Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 9:18 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Řekl bych, že už se tady dotyčný prodejce neukáže, na otázku o umrtvení kvasinky a bakterie odmítá odpovědět a ještě se přes soukromou zprávu vysmívá ať si z hlediska funkčnosti napíšeme jinam.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: stř kvě 14, 2014 10:37 pm 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
Zdravím....

jestli je tu ještě někdo, kdo má zájem udělat test na biorezonanci (Ravo zapper, plazmový generátor), tak jdu do toho a test s ním ráda provedu. Plazma zabije vše, je to téměř 100%, jen se musí znát přesná frekvence organismu. Nechápu, proč se stále používají chemická antihelmintika, nejsou vynálezem plazmy vůbec potřeba. Toť můj názor \":D\"

Veronika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: čtv kvě 15, 2014 7:46 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Verunko nevím jestli se nemýlíš. Sama paní co obsluhuje plazmu na kterou jsem chodil mi tvrdila že bez mms a antihelmentik se velkých parazitů nikdy nezbavím(né že bych je nějak řešil,je mi to šumafuk,plasma pro mě byla spíš pokus ze zvědavosti a hlavně ze známosti "za hubičku").Paní dělá poradkyni už 5 let tak myslím že nějaké zkušenosti má.A pak je tu druhý důvod a tím bude určitě cena-hodina na plasmě vyjde na 500 dvakrát týdně tak dlouho jak ukáže oberon,salvia f-scan nebo tak dlouho jako moc si chce poradce vydělat.Antihelmentika zaberou hned a cena je o hodně příjemnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: čtv kvě 15, 2014 12:49 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
VeronikaJ píše:
Zdravím....

jestli je tu ještě někdo, kdo má zájem udělat test na biorezonanci (Ravo zapper, plazmový generátor), tak jdu do toho a test s ním ráda provedu. Plazma zabije vše, je to téměř 100%, jen se musí znát přesná frekvence organismu. Nechápu, proč se stále používají chemická antihelmintika, nejsou vynálezem plazmy vůbec potřeba. Toť můj názor \":D\"

Veronika

Žádný plazmový generátor parazity nezabije, je to podvod. Veroniko, je zřejmé, že plazmový generátor je Vaše obživa a snažíte se tady na Váš "zázračný přístroj" pomocí lživých informací dělat reklamu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: čtv kvě 15, 2014 11:59 pm 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
Neživím. Jsem inženýrka ekonomie, živím se správou nemovitostí. Ale i kdybych se tím živila, tak nechápu tu protivnou reakci. Už nějakou dobu se o to zajímám, navrhla jsem jen pokus. V pořádku, děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: pát kvě 16, 2014 12:19 am 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
Pane Pavle, i Vám děkuji za reakci. Paní poradkyně má na to jiný názor než já. MMS nehubí velké dospělé parazity a nedostane se od krku nahoru (viz konference o MMs Ing. Bláhová). MMS i antihelmntika jsou chemie a s chemií je problém vždy. Nikdy neznáte přesně, jaký bude nežádoucí účinek (i když jsem zastánce MMS, ale velmi obezřetný). Cílem tohodle webu je, mimo jiné, se chemie zbavit a dostávat do sebe přírodu. Plazma je pro tělo naprosto nezátěžová a funguje dokonale. Já osobně jsem se zbavila škrkavek v plicích a mnoho jiných problémů. Má skutečně jednu nevýhodu a to je cena, ale řešení je si ji prostě koupit a mít doma \":lol:\" holt budeme chodit pěšky a místo auta mít doma plazmu \":P\"

Zdraví dnes není zadarmo holt \":D\"

To jen můj názor, pokud si ho vůbec mohu dovolit vyslovit před některými dinosaury na tomto foru, kteří to nemají moc rádi \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: pát kvě 16, 2014 2:53 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Diagnostika magnetickými rezonátory, stejně tak jako frekvenční terapie plasmovým generátorem, by si zasloužily mnohem větší pozornost a seriozní diskusi předem nezatíženou emocemi a předsudky. Zdá se, že by to skutečně mohlo být něco převratného, že nad tím až rozum zůstává stát co všechno to to umí. Na straně druhé, pokud je to tak úžasné, proč toho mnohem více nevyužívá lékařská věda???

Vyzkoušel jsem Sensitiv Imago 500 + vyšetření kapky krve + plazmový generátor RPZ14. U té diagnostiky je to neskutečné množství informací a naměřených hodnot u kterých si rozhodně nemyslím, že by byly podvržené. U plasmového generátoru jsem trochu na pochybách, zda-li požadavky na opakování procedury, nejsou marketinkovým tahem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: pát kvě 16, 2014 9:09 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pecador píše:
... Zdá se, že by to skutečně mohlo být něco převratného, že nad tím až rozum zůstává stát co všechno to to umí. Na straně druhé, pokud je to tak úžasné, proč toho mnohem více nevyužívá lékařská věda???....

Snad si opravdu nemyslis, ze cilem lekarske vedy, jak tomu hezky rikas, je, aby byli vsichni zdravi a aby to moc nestalo \":lol:\" ??? Ja bych spis ocekaval, ze kdyz dojdou k zaverum, ze je ta diagnostika opravdu tak kvalitni, ze ji zakazou. Stejne jako zakazali prodej mnoha bylin, bylinnych smesi a doplnku v dostatecnych davkach \":(\" . A u toho, co jeste ponechali, se ani nesmi napsat, k cemu to je dobre, takze to stejne nikdo nekoupi.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne pát kvě 16, 2014 9:56 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: pát kvě 16, 2014 1:19 pm 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
Naprosto souhlasím s Pecadorem. Taky si myslím, že stojíme u něčeho převratného, co je soustavně (už od vzniku elektromedicíny-Dr. Royal Raymond Rife-LÉČBA RAKOVINY, KTERÁ FUNGOVALA-šokující fakta o korupci a naději v lékařství) popíráno a likvidováno. Cesta terapeutů, kteří se snaží s biorezonancí pracovat, je velmi náročná, musí neustále bojovat na všech frontách proti zlobě, chamtivosti a proradnosti. Bohužel i zde je spousta vykuků a podvodníků, kteří se snaží přístroje padělat a nebo nejsou dostatečně vzdělaní a zkušení a provádí pak nepřesné diagnostiky.

Rozhodně doporučuji Sensitiv Imago 530. Je to první lékařský diagnostický přístroj certifikovaný jako Medical Device class 2A. U nás začíná, ve světě se na něm pracuje v lékařských zařízeních velmi často. Má deklarovanou přesnost 96%. I tak ale je potřeba zkušeného certifikovaného diagnotika, který přístroj opravdu ovládá.
To vše je potřeba doplnit Darkfield analýzou (mikroskop temného pole), kde se ověří část výsledku Imaga plus se to doplní obrázek zdraví o další ukazatele, jako je např. zakovení (Imago ukazuje také)a překyselení.

Říct z fleku, že se jedná o podvod je pouze unáhlený a neoborný názor něhoko, kdo to nezná a jednodušší je to zavrhnout, než se pustit do studia, které je dost náročné.

Kromě Riefiho, doporučuji nastudovat doktorku Huldu Clarkovou, nebo třeba ruskou lékařku Jelisejevovou, která má Centrum pro detoxikaci v Moskvě, kde pracuje s biorezonancí více jek deset let.

Test plazmy lze provést velmi lehce na např. aspergillus v krvi na Darkfield, pak plazma, pak kontrla Darkfield a vidíte ho roztřeleného.

Mě osobně to neskutečně zajímá, jsem fascinovaná co to dokáže a dovoluji si tvdrit, že spojením zakladních metod pana Zajíčka a této elektromedicíny to dáme a snad i tuto dobu přežijem \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: pát kvě 16, 2014 1:37 pm 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
A PV33, máš naprostou pravdu. Je to neskutečná farma mafie. Četla jsem Virapena-Nežádoucí účinek smrt, i Hnízdil má super knížku-Nemoc šílené medicíny apod. Je to síla, neštítí se ničeho. Pro obrovské zisky jsou ochotni udělat prakticky cokoli, soustavně ničit jakoukoli alternativu k tomu samozřejmě patří. Všemocná síla bylinek je téměř zahubena a s tím lidové léčitelství...nyní nejsou bylinkáři a léčitelé, ale šarlatáni. Buď jsi lékař, nebo šarlatán. Úžasný...

Jejich boj s MMS...jejich boj s jakýmikoli přírodními léky na rakovinu např. Ukrain doktor Nowicky...likvidujou i biorezonanci samozřejmě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 5:20 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Obsluhovatelka PG (plazmového generátoru) mi tvrdila, že likviduje i bakterie LB (Lymské boleriozy). Poslal jsem k ní jednu známou, která s LB má dlouholeté problémy - takže za nějaký čas uvidíme. Má prosím někdo spolehlivě ověřenou zkušenost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 10:56 am 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 9
Já osobně se právě chystám na pokus. Sensitiv naměřil mimo jiné HPV-papilomavirus. Jsem domluvená s laboratoří v Příbrami, že ho natestují po odběru gynekologa. Pak půjdu na plazmu a pak opět Sensitiv a laboratoř. Čili uvídíme. Pokud bude zájem, mohu sem pak zveřejnit výsledky. Existuje mezinárodní seznam frekvecí CAFL, kde je vidět, co vše likviduje, borelka by neměl být problém. Dejte sem pak prosím výsledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 7:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
VeronikaJ píše:
Pane Pavle, i Vám děkuji za reakci. Paní poradkyně má na to jiný názor než já. MMS nehubí velké dospělé parazity a nedostane se od krku nahoru (viz konference o MMs Ing. Bláhová). MMS i antihelmntika jsou chemie a s chemií je problém vždy. Nikdy neznáte přesně, jaký bude nežádoucí účinek (i když jsem zastánce MMS, ale velmi obezřetný). Cílem tohodle webu je, mimo jiné, se chemie zbavit a dostávat do sebe přírodu. Plazma je pro tělo naprosto nezátěžová a funguje dokonale. Já osobně jsem se zbavila škrkavek v plicích a mnoho jiných problémů. Má skutečně jednu nevýhodu a to je cena, ale řešení je si ji prostě koupit a mít doma \":lol:\" holt budeme chodit pěšky a místo auta mít doma plazmu \":P\"

Zdraví dnes není zadarmo holt \":D\"

To jen můj názor, pokud si ho vůbec mohu dovolit vyslovit před některými dinosaury na tomto foru, kteří to nemají moc rádi \":D\"

S tím by se souhlasit dalo, ovšem malinko problém je v těch přesných frekvencích a je otázkou jak dalece spolehlivě se dovedete trefit přesně do frekvence parazitů kteří mohou za váš problém. Cena je sice opravdu vysoká, nicméně zase nejde uvažovat, že se ta její hodnota použitím vynuluje, vždy půjde prodat dál, pokud ji již člověk nebude potřebovat, stejně jako je to s ojetým autem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Ravo Zapper PC
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 7:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Diagnostika magnetickými rezonátory, stejně tak jako frekvenční terapie plasmovým generátorem, by si zasloužily mnohem větší pozornost a seriozní diskusi předem nezatíženou emocemi a předsudky. Zdá se, že by to skutečně mohlo být něco převratného, že nad tím až rozum zůstává stát co všechno to to umí. Na straně druhé, pokud je to tak úžasné, proč toho mnohem více nevyužívá lékařská věda???

Vyzkoušel jsem Sensitiv Imago 500 + vyšetření kapky krve + plazmový generátor RPZ14. U té diagnostiky je to neskutečné množství informací a naměřených hodnot u kterých si rozhodně nemyslím, že by byly podvržené. U plasmového generátoru jsem trochu na pochybách, zda-li požadavky na opakování procedury, nejsou marketinkovým tahem.

To sice máte pravdu, ale správně vám odpovídá člen pv33, cílem medicíny je léčit, ne vyléčit a určitě tam nejde o charitu, čím je to dražší, tím je to lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prodám Super Rvo Zapper
PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 8:48 am 
Offline

Registrován: pát čer 13, 2014 8:43 am
Příspěvky: 1
Prodám zánovní Super Ravo Zapper, programovatelný pomocí pc, zakoupený minulý rok. Již plně naprogramován se všemi frekvencemi, stačí začít používat. Ovládat se dá přes PC či manuálně pomocí tlačítek. Prodám kompletní sadu obsahující: Přístroj zapper s veškerým příslušenstvím (usb kabel, nabíječka, ruční válečky), nožní desku, návod k použití s brožurou Zepper technology, plus knihy - Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí a dvojknihu Revoluce v léčení všech nemocí, a Léčba rakoviny od autorky paní Clarkové. Zakoupeno pro rodiče, kteří však přístroj nevyužívají. Cena 10 000 Kč. (Původní cena 13 000 - bez nožní desky a publikací)
V případě zájmu mne můžete kontaktovat na g.otteova@gmail.com, tel: 734 490 301


Přílohy:
P1010027.JPG
P1010027.JPG [ 44.73 KiB | Zobrazeno 23232 krát ]
P1010021.JPG
P1010021.JPG [ 40.76 KiB | Zobrazeno 23232 krát ]
P1010019.JPG
P1010019.JPG [ 40.38 KiB | Zobrazeno 23232 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz