zrak a srážet hřebínek! Kde něco spamuji, jaká doporučení, ukaž \":?:\" četl si úvod tohoto vlákna, že já bych dával doporučení \":?:\" KJ jsou jasné a nezpochybnitelné a jediné co doporučuji \"8)\"
2. já nejsem majitel tohoto webu a nemusím nikoho přesvědčovat jako to stále děláš ty \":idea:\" já si řeším svoje a když něco napíšu tak jsem si to na sobě vyzkoušel a to musí udělat i ostatní a najít svou cestu \":idea:\"
3.Tak je podlož, dolož, dokaž, ukaž, už jsem napjatý \":!:\" \":P\" znovu opakuji pro tebe, jaká moje teorie \":?:\" kde jsem psal teorii, ukaž \":?:\"

K tomuto už len toľko. ZNOVA SA VYKRÚCAŠ........... Ale teraz ti záverom poviem jedno......SI UŽ FAKT MAXIMÁLNE TRÁPNY, totálne DETINSKÝ, INFANTILNÝ.... Vykrúcaš sa tak okato, že sa cítim trápne ZA TEBA, Nickname.
A že mám podložiť, že by si napr. teraz v našich lesoch neprežil na inej strave než na živočíšnej (nešiel by si do lesa zo zásobami, ale s puškou, atď) ??? To čo ty odo mňa žiadaš je vlastne to, akoby som ja od teba žiadal, že "Dokáž mi, dokáž, že nepreplávem bez potápačského obleku vzdialenosť 5km pod vodou, v hĺbke 100 metrov.......DOKÁŽ TO, DOKÁŽ"...... lenže ja neklesnem ako ty...
Takže by si 2 mesiace v lese buď nejedol nič (LENŹE MI SA TU O HLADOVEK NEBAVÍME !!!), ale by si tam jedol žalude (keby si ich našiel), listy, trávu, konáre, hlinu, hej ??? ....
Nickname, je mi ťa ľúto, ak tu niekto potrebuje pomoc minimálne od psychológa, si ty rozhodne TY. Choď za akýmkoľvek lesníkom, vysokohorským vodcom, atď, povedz im, že by si počas 2 mesiacov života v lese vôbec nepotreboval pre prežitie konzumovať lesnú zver, a tí sa s chuťou zasmejú, s pomyslením "Ten si to ešte očividne nevyskúšal, tak tu trepe dve na tri...".....
ODBORNÍN NA ŽITIE V DIVOĆINE ŠIEL NA 45 DNÍ DO YUKONU (nebola tam taká zima, kľudne sa tam vedel okúpať nahý v jazere)....Mal tam zásoby ryže so sebou, ODBORNÍK NA PREŽITIE, ale ani keby sa POSRAL, nič iné než jesť živočíchy (suchozemské + ryby) mu tam neostávalo, lebo ryža mu rýchlo došla (a tu tam aj tak nenašiel)....... Ale tu, EXPERT SVETA NICKNAME by prežil v lesoch mimo tropického pásma celoročne aj BEZ TOHO, aby si v nich zabezpečil živočíšnu potravu.....
TY SI MOŹNO TEN NAJVäČŠÍ TROLL, AKÉHO SOM TU KEDY VIDEL PÍSAŤ (aby som ti nekrivdil, aspoň v súvislosti "Potrava pre človeka v lesoch")

Ale ani sekundu sa nesmejem z toho čo píšeš, lebo som ŠOKOVANÝ....šokovaný...........
Mimochodom, prečo z tade odišli Kachně, Vševěd (mal svoje chyby...) a ešte zopár iných ??? LEBO ICH NEBAVILO HRAŤ VAŠE HRY NA SLEPÝCH V OTÁZKACH VHODNEJ VÝŽIVY PRE ČLOVEKA.
Nech sa snažím ako sa snažím, Nickname, neviem prísť na to, za akým účelom zo seba robíš takého primitíva........... Lebo tvoje tvrdenia typu "dokáž mi, že by som nevedel prežiť dlhodobo v lesoch mierneho či studeného pásma bez živočíšnej potravy" sa rovnajú tvrdeniam typu "Dokáž mi, že nepreplávem 5km pod vodou v hĺbke 100m bez výstroje" (lepší príklad žiaľ neviem dať)...
Alebo je to celé tajomstvo v tom čo píšeš to, že si sa stal Breatharián ? \":D\" \":D\" \":D\"
Akože verím, že breathariáni existujú (zopár na svete, kto vie, možno pár desiatok...), ty ním ale rozhodne NIE SI. Ale od takého trolla ako si ty sa kľudne dá očakávať, že mi tu zrazu napíšeš, že si sa ním stal.... Tak ma prekvap, a otázka toho, čo by si TY OSOBNE jedol v lesoch celoročne, je vyriešená... \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 3:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Už jsem ti to napsal několikrát a když to nechceš chápat, tak je tvůj problém \":!:\"
co mi zase vkládáš do úst něco co jsem neřekl \":!:\"
Jediného odborníka tady děláš ze sebe ty \":!:\"
Řekl jsem ti několikrát ať tady napíšeš co jsem kde řekl a odborně se za to bil jako ty \":idea:\"
Kachně a Vševěd to jsou co za lidé a proč by měl někdo brát jejich názor Vážně \":idea:\" Je to prostě jen opačný názor a opět ničím nepodložený, takový, který oni zastávají a toť vše \":!:\"

Citace:
nejsem vegetarián, fruitarián, breatharián (možná v budoucnu, když se podaří) ani jiný zarytec nějakého proudu...snad je to jasnější

tuto větu si evidentně nepochopil, nechceš tady vést debatu jakou jsem ti nabídnul, takže to s tebou končím \":!:\" \"8)\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz