Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 9:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Angel juicer, který?
PříspěvekNapsal: čtv zář 05, 2013 9:03 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 05, 2013 8:45 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
příští týden si jdu pro svůj prví odšťavňovač a potřebovala bych poradit, zda se vyplatí koupit si 7500 než 5500? Přijde mi to jako zbytečná investice, nebo se mýlím?

Druhá věc, co všechno nezvládne jemné síto neboli je nezbytné vlastnit i síto hrubé?

A poslední věc nad kterou si lámu hlavu jsou videa Johna Kollera na youtube pokud znáte. K angelu se vyjadřuje negativní a to mě mrzí, jelikož ho považuji za profesíonála v této oblasti.

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný večer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel juicer, který?
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 5:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Teenka píše:
Dobrý den,
příští týden si jdu pro svůj prví odšťavňovač a potřebovala bych poradit, zda se vyplatí koupit si 7500 než 5500? Přijde mi to jako zbytečná investice, nebo se mýlím?

Druhá věc, co všechno nezvládne jemné síto neboli je nezbytné vlastnit i síto hrubé?

A poslední věc nad kterou si lámu hlavu jsou videa Johna Kollera na youtube pokud znáte. K angelu se vyjadřuje negativní a to mě mrzí, jelikož ho považuji za profesíonála v této oblasti.

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný večer

Obávám se, že lepší odšťavňovač vůbec neexistuje. Pokud jde o síta, zpočátku vyzkoušejte pouze to základní a dle potřeby přikoupíte hrubé, například já jsem si ho dosud nekoupil, nebyl důvod. Z hlediska nákladů a výhod bohatě stačí základní varianta, zpětný chod si snad dokážete spustit v případě potřeby tlačítkem, nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel juicer, který?
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 5:46 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
My máme cca půl roku a funguje denně a a určitě se investice vyplatí. Máme verzi 5500, ten aut. zpětný chod je dle mě úplná zbytečnost. Hrubé síto jsme taky nedokupovali a ani neplánujeme. Plánuje spíš homogen. nástavec, ale to spíš až budeme plánovat prcka.
Angel můžeme za nás jedině doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel juicer, který?
PříspěvekNapsal: ned lis 24, 2013 10:40 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Bratislava
Mám typ 7500, lebo eujuicers.sk v čase kúpy nemali typ 5500 na sklade, tak mi ho predali za cenu 5500-ky. Za 2 roky používania sa mi ešte nestalo, že by sa automaticky zapol spätný chod.
Po roku som si dokúpil aj hrubé sito. Na mäkšie plody je super, ale musíte počítať s tým, že šťava obsahuje viac vlákniny.
Skôr mi pripadá, že John Kohler vo videu kritizuje amerického dovozcu. Zatiaľ som nemal potrebu nič reklamovať, ale podľa výborných skúseností s eujuicers.sk nemám žiadne pochybnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angel juicer, který?
PříspěvekNapsal: pon srp 11, 2014 9:59 pm 
Offline

Registrován: pon srp 11, 2014 9:29 pm
Příspěvky: 3
Zdravím,

prodám minimálně použitý odšťavňovač OMEGA Juicer 8004, nyní nevyuž., záruka 15let/15 + 1rok na motor - koupeno v eujuicers.cz, záruč.list součástí, koupě v 06/20011, kompletní balení/krabice včetně příslušen. (nepoužítého) = homogenizační pouzdro, nástavce na těstoviny, pyré, ořechová másla, nástavce na suroviny. CZ návod, akt.cena v eshopech je přes 9000 /ale se zárukou pouze 5/3 (motor/díly) let/, cena 6900. Možno poslat foto mailem - juicer + přísluš., doklady, osobní přvzetí - Ostrava. Tel. 723308680.

http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... -8004-8224

http://sdeleni.idnes.cz/omega-vice-nez- ... deleni_ahr


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 120 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz